mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2016, 19:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Odcinek zajebisty od poczatku do konca! Wjazd Littlefingera byl tak oczywisty, ze nikt sie go nie spodziewal. :)

Jesli chodzi o caly serial to ubolewam, ze tak malo jest o Dorne (a to jedno z ciekawszych krolestw). Moze teraz jak rodu Martell juz nie ma bedzie o nim wiecej (ludze sie). Ellaria mi sie zajebiscie podoba <3 Stary Targaryen nie podbil Dorne, ciekawe czy Denerys sie uda.


Dorne jest ciekawe, ale tylko i wyłącznie w książce. W serialu całkowicie zeszmacili postacie takie jak Doran Martell czy Areo Hotah. Co ci się podoba w Ellari Sand? Przecież ona jest kretynką, która w ramach zemsty za śmierć męża, postanowiła wybić resztę rodziny.

Odcinek 9 bardzo dobry o ile przymknie się oko na nieśmiertelność Jona. Nie mogę się doczekać kolejnego, bo o ile teorie się sprawdzą (a jedna sprawdza się dotychczas w 100%) to będzie spory fun z jedną z najbardziej wkurwiających postaci obecnie w serialu :D

Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 06:33 
Cytuj  
Spoko odcinek.
Sansa zajebie Jona albo będzie próbować razem z littlefingerem.
Teoria z synem Lyany potwierdzona.
Tommen zajebiście zagrał wyskok z okna - w sumie - cersei zjebała zabijając mu lalkę do pukania. Highborn cipek już mało zostało, a te co zostały to nie są zbyt urodziwe.
Littlefinger odsłonił karty.
Troszkę spierdolili z Aryą. Za szybko to, chociaż w sumie jej czas szkolenia mógł być po prostu przesunięty w czasie do reszty wydarzeń.
Dorne i Highgarden razem przeciwko cersei - coś czuję, że wojna domowa rozpierdoli westeros zanim dany dopłynie.

Muzycznie genialnie. Dobrze dobrana ścieżka.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 09:43 
Cytuj  
Zajebisty początek, później już mocno słabiej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 13:57 
Cytuj  
Trochę ten sezon stracił pazur w porównaniu do wcześniejszych, ale był ukłonem w stronę fanowskich teorii które w dużej mierze się sprawdziły. Wskrzeszenie JS, obwołanie go królem północy i jego rodowód czyli bycie synem Lyanny i Rhaegara, zburzenie septu Baelora i samobójstwo Tommena, potrawka z Freya, szalona królowa Cersei (powtórka z Szalonego Króla Aerysa, też wszystko chce spalić), to wszystko gdzieś na internecie było. Jeszcze tekst Dany o małżeństwie w Westeros w celu znalezienia sojuszników. Z Tyrellów nikogo nie ma, to samo w Dorne (nie pokazali w serialu Quentyna Martella, a w książce umarł), jeśli chodzi o Greyjoyów to Dany opowiedziała się za Ashą (Yarą), Tullych nie ma, Freyów nie ma, z Lannisterami się układać nie będą, więc zostają tylko Starkowie (nawet kazirodcze inklinacje Targeryanów się zgadzają, bratanek z ciotką :D). Sądząc po tym, jak ten sezon przebiegł nie ma co liczyć na jakieś niespodzianki, na tron powrócą Targaryenowie w postaci JS i Dany, Westeros wymrze poprzez wojnę z nieumarlakami i nastąpi exodus do Valyrii :D Za dwa lata zobaczycie że miałem rację haha :D


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 14:14 
Cytuj  
Heh sądzę jednak, że smoki dadzą radę z zombie ;) Ale byłoby to w duchu Martina - wpadają biali wędrowcy rzezają jak leci nastaje wieczna zima :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 15:12 
Cytuj  
Duch martina umarł wraz z końcem Nawałnicy Mieczy ;)


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 16:57 
Cytuj  
Cersei Lannister

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 23:05 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Z Tyrellów nikogo nie ma, to samo w Dorne (nie pokazali w serialu Quentyna Martella, a w książce umarł), jeśli chodzi o Greyjoyów to Dany opowiedziała się za Ashą (Yarą), Tullych nie ma, Freyów nie ma, z Lannisterami się układać nie będą, więc zostają tylko Starkowie (nawet kazirodcze inklinacje Targeryanów się zgadzają, bratanek z ciotką :D). Sądząc po tym, jak ten sezon przebiegł nie ma co liczyć na jakieś niespodzianki, na tron powrócą Targaryenowie w postaci JS i Dany, Westeros wymrze poprzez wojnę z nieumarlakami i nastąpi exodus do Valyrii :D Za dwa lata zobaczycie że miałem rację haha :D

W serialu nigdy nie było Garlana z Tyrellów? Z Tullych żyje Edmure.

Generalnie świetny odcinek, szczególnie pierwsze 10 minut i ten soundtrack: https://www.youtube.com/watch?v=MFK0yG8 ... e=youtu.be Od teraz każdy epizod powinien kręcić Sapochnik. Sezon zdecydowanie lepszy od poprzedniego, chyba tylko 2-3 odcinki słabe.

IMO, Sansa nie zajebie Jona tylko będzie razem z nim walczyć przeciwko Littlefingerowi i posiadając całą wiedzę o nim, w końcu go zoutplayuje w intrygach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 23:12 
Cytuj  
Oj ostatni odcinek sezonu miazga. Końcówka to aż gęsia skore miałem jak wszyscy johnemu przysięgli. Rewelacja . Tylko czemu to trwało aż 8 odcinków bo oprócz 9 i tak 10 były nudy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 23:16 
Cytuj  
Widać że cięcie kosztów na obsadzie przyspieszyli, fajna muza, fajnie zrobiony odcinek, przewidywalny mocno, widać że martin już tworzy książkę na podstawie serialu, a nie odwrotnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 cze 2016, 23:54 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
EloNis napisał(a):
Z Tyrellów nikogo nie ma, to samo w Dorne (nie pokazali w serialu Quentyna Martella, a w książce umarł), jeśli chodzi o Greyjoyów to Dany opowiedziała się za Ashą (Yarą), Tullych nie ma, Freyów nie ma, z Lannisterami się układać nie będą, więc zostają tylko Starkowie (nawet kazirodcze inklinacje Targeryanów się zgadzają, bratanek z ciotką :D). Sądząc po tym, jak ten sezon przebiegł nie ma co liczyć na jakieś niespodzianki, na tron powrócą Targaryenowie w postaci JS i Dany, Westeros wymrze poprzez wojnę z nieumarlakami i nastąpi exodus do Valyrii :D Za dwa lata zobaczycie że miałem rację haha :D

W serialu nigdy nie było Garlana z Tyrellów? Z Tullych żyje Edmure.

Generalnie świetny odcinek, szczególnie pierwsze 10 minut i ten soundtrack: https://www.youtube.com/watch?v=MFK0yG8 ... e=youtu.be Od teraz każdy epizod powinien kręcić Sapochnik. Sezon zdecydowanie lepszy od poprzedniego, chyba tylko 2-3 odcinki słabe.

IMO, Sansa nie zajebie Jona tylko będzie razem z nim walczyć przeciwko Littlefingerowi i posiadając całą wiedzę o nim, w końcu go zoutplayuje w intrygach.


Zapomniałem o tym typie, ale on jest żonaty. To samo Edmur. Generalnie Danaerys nie musi sie żenić żeby mieć z Martellów sojuszników (bo przecież jest ona szwagierką Elii Martell) a skoro Martellowie sprzymierzyli się z Tyrellami, to Tyrellowie wchodzą w pakiecie. Nawet zakładając że Dany nie będzie wiedziała o rodowodzie JS to i tak jest najlepszym kandydatem (młody kawaler, król północy, nie zależy mu na władzy, zajebisty szermierz, suczka dany bedzie to lubiała lol)


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 00:16 
Cytuj  
Kandydatów jest dużo. Żeniaczka też nie musi być dla pozyskania sojuszników na początku, ale dla pacyfikacji i zjednoczenia kraju po inwazji Danny /przed wojną z umarlakami.

Jak nie JS, to zawsze może być jeszcze Jamie Lannister (np. w celu zakończenia wojny) lub Giermek (jakby JS umarł, w celu zjednoczenia kraju, w końcu to potomek Bareathona). Jest jeszcze Bran. Littlefingera też bym nie skreślał tak całkowicie, choć wtedy nie bardzo by było z kim walczyć. (no chyba, że umarlaki szybko przyjdą).

Karzeł pewnie przypadnie Sansie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 07:18 
Cytuj  
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 07:48 
Cytuj  
no przeciez tyczy sie odcinka 9/10, czyli sprzed tygodnia, powinni go juz dawno obejrzec - nie wiem o co kaman :lol: :wink:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 08:17 
Cytuj  
Najlepsze, że kilka lasek po tym strzeliło focha i rzeczywiście zwolniło mi się kilka miejsc w gronie fb znajomych :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 08:22 
Cytuj  
Ale Tyriona rzeczywiscie szkoda - zostal namiestnikiem, a tacy nie zyja zbyt dlugo w tym serialu;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 08:58 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ale Tyriona rzeczywiscie szkoda - zostal namiestnikiem, a tacy nie zyja zbyt dlugo w tym serialu;)

tyle, że on jest już drugi raz namiestnikiem


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 09:08 
Cytuj  
Kwestia tronu to drugorzędna sprawa, myślę że 1 odcinek 7 sezonu to rozwalenie muru i jazda z innymi na północy.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 09:10 
Cytuj  
ja bym nie zapominał o tym, że Euron ma smoczy róg i też może w chuj namieszać


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2016, 09:11 
Cytuj  
Co mnie wkurwia to to, że nowy sezon dopiero za rok. Mogliby co pół roku robić :|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.