mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 196  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2016, 12:47 
Cytuj  
Zajebiste:

https://www.amazon.com/Amazon-Prime-Air ... 8037720011

u nas pewnie by sie znalezli goscie wyspecjalizowani w polowaniach na takie drony.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 02:30 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 10:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W Paryżu syf koreluje z ilością czarnych na ulicach. Może to przypadek...

Obstawiam jednak białych Francuzów - w końcu nikt im nie broni posprzątać... chyba, że sprzątają, ale nie nadążają. :lol:
Rzym taki sam chlew, bo leniwi Włosi.

@sula gdzie to? Niezłe bagno, tylko nasrać... oh wait.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 00:54 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
@sula gdzie to? Niezłe bagno, tylko nasrać... oh wait.


http://www.sewonartspace.org/blog/most- ... -indonesia


Jak widzę takie rzeczy, to mi się autentycznie serce łamie.

Pierdolone ludzkie robactwo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:12 
Cytuj  
a ja mysle, ze jakbys urodzil sie tam to bys zmienil zdanie. robactwo to mozna powiedziec o kutasach na ulicach paryza czy rzymu gdzie majac kosz czy cokolwiek kolo siebie i tak jebnie smieci na ulice.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:45 
Cytuj  
Sporo tego "robactwa" jest tez w Warszawie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 11:09 
Cytuj  
wiesz coś o tym radomski lewaku, większego brudasa od Ciebie w życiu nie widziałem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 11:14 
Cytuj  
Nie kłam, cygański kolego. Forum to nie twój tabor.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 12:08 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a ja mysle, ze jakbys urodzil sie tam to bys zmienil zdanie. robactwo to mozna powiedziec o kutasach na ulicach paryza czy rzymu gdzie majac kosz czy cokolwiek kolo siebie i tak jebnie smieci na ulice.


No dokladnie.

Azja to jeden wielki smietnik i z kazda moja wizyta jest coraz gorzej. Jeszcze kilkanascie lat temu wiele rzeczy bylo sprzedawanych bez opakowan, glowny problem to byly pety po wodzie mineralnej kupowanej przez turystow. Teraz hipermarkety sa nawet w Kambodzy.
Koncerny maja nowe, zajebisty rynki zbytu, ale oczywiscie maja w dupie to ze biedne panstwa azjatyckie sa zupelnie nieprzygotowane do utylizacji odpadow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 12:38 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
a ja mysle, ze jakbys urodzil sie tam to bys zmienil zdanie. robactwo to mozna powiedziec o kutasach na ulicach paryza czy rzymu gdzie majac kosz czy cokolwiek kolo siebie i tak jebnie smieci na ulice.


Jebnięcie śmieci na ulicę w mieście jest dla ciebie gorsze, niż jebnięcie śmieci do źródła wody pitnej? Ok.

Ja jestem prostym człowiekiem, jeżeli nie mogę żyć w rozwiniętej cywilizacji, to chcę przynajmniej być otoczony jakąś ładną przyrodą. Życie w takim gównie byłoby dla mnie jak życie w piekle, więc zrobiłbym wszystko, żeby to piekło jakoś zakończyć.

Dla mnie dwa warianty:

1) Spierdalam stamtąd
2) Jeżeli nie mogę spierdolić to żyję, próbuję jakoś zaradzić na sytuację (pewnie bym został eko-terrorystą hehe) i absolutnie pod żadnym względem się tam nie rozmnażam. Skazywanie swoich dzieci na życie w czymś takim to szczyt skurwysyństwa i okrucieństwa.

Przez ludzkie robactwo rozumiem absolutnie bezwartościowe skupisko ludzi, któremu jedyne co wychodzi to bezrozumne, zwierzęce rozmnażanie się. Zastanawia mnie do jakiego stopnia ta planeta będzie musiała zostać rozjebana i zaśmiecona, żeby wprowadzić konkretną politykę na szczeblu międzynarodowym i konkretne kary w krajach za jej łamanie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 12:54 
Cytuj  
Czyli ta biedna, często głodująca część afryki powinna tym jebnąć i wyjechać tam gdzie jest większa szansa na normalne życie, czyżby to się nie odbywa cały czas ? :)
Kiedyś był program gdzie analizowano dlaczego największy brak poszanowania dla środowiska jest w azji tropikalnej i południowej, było wiele super argumentów ale potem zastanowiono się jakby wyglądała w Polsce taka sytuacja,
aglomeracja śląska ale z 10x większą ilością ludzi, którzy zarabiają 5x mniej, a region ma budżet 10x mniejszy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 13:15 
Cytuj  
Oczywiście, że powinna jeżeli ma takie możliwości.

Na świat da się patrzeć z perspektywy siebie jako jednostki, grupy, całego obszaru, kraju jak i całego świata.

Koniec końców - sam jestem emigrantem, nie mogę jebać innych emigrantów za emigrowanie, bo hipokrytą nie jestem.

Ale rozumiem też ewentualną postawę kraju, który na mojej drodze chciałby postawić mur, żeby uniemożliwić mi przybycie czy nawet przystawienie mi karabinu do głowy i krótkie "spierdalaj albo strzelam".

Jednym z podstawowych elementów ludzkiej natury jest przemoc i to ona kontrolowała w przeszłości populację. Teraz nie tylko nie ma takiej kontroli ale świat jest bardziej rozwinięty a niektóre kraje nawet płacą pieniądze (!!!) dla ludzi, którzy jedyne co potrafią w życiu to się rozmnażać. Z każdym rokiem dzięki postępowi technologicznemu potrzebujemy coraz mniej ludzi a tych mamy coraz więcej. Jeżeli za mojego życia nie zdarzy się katastrofa, to będę szczęśliwy.

Temat ogólnie na dłuższą dyskusję, każdy ma pewnie swoje rozwiązania związane z imigracją. Moje byłyby takie, że należałoby kontrolować kogo się wpuszcza (brać przydatnych) a resztę traktować jak najeźdźców i do nich strzelać. Natomiast jeżeli takiej polityki nie będzie, to moja rada dla murzynów i muzułmanów jest taka - żeby korzystać i brać jak leci.

Niech wygra silniejszy i sprytniejszy. :)


Ale śmieciarzy to bym jebał napalmem a na gruzach sadził lasy i ogrody. D:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 13:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czyli ta biedna, często głodująca część afryki powinna tym jebnąć i wyjechać tam gdzie jest większa szansa na normalne życie, czyżby to się nie odbywa cały czas ? :)
Kiedyś był program gdzie analizowano dlaczego największy brak poszanowania dla środowiska jest w azji tropikalnej i południowej, było wiele super argumentów ale potem zastanowiono się jakby wyglądała w Polsce taka sytuacja,
aglomeracja śląska ale z 10x większą ilością ludzi, którzy zarabiają 5x mniej, a region ma budżet 10x mniejszy :)


Dokladnie i do tego te regiony produkuja towary dla bogatych enklaw na polnocy swiata. Caly zysk z tego tez jest transferowany na polnoc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 14:43 
Cytuj  
Rosyjscy hakerzy zdołali umieścić w telefonach wielu ukraińskich żołnierzy złośliwe oprogramowanie, które pozwalało ustalać ich pozycję - wynika z nowego raportu ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu artyleria Rosjan i separatystów znacznie celniej ostrzeliwała pozycje Ukraińców, zadając im cięższe straty. To prawdopodobnie pierwszy przykład tak skutecznego zastosowania ataku cybernetycznego, który przełożył się na realne działania bojowe.

źródło
http://www.tvn24.pl/crowdstrike-ukraincy-sciagali-zawirusowana-aplikacje-na-smartfony,701697,s.html


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 15:37 
Cytuj  
Wywabiali ich z ukrycia pokemonami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 19:03 
Cytuj  
"There is a hot milf close to your area waiting to be fucked"

Boom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 19:54 
Cytuj  
A ty sie nadal nabierasz? :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 21:00 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
"There is a hot milf close to your area waiting to be fucked"

Na pełnym morzu? :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 00:07 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=r41dcYUvNLk


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 23:02 
Cytuj  
A south Korea prawnie uregulowała zakaz używania cheats w grach online. Piękna sprawa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 196  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.