mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 17:15 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Rozwazalem Barce i zwiedzanie ale w piatek dorwalismy Fuerte za psie pieniadze w all inc, jutro wylatuje. Podobno 21 C :)

Poza plazowaniem dupy pewnie nudna jak pizda ale zawsze mozna skoczyc na pobliskie wysepki


fuerta nie jest zla. najspokojniejsza wyspa i piekne plaze. i skoczcie se promem na lanzarotte.


Dzieki, taki jest plan. Brales fure Darek?


ta w 1 dzien mozna cala fuerte zwiedzic :) ale auto warte bo widoki przepiekne a droga naokolo wyspy ino zdeka przejebana jak ktos ma leki wysokosci ale to w sumie "urok" calych wysp. i ten prom koniecznie zaliczysz obie wyspy a na lanzarocie koniecznie wino wypic z miejscowych winnic no i chyba kozlina ale dla mnie przereklamowana. wino super.

ja marek nic nie kupowalem bo chuj wie czy to nie podroby, te ceny jakies za niskie. jedynie co przywoze zwykle z wysp to wino perfumy. a i na lanzarocie park koniecznie botaniczny odiwedzic. na caly dzien. poza cala roslinosscia czy tam fokami (ble) to pokaz kondorow sepow itd. jest spoko. szczegolnie jak ci metr nad glowa przeleci taki z rozpietascia iles tam metrow skrzydel :) a i wulkan jeszcze czynny i chyba park krajobrazowy na wulkanie. zreszta rezydent wam powinien wszystko powiedziec. ten park na wulkanie robi wrazenie, jak pierdolony mars czy ksiezyc :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 17:45 
Cytuj  
Jak zdecydujesz sie odwiedzic teneryfe to ofc Teide swoja droga najwyszy szczyt Hiszpanii i jeszcze fajny jest trekking z wioski Masca na plaze takim kanionem, ale to jak ktos lubi sie troche zmeczyc :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 20:08 
Cytuj  
Torbiś - nie kupiłem oglądałem tylko. Ja zegarka nie noszę, a kupowanie nowego rolexa by wrzucić go do szuflady licząc na zwrot to głupota. To już nie te czasy - teraz produkcja masowa, większa świadomość ile to jest warte, więc imho zysku z tego nie będzie.

Piszpan - w normalnych sklepach raczej masz oryginały. Na bazarkach podróbki ;)

Ja na teneryfie byłem już dwa razy a cały czas nie zaliczyłem ani Teide, ani Masca. Na Teide żeśmy się ostatnio zbierali, ale miałem problem z zatokami (lądowanie jeszcze sprawę pogorszyło) więc odpuściliśmy temat. A Masca - z dwójką dzieci wymiękam. PO tym jak się wdrapywałem na polskie Morskie Oko na zmianę niosąc jedno lub drugie odkłądam takie imprezy do czasu aż maluchy podrosną ;)

Dzisiaj niezła pogoda więc rozpoczeliśmy wyprawy nad morze z dziećmi. Byliśmy w Portsmouth by zaliczyć Spinnaker Tower:
Obrazek
bardzo fajne miejsce na zakupy btw. Wielgachny pasaż handlowy wszystko pod ręką, do tego masakryczne przeceny - spokojnie -30% do lądka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 20:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ta w 1 dzien mozna cala fuerte zwiedzic :)


Potwierdzam.
Na mnie największe wrażenie zrobiło Corralejo.

I całkiem fajne, że troche bardziej dzika ta wyspa niż komercha.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 13:53 
Cytuj  
Wrocilem wlasnie, wyspa robi gorsze wrazenie niz Kreta, ale wybrzeza bardzo ladne. Podzielilismy sobie zwiedzanie autem na dwa dni (polnoc/poludnie), da sie to rzeczywiscie zrobic w jeden, ale szczerze to ciezko, latwo ominac w ten sposob zajebiste miejscowki.

W moim rankingu: plaze Coffete (ciezka droga dla auta ale da sie po paru probach), Jaskinie Ajuy - must see, La Oliva, Betancuria, Mirador na Jandia i Corralejo.

Perfumy i fajki bardzo tanie, z alko jak ktos lubi to Ron miel albo wino z Lanzarrote. Na wyspie pizdzi jak cholera ale temp dochodzila do 32 stopni na poludniu, slonce wali mocno
Widzialem moze z dwoch muslimow na caly pobyt :)

polecam wygrzac dupe i zrobic dobre zakupy, pro hint: hiszpanski sie mocno przydaje ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:00 
Cytuj  
Jaka jest temperatura wody w oceanie teraz? W maju podobno zimna.
W Agadirze jak byłem to czerwiec najwcześniej , tam są zimne prądy.

Rozumiem że pisałeś o Kanaryjskich

Chcemy w maju pojechać ale żeby dzieci miały ciepłą wodę to tylko Marsa Alam w Egipcie (z wycieczek mało egzotycznych)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:06 
Cytuj  
Wykapac sie da ale generalnie najcieplejsza woda na kanarach jest w okolicach sierpnia - wrzesnia. W marcu bylo te 18-19 C, dla mnie w sumie ok, jak chcesz taka jak w wannie to niestety trzeba poczekac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:11 
Cytuj  
ja na furcie bylem jakos w styczniu. spalilem sie. woda w ocenia faktycznie nie za ciepla (takie polskie morze latem) ale sie pare razy kapalem :) fajna sprawa ze plywalem nago i opalalem sie nago. duzo frajdy i masa nudystow wlasnie. szkoda tylko ze wiekszosc nudystow to stare dziadki z niemiec takze lepiej bylo patrzec na ocean. kanary kocham i ten ocean i wogole wszystko. fakt muslimow nie ma, czarni sa. ron miela nie polecam bo nie lubie za bardzo. sangria na wyspach mi smakowala plus wlasnie wina z lanzarotte. mieliscie duze fale na promie? bo jak ja plynalem to nie moglem ustac na nogach bo fale siegaly 2 pietra promu a moze i wyzej. zajebiste miejsca dla surferow i do zycia ogolnie. no i ludzie kurwa, wiecznie usmiechnieci szczesliwi itd. u mnie ciagle fuerta to wyspa nr 1 na kanarach. jedynie zostala mi gran canaria do zobaczenia ale chyba malo sie rozni od teneryfy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Wykapac sie da ale generalnie najcieplejsza woda na kanarach jest w okolicach sierpnia - wrzesnia. W marcu bylo te 18-19 C, dla mnie w sumie ok, jak chcesz taka jak w wannie to niestety trzeba poczekac



No ja byłem kiedyś w listopadzie to coś koło 23 C było - można było siedzieć godzinami


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:13 
Cytuj  
No bo końcówka roku. Listopad to najcieplejsza woda jest.
Chcemy w maju do Grecji ale skończy się chyba na marsa alam. Chyba że do czerwca poczekamy i kefalonia.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
No bo końcówka roku. Listopad to najcieplejsza woda jest.
Chcemy w maju do Grecji ale skończy się chyba na marsa alam. Chyba że do czerwca poczekamy i kefalonia.


W koncowce roku to akurat zaczyna sie ochladzac. W listopadzie to juz mozna na lekki chlodek trafic. MI tam teperatura 20 stopni pasuje, ale jak ktos planuje wygrzewanie sie to listopad jest ryzkownym miesiacem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:26 
Cytuj  
Piszę tylko o temperaturze wody. Mój ojciec mimo 80 lat ze 3-4 razy w roku jest w marsa alam i tam pływa po 4 godziny w morzu.

Wyznacznikiem temperatury jest dla niego że pływa 4 godziny i nie zmarznie :)

Plus Egiptu byłby taki że z dwoma dziadkami do obsługi dzieci byśmy polecieli...

W maju już da się wejść do morza i popływać.
Tylko tam poza rafa jest tylko piach...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 14:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Jaka jest temperatura wody w oceanie teraz? W maju podobno zimna.

Pewnie zależy od oceanu, ale rok temu w maju właśnie na florydzie była już taka ~20 stopni. Przyjemnie się w niej pływało. Pamiętaj, że szok masz przez chwilę, bo potem przez lustro wody już dość mocno słońce dalej napierdala.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 17:57 
Cytuj  
canary dlatego maja taki lagodny klimat - wyspy oplywaja zimne prady. Ja sie tam kapalem na poczatku kwietnia, przy temperaturze w ok. 20 stopni - jak jest slonce to napierdziela jakby bylo ze 35.
Spalilem sie nieziemsko, a mam ciemna cere. Z podziwem patrzylem na jakichs polakow smarujacych sie oliwka do opalania ;)
Czarny pleb chyba jedynie na plazy probuje biznesy krecic sprzedajac jakies okulary i reczniki, a muslimow rzeczywiscie brak.
Mi sie podoba jak tam czas zajebiscie zwalnia - nikt sie nie spieszy, nikt nigdzie nie pedzi, nie ma korkow, nikt nie trabi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 18:09 
Cytuj  
drogi swietne, zajebiscie sie jezdzi tam autem, korkow nie ma bo same ronda


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 18:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
drogi swietne, zajebiscie sie jezdzi tam autem, korkow nie ma bo same ronda
bo pewnie jak w Maroko na rondzie "zawsze ma pierwszeństwo największy" i nie ma nawet stłuczki a wszyscy rowerzyści są żywi :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 18:16 
Cytuj  
+wiekszosc rond przy skrecie w prawo ma "skroty" co dodatkowo rozladowuje ruch.

Mi sie podobalo oddawanie auta - pod wypozyczalnia nie bylo miejsca by zaparkowac, stanelismy na parkingu przy centrum handlowym ok 500m od wypozyczalni. Odnieslismy kluczuki, powiedzielismy gdzie auto stoi i po sprawie. Potem mielismy tylko stresa bo auto tam parkowalo ze 3dni - myslelismy ze moze nie noga znalezc ;) A najlepsze, ze zamiast kredytowka zaplacilem gotowka przy wypozyczaniu :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2017, 18:19 
Cytuj  
A kto tam sie spieszy zeby auto odebrac, na wyspie 100 km od Sahary ? :D


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2017, 09:38 
Cytuj  
ta do tego koplenitnie nie przejmuja sie jakimis obtarciami rysami itd.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2017, 15:24 
Cytuj  
ładna pogoda, padlo na seven sisters cliffs:

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.