mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 20:12 
Cytuj  
Co polecacie na wakacje tak do kwoty 3800zł dla dwóch osób. Zależy mi na ładnej wodzie i atrakcjach do zwiedzania, jakieś ruiny itp.

W biurze polecili mi Turcje - Side oraz Bułgaria - Neseber ( obie opcje all inclusvie czyli zdaję się całkiem przyjemnie). Co możecie polecić od siebie?

W biurze ABC świat podróży, powiedzieli mi że od poniedziałku wzrosną ceny/skończą się promocję, mam traktować z przymrużeniem oka czy rzeczywiście tak bywa i raczej powinienem zrobić rezerwacje w ten poniedziałek?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 20:25 
Cytuj  
ale teraz czy latem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 20:26 
Cytuj  
Nie wiem jak ze zwiedzaniem ..ale Mi od dluzszego czasu chodzi po glowie wycieczka do Chorwacji lub na Wegry (balaton)
warunki pogodowe maja dobre , ceny tez na poziomie...

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 20:28 
Cytuj  
Balaton to taka kałuża syfiasta ,ale jest co na Węgrzech pozwiedzać,dobre wina no i klimat generalnie też fajny.
Dużo ludzi chwali Bułgarie , dobry standard hoteli z all in ,klimat ,woda no i blisko Turcja także można zrobić sobie 1 dniowe + wypady do Istambułu za zwiedzanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 20:50 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Nie wiem jak ze zwiedzaniem ..ale Mi od dluzszego czasu chodzi po glowie wycieczka do Chorwacji lub na Wegry (balaton)
warunki pogodowe maja dobre , ceny tez na poziomie...

Przejedz sie kilka kilometrow dalej, do Czarnogory. Klimat i ceny bardzo dobre, lepsze niz w Chorwacji. Za kwatere placilem 10€ za dobe (w Ulcinj). A jak lubisz przygody, to jedz samochodem przez Bosnie. Przejazd przez gory na granicy Bosni i Czarnogory to cos niesamowitego (droga na jeden samochod, z jednej strony sciana, z drugiej przepasc) ;)

X.

PS. W tamtym roku zrobilem sobie dwutygodniowa wycieczke z namiotem Litwa-Lotwa-Estonia, tez polecam ;)

PS2. W tym roku planuje Rumunia-Bulgaria z namiotem, albo Lazurowe Wybrzeze, jeszcze musze sie zastanowic ;)

Obrazek Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 20:56 
Cytuj  
2 tygodnie w samochodzie a noce w namiocie?
no wypoczynek musi byc przedni :)

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 21:03 
Cytuj  
Jeśli chodzi o side to zobacz jak wszędzie jest daleko stamtąd do takiego Istambułu to prawie 800km na oko. Więc może być ciężko jeśli chodzi o zwiedzanie albo bardzo drogo,bo lot do istambułu z kurortu etc..
No i pytanie kto tam biwakuje bo Polacy o duszy rumuńskiej na drogie tripy nie pojadą ,Niemcy emeryci też itp.

No i pytanie kiedy chcesz jechać na te wakacje? Bo teraz w Turcji nie ma pogody.


edit : Znajomi byli w Side na Jesieni. Hotel generalnie w porządku ,ale na miejscu były same szkopy emeryty i nie mogli nigdzie się ruszyć właśnie na żadną wycieczkę ,bo nie było chętnych ,do tego na miejscu do zwiedzania jedno małe miasteczko, które można ogarnąć w 2 godzinki i potem nie wiadomo co robić. Wyli z nudów i czuli się jakby byli w Niemczech a nie w Turcji. No ale nastawiali się na zwiedzanie właśnie bo o tej porze pogody plażowej nie było,a i jakieś przepisy w turcji są ,że na zorganizowaną wycieczkę wewnątrz kraju musi być jakaś minimalna ilość osób fizycznie , nie można opłacić za ten limit i pojechać w mniej osób -muszą być ludziska.


Ostatnio edytowano 25 lut 2011, 21:27 przez White Trox, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 21:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
2 tygodnie w samochodzie a noce w namiocie?

Nie, dojazd samochodem i pare dni w namiocie w wybranej lokalizacji. Poza tym nienawidze lezenia na plazy czy w hotelu, wole aktywny wypoczynek ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 22:24 
Cytuj  
planuje w wakacje, a co do wycieczki to muszę skorzystać z oferty biura podróży ABC bo tak się składa że wygrałem voucher o wartości 3k i nie chciałbym go stracić ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2011, 22:29 
Cytuj  
Grill na patio.


Ostatnio edytowano 26 lut 2011, 18:04 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 17:43 
Cytuj  
Jak to jest z opłatami lotniskowymi, czy są one wliczone w cenę wycieczki zakupionej w biurze podróży ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 18:44 
Cytuj  
zalezy


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 21:14 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jak to jest z opłatami lotniskowymi, czy są one wliczone w cenę wycieczki zakupionej w biurze podróży ?
to jest zwykle podane gdzies na dole. Trzeba koniecznie o to spytac i o szczegoly ubezpieczenia


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2011, 23:33 
Cytuj  
Zmiana koncepcji jednak wybieram się na Kretę ;p teraz tylko pytanie: gdzie lepiej się ulokować (pod względem turystycznym) okolice Heraklionu czy Chanie? A może lepiej jednak Rodos ;p?

Na jakie elementu zwrócić w ubezpieczeniu?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 00:46 
Cytuj  
moge polecic wyspy kanaryjskie same kontrasty z jednej strony zielen z drugiej krajobraz ksiezycowy i zima gdy u nas -20 tam +20.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 03:28 
Cytuj  
A znacie jakieś przyjemne hotele w przedziale do 1800zł na osobę na Krecie najlepiej okolice Heraklionu aby było co pozwiedzać. Miło by było jak by w to 1800zł łapało się all inclusvie.

Sam przejrzałem oferty hoteli ale różnie to jest - niektóry piszą super, inni żenada.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 07:41 
Cytuj  
grecja,tunezja,egipt to takie banalne....masowe:>
w dobie tanich lotow juz lepsza jest Hiszpania czy Portugalia Wlochy..
ale nie zadne wycieczki z biura-tylko samemu, wtedy robisz co chcesz chodzisz gdzie chcesz i wogole:>

nocowanie w tych takich polskich "niby agroturystycznych rodzinnych hotelikach' jedzenie tego samego co jedza tubylcy (nie zadne tam hotelowe wynalazki) ogolnie miod malina....:>

a jako ze w europie wciaz panuje ten niby kryzys wiec ceny nie sa takie kosmiczne-zwlaszcza jesli wybierzemy mniejsze miasta

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 07:58 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
A znacie jakieś przyjemne hotele w przedziale do 1800zł na osobę na Krecie najlepiej okolice Heraklionu aby było co pozwiedzać. Miło by było jak by w to 1800zł łapało się all inclusvie.

Sam przejrzałem oferty hoteli ale różnie to jest - niektóry piszą super, inni żenada.
oferty sa biur nie hoteli, wszystko zalezy od biura, niewiele od hotelu.
jakosc uslugi to wybor biura nie hotelu.

przemysl to

do 1800 ? dziwacznie szukasz jakos, to zalezy od biura i terminu glownie nie od hotelu.

ps. oferty hoteli to mozesz szukac jak kupisz bilet na lotnisku


_________________
psn

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 10:17 
Cytuj  
http://booking.com oferty hoteli, mi sie przydalo jesli chodz o wyjazdy do europy ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2011, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
oferty sa biur nie hoteli, wszystko zalezy od biura, niewiele od hotelu.
jakosc uslugi to wybor biura nie hotelu.

przemysl to

do 1800 ? dziwacznie szukasz jakos, to zalezy od biura i terminu glownie nie od hotelu.

ps. oferty hoteli to mozesz szukac jak kupisz bilet na lotnisku

signed

Poziom ,ale on ma chyba wygrany voucher i co pójdzie do biura podroży poproszę zabukować tanie linie xy, następnie ten hotel x i y?
Jeszcze hotel za prowizją by mu zabukowali ,co do tanich lini nie jestem pewien ,ale przede wszystkim vouchery mają to do siebie ,że jest jakiś tam regulamin na ogół nakazujący skorzystanie z ich mass oferty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.