mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 68  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2015, 22:00 
Cytuj  
Martin się wypowiedział o rozbieżnościach:
http://westeros.pl/george-r-r-martin-za ... -serialem/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 08:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak was czytam i prawie nic juz z ksiazki nie pamietam. Serialu nie chce mi sie ogladac.. tak w ogole on pisze nastepna czesc, ktos cos wie kiedy mozna sie spodziewac nastepnej czesci ksiazki?

Święta 2015


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 10:06 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
tak was czytam i prawie nic juz z ksiazki nie pamietam. Serialu nie chce mi sie ogladac.. tak w ogole on pisze nastepna czesc, ktos cos wie kiedy mozna sie spodziewac nastepnej czesci ksiazki?

Święta 2015

Niestety publisher się wypowiedział, że nie ma TWOW w planach wydawniczych na 2015 rok, więc pewnie niestety trochę później. :( Natomiast cieszy to, że GRRM zrezygnował z konwentów po to by pisać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 11:05 
Cytuj  
ee to kuźwa zajedwabisty news. Btw. to będzie ostatni tom cyklu?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 11:47 
Cytuj  
Nie będzie ostatni.
Podobno jeszcze 2 - czyli jakieś ~7 lat.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 12:15 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Nie będzie ostatni.
Podobno jeszcze 2 - czyli jakieś ~7 lat.

jeszcze tylko jedna, "A dream of spring".


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 12:18 
Cytuj  
Przecież to właśnie napisałem - jeszcze 2 mają być....


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 13:59 
Cytuj  
Jaimie i Bronn w Dorne spoko, o wiele ciekawsze niż cokolwiek co dałoby się wycisnąć z wątku tego kretyna z królewskiej straży. Martwi mnie natomiast kompletny brak Arianny Martell. Dodatkowo skąpiradłom z HBO nie chciało się wydawać kasy na kręcenie zdjęć gdzieś w Afryce, więc samo Dorne miejscami wygląda jak Irlandia.

Sansa w Winterfell - yyyy, ja rozumiem, że ekranizacja itd., ale to jest po prostu głupie.

Brak Gryfa - ktoś wcześniej pisał, że ma być w następnym sezonie, to oficjalne info? Wygląda na to, że skoncentrowali się na Daenerys (co zdają się potwierdzać słowa Varysa w rozmowie z Tyrionem + to co odwalili w poprzednich odcinkach). Jorah zarażony grayscale przy okazji załatwia wątek Conningtona. Jak nie będzie Aegona i Złotej Kompanii to przestaję oglądać ten serial.

Przy okazji cały ten wątek wojującej wiary był mocno naciągany już w książce, ale przesłuchanie Lorasa z ostatniego odcinka to już w ogóle jakaś parodia. Banda obdartusów z pałkami terroryzuje rodzinę królewską i jeden z najpotężniejszych rodów w królestwie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 14:23 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Przy okazji cały ten wątek wojującej wiary był mocno naciągany już w książce, ale przesłuchanie Lorasa z ostatniego odcinka to już w ogóle jakaś parodia. Banda obdartusów z pałkami terroryzuje rodzinę królewską i jeden z najpotężniejszych rodów w królestwie.

Jup. To było popierdolone na maxa.
Tak ładnie przygotowali podkład jak to mały król lubi ruchać margaery i nagle pozwala kilku obdartusom zabrać mu lalkę? No fuckin' way!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 14:30 
Cytuj  
Raczej to pokazuje jak bardzo zależny jest od matki.
Czy w książce to nie Cersei nie kiblowała w klasztorze czekając na karą od septona?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 14:52 
Cytuj  
Ok, Tommen jest pizdą, ale tu raczej chodzi o Tyrellów. Najpierw Loras daje się zgarnąć kilku pajacom, potem wszyscy idą na przesłuchanie w towarzystwie jednego królewskiego gwardzisty co kończy się uwięzieniem Margery. Nie wiem, oni nie mają żadnych swoich ludzi, żeby spuścić wpierdol kolesiom ubranym w worki na ziemniaki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 14:56 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Jaimie i Bronn w Dorne spoko, o wiele ciekawsze niż cokolwiek co dałoby się wycisnąć z wątku tego kretyna z królewskiej straży. Martwi mnie natomiast kompletny brak Arianny Martell. Dodatkowo skąpiradłom z HBO nie chciało się wydawać kasy na kręcenie zdjęć gdzieś w Afryce, więc samo Dorne miejscami wygląda jak Irlandia.

Jak dla mnie to najsłabszy wątek w tym sezonie. Jeśli jeszcze raz usłyszę "I am Obara Sand, Daughter of Oberyn Martell", to chyba oszaleję. Sand snakes są beznadziejnie odwzorowane. Cała akcja w Wodnych Ogrodach, to jakaś pomyłka. Wchodzi sobie dwóch uzbrojonych cudzoziemców (niby przebrani, ale dalej) do pałacu, w którym znajduje się książę Doran, Quentyn i Myrcella, a do tego jeszcze zupełnie przypadkiem dokładnie w tym samym czasie swój zamach przeprowadzają żmijowe bękarcice. Dodajmy do tego brak strażników, beznadziejną choreografię i cheesy teksty, i mamy przepis na kino klasy C.

Cytuj:
Brak Gryfa - ktoś wcześniej pisał, że ma być w następnym sezonie, to oficjalne info? Wygląda na to, że skoncentrowali się na Daenerys (co zdają się potwierdzać słowa Varysa w rozmowie z Tyrionem + to co odwalili w poprzednich odcinkach). Jorah zarażony grayscale przy okazji załatwia wątek Conningtona. Jak nie będzie Aegona i Złotej Kompanii to przestaję oglądać ten serial.

Ja nigdzie nie słyszałem o tym jakoby JonCon miał się pojawić w serialu. Wygląda na to, że Jorah przejął jego rolę + rolę Barristana.

Cytuj:
Czy w książce to nie Cersei nie kiblowała w klasztorze czekając na karą od septona?

Margaery też kiblowała, ale potem została przekazana pod opiekę Tarly'ego. Cersei z tego co pamiętam wybrała proces przez pojedynek i ożywionego Górę jako swojego czempiona.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 15:01 
Cytuj  
Cytuj:
Cała akcja w Wodnych Ogrodach, to jakaś pomyłka. Wchodzi sobie dwóch uzbrojonych cudzoziemców (niby przebrani, ale dalej) do pałacu

A, no z tego faktycznie miałem wczoraj bekę.
Przy czym akurat Bronn jest na tyle fajną postacią, że jestem w stanie takie akcje z jego udziałem wybaczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 11:40 
Cytuj  
Tyle świetnych wątków, a dostajemy scenę "seksu" grubasa z goździkiem..
Ktoś w ogóle jest w stanie wytłumaczyć, dlaczego jedna z bękartowych żmij, podała antidotum dla Bronna? To wszystko jest takie w pizdu naciągane.
Mam przynajmniej nadzieje, że plotki z tym castingiem okażą się prawdziwe i w kolejnym sezonie zobaczymy żelazne wyspy.
Ciekawe natomiast czy w tym sezonie uświadczymy akcję ze smokiem na arenie i rozpoczęcie festiwalu spierdolenia w wykonaniu Daenerys.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 08:22 
Cytuj  
Może to być ostatni odcinek serii. Ale chuj wie co wymyślą - są coraz dalej od książki więc może to być zupełnie coś innego.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 18:16 
Cytuj  
Moim zdaniem GoT nie ma juz tego co sprawilo ze okrzykneli go serialem wszechczasów.
Idzie zasnac , a kto nie sledzil od poczatku moze odniesc wrazenie, ze to serial klasy B czy C - cos jak mlody hercules.

Sezon 5ty tylko kill the boy zatrzymalo moja uwage na chwile. Nawet gra aktorska jest jakas taka teatralna. (Bron i Tyrion trzymaja poziom:P reszta powaznie ssie )


Ostatnio edytowano 8 cze 2015, 18:19 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 18:18 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Moim zdaniem goT nie ma juz tego co sprawilo ze okrzykneli go serialem wszechczasów. Idzie zasnac , a kto nie sledzil od poczatku moze odniesc wrazenie ze to serial klasy B czy C cos jak mlody hercules.

Sezon 5ty tylko kill the boy zatrzymalo moja uwage na chwile. Nawet gra aktorska jest jakas teatralna. (Bron i tyrion trzymaja poziom:P reszta powaznie ssie )


:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 21:29 
Cytuj  
Że co? Breaking bad is the best show I've ever seen, except maybe The Wire https://www.youtube.com/watch?v=zIom3LSbB0I


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2015, 21:16 
Cytuj  
No i doczekaliśmy się momentu w którym to serial wyprzedził wydarzenia z książki. Swoją drogą jako chyba jeden z nielicznych fanów Mannisa jestem w stanie zaakceptować tą decyzje,
Spoiler:

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 00:13 
Cytuj  
kurwa mać, wszystko jak w książce a i tak mnie zaskoczyli


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.