mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 13:21 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos tu sie interesuje skaczacymi czarnuchami, ale aktualnie w najlepszej lidze swiata jest chyba najciekawszy okres trejdow od lat.

Wade skompletowal sobie mega pake w Miami, dolaczyl Bosh i w zapewne w drodze juz Lebron(co by tu o nim nie mowic, genialnym graczem to on jest). Tworzac chyba najlepsza Trojke w historii NBA. Caly wschod sie zbroi na potege. Do zdupialych Knicksow dolaczyl Amare, Nets z wielka kasa od Ruska poluja na jakos gwiazde, ale jak narazie tragicznie im to idzie, Chicago wraca chyba do dni chwaly przez zgarniecie Booooozera;) tworzac w ten sposob jeden z lepszych duetow podkoszowych w lidzie(Boozer i Noah) a dodajac do tego Rose maja naprawde genialna pake. Wspomniec trzeba tez o Celtach i Magikach, bo mimo ze nie zrobili zadnych wielkich trejdow(do Celtics doszedl J. O'neal) dalej maja mocne sklady na przyszly sezon. No sa jeszcze Wizards... ale oni moga cala nadzieje pokladac tylko w nr. 1 draftu, Wallu, ale watpie zeby w pierwszym sezonie zdzialal wielki cuda.

A na zachodzie? "Na zachodzie bez zmian" ;). Zadnych wielkich wymian, LA wciaz beda na topie, Utah stracili Boozera a sam Deron wiele nie zdziala, do Clippers wraca nr. ubieglorocznego draftu, Blake Griffin(caly sezon leczyl kontuzje, nawet nie zadebiutowal w nba), Nuggets pewnie straca Carmelo, bo cos nie spieszno mu do przedluzenia umowy(a ma jeszcze rok) Spurs najprawdopodobniej zgarna Shaqa, ale to juz stare dziadki w wiekszosci i za wiele nie mozna od nich oczekiwac(chyba ze sie przebudza jak Celtics w tym roku) Suns nie maja juz Amare wiec w PF bedzie u nich wielka dziura, ale za to maja Nasha... a on jest zdolny do wszystkiego :D(np. trafiania seryjnie trojek z jednym dzialajacym okiem:D).No i na koniec sa dwie moje ulubione druzyny, Portland z Royem i wiecznie kontuzjowanym Odenem, oraz Thunders z Durantula, Westbrookiem i Greenem(jak dla mnie to paka ze spora szansa na mistrzostwo, mlodzi i utalentowani - Lakers w tych playoffach musieli sie z nimi sporo nameczyc)

I na koniec cytat kumpla kiedy sie dowiedzial o Boshu i Lebronie w Miami:
"w ogole to bedzie dym, Lebron bedzie sie wkurwial bo chce byc ultra super gwiazda, Wade sie bedzie wkurwial bo w Miami bardziej beda kochac Lebrona niz jego, Bosh sie bedzie wkurwiac bo chce byc FRANCHISE PLAYEREM, Chalmers sie bedzie wkurwial bo jest za niski, Joel Anthony sie wkurwi bo ma za wielki łeb, Arroyo sie wkurwi bo nie zna angielskiego, Haslem sie wkurwi bo Bosh ma lepsze dredy, Beasley sie wkurwi bo chca go wyjebac, Richardson i Wright wkurwia sie dla zasady a Pat Riley sie wkurwi bo chce byc jak Phil Jackson i Miami konczy sezon z 25 wygranymi - i wchodzi ustawa, ze w meczach z Miami przeciwnicy maja 2 kosze i 2 pilki zeby Lebron razem z Wadem mogli grac tak jak chca, a Bosh nadal bedzie wkurwiony bo chce byc FRANCHSIE!"

I chwile pozniej dodane:
"POPRAWKA! Beasley nie będzie się wkurwiał, JUŻ jest wkurwiony bo go wytrejdowali do Minessoty i będzie teraz leśnym dziadem!"

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 13:31 
Cytuj  
rodman byl pr0

Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 13:31 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem czy ktos tu sie interesuje skaczacymi czarnuchami,


Niggers - bebe.

@up: h3h3 ;<

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 13:41 
Cytuj  
ja codziennie po pare h ogladam teraz tdf, ale podarowalem juz Wam topic na ten temat,hehe.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 13:48 
Cytuj  
Naszla mnie wenna tworcza w robocie ;f
Rodman Rodmanem, ale Noah tez jest pr0:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 13:48 
Cytuj  
Moje zaintersowanie NBA skonczylo sie na ostatnim mistrzowstwie Chicago Bulls. Od paru lat przymierzam sie do ponownego sledzenia tej ligi i ogladania spotkan, ale roznica czasowa temu nie sprzyja. Moze na ten sezon kupie C+ i cos poogladam. Ogolnie najlepszy sport i liga na swiecie. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 14:18 
Cytuj  
Kosz sux :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 14:25 
Cytuj  
Od czasu jak Iverson z 76ers spieprzył do Nuggets to NBA mnie nie interesuje ;(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 14:26 
Cytuj  
Tegoroczne finały dobre były.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 14:41 
Cytuj  
Ogladalem finaly ale ciezkie to bylo bo mecz zaczynal sie kolo 2 a konczyl nad ranem.
W nastepnym sezonie wade, bosh i lebron w miami:) Bedzie sie dzialo.
Sam trenowalem kosza i wtedy najwieksza zajwke mialem na nba.
Najlepsi byli bad boys (detroit pistons) A moj ulubiony koszykarz ever to isiah thomas. Pozniej byly fajne finaly z bullsami a pozniej to juz nuda jak dla mnie. Moze teraz znowu bedzie ciekawiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 14:50 
Cytuj  
Ta, good old NBA 90's.

Też miałem posterki dziarskich nigrasków z jędrnymi pośladami na ścianach :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 14:52 
Cytuj  
mnie nigdy kosz specjalnie nie krecil - bycie ownowanym przez fagasow z osiedli zniechecilo mnie do tego sportu na wfie juz w podstawowce :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:01 
Cytuj  
W podstawówcę pamiętam nba, teraz to mnie mierzi i właśnie chicago bulls + jordan i la lakers z johnsonem, później afera z nim związana z hiv.

Ale i tak wolałem zawsze siatkówkę <3 a na wf wszystkie pleby powyzej 190cm już miały przewage ;/ a ja mam 174 ;/

Avatar użytkownika

Posty: 39
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:07 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
W nastepnym sezonie wade, bosh i lebron w miami:)


Miami w nadchodzącym sezonie będzie zjadało, ale na tytuł będą musieli poczekać przynajmniej do 2012 :}. W przyszłym sezonie polecam obserwować Johna Wall'a ( nr 1 w drafcie 2010 )
http://www.youtube.com/watch?v=v4CbQGBbUOw
Ścięgna z gumy :) nie jest to talent na miarę LeBrona, bankowo Rookie Nr 1 nadchodzącego sezonu, na przestrzeni 2-3 lat powinno być o nim głośno...
Wracając do tegorocznego finału, powiem tylko tyle, że zagrały w nim drużyny, które mają najsilniejsze ławki rezerwowych w całej lidze. Gdyby Cleveland kupiła przed sezonem jakiegoś klasowego zawodnika na ławkę, a nie dziada w postaci Shaq'a i gdyby nie kontuzja Zydrunasa, prawdopodobnie to oni cieszyliby się z grania w finale kosztem Bostonu..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:11 
Cytuj  
Nooo, ten sezon zapowiada sie pieknie :) Szkoda, ze wszystko co fajne dzieje sie obecnie na wschodzie. Wzmocnili sie Bullsi, Miami, Orlando tez pewnie nie spocznie na laurach, Boston wrocil do gry po ostatnim sezonie. A zachod? Nic, null, zero. Lakersi znowu z palcem w dupie wejda do finalu, bo nie maja praktycznie zadnej konkurencji na zachodzie, no ale emocje w playoffach na wschodzie powinny wynagrodzic nudne rozgrywki w Western Conference.
Regular season tez bedzie ostry. Ciekawie bedzie w Clevland jak przyjedzie Miami, szczegolnie po fajnym liscie wlasciciela Cavs do fanow tejze druzyny :)
Anyway, po tym co duet Wade-James pokazal w meczu allstars w tym roku to ja nie widze szans zeby ktokolwiek im stanal na drodze. Chociaz, kto wie. Jedno jest pewne: bedzie sie dzialo i osobiscie nie moge doczekac sie startu sezonu.
Sam zreszta do NBA wrocilem jakies poltora roku temu. Mecze teraz leca praktycznie tylko w nocy z piatkow na sobote (z powtorka w sobote rano) i w niedziele wieczorem, takze mozna spokojnie sledzic mecze i wyspac sie jednoczesnie. Chyba ze zmienia schedule w tym sezonie, ale watpie. W poprzednim sezonie mecze lecialy jeszcze na Orange Sport w srodku tygodnia, ale z tak dennym komentarze, ze szkoda je bylo ogladac i zwykle byly to sredniej jakosci spotkania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:19 
Cytuj  
Finaly niestety nie byly tylko w piatki i niedziele:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:20 
Cytuj  
Ten John Wall faktycznie niezly ziom, ale dynamika i stylem gry mi bardziej przypomina Wade'a niz Lebrona.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:24 
Cytuj  
Lebrona nie lubie:) Nie ma takich ruchow jak mial mj czy kobe. Jest duzo silniejszy ale nie ogalda sie go tak dobrze . Sila ,dynamika wyskok niesamowite ale koordynacji az takiej jak oni to nie ma.(co nie znaczy ze ma zla )

Avatar użytkownika

Posty: 39
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 15:35 
Cytuj  
Lebron to one man army jest, zgadzam się, że gra brzydszą koszykówkę od mj'a i kobyego, ale jest piekielnie skuteczny pod koszem + jego rzuty z dystansu to zagłada jest :} Co do Wall'a gość na pewno straci jakieś 50% dynamiki w NBA, ale jak się ogra i przyzwyczai się do łokci na twarzy to będzie ogarniał, tak jak Derek Rose, czy Tyrek Evans ->
http://www.youtube.com/watch?v=FaptU2Ez ... re=channel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2010, 16:16 
Cytuj  
Ten rookie to pewnie za dwa, trzy lata dopiero wystrzeli. Liga uniwersytecka a NBA to jednak zupełnie inne realia pod względem wydolnościowym i siłowym. Jak trochę dopakuje to drugi lebron może z niego być - zbiera, blokuje, rzuca, rozgrywa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.