mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 00:25 
Cytuj  
Swoją drogą temat zmieścił mi się idealnie w limicie znaków za pierwszy podejściem ;p

Powiedzcie też na jakie tematy przygotowujecie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 01:23 
Cytuj  
ja jeszcze magisterki nie zacząłem :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 01:32 
Cytuj  
za wczesnie sie zabierasz. starczy pewnie dzien przed do tej smiesznej prezentacji.

A mgr mozna napisac w 3 tygodnie a pozniej jeszcze publikuja i daja hajs za to ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 08:06 
Cytuj  
roball napisał(a):
rofl matura. swoja 'prezentacje' robilem 2 dni przed i mialem 18/20 za nia. pls :<

eeeeno kurwa respekcik szczery 2 dni i 18/20 no no ...





:lol:
z takim pytaniem na to forum ? tutaj nikt sie nei uczy do takich pierdol i tak elyta miala po 99/100, ale to na starej maturze, bo na nowej to pewnie by mieli po 105% normy


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 gru 2010, 08:09 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 08:31 
Cytuj  
Hoho a ja się uczyłem na dzień przed.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 08:32 
Cytuj  
Ja jeszcze nie zaczalem i strasznie siem bojem ze nie zdarze ale wiadomo Cata wyszlo i progress trzeba robic a wczoraj jeszcze guild master krzyczal ze za malo online jestem a wiadomo ze priorytety trzeba w zyciu miec!!!


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 09:18 
Cytuj  
kurwac, ja kupilem za 50zl, pouczylem sie dwa dni i dostalem 7/20? Nie pamieta, w kazdym razie 5% nad progiem do zaliczenia. Na chuj sie w ogole do tego starac skoro ustna nie ma zadnego znaczenia?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 09:40 
Cytuj  
cze, ja nie zdałem matury


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 11:09 
Cytuj  
meterrr napisał(a):


:lol:
z takim pytaniem na to forum ? tutaj nikt sie nei uczy do takich pierdol i tak elyta miala po 99/100, ale to na starej maturze, bo na nowej to pewnie by mieli po 105% normy



O odezwal sie syndrom cwela jechanego przez 'elyte'. Teraz bedziesz wpierdalal w kazdym temacie swoj placzacy post a na koncu zrobisz ragequit (jak themany, marki24 itp.)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 12:19 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
tutaj nikt sie nei uczy do takich pierdol i tak elyta miala po 99/100, ale to na starej maturze


Jestem z elyty (czy może z e-l33ty) i nie miałem tyle, także wychodzą tutaj twoje jakieś ukryte problemy z osobowością i poczuciem własnej wartości. :(

Co do prezentacji, chciałem w ogóle jej nie robić, kwestia dobrania odpowiedniego tematu. Miałem o Tolkienie, przeczytałem Władcę Pierścienic, dwie mitologie, zadałem tutaj pytanie i trochę pomocy w postaci linków dostałem, też przeczytałem i chciałem jechać bez pisania czegokolwiek. No ale koniec końców jednak zdecydowałem się uporządkować swoją wiedzę i napisałem

20/20.

Jak ktoś nie znajdzie tematu związanego chociaż odrobinę z zainteresowaniami to ma problem, w innym wypadku... Easy shit.

Co do przeznaczenia i sensu powstania tego posta - nie ma żadnego. To tak na marginesie. Muszę farmić na złotą gwiazdkę, bo już trochę długo mi to zajmuje.

roball napisał(a):
do wszystkich egzaminow mozna sie tydzien przed przygotowac bo sa tak zajebiscie trudne.


To trzeba mieć chyba pamięć zajebistą, ja do egzaminu z historii bardzo długo się przygotowywałem (czytałem powoli i uważnie repetytoria i inne takie) a i tak jakiegoś fantastycznego wyniku nie miałem. Bardzo dużo tego było, daty, pojęcia postacie - fakt faktem wcześniej na historii przez te wszystkie lata się opierdalałem, pewnie z tego to wyszło. No i teraz ofc już praktycznie nic nie pamiętam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 13:14 
Cytuj  
Cytuj:
rofl matura. swoja 'prezentacje' robilem 2 dni przed i mialem 18/20 za nia. pls :<


Cytuj:
Hoho a ja się uczyłem na dzień przed.


Teraz ktoś jeszcze napisze, że zrobił prezentacje tego samego dnia i stworzymy internet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 13:26 
Cytuj  
Ja podszedłem do tego strasznie lekceważąco. Przeczytałem tylko 2 z 5 lektur które miałem i do tego zrobiłem to jakoś w 2 liceum. Nie miałem prezentacji, poszedłem na partyzanta i dostałem 15/20. Zależy to od tego jakie masz predyspozycje i jakie lektury dobierzesz. Ja wybrałem na ten przykład Ryunosuke Akutagawe i jego "Życie pewnego szaleńca", więc raczej było pewne, że pytać mnie z tego nie będą, gdyż raczej nie znają. Toteż zadawali mi pytania do epoki i różne takie.


Nie ma co się spinać, raczej na luzaka trzeba podejść, ale nie ma co też przeginać w drugą strone. Znajomy popisał wszystkie matury na 70-80% ( w tym roz. fizykę i matmę ) a wychodząc z ustnego, rzucił na odchodne, że to tylko niepotrzebne nikomu bzdury. Dodajmy do tego, że prezentacji nie miał powalającej i dostał 5/20 ( czyli nie zdał ).

Tyle z mojej strony.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 14:00 
Cytuj  
No dobra internetowe kozaki to teraz prosze o jakies skany waszych osiagniec.
bo gadac w necie to kazdy moze ze mial 20/20 lub ze starej matury 5/5

ps
czytajac czasem te forum mam wrazenie ze wiekszosc z tych 'kozakow' ma papiery na dysleksje i dyskgrafie.
swoja droga pamietam wieki temu u nas w szkole papier na to mozna bylo kupic po 20zl od 1 przypadlosci

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 14:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
rofl matura. swoja 'prezentacje' robilem 2 dni przed i mialem 18/20 za nia. pls :<

20/20 zrobiłem 3 dni przed egzaminem, a uczyłem się dzień przed

miałem temat o języku internautów i cytowałem m.in. to forum :>


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 15:28 
Cytuj  
Miałem 120 tematów w kieszeniach na pisemnej z polskiego, żaden nie trafił ani trochę. To pisałem sobie z głowy jakieś pierdoły, zahaczyłem o jakieś lektury których nie czytałem (opisywałem jedynie fakty które coś pamiętałem z lekcji), o jakieś co czytałem bo fajne (Ogniem i Mieczem <3) i 5, yo!
Stara matura ftw :p


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 16:05 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Swoją drogą temat zmieścił mi się idealnie w limicie znaków za pierwszy podejściem ;p

Powiedzcie też na jakie tematy przygotowujecie.


za wczesnie zaczynasz, zapomnisz i nie zdasz.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 16:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
(...)Matura to formalnosc, nie wiem po co robi sie z tego niewiadomo co.

Bo kiedyś matura była "czymś", podobnie zresztą jak studia i wyższe wykształcenie. Dziś zdaje to każdy ale legenda pozostała ;)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 16:12 
Cytuj  
a ja sie ladnie przylozylem, przeczytalem te ksiazki, ktore wybralem, obrobilem filmik itd. i mialem 20/20. temat: portret rycerza ^^


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 17:31 
Cytuj  
Właśnie ja mam ten problem że staram się wymigać z czytania książek ;p jeszcze w dodatku na temat nie mogę się zdecydować...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2010, 17:38 
Cytuj  
To sie zdecyduj czy masz juz prace napisana, czy nie mozesz sie zdecydowac co do tematu?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.