mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 12:22 
Cytuj  
Jak w temacie. Byl ktos? Jak wrazenia?

Ze swojej strony stwierdzam ze bylo super mimo tego ze jestem niezle polamany i ze musialem niestety opuscic zajebista miejscowke pod barierka w polowie wystepu Jamesa i spolki (znowu mi siadl staw skokowy, niby samo powskakiwalo na miejsce ale przeciwbolowce trza zrec). Male faile byly min awaria telebimow z tylu. Smiechowa sprawa to sprzedawcy napojow po prawej stronie zaraz przed kiblami, ktorzy sprzedawali nakretki mimo zakazu ich posiadania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 12:39 
Cytuj  
Bylim, bylim. Ogolnie koncert swietny. Myslalem, ze Slayer pozamiatal ale jednak Metallika wypadla najlepiej. Mieli najlepsze naglosnienie i oprawe wiec ciezko bylo nie zrobic rozpierdolu. :> Wkurwiala mnie organizacji tylko. Nie wiem co za debil wymysli, ze nie mozna isc z piwem na plyte. Przez caly Anthrax stalem po siki zwane Carslberg bo byly chyba 4 namioty na kilkadziesiat tysiecy ludzi, a potem musialm pic na miejscu jak zul pod budka.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 12:57 
Cytuj  
Z mojego punktu widzenia bylo mocno srednio :C. Ludzie skakali chyba tylko w tym Golden Circle czy jak to sie tam zwalo. Wszyscy w kolo mnie, moze poza znajomymi z ktorymi bylem, stali tylko i machali glowami... No i oczywiscie aparaciki i telefony.... no jakby kurwa telefonem nagral cokolwiek co bedzie potem wstanie obejrzec... ja jebie;c

Jak dla mnie, 200zl w dupe. W sumie moze dlatego ze nie naleze do wielkich fanow zadnego z zespolow ktory tam byl... no a megadeath powinno sie cale na jajca powiesic.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 13:11 
Cytuj  
Ja mieszkam ze 3 km od lotniska na Bemowie a i tak wszystko niezle bylo slychac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 13:50 
Cytuj  
Z daleka Metallikę tylko było słychać, reszty nie uświadczyłem. Dziwne, że różne nagłośnienie było, myślałem, że jak jeden festiwal to na tym samym, wynajętym sprzęcie będą jechać.

Jak zwykle bydło musiało szczać ludziom pod oknami zaraz po wyjściu z autokaru, 500m do toitoi'a juz nie mogli przejść.
Ale lepiej niż na AC/DC - nie parkowali pod klatką jacyś obcy z Wypizdowa, co przyjechali sobie od rana zająć miejscówkę.
Potem człowiek z pracy przyjeżdża a tu nawet nie ma dwóch pasów pod blokiem bo ustawiają fury gdzie popadnie ;F

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 13:59 
Cytuj  
bre napisał(a):
Ja mieszkam ze 3 km od lotniska na Bemowie a i tak wszystko niezle bylo slychac.

hehe znam to - w zeszlym roku w wakacje mieszkalem doslownie kilkaset metrow od miejsca,gdzie na cytadeli w poznaniu Radiohead dawalo koncert - moglem sobie lezec rozwalony na lozku z piwem i sluchac ich w spokoju :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 14:01 
Cytuj  
Cytuj:
Z mojego punktu widzenia bylo mocno srednio :C

Z mojego punktu widzenia mocno zajebiście :P
GC <3
Byłem gdzieś w 4-5 rządku, z metr od barierki, zespół praktycznie na wyciągnięcie ręki :P Porządnie się wyskakałem, dużo ludzi się bawiło <3

Edytka:
O jeszcze przypomniało mi się o mega mrocznych opaskach strefy GC w kolorze oczojebnyróż.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 17 cze 2010, 14:03 przez pooma, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 14:02 
Cytuj  
pozazdrościć, ja u siebie mogłem posłuchać Santany, Stinga i Iron Maiden :(

Wczoraj nie byłem (chociaż zespoły lubię bardzo), bo "ile dasz dziadowi o zniszczonych nerkach?"
To już są stare dziady i te koncerty to głównie drenowanie kasy z resztek popularności.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 15:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bylim, bylim. Ogolnie koncert swietny. Myslalem, ze Slayer pozamiatal ale jednak Metallika wypadla najlepiej. Mieli najlepsze naglosnienie i oprawe wiec ciezko bylo nie zrobic rozpierdolu. :> Wkurwiala mnie organizacji tylko. Nie wiem co za debil wymysli, ze nie mozna isc z piwem na plyte. Przez caly Anthrax stalem po siki zwane Carslberg bo byly chyba 4 namioty na kilkadziesiat tysiecy ludzi, a potem musialm pic na miejscu jak zul pod budka.


racja, z browarem zrobili straszna kpine, cholera wie czemu. Szlag juz czlowieka trafial jak szedl do ogrodka piwnego, a tam byl wiekszy tlum niz pod scena.

No i druga glupota, nie zdemontowali barierek przed koncem koncertu i trzeba bylo sie cisnac.

tiomor napisał(a):
Z mojego punktu widzenia bylo mocno srednio :C. Ludzie skakali chyba tylko w tym Golden Circle czy jak to sie tam zwalo. Wszyscy w kolo mnie, moze poza znajomymi z ktorymi bylem, stali tylko i machali glowami... No i oczywiscie aparaciki i telefony.... no jakby kurwa telefonem nagral cokolwiek co bedzie potem wstanie obejrzec... ja jebie;c

Jak dla mnie, 200zl w dupe. W sumie moze dlatego ze nie naleze do wielkich fanow zadnego z zespolow ktory tam byl... no a megadeath powinno sie cale na jajca powiesic.


Wiesz, na samej Metallice, po calonocnej podrozy tez juz nie mialem sily skakac, bo lydki myslalem, ze mi wypierdoli w kosmos. Mimo to, pare razy nie wytrzymalem i dalem sie poniesc emocjom, no ale kurwa bol straszny. Wiekszosc koncertu tez machalem dynia, ale ch z tym.
Zobacz sobie jak wygladaja koncerty w Pradze, a potem narzekaj ;)

a telefonem nagralem 2 filmiki - dobra jakosc dzwieku i obraz tez ok ;)

Buffchef napisał(a):
pozazdrościć, ja u siebie mogłem posłuchać Santany, Stinga i Iron Maiden :(

Wczoraj nie byłem (chociaż zespoły lubię bardzo), bo "ile dasz dziadowi o zniszczonych nerkach?"
To już są stare dziady i te koncerty to głównie drenowanie kasy z resztek popularności.


troche niecelnie, bo Metallica wczoraj urwala dupy. Zagrali jak dla mnie porownywalnie, do tego jak zagrali w chorzowie w 2004.
Swietny koncert.

Poczatkowo myslalem, ze Slayer zarzucil im troche wysoko poprzeczke, no ale jednak szybko doszedlem do wniosku, ze jestem w bledzie.
Jeszcze raz, swietny koncert, nie zaluje ani zlotowki ;)

a tak btw, jak Wam sie podobal pojebany helikopter red bulla ? ;d

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 16:11 
Cytuj  
No to przepraszam Metaliccę i ich fanów :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

PostNapisane: 17 cze 2010, 16:16 
Cytuj  
Tym tematem uświadomiliście mi czym był wczoraj spowodowany ten hałas za oknem - dziękuję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 16:25 
Cytuj  
Gosugamer napisał(a):
Tym tematem uświadomiliście mi czym był wczoraj spowodowany ten hałas za oknem - dziękuję.


no nie mow, ze mieszkasz tam i nie wiedziales co sie szykuje ;)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 16:27 
Cytuj  
helikopter byl wporzo, chociaz przez moment myslalem ze bedzie smolensk reaktywacja aka salatka z laski adasia darskiego :P ja tam browara przelalem sobie do butelek po napojach (a nakretki pozniej walaly sie wszedzie) i spokojnie wbilem pod barierke. slayer powinien zagrac jeszcze kult i byloby wporzo. natomiast metallica repertuar zacny ale chyba nigdy sie nie doczekam battery i orion.

Aha przy sraczach jakis lebek z 10 lat latal wokol matki i wkrecal nawijke:
- mamo mamo wiesz kto teraz zagra?
- no kto?
- megadave
i nie dal sobie wytlumaczyc ze wokalista nie nazywa sie deth mustain ;]

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 17:01 
Cytuj  
Zacnie, zacnie, różowa opaseczka jest, już elegancko wisi z biletem.
Behemotha uświadczyłem w połowie, w dumie dochodząc i się przebijając do GC, ale ładnie słychać było dawali radę.
Anthraxa fanem nie jestem, aczkolwiek też mi się podobało, ludzie z goldena jakoś żyli w tym momencie, co było fajne, lecz jak ten bas niewygodnie napierdzielał, to każdy przyzna rację.
Megadetha niestety wielce żałuję że nie uświadczyłem, bo przestałem po piwo. Obsługa tego bałaganu powinna się iść zabić. Ktoś tam dobrze krzyczał, że puszki powinni sprzedawać, bo są żałośni. Jeszcze tłoczyć się jeden na drugim.
Slayer, czyli to na co czekałem, rozpierdol konkretny, niesamowicie się cieszę, że zobaczyłem. Dziękuję prawej stronie za ładny młyn.
Meta dała radę cudnie, oglądając dwa dni wcześniej Rock in Rio bałem się, żeby nie zfailowali setlistą. Pozytywnie zaskoczyło mnie Hit the Lights ^^
Wyjście - porażka. Marsz pingwinów.

Ale ogólnie, wymęczony, mega zadowolony, warto było :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 18:02 
Cytuj  
Zamiast namiotow z piwem zrobiliby stoisko z Vizirem i purem
Chajzer wypralby wam te zjebane ryje, a Dykiel wyjebalaby caly ten brud jedna kropla.
!!!


Posty: 30
Dołączył(a): 10.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 19:08 
Cytuj  
Przed koncertem - fajna zabawa, dobre piwko w ogródku, można było pogadać ze spoko ludźmi z zagranicy
Anthrax - bardzo lubię ten zespół, dlatego żałuję, że technicznie ten koncert był tak zjebany :wtf: prawie w ogóle nie słyszałem gitary, centrala/bas za to waliły tak, że aż łaskotało w kroczu, toteż zazwyczaj w refrenie orientowałem się jaką piosenkę grają. Pogo spoko, nie jestem koneserem wybijania ludziom zębów, więc dla mnie było OK
Megadeth - na to czekałem i się zawiodłem :cry: Nagłośnienie trochę lepsze, ale dalej bez szoku. Ludzi tam gdzie stałem było w opór, ale niestety zero nawet najmniejszego ruchu. Trochę zawiodła mnie setlista, Symphony, Peace sells, Hangar ofc były, ale trochę za dużo piosenek z EndGame
Slayer - jak już mówiłem, wszelkie napierdalanki pod sceną są nie dla mnie, więc żałuję że w ogóle podszedłem w okolicę barierek :wink: Ja rozumiem, radość z brania udziału w TAKIM koncercie, ale wkurwiający jest tłum ok 30tu włochatych gości, którzy cały koncert próbowali wyjebać na ziemię jak najwięcej ludzi. I jeszcze jakaś czarna mamba, która wpadła w dziki szał i każdemu obok musiała dać w mordę :wtf: Ogólnie to po 3 minutach mi się odechciało i kolejne 20 spędziłem na wygrzebywaniu się z tego tłumu. at
Metallica - No tu już chyba nic nie trzeba mówić. Nie słucham na codzień tego zespołu, uważam że grają thrash dla mas, ale i tak koncert mnie rozjebał. Creeping Death, Fuel, Sad But True i MASTER to była poezja. Zdenerwował mnie tylko Nothing Else Matters - szczyt komerchy - i jego "dramatyczne" zakończenie, co nie zmienia faktu, że to był najlepszy koncert tego wieczoru.
Po koncercie - no niestety, tu ZTM dał dupy. Tych specjalnych tramwajów nie było w ogóle, autobusy do metra kursowały w opór rzadko, powrót na drugi koniec Warszawy zajął 4 godziny.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 19:14 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Zamiast namiotow z piwem zrobiliby stoisko z Vizirem i purem
Chajzer wypralby wam te zjebane ryje, a Dykiel wyjebalaby caly ten brud jedna kropla.
!!!

kk a teraz idź skocz z mostu.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 19:28 
Cytuj  
Jaeden napisał(a):
Anthrax - bardzo lubię ten zespół, dlatego żałuję, że technicznie ten koncert był tak zjebany :wtf: prawie w ogóle nie słyszałem gitary, centrala/bas za to waliły tak, że aż łaskotało w kroczu,
Megadeth - na to czekałem i się zawiodłem :cry: Nagłośnienie trochę lepsze, ale dalej bez szoku.

Standard na koncertach. Zwyczajnie wczesniejsze zespoly sa "przykrecone", zeby gwiazda wieczoru mogla swiecic.
Cytuj:
Metallica - No tu już chyba nic nie trzeba mówić. Nie słucham na codzień tego zespołu, uważam że grają thrash dla mas

Dzis tak. Jednak ich pierwsze kilka plyt to thrash genialny.

Cytuj:
Po koncercie - no niestety, tu ZTM dał dupy. Tych specjalnych tramwajów nie było w ogóle, autobusy do metra kursowały w opór rzadko, powrót na drugi koniec Warszawy zajął 4 godziny.

Miales chyba pecha. Jechalem autobusem do metra i wsiadlem od razu. Za moim podjezdzal juz nastepny. I nie bylem jakos specjalnie szybko, bo stalem pod gc na Metallice. Z cebtrum juz bez trudu takse mozna bylo wziac wiec luz.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 19:59 
Cytuj  
Jaeden napisał(a):
powrót na drugi koniec Warszawy zajął 4 godziny.


no to ostro, ja w 7h bylem we Wroclawiu ;d

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 22:13 
Cytuj  
Jaeden niektorzy po prostu musza sobie przedluzyc penisa a potem niestety jest low power i z pokorna mina prosza aby ich przerzucic przez barierke :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.