mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 23:53 
Cytuj  
Moja kotka jest dziwna...

Primo!

Lubi lizaki...

Obrazek

Duo!

Nie boi się wody, tyłkiem siedzi w strudze a pyszczkiem spija wodę prosto z prysznica :)

Obrazek

Zdjęcie zrobione parę minut temu :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 23:58 
Cytuj  
Jak ja bedziesz za mlodego uczyl wody, to jak podrosnie, to ze zlewu i wanny trzeba bedzie sila wyganiac. Moja juz nawet z miski na podlodze pic nie chce, tylko miska z woda w zlewie musi stac. I jest stalym towarzyszem kąpieli w wannie (z drugiej strony moja to zmieszany van turecki, czyli genetycznie kot wodolubny) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 00:32 
Cytuj  
revange napisał(a):
To ja wrzuce moje dwa czorty, po tym jak wstalem z lozka:

Feanor i Luthien

Obrazek


Zajebiste :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 01:56 
Cytuj  
Już 14-letni staruszek ;)
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 10:12 
Cytuj  
@up
Aaaaale ma swietne oczy! :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 10:16 
Cytuj  
Obrazek

za dużo kotów, trzeba z tym zrobić porządek :)
Ouzo za młodu, mastif fila brasileiro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 10:27 
Cytuj  
MSPANC
Xanthowi zamiast starego to kot do wanny wchodzi :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:48 
Cytuj  
Jasne ;)

Czym sie rozni pies od kota?
Pies mysli "opiekuja sie mna, dbaja o mnie, są bogami"
Kot mysli "opiekuja sie mna, dbaja o mnie, jestem bogiem" ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:50 
Cytuj  
jeszcze w przypadku psa, dodalbym - jak ktos bedzie chcial im zrobic krzywde to ich obronie :)

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 23:28 
Cytuj  
Psina mojego serdecznego kumpla,starego użytkownika forum.Jak będzie chciał to się sam ujawni :)

To jak był szczeniak:

Obrazek
By dybuk72, shot with DSLR-A100 at 2010-03-06

Troszkę podrośnięty:

Obrazek
By dybuk72, shot with DSLR-A100 at 2010-03-06

I w miarę aktualne:

Obrazek
By dybuk72, shot with DSLR-A100 at 2010-03-06

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 02:05 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Moja kotka jest dziwna...

Primo!

Lubi lizaki...



Na to bym uważał bo ponoć niektóre słodycze (czekolada w szczególności) są dla kotów zabójcze.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 02:08 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Moja kotka jest dziwna...

Primo!

Lubi lizaki...



Na to bym uważał bo ponoć niektóre słodycze (czekolada w szczególności) są dla kotów zabójcze.


Ogólnie słodycze dla kotów i psów są niewskazane.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 09:37 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Moja kotka jest dziwna...

Primo!

Lubi lizaki...



Na to bym uważał bo ponoć niektóre słodycze (czekolada w szczególności) są dla kotów zabójcze.


o... mam kota w domu od paru ladnych lat i o tym nie wiedzialem. Musze poczytac cos na ten temat.

Dzieki!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 12:11 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Karol66 napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Moja kotka jest dziwna...

Primo!

Lubi lizaki...



Na to bym uważał bo ponoć niektóre słodycze (czekolada w szczególności) są dla kotów zabójcze.


o... mam kota w domu od paru ladnych lat i o tym nie wiedzialem. Musze poczytac cos na ten temat.

Dzieki!


A Ci quotnę for the great justice, z rana mnie wzięło na googlowanie w róznych kierunkach :)

Yes. Aside from the tooth decay and obesity problems that chocolate poses for all species, there is a serious risk here. Chocolate contains a chemical called theobromine, which acts as both a diuretic and a cardiac stimulant. It may not do much to humans, but it has a much stronger effect on dogs and cats. It will speed up their heart rate, with possibly fatal results in the case of larger amounts. Other symptoms of chocolate poisoning include diarrhea, excessive urination, muscle tremors, and vomiting. The problem is that cats and dogs like the taste of chocolate and will try to eat it-- so it's the pet owner's job to keep them away from it. If your cat accidentally had a small taste of chocolate sometime in the past and seemed to come out of it okay, it isn't the end of the world. One lick of ice cream won't hurt it, but an ounce of chocolate is definitely toxic to a 10-pound cat, and enough to cause the above symptoms. Don't ever feed chocolate to a cat!

Other substances that are harmful to cats are caffeine, alcohol, avocadoes, fruit stems and seeds, baking powder, baking soda, and onions and garlic. Onions will cause diarrhea and vomiting in both cats and dogs and, if eaten in large quantities, will rupture red blood cells and cause anemia. Another fact, despite the traditional image of the kitten lapping up cream from a saucer, is that cats are lactose-intolerant.

Not to scare you with all this, but better safe than sorry! Our pets don't know any of this stuff, so it's up to us to take care of them!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 19:56 
Cytuj  
jako ciekawostke dodam ze owczarki podhalanskie nienawidza zapachu alkoholu i reaguja nawet agresywnie , zazwyczaj uciekaja . Moj poprzedni psiak , suczka kundelek ze schroniska uwielbiala piwo i czasem dostawala na spodek , regularnie dostawala slodycze , dozyla 11 lat i umarla na raka (zdechl to nie jest okreslenie ktore lubie)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 20:11 
Cytuj  
Pies jak człowiek - każdy ma swoje upodobania. Mój na przykład preferuje bób nad mięso... I w ogóle lubi warzywa i owoce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:52 
Cytuj  
ja kiedys widzialam psa, co byl jak smietnik - co sie mu rzucilo, to pozeral, nawet obierki od ziemniakow etc. ;p

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 07:24 
Cytuj  
Oczywiscie ze wiekszosc psow zje wszystko. Moj pies byl znaleziony w lesie i pozera co sie nawinie ale akurat slodyczy nie powinno sie psom dawac bo ich zeby w odroznieniu od ludzkich duzo latwiej sie psuja od slodyczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 13:42 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jako ciekawostke dodam ze owczarki podhalanskie nienawidza zapachu alkoholu i reaguja nawet agresywnie , zazwyczaj uciekaja . Moj poprzedni psiak , suczka kundelek ze schroniska uwielbiala piwo i czasem dostawala na spodek , regularnie dostawala slodycze , dozyla 11 lat i umarla na raka (zdechl to nie jest okreslenie ktore lubie)


O lol... ty zyjesz?! Duze pifko!


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2010, 21:14 
Cytuj  
To ja też się pochwalę

Obrazek

To moja Kiszka.

A tu trochę ruszająca się :)
http://www.youtube.com/watch?v=OXo9H_zckUs

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.