mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2011, 23:14 
Cytuj  
W takim razie starczy CI bilet na zony 1-3. Zony 4-6 to już są miasteczka poza Paryżem.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 09:39 
Cytuj  
Thx, o to chodzilo ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2012, 19:45 
Cytuj  
Drogie wszechwiedzace mmorpg.pl...

Cos polecicie? albo gdzie sie wybieracie? Czy mial ktos doswiadczenie z kupowaniem wycieczek w Niemczech? I jak najlepiej to zrobic?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 08:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Drogie wszechwiedzace mmorpg.pl...

Cos polecicie? albo gdzie sie wybieracie? Czy mial ktos doswiadczenie z kupowaniem wycieczek w Niemczech? I jak najlepiej to zrobic?


Ja kiedys zawsze bralem domek/apartament (dojazd i wyzywienie we wlasnym zakresie) w niemieckich biurach. Zalatwialem przez internet w polskich oddzialach niemieckich biur.
Jak chcesz z transportem to pewnie wyloty sa z niemieckich miast, to jedyny problem, ale duzo tanich polaczen jest juz do hitlerowcow.

No i w takich miejscach sa z reguly sami Niemcy i nawet sprzataczki gadaja po niemiecku.

Ogolnie to polecam poszukanie jakiegos taniego samolotu do Azji (za 1500-1600zl da sie znalezc). Gdziekolwiek. Mozna odpoczac, poruchac i zjesc fajne rzeczy za grosze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 08:58 
Cytuj  
Zorganizowane wycieczki są nędzne, chyba że chcesz poleżeć nad Morzem Czerwonym i nic nie robić. Mrynar dobrze Ci radzi.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 11:21 
Cytuj  
Zorganizowany pobyt jest OK, bo masz wszystko załatwione i wypoczywasz nie martwiąc się o nic. Generalnie polecam all inclusive nawet jak zamierzamy w hotelu tylko jeść śniadania i kolacje. Ceny w wypoczynkowych miejscowościach, lub w miejscach gdzie są jakieś atrakcje turystyczne są iście zbójeckie - za kebaba w Turcji zapłaciłem 2x tyle co w Londynie i generalnie to był w porównaniu z lodnyńskim standardem mikro-kebabik.

Jak nie jesteś już studentem i nie interesuje Cię tylko upijanie się codziennie lub oglądanie totalnie napierdolonych kurwa-menów, unikaj hoteli obsługujących polaków/rosjan. Szczególnie jak hotel ma opcje all inclusive i alkohol jest wliczony... Widok ruskiego który o 9 rano był tak pijany, że spierdolił się z molo do morza jest priceless, ale chyba niekoniecznie takich wrażeń szukamy?!?

Azja to dla hardcorów - szczepionki, niezjadliwe żarcie (chyba, że lubisz odwiedzać toaletę co pół godziny). Jak jeszcze nigdzie nie byłeś to sobie odpuść. Turcja, Egipt powinna na poczatek wystarczyć - szczególnie, że jest sporo taniej niż np. nad polskim morzem (chodzi o atrakcje turystyczne).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 12:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Azja to dla hardcorów - szczepionki, niezjadliwe żarcie (chyba, że lubisz odwiedzać toaletę co pół godziny).


Gdzie miales takie doswiadczenia??
Ja raz lekko zatrulem sie w Indiach, objawy podobne jak czasem po KFC. :)

Szczepionki tak naprawde mozna olac, chyba ze sie ktos wybiera do dzungli. No moze zoltaczki warto zrobic, ale to i u nas nie zaszkodzi.

Zarcie jest zajebiste w Azji!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2012, 14:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zorganizowane wycieczki są nędzne, chyba że chcesz poleżeć nad Morzem Czerwonym i nic nie robić. Mrynar dobrze Ci radzi.


Wlasnie mam zamiar lezec do gory brzuchem i nic nie robic, plaza, browar, zeby bylo ladnie i cieplo.

A niemieckie biura pytam, bo to taniej wychodzi. I po prostu sie zastanawiam czy da rade wszystko zalatwic przez neta i czy da sie dogadac po angielsku czy tylko trzeba szprechać...

Azja, kiedys chcialbym odwiedzic, ale raczej nie teraz. Co do żarcia to po srodziemnomorskim to azjatyckie jest chyba najzdrowsze ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 11:43 
Cytuj  
hej chlopaki :)

moze ktos zna/przetestowal jakis osrodek/kwatery nad morzem w okolicach Gdyni/Gdanska (dla 2 osob doroslych oraz dzieci)?
z pelnym wyzywieniem i niedaleko jakiejs ladnej plazy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hej chlopaki :)

moze ktos zna/przetestowal jakis osrodek/kwatery nad morzem w okolicach Gdyni/Gdanska (dla 2 osob doroslych oraz dzieci)?
z pelnym wyzywieniem i niedaleko jakiejs ladnej plazy?


W Sobieszewie sa calkiem znosne osrodki, chyba dosc przystepne cenowo. Formalnie to Gdansk (miejski autobus jezdzi) a tak naprawde zadupie, plaza blisko, las. Dobrze sie tam odpoczywa.

Ja znam Alme:

http://www.alma-centrum.eu/?url=obiekty

i Orle (lepiej polozone):

http://www.orle.com.pl/

W obu organizowalem konferencje.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:30 
Cytuj  
W sumie tam wszędzie jest blisko, jeszcze z Gdyni odjeżdża regularnie latem spalinówka na hel. Więc w kilkadziesiąt minut można się dostać na ładną plaże i pewnie przygoda dla dzieciaków z pociągiem.

Kwatery nie polecę, bo sam znam okolice tylko dzięki polom namiotowym. Jeżeli padnie na półwysep to bym się na twoim miejscu stołował u chłopa w władku, rozsądne ceny i duże porcje: http://wladek.pl/prezentacja_428.html , wszędzie indziej biorą 20 zł za parę okruszków. Lokalizacje zresztą mają taką, że muszą się bronic jadłem.

No w gdańsku można tanio nająć pokój w akademiku, a z wyżywieniem to nie wiem. Standard spoko, to znaczy jeżeli szukasz czystego miejsca do przenocowania za rozsądną cenę i nie masz nic przeciwko wspólnej łazience, ale to pewnie zależy od akademca, bo wyremontowane mogą mieć wyższy standard, ale jak żona nie jest minimalistką i lubi mieć "standard" to musisz wyłożyć kase.

http://www.akademikigdansk.pl/cennik

No ale wyżywienie już w własnym zakresie, ale to chyba nie powinien być problem w dużym mieście. Drogi pensjonat i ch.. żarcie - to wyjdzie pewnie tak samo jak akademik ze stołowaniem się na mieście.

Ja spałem jedną noc w tym we wrzeszczu zanim ruszyłem dalej w trasę i nie narzekałem- było czysto i świeża pościel, mebelki z lat 60- standard, tylko jak dla mnie mało ludzi było. Inne aka mają chyba lepszą lokalizacje, do stacji odjeżdża autobus pod sam akademik parę minut jazdy, ale można i taryfą. To była chyba najtańsza oferta więc dlatego padło na wrzeszcz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
dzieki :)


no pensjonat to wiadomo, ze wieksze wydatki, ale gotowanie dla 4 osob (w tym 2 dzieci) zajmuje troche czasu, wiec wole miec wszystko.
a musze znalezc cos w ciagu tygodnia :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:39 
Cytuj  
Morze jest przereklamowane, wal na Mazury, pod Olsztynem jest fajny hotel, tuz nad jeziorem (moim ulubionym).
Jak sie znudzi lezenie plackiem na plazy, to do Olsztyna blisko, w lato zwykle mozna cos obejrzec w amfiteatrze, pospacerowac po parku tuz obok starego miasta.
Jakies atrakcje maja tez w tym hotelu (strzelnica wyglada interesujaco :D )

http://www.manorhotel.pl/oferta-hotel-n ... -jeziorem/

Jak bym nie byl z Olsztyna, to bym sie tam w te wakacje wybral. A tak wybralem sie 50km dalej. Nie ma to jak jezioro...jak sie zanurzysz to nie plujesz sola i oczy mozna w wodzie otwierac :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:22 
Cytuj  
E tam. My w Gdansku jeziora tez mamy. 30-40 min samochodem i tez mozna sie wykapac, ale morze to jednak morze. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 14:32 
Cytuj  
potrzebuje morze dla dzieci :)
mnie to w sumie jebie gdzie pojade :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 17:13 
Cytuj  
Olej polskie morze, szum, gwar, ogrom ludzi, zadyma, syf, halas, smrod starego oleju i oprocz spokoju chociaz nie zawsze na plazy nie zaznasz go nigdzie indziej. Lepiej sobie uderzyc gdzies na mazury, posmigac na zaglowce i sportowo spedzic czas, moze rower z rodzinka? ceny za wypozyczenie sa znosne, dzieciaki beda pedalowac i jebna wieczorem spac do lozka jak klody ;p a wtedy z zona mozesz gdzies isc ;P

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 17:51 
Cytuj  
pytanie w jakim wieku ma dzieciaki, bo wydaje mi się, że nie tak dawno była fota z wózkiem!

a z takimi kompletnie małymi to chyba najlepiej iść na plaże, jak dobry ośrodek to jeszcze basen będzie. Zresztą ilość tak zwanych atrakcji dla małych dzieciaków nad morzem jest niezliczona włącznie z bazarami z badziewiem made in chine'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 18:30 
Cytuj  
dokladnie napisalem czego szukam :)
potrzebuje ladna plaze nad polskim morzem i zakwaterowanie z wyzywieniem.
plus do tego w okolicach gdanska/gdyni bo mam najblizej.
dziekuje i czekam na odpowiedzi :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 11:02 
Cytuj  
A ja szukam czegoś blisko:
tzn. Francja, Hiszpania, Portugalia, etc. max 2h lotu samolotem z Londynu.

Gdzie warto się wybrać? Ma być plaża i ciepło ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 16:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moze ktos zna/przetestowal jakis osrodek/kwatery nad morzem w okolicach Gdyni/Gdanska (dla 2 osob doroslych oraz dzieci)?
z pelnym wyzywieniem i niedaleko jakiejs ladnej plazy?

Przylaczam sie do pytania. Z tym, ze jako opcja moze byc domek na Mazurach (w sensie, w okolicach Sniardw, Olsztyn i okolice mnie nie interesują bo stamtąd pochodzę ;) ).

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.