mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 196  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2017, 16:56 
Cytuj  
Pytanie tylko co lepsze - kamienna twarz czy falszywy, wyuczony usmiech - bo w to ze na zachodzie wszyscy Was lubia to raczej nie wierzycie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 08:24 
Cytuj  
Przecież te kamienne twarze są tylko do momentu pierwszej interakcji zawsze ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 14:15 
Cytuj  
kamilus napisał(a):
Byłem i się uśmiechali.
Nie wyciągali klamek, nie próbowali mi sprzedać cracku.


Chlopak pewnie padl ofiara murzynskiego gangbangu i teraz ma traume.

Ja w Londynie kiedys spalem w hotelu w srodku murzynskiej dzielnicy, lazilem tam po nocy i nic sie nie dzialo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 14:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Ja w Londynie kiedys spalem w hotelu w srodku murzynskiej dzielnicy, lazilem tam po nocy i nic sie nie dzialo.


jak mnie wkurwiaja takie idiotyczne posty: bylem raz, przespalem jedna noc i nic, nawet mnie nie zabili, wiec uwazam, ze jest bezpiecznie w chuj.

Przeprowadz sie do tych czarnych slumsow, pomieszkaj ze 2-3 lata i wtedy sie wypowiadaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 14:37 
Cytuj  
Przecież Ty nadal żyjesz, a mieszkałeś gorzej, bo między cyganami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 14:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar napisał(a):

Ja w Londynie kiedys spalem w hotelu w srodku murzynskiej dzielnicy, lazilem tam po nocy i nic sie nie dzialo.


jak mnie wkurwiaja takie idiotyczne posty: bylem raz, przespalem jedna noc i nic, nawet mnie nie zabili, wiec uwazam, ze jest bezpiecznie w chuj.

Przeprowadz sie do tych czarnych slumsow, pomieszkaj ze 2-3 lata i wtedy sie wypowiadaj.


To przeciwwaga dla posotw o tym, ze w murzynskiej dzielnicy kazdy chce cie okrasc, zabic i zgwalcic. Oczywiscie w bialy dzien.

Prawda jak zawsze lezy po srodku.

Dwa razy w zyciu czulem, ze jest niebezpiecznie, oba w Polsce. Pierwszy raz w podslupskiej, popegiereowskiej wsi jak robilem ankiety i dowiedzieli sie ze jestem z Gdanska. Drugi raz na ankietach w Gdansku na Letnicy. To byly lata 90-te, takich patoli w dzisiejszych czasem coraz trudniej spotkac. Nachlani, z ilorazem inteligencji bliskim zera.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 15:46 
Cytuj  
To Pomorze, to jakaś strefa mroku.
A gdziekolwiek bym był, jakby obcy facet zaczął się do mnie uśmiechać, to bym poczuł niepokój. Niezależnie od jego koloru skóry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 16:02 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
To Pomorze, to jakaś strefa mroku.
A gdziekolwiek bym był, jakby obcy facet zaczął się do mnie uśmiechać, to bym poczuł niepokój. Niezależnie od jego koloru skóry.


Ja wiem, przykre doswiadczenia z ksiezmi zostawiaja pietno na cale zycie. Usmiech nie oznacza wcale "chce cie wyruchac", choc w pewnych kregach jest tak odbierany.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 16:07 
Cytuj  
A skąd wiesz?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 16:28 
Cytuj  
ponoc zly dotyk boli cale zycie. Wiec o ile mieszkanie z czarnymi gangsterami jest dla mrynara super elo, to na widok faceta w koloratce nie moze powstrzymac lez.. :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 17:41 
Cytuj  
Filmik mrynara dosyć trafny tylko nie rozumiem tego agroo. Tym bardziej, że tych 10 rzeczy to nic złego. Polacy mniej michę cieszą do randomowych ludzi na ulicy - i co? Czemu z tego powodu się denerwujecie? Wcale tego zmieniać nie trzeba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 18:06 
Cytuj  
Filmik jak filmik.
Uśmiech jest dość ciekawy w aspekcie ewolucyjnym, bo obnażanie zębów jest sygnałem agresywnym u zwierząt, a u ludzi nie zawsze, a zwykle wręcz przeciwnie. Niemniej widok obcego pokazującego zęby powinien uruchomić mechanizm obronny ("świr jakiś"), podobnie jak naturalnie odnosimy się z nieufnością do obcych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 18:08 
Cytuj  
Mnie wkurzali zawsze uśmiechnięci sprzedawcy w Grecji wchodzący ci pod nogi z każdym gównem ze swojego sklepu i macający cie po rękach/ramionach w przyjacielskich gestach, nic tylko wyjebać w gębę i wybić im kilka zębów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 18:12 
Cytuj  
sula napisał(a):
Filmik mrynara dosyć trafny tylko nie rozumiem tego agroo. Tym bardziej, że tych 10 rzeczy to nic złego. Polacy mniej michę cieszą do randomowych ludzi na ulicy - i co? Czemu z tego powodu się denerwujecie? Wcale tego zmieniać nie trzeba.


sprawa dyskusyjna. Moim zdaniem zaprogramowane miłe i nieszczere podejscie w kontaktach międzyludzkich mimo wszystko bardzo ułatwia życie lub conajmniej łagodzi obyczaje ;)
Zresztą po pewnym czasie bez problemu odróżniasz ten przyklejony zaprogramowany uśmiech w wersji "dla każdego" od normalnych oznak sympatii.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 20:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
sula napisał(a):
Filmik mrynara dosyć trafny tylko nie rozumiem tego agroo. Tym bardziej, że tych 10 rzeczy to nic złego. Polacy mniej michę cieszą do randomowych ludzi na ulicy - i co? Czemu z tego powodu się denerwujecie? Wcale tego zmieniać nie trzeba.


sprawa dyskusyjna. Moim zdaniem zaprogramowane miłe i nieszczere podejscie w kontaktach międzyludzkich mimo wszystko bardzo ułatwia życie lub conajmniej łagodzi obyczaje ;)
Zresztą po pewnym czasie bez problemu odróżniasz ten przyklejony zaprogramowany uśmiech w wersji "dla każdego" od normalnych oznak sympatii.

Huh?

Mówilłem o wyrazie twarzy ludzi na ulicy, kolejce, mijanych na korytarzu, autobusie, pociągu itp , a nie o rozmowie.

Podczas rozmowy z nieznajomymi większość Polaków jest dosyć miła, relatywnie pomocna i specjalnie nie odbiega od zachodniej Europy. To już nie lata 90.

To, że nieszczery uśmiech 'dla wszystkich' jest 'odróznialny' to wiem, na zachodzie też trochę mieszkałem. Mimo wszystko mam nadzieję, że to się do Polski nie przeniesie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2017, 21:04 
Cytuj  
a no tak. Niepotrzebnie od razu poszerzyłem "wyraz twarzy" na całe "stosunki międzyludzkie". Można się pogubić ;)

Bycie szczerym a bycie miłym się wzajemnie często wyklucza. Polacy są szczerzy, często do bólu. Angole są mili, czasami aż do porzygania. A jak potrafią powiedzieć spierdalaj ;) Wyraz twarzy to taki rodzynek na torcie różnic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2017, 06:09 
Cytuj  
Polskę zbudowano na niewolnictwie i sprzedaży własnych mieszkańców Arabom.

http://www.retronauta.pl/polske-zbudowa ... wolnictwie

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2017, 11:32 
Cytuj  
Znajomy jest podejrzewany o podpalenie osrodka dla uchodzcow w Norwegii:

https://www.wykop.pl/link/3799205/norwe ... och-braci/

Jego zona brala ode mnie psa.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2017, 12:05 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Znajomy jest podejrzewany o podpalenie osrodka dla uchodzcow w Norwegii:

https://www.wykop.pl/link/3799205/norwe ... och-braci/

Jego zona brala ode mnie psa.


Nie znam Twojego znajomego, ale mam sąsiada, który jeździł kiedyś do Norwegii. Dzięki temu wiem:

1. Dlaczego nie lubią tam za bardzo Polaków (sąsiad kretyn jakich mało...)
2. Znajdują takich kozłów ofiarnych (sąsiad ciamciak jakich mało...)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2017, 14:24 
Cytuj  
Polacy (nie bez podstaw) maja opinie strasznych rasistow (co jest kluczowe w tej sprawie).

Poza tym znajomy wyglada jak szef mlyna z jakiegos stadionu (co tez w calej sprawie nie pomaga). Generlnie jest w porzadku, ale duzo bardziej lubie jego zone. :)

W calej sprawie nie ma specjalnych dowodow, ale na podstawie poszlak tez mozna isc do pierdla.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 196  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.