mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 14:54 
Cytuj  
Mrynar, każdy lata jak lubi ;) animacje i rezydent ;)

Btw. po chuj Wam rezydent? Animacje dla dzieci jestem jakoś w stanie zrozumieć, chociaż i tak najważniejsze jest pewnie morze/basen, plac zabaw i towarzystwo rówieśników.

A co do jedzenia... żarcie w hotelu zawsze jest chujowe, masowe, nastawione na ilość jak najmniejszym kosztem.
I nie ma się czego bać w załatwianiu wakacji samemu. Wszystko jest na kliknięcie, łącznie z transportem i "opiekunką dla samotnego wujka". Trzeba tylko pokonać barierę: "nie umiem, nie ogarniam, nie chce mi się". Załatwienie wszystkiego samemu trwa tyle samo co wycieczka do biura podróży i przeglądanie katalogów.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 15:20 
Cytuj  
ale potem nie mozna zwalic na biuro podrozy.
poza tym sam wiesz, ze to nie jest zawsze takie hop siup i wszystko zarezerwowane.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 17:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):
tui i neckerman to niemieckie kurwy i ich hotele sa nastawione na niemieckich turystow. jedz z itaka bedziesz mial pewnosc ze rezydnet po polsku gada animacje po polsku itp. no i w hotelach bedzie do kogo zagadac a nie niemieckie kurwy :)


Lepsze niemieckie kurwy niz po polskie. Przynajmniej czlowiek nie rozumie o czym pierdola (albo rozumie pare procent).
lol animacje, rezydent - chyba wiem czemu nigdy nie jezdzilem na wczasy :)

btw wrocilem z Finlandii, widzialem malo, ale juz wiem ze chce tam wrocic. Zajebisty kraj: same wyspy, lasy i jeziora. Szkoda tylko ze ceny lekko zaporowe...



jezdziles kiedys na wakacje z rocznym dzieckiem? to nie pierdol. samemu to moge na golasa pol swiata zwiedzic. dzieciaki maja w dupie twoje lasy zabytki czy inne pierdoly, liczy sie woda basen zjezdzalnia inne dzieci a nie niemiecki stare kurwy na basenie. licza sie animacje, liczy sie POLSKI REZYDENT, licza sie POLSKIE ANIMACJE, licza sie atrakcje dla twoich maluchow. przeciez desh wyraznie napisal o wakacjach z dziecmi a niew kurwa hardcorowej wyprawie na himalaje. ja jebie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 17:36 
Cytuj  
Grecja.

Pojedziemy do Grecji, cena za 5 gwiazdek niewiele wyższa. Opinie o hotelach zupełnie inne niż w Bułgarii. Muszę tylko sprawdzić gdzie te samoloty lądują żeby jadąc np na Korfu nie lądować a Albanii a na Kos w Turcji czy coś. Nie chce potem 5 godzin jechać autokarem.

I tak można pojechać za niecałe 10k poczekam na last minut i będę się trzymał 5 gwiazdek.

Jedną mam wątpliwość bo nigdy na to nie zwróciłem uwagi. Czy w każdym biurze podróży można się dowiedzieć jaki rodzaj pokoju dostanę w danej ofercie? Na booking.com rezerwując pokoje jest dokładnie rozpisane co zawiera jaki pokój i ile ma metrów, itd.
TUI podaje kod pokoju, pewnie tańsze biura nie robią tego.
http://image.prntscr.com/image/e086072c ... 77f4c9.png

Za młodu to miałem trochę w dupie bo jechałem z kobietą bez dzieci. Teraz widzę że warto Tripadvisor i czytać opinie o hotelu z oferty.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 17:57 
Cytuj  
widocznie zalezy od strony na jakiej bookujesz. Na miejscu tez mozesz zmienic - najczesciej nie ma zadnego problemu, szczegolnie jak zmieniasz z tanszego na drozszy - najwyzej trzeba troche poczekac az pokoj przygotuja.
Polecam Kanary. W Grecji latem potrafi ladnie smazyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 21:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):
tui i neckerman to niemieckie kurwy i ich hotele sa nastawione na niemieckich turystow. jedz z itaka bedziesz mial pewnosc ze rezydnet po polsku gada animacje po polsku itp. no i w hotelach bedzie do kogo zagadac a nie niemieckie kurwy :)


Lepsze niemieckie kurwy niz po polskie. Przynajmniej czlowiek nie rozumie o czym pierdola (albo rozumie pare procent).
lol animacje, rezydent - chyba wiem czemu nigdy nie jezdzilem na wczasy :)

btw wrocilem z Finlandii, widzialem malo, ale juz wiem ze chce tam wrocic. Zajebisty kraj: same wyspy, lasy i jeziora. Szkoda tylko ze ceny lekko zaporowe...



jezdziles kiedys na wakacje z rocznym dzieckiem? to nie pierdol. samemu to moge na golasa pol swiata zwiedzic. dzieciaki maja w dupie twoje lasy zabytki czy inne pierdoly, liczy sie woda basen zjezdzalnia inne dzieci a nie niemiecki stare kurwy na basenie. licza sie animacje, liczy sie POLSKI REZYDENT, licza sie POLSKIE ANIMACJE, licza sie atrakcje dla twoich maluchow. przeciez desh wyraznie napisal o wakacjach z dziecmi a niew kurwa hardcorowej wyprawie na himalaje. ja jebie.


Z rocznym nie jezdzilem, ale roczne to chyba animatora nie potrzebuje? :)

Za to z kilkuletnimi to jedzilem do Wloch, Grecji i Hiszpanii. Nawet mi sie zdarzalo korzystac z uslug biur podrozy (niemieckich!), bo mieli dobre ceny na domki / apartamenty. Atrakcje dzieciakom zapewnialem we wlasnym zakresie (plaza, rejsy statkiem, oceanarium itp), naprawde nigdy nie czulem potrzeby korzystania z uslug jakis przyglupow-animatorow, a rezydent to sie przydaje chyba tylko monoglotom.
Animatorzy to sa moze dobrzy jak sie chce chodzic najebanym caly dzien (mam takich znajomych), ale zabieranie ze soba dzieci w takim wypadku to chyba ostatecznosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2016, 22:46 
Cytuj  
Janusze nie jeżdżą jak nie ma animacji!


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 06:31 
Cytuj  
jeden pisze, że wakacje to najlepiej samemu zorganizować od A do Z jak prawdziwy mężczyzna, najlepiej stopem, zaszyć się w puszczy, z desek zbić zjeżdżalnię, wiadrami nanieść piachu do selfmade_piaskownica i niech się dzieciaki bawią. Korzystanie ze zorganizowanych atrakcji przecież uwłacza godności człowieka rozumnego. A żarcie? Polować panie, żaby, wiewiórki, co bozia dała.
drugi na podróż Warszawa - Grecja proponuje taxówkę z ubera.
Pełen koloryt mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 07:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeden pisze, że wakacje to najlepiej samemu zorganizować od A do Z jak prawdziwy mężczyzna, najlepiej stopem, zaszyć się w puszczy, z desek zbić zjeżdżalnię, wiadrami nanieść piachu do selfmade_piaskownica i niech się dzieciaki bawią.


wierz mi lub nie, ale dzieciaki bylyby zachwycone takimi wakacjami! Tylko w dzisiejszych czasach chyba nikogo nie byloby stac na takie cos... ludzie sa zbyt wygodni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 08:03 
Cytuj  
Te dzieci to są na pewno Twoje?
Spanie, mycie, żarcie? Zabawa to ćwierć doby.

Do harcerzy się zapiszcie pamietam, że będziecie to mieli na obozie.

Latrynę sobie wykopiecie, pryczę zrobicie...

Proponuję wrócić do tematu.. Gdzie, co, jak a nie o wyższości szałasu nas basenem.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 08:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Te dzieci to są na pewno Twoje?
Spanie, mycie, żarcie? Zabawa to ćwierć doby.



Spanie w namiocie, mycie w jeziorze, zarcie gotowane na kuchence gazowej. Tak bylo przez pierwsze kilka lat malzenstwa, potem juz tylko poludniowa Europa i jeszcze pozniej Azja (ale juz bez dzieci). Musze pogadac z dziecmi, ktore wakacje lepiej wspominaja.

Corka mojej partnerki ostatnie wakacje to tylko Kenia, Emiraty, Sardynia itp, ewentulanie rejsy duza motorowka po Mazurach, ale jestem pewny ze bylaby zachwycona mieszkaniem pod namiotem przez pare dni, tyle ze ja juz jestem zbyt wygodny... no i musialbym zainwestowac w sprzet do biwakowania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 08:38 
Cytuj  
Heheh Marek, popadanie w skrajności jest oznaką braku argumentów. Nikt nie pisze o budowanie szałasu, tylko o zarezerwowaniu lotu, hotelu itp samodzielnie. Pierwszy raz z dzieciakiem poleciałem do Turcji jak miała niecałe 2 latka więc wiem ja kto jest. Jak miała 10 lecieliśmy do Indii poleżeć nad oceanem. 2 tygodnie na Goa dla całej rodziny kosztowały 7k. i nie nie mieszkałem w szałasie, nie kopałem latryny itp. No i nie jechałem stopem z w-wy. Oczywiście to Wasze pieniądze i jak ktoś chce wydać 10k za coś co może mieć za 5k to jego sprawa.

On topic - nie wiem co z tą Bułgarią macie. Byłem 2 razy z rodziną nigdy nie trafiliśmy na jakiś chujowy zagrzybiony pokój. Co do żarcia to nie wiem bo hotelowe imo zawsze jest słabe, wolę kupować na zewnątrz. Morze jest ciepłe, plaże piaszczyste, temperatura odpowiednia, ceny nie zabijają. Moim zdaniem śmiało jechać ;)

Piszpan wytłumacz mi (daj wersję dla słabszych) po co ci rezydent i to koniecznie mówiący po polsku?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 09:12 
Cytuj  
Marek to kretyn - czego się spodziewasz. Zamówienie ubera z lotniska potraktował jako przejazd uberem z wawy do grecji. A ubera polecam, bo po sprawdzeniu - tutaj zawsze wiadomo jaka będzie płatność i nikt nas nie będzie wozić dookoła jak często złotówy na lotniskach robią. I nie jest to domena Polski, bo w innych krajach bywa jeszcze gorzej. Uber jest też wygodniejszy niż wożenie się z jakimiś cebulakami w autokarach.
Ogólnie nawet przy podróżach z potworkami polecam:
- zarezerwować samodzielnie lot (w pospolitych jest jednak wyższa kulturka niż w czarterowych gdzie plebs wódę z bezcłówki wali)
- zarezerwować samodzielnie hotel (3 gwiazdki to 3 gwiazdki, a nie jakaś masowa speluna - w razie czego można składać reklamację dużo łatwiej)
- poświęcić 2h na przygotowanie planu podróży (i zwiedzenie tego co się chce, a nie świątyń ze staruszkami i stadionów z kibicami)
- przejazdy zorganizować sobie uberem jeśli jest w danym kraju dostępny (hajs się będzie zgadzać, nikt nie pojedzie naokoło, oszczędność czasu), no chyba, że się nie pije to wtedy można samodzielnie samochód wynająć

Znajomkowie właśnie zrezygnowali z jakiegoś biura podróży, bo pojawiła się możliwość (coś zmieniali w planie podróży - usunęli jakieś atrakcje i dojebali więcej zwiedzania jakiś świątyń) i zarezerwowali samodzielnie - wyszło odrobinę taniej, ale hotel wyższej jakości (bez spierdolonego all inclusive, ale mają komplet potraw). Jak się zna angielski to nie jest potrzebny rezydent w hotelach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 09:26 
Cytuj  
nie wiem mrynar moim dzieciakom musi byc woda, piasek, inne dzieci, i wlasnie fajnie jak jakis animator i to taki ktory ma duzo sil :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 09:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak się zna angielski to nie jest potrzebny rezydent w hotelach.


Wystarcza zupelne podstawy angielskiego. Ludzie zyjacy z turystow zrobia wszystko zeby zrozumiec o co nam chodzi i czego potrzebujemy.


Ostatnio edytowano 14 cze 2016, 10:01 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 10:01 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie wiem mrynar moim dzieciakom musi byc woda, piasek, inne dzieci, i wlasnie fajnie jak jakis animator i to taki ktory ma duzo sil :)


Ja bym powiedzial (po latach doswiadczen w wychowywaniu swoich i nie swoich dzieci :) ), ze najbardziej potrzebuja tego zeby poswiecic im czas i uwage. Dziecieca wyobraznia jest na tyle bogata, ze nie trzeba delfinarium zeby byly szczesliwe.
Jak wolisz, zeby z wakacji lepiej zapamietaly czas spedzony z animatorem niz z toba to spoko. :)

No i jak pisalem: jesli dla ciebie urlop to chodzenie najebanym od rana do wieczora to wtedy rzeczywiscie animator to lepsza opcja. Pisze to bez ironii, bo mam paru dobrych kumpli ktorzy na urlopie ciegle chleja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 10:16 
Cytuj  
A chlanie na urlopie jest złe ? ....

Każdy robi co lubi, to jest urlop.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 10:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
A chlanie na urlopie jest złe ? ....

Każdy robi co lubi, to jest urlop.


a czy ja napisalem ze jest zle?

Przedstawiam tylko moj punkt widzenia na spedzanie urlopu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 11:39 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):

btw wrocilem z Finlandii, widzialem malo, ale juz wiem ze chce tam wrocic. Zajebisty kraj: same wyspy, lasy i jeziora. Szkoda tylko ze ceny lekko zaporowe...


ano, ojciec mial ostatnio propozycje wyjazdu do Wloch ale powiedzial ze pierdoli, Finlandia mu bardzo pasuje


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2016, 11:52 
Cytuj  
Zimno, ciemno, lasy...najlepszy black metal tam powstaje. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.