mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 196  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 23:03 
Cytuj  
o kurwa! będzie złoto!
Tobi - nie kiwaj się tak do przodu i tyłu.
Wujek anestezjolog. Ale chody :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 23:08 
Cytuj  
No dokładnie jak ze szczepionkami powodującymi autyzm - też ktoś tam ma znajomego, co jest lekarzem i nie szczepi. To jakby był w temacie, right?
Epidemiologia interseksualizmu, w tym obojnactwa prawdziwego, jest znana, patogeneza też. Leczenie też.
Rozumiem, że temat cię podniecił, ale niepotrzebnie. Wycina się nie to, co myślisz.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 23:32 
Cytuj  
Wiem co się wycina. Ty natomiast myślisz że taka osoba mai chuja i cipe jednocześnie co :lol: ? I o jakich szczepionkach Ty wciąż pierdolisz?

Tczewiak a co w tym dziwnego? Od mojej matki strony to praktycznie sami lekarze, więc szczerze to niekapuje o co Ci biega.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2017, 23:50 
Cytuj  
Widzę, że terminologia, hehe, opanowana.
Ale dawaj, zarzucaj te linki, co je w necie znalazłeś. Tylko bez tych ze zdjęciami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 05:54 
Cytuj  
Roftl nie szczepienie może spowodować śmierć dziecka do 6h od jakiegoś gowna


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 06:58 
Cytuj  
No co ty, w internetach młode madki piszo, że szczepionki zabijajo maluszki, mają rtęć, a od krztuśca czy odry się nie umiera. A Sanepid bandyty, bo grzywny sadzą. A raka leczy się witaminą C i lekarze to konowały pracujące dla bigpharmy (która rządzi wszystkim, poza filmikami z żółtymi napisami na youtube). Ilość tych pseudomedycznych bzdur wypisywanych na fejsbuniu i innych pudelkach jest niesamowita.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 07:23 
Cytuj  
Chuja się znasz nie masz lekarza w rodzinie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 07:30 
Cytuj  
:oops:

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 08:30 
Cytuj  
No tak, facebook i pudelek. Wiedziałem, że coś mnie ominęlo :lol: A skoro tu tacy wszyscy tacy chrześcijańscy, to może wątek kościelny, gdzie jest dyskusja czy hemafrodyt/a może zostać wyświęcony na kapłana? :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 08:44 
Cytuj  
Aha. Daj te linki jak to lekarze nie pytają nikogo o zgodę i noworodkom płeć ustalają wg. własnego widzimisię.
W pierwszym wyniku z googla to podali epi 1: 500 urodzeń, wygląda legitymacyjnie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 08:49 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Aha. Daj te linki jak to lekarze nie pytają nikogo o zgodę i noworodkom płeć ustalają wg. własnego widzimisię.
W pierwszym wyniku z googla to podali epi 1: 500 urodzeń, wygląda legitymacyjnie.


:o :lol:

Znajdziesz takie coś w necie? Żartujesz co? Zresztą dziś to pewnie się pytają, czasy się zmieniły, ale 20 lat temu... Myślałem, że nie wierzysz, iż istnieje coś takiego jak hermafrodyta.

Edit:
mrynar to był błąd przy pisaniu :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 11 lip 2017, 09:12 przez TobiAlex, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 08:54 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Znajdziesz takie coś w necie? Żartujesz co? Zresztą dziś to pewnie się pytają, czasy się zmieniły, ale 20 lat temu... Myślałem, że nie wierzysz, iż istnieje coś takiego jak hemafrdyta.


Hemafryda brzmi jak potwor z kiepskiego fantazy, jak juz to hermafrodyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 09:01 
Cytuj  
Dziecka się nie szczepi tylko i wyłącznie w przypadku jeśli ma przeciwwskazania względem konkretnej szczepionki (szuka się wtedy zastępczej, a dopiero gdy jej nie ma to taka jednostka jest podatna na konkretną chorobę (bądź ich grupę)). Ruchy i bajki pro-epidemiologów powinny być ścigane i ciężko karane. Nie szczepi dzieciaka, który nie ma przeciwwskazań, bo "szczepionki powodują autyzm i mają rtęć". Dzięki temu mamy nawroty chorób, których już prawie nie było w cywilizowanym świecie.
Jestem jak najbardziej zwolennikiem wolności i świadomego wyboru, ale w takim przypadku - jednostka roznosząca chorobę - po prostu kula w łeb i do rowu, bo starzy to "antyszczepionkowi" idioci. Za szczepieniami stoi nauka, za ciemnogrodem stoją mity i zabobony.

A już przywołanie wujka chujka jako szpeca, bo jest anestezjologiem w ogóle mnie rozpierdoliło. Ja pochodzę z rodziny medycznej i nie sprawia to, że jestem szpecem od medycyny, bo jako jedyny poszedłem w zupełnie innym kierunku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 09:07 
Cytuj  
Tczewiak to nie ja pierdole o jakiś szczepionkach. Ty byś się na lekarza nie nadawał, nie ten wygląd :lol: Wiesz lekarz to jedno, lekarz prz operacjach to drugie. Ja sobie nie wyobrażam nie rozmawiać z kimś takim, przy jakich operacjach brał udział. Jestem osobą zbyt ciekawską. W całym tym wywodzie, myślałem że Isengrim nie wierzy w istnienie takiego zaburzenia.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 09:18 
Cytuj  
Refundowane u nas szczepionki są głównie pojedyncze, rodzice dla zmniejszenia kłucia dzieci kupują jakieś multi, które mogą powodować częściej komplikacje, to też warte wspomnienia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 09:19 
Cytuj  
Obojnactwo prawdziwe i rzekome, plus kilka innych chorób genetycznych (trisomia, dodatkowy chromosom X lub Y) to choroby, dość poważne, często śmiertelne. Jasne, że są. Jak najbardziej można i należy je leczyć. Gadanie bzdur o jakiś genderach, pierdyliardach płci ma dużo wspólnego z całym ruchem pseudonauki, pewnie już są tacy, którym szczepionki dały trzecią płeć.

Przypadki uchylania się od szczepień można zgłaszać do Sanepidu (powiatowego najlepiej) i są spore szanse na grzywnę. Bez szału, ale... Zgłaszanie zresztą to dobra rzecz, bo daje podkładkę pod niezapowiedzianą kontrolę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 12:14 
Cytuj  
Szczepionki zintegrowane nie powodują zwiększenia nop, nawet są lepsze. Za to wielokrotne kłucie zwiększa ryzyko zakażenia. Cena nie jest kosmiczna (120 zeta, czy coś), a przy becikowym czy 500+ to serio nie problem.
Tera antywacki modyfikują taktykę i szczepienia to ograniczanie wolności. Francja i Włochy już wprowadziły obowiązek. Fszedzie te faszysty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 13:17 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Tczewiak to nie ja pierdole o jakiś szczepionkach.

Sorki - źle to odczytałem. Zrozumiałem, że jesteś jednym z tych pierdolców co uważają szczepionki za zło tego świata.

Cytuj:
Ty byś się na lekarza nie nadawał, nie ten wygląd

Myślę, że nie nadawałbym się przede wszystkim dlatego, że brzydzę się obcych ludzi. Wygląd nie grałby tu żadnej roli.

Cytuj:
Wiesz lekarz to jedno, lekarz prz operacjach to drugie.

wat? Jeszcze napisz, że internista to lekarz, który nie dostał się na specjalizację :lol:

Cytuj:
Ja sobie nie wyobrażam nie rozmawiać z kimś takim, przy jakich operacjach brał udział.

No mnie jednak obrzydza słuchanie jak musieli ratować jakiegoś cygana czy menela.

Cytuj:
W całym tym wywodzie, myślałem że Isengrim nie wierzy w istnienie takiego zaburzenia.

Głosował na pis i wierzy w bożków, ale aż tak upośledzony to nie jest.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 13:33 
Cytuj  
Jakich znowu bożków?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 14:21 
Cytuj  
Isengrim - biesy, poludnice i utopce.

Epickie Tczewiak - klepacz pouczajacy innych w temacie medycyny, psychologii i polityki. Zarzucaj dalej - normalnie drugi Joanna Rowling :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 196  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.