mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 09:43 
Cytuj  
znając opieszałość międzynarodowych sił wątpię by armia EU miała inne zadanie jak niesienie pomocy uchodźcom, niech za przykład posłuży ludobójstwo w srebrenicy

Ja powtarzam od dawna, jestem za integracją, na początek proszę o integracje w służbie zdrowia, ubezpieczeniach społecznych, wysokości emerytur, rent, płac minimalnych, możliwości zakładania swobodnie firmy i rozliczania się w europejskiej skarbówce, potem wprowadzajmy wspólna armie i rządy


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 10:17 
Cytuj  
W UE się to odbywa za wolno. Obama czy Putin mogą szybciej decydować się jak potrzeba reakcji. Poza tym... już chcę widzieć jak Armie UE zadziałają wspólnie. UE to niestety słaby twór, który w dodatku Rosja łatwo rozmontowuje.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 17:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Highlander napisał(a):
Nie wiem o czym Ty w ogole mówisz.
Mainstream to przecież USA = wcielenie dobra, Rosja = wcielenie zła.


Gadalem ze znajomym Anglikiem, ktory mowi ze u nich wogole nie mowia o konflikcie na Ukrainie. Pewnie stad taki marka poglad.

Ruscy miedzynarodowa opinia publiczna sie przejmuja bardzo, widac to na Ukrainie, gdzie musza sie kryc z pomoca dla separatystow. Gdyby sie nie przejmowali to by juz dawno wjechali do Kijowa.

Amerykanie sie przejmuja zdecydowanie mniej, bo maja najpotezniejsza armie swiata i wiedza ze nikt im nie podskoczy. Za jakis czas pewnie sie to zmieni i Chiny beda interweniowac zbrojnie w roznych rejonach swiata "w obronie demokracji". Taka rola mocarstw, musza pilnowac swoich interesow, bo bez tego szybko przestaly by byc mocarstwami.



w UK o ukrainie sie w ogole nie pisze bo nikogo tak naprawde ten konflikt nie obchodzi.
Za to duzo sie pisze glownie narzekajac i wyliczajac straty o konfliktach w ktorych bierze udzial USA/UK. Mainstream akurat to napierdalanie na zla hameryke.

Putin przejmujacy sie opinia publiczna - no szczyt blazenady mrynar. Pewnie mu teraz strasznie przykro ze w ogole na Ukraine sie wjebal. Rotflem.
No i zachod czy tam samo USA majacy opinie publiczna - czyli swoich wyborcow kompletnie w dupie. Znow rotflem, ale zdazylem zawazyc jak sam sobie przeczysz.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 17:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mainstream akurat to napierdalanie na zla hameryke.

Może w UK.

W Polsce USA jest wzorem, przykładem, najlepszym przyjacielem i obrońcą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 17:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No i zachod czy tam samo USA majacy opinie publiczna - czyli swoich wyborcow kompletnie w dupie. Znow rotflem, ale zdazylem zawazyc jak sam sobie przeczysz.


USA ma w dupie opnie publiczna w innych krajach, a nie u siebie.
W USA wszystkie operacje wojskowe "w obronie demokracji" to prawie swietosc, Amerykanie wierza szczerze, ze sa zbawcami ludzkosci. Republikanie bardzo mocno, demokraci troche mniej.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 17:57 
Cytuj  
To tak jak twoi ruscy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:04 
Cytuj  
Niah napisał(a):
To tak jak twoi ruscy.


Ruscy nie sa supermocarstwem i nie maja takiej pozycji w swiecie jak USA, wiec nie moga sobie wjezdzac z wojskiem gdzie sa (np. pod pozorem unieszkodliwienia broni chemicznej).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:05 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Mainstream akurat to napierdalanie na zla hameryke.

Może w UK.

W Polsce USA jest wzorem, przykładem, najlepszym przyjacielem i obrońcą.


ohh rotfl, to ja chyba mam pecha, bo co nie usiąde przed internetem przeglądając newsy to czytam jaka ta hameryka zła, jak to wszędzie się wpierdziela i jak to musimy naszych chłopaków (przypomnę 100++ chętnych na jedno miejsce za moich czasów) wysyłać za karę na te ich misje odrywając od jakże ważnego i rozwijającego grabienia trawników.

mrynar - czyli dzielimy teraz opinię publiczną na dwie części - tą globalną i tą globalną minus ameryka :lol: Zaplątałeś się już dokumentnie.
Nie są już supermocarstwem, przez długi czas byli. I wciąż mają aspirację by powrócić do stanu z lat świetności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:39 
Cytuj  
Marek, w UK zawsze mieli w dupie konflikty w innych krajach ;)

No i przeciez pisze sie o konfliktach prowadzonych przez USA, ale zazwyczaj w superlatywach.

Jakby ruskie nie musieli sie przejmowac to na lajcie byliby dawno w Kijowie.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jakby ruskie nie musieli sie przejmowac to na lajcie byliby dawno w Kijowie.


Są na to za słabi, a nie, że się przejmują. amerykanie napadli na irak, mordowali, stosowali broń chemiczną na cywilach, torturowali i co? I nic.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jakby ruskie nie musieli sie przejmowac to na lajcie byliby dawno w Kijowie.


Pod granicą z niemcami http://pl.wikipedia.org/wiki/Kij%C3%B3w ... ubuskie%29 ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:47 
Cytuj  
w UK konflikt Ukraina-Rosja ma takie znaczenie jak dla Polski konflikt Azerbejdżan-Tadżykistan. Dlatego tak mało się tu o tym pisze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 18:51 
Cytuj  
Niah co nie zmienia faktu, że II wojna w zatoce perskiej trwała od 20 marca do 1 maja 2003...

Tomu - możliwe ;]

Mark - w 39' mysleli podobnie.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 19:20 
Cytuj  
ja tam w odwrotności do Mrynara swojej rodziny będę bronił. Na wyspę żaden ruski nie wejdzie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 19:26 
Cytuj  
Nie wejdzie bo Polacy zdążą obronic pizdeczki z wysp ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 19:35 
Cytuj  
oj nie takie pizdeczki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 20:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja tam w odwrotności do Mrynara swojej rodziny będę bronił. Na wyspę żaden ruski nie wejdzie ;)


Powiedzial marek zyjacy w Londongradzie:

http://www.theglobalist.com/london-grad ... h-capital/

Ja rodziny beda bronil i moich psow tez, ale za zadne patriotyczne idee nie planuje umierac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 20:58 
Cytuj  
Ruskie wyzwola UK od ciapokow i pedalow ;]


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 21:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ruskie wyzwola UK od ciapokow i pedalow ;]

oraz feministek \o/

Swoją drogą na dniach ostatnio w głównych wydaniach dzienników stacji TV (Polsat, TVN, TVP1) non stop trąbią o jakiejś rzekomej przemocy wobec kobiet w Polsce. Pewnie szykują grunt pod jakąś zjebaną ustawę, którą posłowie koalicji wepchną nam do gardła pod pozorem przeciwdziałania tejże przemocy. Śmierdzi mi to na kilometr...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 22:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ohh rotfl, to ja chyba mam pecha, bo co nie usiąde przed internetem przeglądając newsy to czytam jaka ta hameryka zła, jak to wszędzie się wpierdziela i jak to musimy naszych chłopaków (przypomnę 100++ chętnych na jedno miejsce za moich czasów) wysyłać za karę na te ich misje odrywając od jakże ważnego i rozwijającego grabienia trawników.

To mamy inne internety chyba. Ja widzę same słuszne amerykańskie interwencje w obronie demokracji, współpracę naszej nowoczesnej armii z przyjacielem zza oceanu i dzielnych amerykańskich wojskowych na ćwiczeniach w Polsce i krajach ościennych.

Highlander napisał(a):
Marek, w UK zawsze mieli w dupie konflikty w innych krajach ;)

Brytyjska opinia publiczna to i owszem miała w dupie, ale władcy/politycy brytyjscy wręcz przeciwnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.