mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 15:59 
Cytuj  
Muszę Was zmartwić, Miami zdobędzie tytuł. Grają u siebie, ciśnienie jest ogromne, nie może być inaczej.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 19:55 
Cytuj  
Wade ma kontuzję - nie wiadomo co z jego biodrem do końca. James jak pokazują mecze nie za dobrze znosi ciśnienie. Dallas z kolei cały czas grają tak jak by specjalnie stwarzali sobie presję gonienia rywala i to robią.
Cholera nie wiem. Miami ma atut hali, ma swoją trójcę ale... Dallas ma doświadczenie, wielu clutch shooterów i... Ricka Carlisle. I coś mi mówi, że to niebiescy będą świętować w niedzielę :>

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2011, 21:56 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Muszę Was zmartwić, Miami zdobędzie tytuł. Grają u siebie, ciśnienie jest ogromne, nie może być inaczej.


Jestem za Dallas, a raczej przeciwko MIA ale do tej pory byłem podobnego zdania. Zaczynam jednak wierzyć w Dirka i ekipę.
LBJ (być może będę musiał to odszczekać) brakuje "instynktu zabójcy", spala się w kluczowych momentach, 4. kwarty ma okropne.
Z resztą w regular season Miami wiele statement games przegrało. Ja także wróżę koronację Dallas w niedzielę, choć to bardziej myślenie życzeniowe. Nie w niedzielę, to we wtorek :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 23:34 
Cytuj  
http://www.facebook.com/pages/The-awkwa ... 0119611264

O, taka ciekawostka :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 09:33 
Cytuj  
Miami miało w tych finałach tylko jedną rzecz, która zdecydowanie biła na głowę Dallas - cheerleaderki :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 12:29 
Cytuj  
Chyba upadles na glowe. Miami ma tyle spasionych cheerleaderk, ze glowa mala. No, chyba ze oceniasz sam taniec etc. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 12:58 
Cytuj  
Może chodzi o tych tańczących dziadków i babcie? ;)
Dla mnie niebieskie cheerleaderki też były lepsze od tych z Jajami ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 12:59 
Cytuj  
De gustibus non est disputandum :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 13:08 
Cytuj  
True :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 14:46 
Cytuj  
Prawda... ale opinię wyrazić można ;-)

Swoją drogą nie wiem kto miał w Miami pomysł na te tańczące babcie i dziadków. Już lepiej wyglądały te grubasy w Dallas :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 13:17 
Cytuj  
Nowy sezon rusza juz za 5 dni. Znamy kalendarz meczow pokazywanych w C+. Do zobaczenia tutaj: http://www.canalplus.pl/forum/?topic/st ... nal_7-7192

Niestety wciaz nie wszystkie mecze beda w HD, do tego o wiele wiecej razy zobaczymy gasnacych Lakersow niz eksplodujacych Clippersow, ktorzy maja teraz mega sklad z Blillupsem i CP3. Wielka szkoda. Na plus jest informacja o tym, ze w tyg. beda 4 mecze no i w koncu dostaniemy przekaz z czwartkowych, bardzo fajnych spotkan.

Generalnie zapowiada sie dobry sezon, ktory nie ma chyba zadnego faworyta do zdobycia mistrzostwa. Osobiscie bede kibicowal Clippersom i Chicago.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 16:36 
Cytuj  
Z gasnącymi Lakersami bym aż tak nie przeszkadzał. Pre-season to pre-season. Dodatkowo mocno przemeblowany skład, nowy trener. W zasadzie prawie wcale czasu na zgranie się drużyny.
Ogólnie początki ligi to będzie wielki festiwal strat bo drużyny nie będą zgrane.

Ja jednak, po staremu kibicuje Lakersom (oraz patriotycznie Suns :)). A mecze będę tak jak w zeszłym roku oglądał na nba.tv. Lepszy komentarz, dobra jakość i możliwość obejrzenia w zasadzie wszystkiego co leci lub leciało :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 18:39 
Cytuj  
Ja lubie komentarz Wojtka :) Bez niego NBA to nie to samo :)

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 19:26 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja lubie komentarz Wojtka :) Bez niego NBA to nie to samo :)


Hej Hej tu enbiej :D Szaranowicz i Ryszard Łabędź wymiatali.

http://www.youtube.com/watch?v=rbeKRGQaY1E

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 19:45 
Cytuj  
Szaranowicz i Łabędź (i ewentualnie tajemniczy Fan Bulls) wymiatali. Niektóre ich teksty pamiętam do dziś. Szaranowicz potrafił z jednego zawodnika zrobić 4 jak wymawiał nazwisko :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 19:57 
Cytuj  
Na zachodzie raczej jeszcze nie pora na Clippersów. Prędzej Mavs lub niedoceniana Oklahoma. Są jeszcze Lakersi i Spurs, dla których to ostatnia szansa by ugrać coś starzejącą się wielką trójką.
Chicago i Miami na wschodzie, do tego NYK i Boston, choć Rondo chyba się lekko obraził po tym jak okazało się, że próbowali go wymienić na CP3.
Bez kontraktu zostaje nadal "Agent 0", ciekawe co wybierze.
Orlando to moim zdaniem będzie największy regres. Howard ucieknie jak tylko mu pozwolą, bo z obecną ekipą nic wielkiego nie ugra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 20:29 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=JVMZTUjDZLA

Gdyby się tylko chłopak nie wypalał w ważnych meczach. :(

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2011, 20:44 
Cytuj  
Pisałem już o tym - po słynnej "the Decision" cokolwiek by nie osiągnął będzie uważany za wielkiego koszykarza i małego człowieka. Wolał zostać Pippenem D-Wade'a niż budować w okół siebie zespół w Cavs.
LeBiatch

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 10:45 
Cytuj  
LeBiega wielkim koszykarzem? Każdy wielki koszykarz miał to do siebie, że ciągnął swój zespół. Tak robił Magic, Bird, Jordan (on co prawda po paru latach jak zdał sobie sprawę, że sam nie wygra z ligą). Tymczasem James gdy wymaga się od niego tego czego wymaga się od gwiazd, zwłaszcza takich o pseudonimie "Król" to gaśnie, chowa się za kolegów i nie bierze na swoje barki ciężaru gry. Pokazały to finały z Dallas. Wystarczy sobie przypomnieć co zrobił Wade parę lat temu też podczas finałów Dallas. Poprowadził swój zespół do kolejnych 4 wygranych i tytułu mistrzów. Dlatego uważam, że to bardzo niesprawiedliwe, że po tym co Wade zrobił do Miami ściągnięto do ekipy Jamesa i zaczęto mówić, że Heat to drużyna LeBrona.


_________________
Obrazek

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 15:42 
Cytuj  
Boston pierwsza runda playoffów max, na wschodzie Miami i Chicago będa wiedli prym, pozyskanie Ripa to najlepszy ruch jaki mogli zrobić (pokazał ostatnio, że mimo swojego wieku dalej może grać wysokim poziomie). Zachód moim zdaniem zdominuje OKC, Clippers w playoffach, ale na ich 'ere' jeszcze za wcześnie.

edit: szkoda Roya strasznie. najlepszy comeback jaki widziałem:
http://www.youtube.com/watch?v=pJjeZ4Scm9E

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.