mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 02:09 
Cytuj  
Czemu wszyscy podchodza do NWO jako coś złego? jeżeli faktycznie jest jakas grupa próbujace zjednoczyc wszystkich pod jednym rzadem i panstwem to moim zdaniem bardzo dobrze. Hegemonia jest jedynym wyjsciem jezeli chcemy ruszyc z miejsca, po prostu nie rozumiem czemu ludzie widza w tym jakies zlo ,przeciez stawka jest istnienie naszego gatunku ,bo po uzyciu glowic nukleranych wszyscy przegraja.

Patrzac z tego pkt widzenia NWO jest czyms nieuniknionym i imo czyms pozytywnym ,nowy poziom cywilizacji ,brak wojen i innych konfliktow, rowny start dla wszystkich bez wzgledu na kraj z ktorego pochodza.
Wiecie ile geniuszy ginie z glodu w Afryce ,ile genialnych wynalazców ,odkrywców ,strategów nie przekraczajac wieku dzieciecego zgineło w konfliktach ? ja tez nie i nie chce wiedzieć.
W tej chwili to co sie dzieje to porażka naszego gatunku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 02:18 
Cytuj  
Ja tam zawsze byłem zwolennikiem Technokracji i Korporacjonizmu.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 02:22 
Cytuj  
O ile teraz panuje "demokracja" to NWO wprowadza oprócz pięknego świata coś na kształt oligarchii czy nawet monarchii. Poza tym Ci żydomasoni nami manipulują na codzień...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 06:16 
Cytuj  
Cytuj:
Patrzac z tego pkt widzenia NWO jest czyms nieuniknionym i imo czyms pozytywnym ,nowy poziom cywilizacji ,brak wojen i innych konfliktow, rowny start dla wszystkich bez wzgledu na kraj z ktorego pochodza.

i co napisac na taka bzdure ? chyba tylko ze slaby z ciebie troll


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:04 
Cytuj  
A ja akurat zgadzam się z WilkuDemon. Bardzo duże złego na tym świecie powoduje bezpośrednio fakt, że ludzie są podzieleni. Wyssany z palca przodków patriotyzm, choć czasy się zmieniły, nadal odnosi się do zaściankowego kraju, zamiast do całej ludzkości.

Homofobia nie jest dobrym argumentem przeciw globalizacji rządów.
Nasi dziadkowie owszem, walczyli za Polskę, ale też po to, by nam żyło się lepiej. Polska jest tak zjebanym krajem, że czasem ciężko mi jest uważać się za jednego z jej obywateli. Niektórym, zdaje się, pokręciły się priorytety. Zamiast działać ku lepszej przyszłości, trzymają się patriotyzmów, dzieląc ludzi na przeciwne sobie obozy.

Wprowadzenie globalnych rządów musi oczywiście być bardzo dobrze przemyślane. Zdaję sobię sprawę, jak duże niebezpieczeństwo może nieść oddanie np. całej armii w ręce jednego ustroju.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:13 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Nie po to mój dziadek walczył o niepodległość tego kraju żeby jakiś dupek z brukseli kazał nam lubić pedałów

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3


Coś się tobie pomieszało. Za NWO homo będą eliminowani ze społeczeństwa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:20 
Cytuj  
Jak inkwizycja beda robic!
Wykrecac ci jaja zebys sie przyznal do bycia homosiem, a wtedy kastracja!(o ile wczesniej nie urwa).
Ja juz w oczekiwaniu na NWO mam dluga liste osob na ktore podkabluje ;fff

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:52 
Cytuj  
Ministry - N.W.O.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 09:11 
Cytuj  
Wpisalem w google NWO, zobaczylem cos o 11 wrzesnia i dalem sobie spokoj.Nie chce mi sie czytac o kolejnym spisku majacym na celu wladanie swiatem.

Mieszkam w zielonej gorze, NWO mnie pierdoli, grzeja mnie dzieci umierajace w afryce ( ci jak to ich nazwales, ewentualni geniusze ).
Jak chcesz te dzieci zbawic to powiedz wszystkim entuzjastom dokarmiania afryki zeby sie od nich odpierdolili, bo zrzucajac darmowe koszulki, buleczki i paczteciki tylko im jeszcze wieksza krzywde wyrzadzaja.

Dziekuje i pozdrawiam.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:37 
Cytuj  
Wiekszość klęsk głodu w afryce była zpowodowana wojną ,za która własnie zachodnia cywilizacja jest odpowiedzialna.

Już nie chodzi mi o samo NWO ale o hegemonie jakiegoś państwa nad całym światem. Moim marzeniem jest zobaczenie ustroju typu demokracja 3 posłów z każdego państwa niezależnie od wielkości(wyłączajac mikro państwa). Kanclerz, premier wspólna armia i flota oraz system edukacji, programy naukowe ,współpraca naukowa na poziomie nieporównywalnie wiekszym niz w tej chwili , brak zagrożenia ze strony globalnych wojen.

Ale ludzie sa głupi i chca ratować kultury kosztem milionów istnień ,chcą mieć swoja flage, hymn i durny rząd byle tylko to mieć nie ważne jest że nasze dzieci mogą żyć (o ile będą żyć) w strefach skażonych radioaktywnie po 3 wojnie światowej, ważne że kurwa NAM SIE PODOBA.
Egoizm nas pozabija.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:39 
Cytuj  
to naprawdę głębokie przemyślenia, masz kwalifikację na miss polonia


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 12:43 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Wiekszość klęsk głodu w afryce była zpowodowana wojną ,za która własnie zachodnia cywilizacja jest odpowiedzialna.

Już nie chodzi mi o samo NWO ale o hegemonie jakiegoś państwa nad całym światem. Moim marzeniem jest zobaczenie ustroju typu demokracja 3 posłów z każdego państwa niezależnie od wielkości(wyłączajac mikro państwa). Kanclerz, premier wspólna armia i flota oraz system edukacji, programy naukowe ,współpraca naukowa na poziomie nieporównywalnie wiekszym niz w tej chwili , brak zagrożenia ze strony globalnych wojen.

Ale ludzie sa głupi i chca ratować kultury kosztem milionów istnień ,chcą mieć swoja flage, hymn i durny rząd byle tylko to mieć nie ważne jest że nasze dzieci mogą żyć (o ile będą żyć) w strefach skażonych radioaktywnie po 3 wojnie światowej, ważne że kurwa NAM SIE PODOBA.
Egoizm nas pozabija.


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:02 
Cytuj  
Poczytaj jego wypowiedzi o predkosci swiatla. Ciezko stwierdzic czy debil czy trol.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:05 
Cytuj  
Jebać hegemonię państw. Imperium międzygalaktyczne - to jest to!
Globalizacja owszem, ale nie w formie rządów. Rządy powinny istnieć lokalnie - nie w rozumieniu dzisiejszych podziałów na państwa, a na regiony. Coś na kształt obecnych województw.
Pełna demokracja bezpośrednia, gdzie w referendach decydowałoby się czy w danym regionie dopuszcza się pedałów, czarnuchów czy też brudasów jako stałych mieszkańców.
Podatki rozliczane wewnętrznie, na poziomie 15-20% (sumarycznie) byłyby w pełni wystarczające (nie pożerałyby tego kolejne szczeble administracji tylko pieniądze od razu rozdysponowane byłyby na potrzeby regionu). Ubezpieczenia społeczne dobrowolne.
Wiem - utopia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:19 
Cytuj  
Konflikty byłyby nadal wystarczy że jeden region podjąby decyzje godząca w interesy drugiego i mamy regionalny spór albo nawet wojne.
Nadal nie wiem co jest złego w rządzie światowym.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:47 
Cytuj  
NWO bylo slabe. zawsze bylem za Wolfpackiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 13:54 
Cytuj  
Brak wojen nie jest zdrowy. Przeludnienie by było.
Dzikusy są po to aby ich wybijać. Potencjalny geniusz w Afryce to abstrakcja - oni są czarni, a nie żółci czy biali.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:18 
Cytuj  
Moim zdaniem od kiedy opiekujemy sie i pozwalamy przezyc ludzia ktorzy normalnie nie byliby wstanie przezyc a to wszystko dzieki medycynie ,wojny nie maja juz wplywu na genetyke z punktu widzenia calego gatunku , z punktu regionalnego owszem ,masowe mordy nadal sie zdarzaja i pewne nacje gina.
Wojny to straty i spowolnione tempo rozwoju ,ktoś powie że rozwój technologiczny przyspiesza - i ma racje z tym że dla potrzeb wojska. Pamietajcie że głównym celem aliantów w projekcie manhattan było zbudowanie bomby zdolnej zniszczyć miasta ,a nie ekologiczne źródło energii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:24 
Cytuj  
Trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie, kto trzyma władze i kto dąży do NWO, a potem dopiero dyskutować czy to dobre czy złe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 14:51 
Cytuj  
trzeba zdac sobie sprawe ze WD pierdoli jak by jego podstawowa lektura w gimznazjum byly ksiazki lenina i marksa, pierdoli cos o utopijnej rownosci, kazdy te same szanse, juz byl taki kurwa ustroj nazywal sie komunizm , spierdalaj nie chce go

skumaj ze wojny i podzialy byly sa i beda, to naturalne i niezmienne wyplywa z ludzkiej natury i jakies twoje glupie prawo tego nie zmieni

ludzie zawsze znajda sobie cos wedlug czego beda sie dzielic lub grupowac, zawsze beda czerwoni zieloni niebiescy, ci z zza miedzy ci zza rzeki, wioski obok, bloku albo osiedla obok, ci z innej druzyny i twoje chore kurwa rojenia o rownosci nigdy na szczescie sie nie ziszcza

spierdalaj trolu

mam w dupie afryke i biedote z pierdolonej poludniowo wschodniej azji, nie potrafia sie zorganizowac to niech kurwa zyja jak jaskiniowcy

ja osobiscie mam wystarczajaco duzo problemow i wole sie martwic o to zeby moje dzieci nie musialy sie uczyc chinskiego i szyc chinczykom butow ; |


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 lip 2010, 14:54 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.