mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Chodzi o to że może i się znasz, ale 3 lata temu wyglądałeś jak gruby, żyd z kompleksami, a teraz jesteś ekspertem od whiskey. Spoko, pozazdrościć jak napisałem.
To miał być komplement :har:

Nie jestem ekspertem od whisky, kompleksów nigdy nie miałem, a i na słoika nie pasuję, bo od 19 roku życia się samemu utrzymuję więc... failzor.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
mi smakuje. Żonie też. Plebejskie gusta ;)

piłeś Bombay Sapphire mrynar? Bo dobra promocja jest i nie wiem czy nie kupić kilka butelek na święta.


Pilem prawie wszystkie jiny jakie sa na rynku, bo lubie jin z toniciem. Specjalnych roznic smakowych nie widze. Bombay Sapphire to jeden z moich ulubionych, ale tylko ze wzgledu na nazwe i butelke. Dobrze sie prezentuje w barku. :)


Całkowicie się zgadzam bombay saphire jest w zasadzie na takim samym poziomie jak beefeater albo lonodon hill. Ta niebieskawa butelka chyba robi za cały marketing smakowo sa bardzo podobne.
Ale swoja droga jakie ty tam masz swieta w UK, ze az kilka butelek potrzebujesz na 2 dni swiat ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 12:50 
Cytuj  
@Dracos: no święta jak to święta - 3 dni, po butelce trunku dziennie na głowę - więc trochę tego wyjdzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 13:02 
Cytuj  
@Tczewiak,

A co tu z Toba dyskutowac? Z Toba nie ma dyskusji bo napierdalasz jadem na lewo i na prawo jak bys mial zraszacz przyczepiony do ryja - nie akceptujesz, ze ktos ma inny gust niz Twoj, a jak ma to podpinasz to pod plebejskie smaki.

Nie ma sensu i tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 13:17 
Cytuj  
No, ale SvD - już nie raz udowadniałeś, że na alkoholu się absolutnie nie znasz. Gust masz - chujowy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 13:19 
Cytuj  
Dobrze Tczewiak. Mam chujowy gust, niech Ci będzie - daj mi listę co warto pić a co nie i od dzisiaj zmienię swoje przyzwyczajenia alkoholowe. Bardzo chciałbym dołączyć do elitarnego grona tych którzy mają zajebisty gust. Z mojej strony to tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 13:56 
Cytuj  
Wódka jest królem alkoholi tak jak szczupak jest królem jezior, hurr durr Janusz z Tczewa przemówił. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 14:12 
Cytuj  
Dla zainteresowanych : terminy whiskey oraz whisky nie sa zamienne. Whiskey to trunek robiony w Irlandii, a whisky w Szkocji. Nie bedac smakoszem nie znam sie na ich roznicy, znam jedynie anegdote ktora mowi ze roznica polega na tym, ze whiskey destyluje sie trzy razy. A dlaczego ? To be sure, to be sure, to be sure...(bo jak wiadomo stereotypowy Paddy jest niedorozwiniety).
Dla najwiekszych smakoszy polecam kiedys wycieczke do Edynburga oraz wizyte w http://www.whiskibar.co.uk/ akurat po drodze do zamku, knajpa w ktorej mozna z menu zamowic "Whisky tour" zlozona z 4, 8, 16, 20 (o ile dobrze pamietam) gatunkow trunku podawanych po kolei przez barmana.

/błysk off


_________________
. .. ...zap zap... .. .


Ostatnio edytowano 15 gru 2015, 14:39 przez zpieklarodem, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 14:28 
Cytuj  
Zmieniając temat...

Pochwalę się moją kolekcją imperialnych stoutów/porterów do długiego leżakowania

http://imgur.com/AXBvZNr

D.O.R.I.S The Destroyer - Hoppin' Frog
Santas Little Helper - Port Brewing
Black - Mikkeller
Beer Geek Breakfast, Dessert, Vanilla Shake - Mikkeller
Hinterland - BrewDog
Jule Maelk - To Ol
Hemel & Aarde - De Molen
Bracia - Thornbridge
X-Porter - Huvila
Samiec Alfa - Artezan
Imperator Bałtycki - Pinta
Hades - Olimp
P.I.S & Love - Birbant
Imperial Stout - Tenczynek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 14:30 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ja jestem ciekaw, jakie jest minimum akceptowane przez naszych forumowych specow. Serio pytam.

Przecież napisałem, że zdarza mi się wypić Ballantinesa, po prostu nie uważam go za dobrą markę. Bądźmy poważni, rozmawiamy o alkoholach, które w swoim gatunku stoją raptem półkę wyżej od syfu produkowanego dla dyskontów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 14:57 
Cytuj  
Za Ballantinesa to ja podziekuje. To juz chyba wole twory biedronkowe. Smak tak samo slaby, cena nizsza.
Za to sprawdze to co Tczew podal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 15:52 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Za Ballantinesa to ja podziekuje. To juz chyba wole twory biedronkowe. Smak tak samo slaby, cena nizsza.


Dokladnie.

Whisky z biedry czasem kupuje zeby sie najebac, lepsze niz wodka a cena podobna. Za to ballantinesa nie znosze - smakuje jak tanie whisky w UK (sa duzo gorsze niz te nasze tanie robione dla lidla czy biedry).

Tczw to znany specjalista od whisky, wylewa je do kibla i na tej podstawie ocenia ich jakosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 16:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Whisky z biedry czasem kupuje zeby sie najebac, lepsze niz wodka

Weź Ty kurwa się nabij wyborowej albo żołądkowej deluxe i skończ pierdolić takie smuty niegodne prawdziwego Polaka! :P

Cytuj:
Tczw to znany specjalista od whisky, wylewa je do kibla i na tej podstawie ocenia ich jakosc.

Dokładnie tak. Jakość whisky/whiskey i bourbona określa się po tym jak szybko spierdala ze spływem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 16:40 
Cytuj  
To kupie od razu dwie butelki. Jedna trzeba bedzie wylac do testow.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 16:46 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
Zmieniając temat...
Pochwalę się moją kolekcją imperialnych stoutów/porterów do długiego leżakowania
http://imgur.com/AXBvZNr


http://porter2015.ciechan.com.pl/

Kupiłeś?:>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 17:07 
Cytuj  
tiomor napisał(a):


Jakby był w sklepach do których chodzę to bym pewnie kupił. Ale specjalnie to bym raczej nie zamawiał.

BTW jest nowa warka Imperatora Bałtyckiego. Moja butelka leży już od września, ale może dokupię drugą by mieć porównanie. Polskich mam zazwyczaj po 2-3 sztuki - np. planuje obalić 1 Samca Alfa oraz P.I.S & Love w święta a pozostałe dwie sztuki zostawić na następny rok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 17:56 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
tiomor napisał(a):
BTW jest nowa warka Imperatora Bałtyckiego. Moja butelka leży już od września, ale może dokupię drugą by mieć porównanie. Polskich mam zazwyczaj po 2-3 sztuki - np. planuje obalić 1 Samca Alfa oraz P.I.S & Love w święta a pozostałe dwie sztuki zostawić na następny rok.

Ooo, dobrze wiedzieć! Na Imperatora to od dawna czekałem. Ogólnie szkoda, że tak niewiele porterów bałtyckich jest na rynku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 21:37 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
tiomor napisał(a):


Jakby był w sklepach do których chodzę to bym pewnie kupił. Ale specjalnie to bym raczej nie zamawiał.

BTW jest nowa warka Imperatora Bałtyckiego. Moja butelka leży już od września, ale może dokupię drugą by mieć porównanie. Polskich mam zazwyczaj po 2-3 sztuki - np. planuje obalić 1 Samca Alfa oraz P.I.S & Love w święta a pozostałe dwie sztuki zostawić na następny rok.


tez bym kupił imperiala ale to nawet cięższe do dostania niż dziwka bez syfa, w sklepach koło mnie rozchodzi sie w jeden dzień.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 15 gru 2015, 23:09 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tez bym kupił imperiala ale to nawet cięższe do dostania niż dziwka bez syfa, w sklepach koło mnie rozchodzi sie w jeden dzień.


Na Samce Alfa w Chmielarni Take&Go na Bemowie to były zapisy. W ogóle się nie pokazały na półkach. Ale żeby było śmiesznie znalazłem potem jeszcze 2 sztuki w sklepiku na Połczyńskiej, stały sobie w lodówce jak gdyby nigdy nic to je przygarnąłem ;)

Ale racja polskie RISy, mocne portery to czasem trudniej dostać niż zagraniczne cuda.

Anyway wg http://kororoweszyszki.pl/ Imperator ma być w sklepach od przyszłego tygodnia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2015, 11:37 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):

Jakby był w sklepach do których chodzę to bym pewnie kupił. Ale specjalnie to bym raczej nie zamawiał.


Ja się skusiłem w tym roku, bo w tamtym zapomniałem zapłacić i nie dostałem :D

Btw, nie wiem gdzie robisz zakupy ale Piwomaniak (https://www.facebook.com/Piwomaniak-238 ... 5/?fref=ts) jest świetny.
Aktualnie mam ten plus, że wychodzę z klatki i jestem w nim :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.