mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 13:31 
Cytuj  
Czym się te fotele roznia? Poza cena oczywiscie


http://www.ceneo.pl/Click/Offer/?e=tteM ... mNswdm0%3d

https://www.ergoexpert.pl/pl/p3239-sign ... tis.html#z

http://www.ceneo.pl/16624526#mh=y5U7Taf ... Cf6ysivKg2


http://www.ceneo.pl/32622023#mh=M3s3H48 ... Cf6ysivKg2


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 13:43 
Cytuj  
Nalepka sprzedawcy, robione u tego samego chinczyka.
Od samego patrzenia słysze jak ten tani plastik trzeszczy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2015, 15:51 
Cytuj  
http://www.ergoquest.com/zero-gravity-workstations.html
czego to ludzie nie wymyślą...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 22:47 
Cytuj  
I teraz postaw sobie kawe na biurko;]

Ale ja nie o tym.
Nabyłem sobie coś takiego http://www.profim.pl/produkty/kolekcja/ ... l-obrotowy i wczoraj dostałem przesyłkę. Oczywiscie skonsultowałem u naszego speca od krzeseł, dzięki ;]
Dla mnie miała wysokość i pełna regulacja znaczenie, z uwagi na wzrost przeglądałem mase krzeseł w tych granicach cenowych i mimo braku regulacji samej wysokości (za to 2 inne regulacje na odcinek ledzwiowy sa) oparcia daje rade. No może jeszcze tak ze 2-3cm bym chciał, ale inne regulowane regulowane nawet do tej wysokosci nie dobijały.
Wziąłem sobie zwykły synchro mechanizm + przesuwanie siedziska przód-tył (yab polecał i faktycznie dobre, nie spodziewałem sie), zagłówek i regulowane we wszystkich płaszczyznach podłokietniki (tez dla mnie ważne, bo zwykle są w krzesłach dla mnie za nisko, nawet najbardziej wyciągnięte).

Po dwóch dniach uzytkowania jestem bardzo zadowolony, mam podparcie wszedzie gdzie trzeba, uda wreszcie pod dobrym kątem i podłokietniki które faktycznie służą. Ale najlepsza jest jakość wykonania vs standardowe krzesło biurowe. Wszystko jest grube, mocne i nie zanosi sie na trzeszczenie przez najbliższe lata.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 09:22 
Cytuj  
A jaka cena? Bo sam ciagle od roku zastanawiam sie nad kulikiem ale jakby mialo jakos sensown cene to moze

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 11:16 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
A jaka cena? Bo sam ciagle od roku zastanawiam sie nad kulikiem ale jakby mialo jakos sensown cene to moze


Tez chcialbym wiedziec ile kosztuje takie sexy krzeslo...mam chyba jakis problem z poruszaniem sie w polskim internecie i odnajdywaniem cen.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 11:39 
Cytuj  
U mnie wyszło jakies 1600 brutto. https://www.ergoexpert.pl/pl/p4763-prof ... _11.html#z tu można na przykłąd sobie dobierać elementy.
Też myślałem nad czymś od kulika, ale nie ufałem tej marce do konca (krótsza gwarancja i jakoś tak za bardzo voodoo sie wydawało)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2016, 12:44 
Cytuj  
Właśnie się zastanawiem nad ergohuman plus elite w wersji w skórze bądź tym co wkleiłeś powyżej tomuqeen.
Jakies opinie o jednym i drugim ktoś ma?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 16:47 
Cytuj  
Cytuj:
Serio... jest temat dokladnie o tym samym. Możecie tam kontynuować? Krzesło "do pracy"

A yab zawsze poleci ci założony budżet +50% ;]]]


Kurde, ale wtopa.. Dopiero teraz sie zorientowalem, ze to inny temat :oops:
Ostatnio jestem mega przepracowany, slabo spie i pojechalem z rozpedu. Sorry

A z budzetem to Tomu ma racje, jak juz mam cos polecac to tylko rzeczy sprawdzone i godne polecenia. Nie ukrywajmy tez, ze meble ergonomiczne (w tym wypadku fotele) tez maja gradacje i odpowiednia jakosc pociaga za soba rowniez cene. Cena dla takiego fotela oscyluje w granicy 1 tys $ (w Europie 1 tys €) i wybierajac cos z polki nizej oszczedzamy ostatecznie na wlasnym zdrowiu.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 11:57 
Cytuj  
To prawda, warto dołożyć do czegoś porządnego. Sam w końcu kupiłem, po dyskusjach z yabbadim, coś porządnego do domu i tylko się wkurwiam jak muszę iść do pracy siedzieć na jakieś tandecie za parę stów. Nie ma porównania co do komfortu, jakości wykonania. Co do trwałości to się jeszcze okaże za parę lat ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 12:54 
Cytuj  
yabaddi a cos sensownego za okolo 1600? Znajdzie sie cos dobrego na 186 cm i 105 kg (znacznie wiecej w barach niz w brzuchu ;))? Firmowe fotele w siateczke wogole mi plecow nie trzymaly :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 13:29 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
yabaddi a cos sensownego za okolo 1600? Znajdzie sie cos dobrego na 186 cm i 105 kg (znacznie wiecej w barach niz w brzuchu ;))? Firmowe fotele w siateczke wogole mi plecow nie trzymaly :/


No nic dziwnego bo siateczki to sa dobre na zakupy, siedziec w tym to troche pomylka.
Sprawdz fotele Profim np Xenon 11. Blizej twojego budzetu, a solidne stelaze, dobra regulacja i duze mozliwosci konfiguracji. Na ergoexpert masz konfigurator z cennikiem. Pod wage 90 kg+ odradzam wykonczenia "skorzane" bo w naszych, krajowych warunkach skora oznacza cienka i latwo pekajaca dwoine a nie solidna licowke. Duzo lepiej wziac wykonczenie z wlokien naturalnych, ktore nie dosc ze tansze to i dobrze oddychaja.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 11:55 
Cytuj  
Lel, tak przeglądam ten topic i chyba nic dla siebie nie znajde, bo chce max 300zł wydać :D

Narazie takie coś jest faworytem:
http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/pl ... lum-czarne
albo ten:
http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/pl ... ge-cz-nieb
Chociaż ten drugi jest obrzydliwy wizualnie.

Aczkolwiek jakby ktoś w cenie do tych 300 polecił to by było fajnie. W końcu każdy tu przynajmniej rok w meblowym przepracował jak sugerował chyba embe :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 12:13 
Cytuj  
Znów dyskusja, "poniżej xk to nie ma sensu". ;) Mam obecnie krzesło za ~700PLN, kupione na szybko. Wygodne i ergonomiczne nie jest, tutaj pełna zgoda, ale jakościowo po paru latach nic się z nim nie stało. Także stwierdzenia, że krzesło za 2-3k może łapać większe luzy jest dla mnie dziwne. Chyba sobie wezmę w końcu to co tomu ma, wygląda sensownie.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 15:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Znów dyskusja, "poniżej xk to nie ma sensu". ;) Mam obecnie krzesło za ~700PLN, kupione na szybko. Wygodne i ergonomiczne nie jest, tutaj pełna zgoda, ale jakościowo po paru latach nic się z nim nie stało. Także stwierdzenia, że krzesło za 2-3k może łapać większe luzy jest dla mnie dziwne. Chyba sobie wezmę w końcu to co tomu ma, wygląda sensownie.


Ja nikogo siłą przekonywać nie będę bo to bez sensu. Pytają to odpowiadam co wg. mnie jest najlepsze. Polecam tylko sprawdzone modele, za inne się nie biorę nawet. Kupujcie co chcecie, w końcu to wy będziecie na tym siedzieć - mnie to ani grzeje ani ziębi :D


_________________
For the pony!

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 15:23 
Cytuj  
Ja zaraz wlasnie ide zobaczyc tego Xenona od profim , na innych tez przykucnę - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Mimo wszystko 2-3k nie wydam na slepo jezeli o krzeslo chodzi:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 15:27 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Ja zaraz wlasnie ide zobaczyc tego Xenona od profim , na innych tez przykucnę - zobaczymy co z tego wyjdzie.


Bardzo słusznie, najlepiej przetestować na własnych, szanownych 4 literach :D Sprawdź też przy okazji Bejota np. Atrię - podobna grupa cenowa i dobra jakość.


_________________
For the pony!

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 16:03 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Lel, tak przeglądam ten topic i chyba nic dla siebie nie znajde, bo chce max 300zł wydać :D

Narazie takie coś jest faworytem:
http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/pl ... lum-czarne
albo ten:
http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/pl ... ge-cz-nieb
Chociaż ten drugi jest obrzydliwy wizualnie.

Aczkolwiek jakby ktoś w cenie do tych 300 polecił to by było fajnie. W końcu każdy tu przynajmniej rok w meblowym przepracował jak sugerował chyba embe :D


Ja mam to pierwsze od jakiegos ~1,5 roku i nie narzekam, nic sie z nim na razie nie dzieje, jest dosc wygodne, a kupilem je w promocji za jakies 130 zl.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 17:08 
Cytuj  
OK bylem i sprawdzilem- Xenon ogólnie wygodny ale zagłówek doczepiony tam bez sensu kompletnie nie zdaje egzaminu jak w wiekszosci tej firmy.
Najwygodniejszy z Profim byl Action jednak bez zagłówka oczywiście.

Erghuman w siatce był najwygodniejszy, jedyny fotel w którym zagłówek idealnie leżał nawet przy siedzeniu w pionie oparcia, część lędźwiowa też sprawia że czujemy to podparcie i jest bardzo wygodne.

Wyborem będzie ergohuman elite plus pewnie tylko się zastanawiam jaka różnica będzie jak kupie w skórze- bardzo boję się że ze względu na moją wagę i rozmiary siatka w ergohuman zacznie się po roku-dwóch odkształcać i niszczyć - skóra może da gwarancję czegoś wytrzymalszego a jak nie to zawsze można dać do obicia...
Będę bardzo zobowiązany za radę w tym zakresie. Dodatkowo nie miałem możliwości siedzenia na ergohuman w skórze, jak myślicie będzie duża różnica w komforcie siedzenia pomiędzy siatką (która mimo wszystko się dopasowuje do sylwetki) a skórą?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 11:36 
Cytuj  
ja kupilem ostatnio jakiegos chinola za cos 500 pln i jest ok. wygodny masywny nie rolzatuje sie a jak sie rozleci to wyjebie i kupie nowy :) w pracy mam fotel z ikei kupiony cos moze z 10 lat temu albo i wiecej i ciagle dziala i jest ok.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.