mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Zaraz ktos wejdzie i powie, ze whisky mieszane jest po chuju i tylko single malt ;> ktos cos poleci, co nie kosztuje fortune?

tomuggen-> to juz chyba taczaka jest, choc nigdy tam nie wchodzilem. A ktoras z tych ulic na W obczaje.


Jak wolisz amerykańskie Whiskey (/burbon'y) od szkockiej Whisky i smakował Ci Jack Danniels to polecam z tej samej firmy Gentleman Jack - świetny, wg. mnie równie dobry co Jim Beam Black. A dla amatorów szkockiej polecam Dimple - ostatnio się od niej uzależniam ku rozpaczy koleżanki małżonki.. :P


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 25 cze 2011, 19:54 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:37 
Cytuj  
Amerykanska whisky to takze tennesy (JD to nie bourbon). Znawca alkoholi nie jestem, ale Jack z lodem to czesto dobre zwieczenie dnia. Czy drogo? Mnie butelka schodzi jakies 2 miesiace, wiec nie jest drogo. Ja odwrotnie, nie lubie szkockiej. Moze nie pilem odpowieniej kto wie. A Piwex to np. czeski Bernard. Niepasteryzowany.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:47 
Cytuj  
alkohol szkodzi zdrowiu.

ciechan, corona, miller.
wisniowka, orzechowka (z mlekiem), gorzka zoladkowa.
wina biale.
rum.
jim beam.
porto.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:51 
Cytuj  
A od siedzenia przed kompem masz krzywe plecy :/

Bardzo fajny kanał znaleziony już dośc dawno na temat whiskey/whisky

http://www.youtube.com/user/ralfystuff

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Amerykanska whisky to takze tennesy (JD to nie bourbon). Znawca alkoholi nie jestem, ale Jack z lodem to czesto dobre zwieczenie dnia. Czy drogo? Mnie butelka schodzi jakies 2 miesiace, wiec nie jest drogo. Ja odwrotnie, nie lubie szkockiej. Moze nie pilem odpowieniej kto wie. A Piwex to np. czeski Bernard. Niepasteryzowany.


W nawiasie miał być "/" przed burbon'em. Z tego co wiem, amerykańska "Whiskey" czyli alkohol wytwarzany głównie na bazie kukurydzy ma z 5 odmian (z tennesy i burbonem jako 2 z nich, jest jeszcze Corn i Blended, 5 gatunku nie pamiętam).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:55 
Cytuj  
Nie piję alkoholu, ale coraz bardziej mnie kusi, żeby pierdolnąć sobie jakieś Mojito, tylko na rum muszę zapolować.

Bez rumu (tak wiem, Mojito bez rumu to gazowana lemoniada z miętą) smakuje super, więc zastanawiam się jak by smakował pełnowartościowy drink.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 19:59 
Cytuj  
Były już piwa, były whiskacze - pora na wina: polecam mołdawskiego Kagora, zwłaszcza Monastyr. Jak ktoś lubi wina słodkie, cięższe to będzie super. Ja wcześniej piłem dużo porto - Osbourne, Sandeman - więc smak bardzo mi przypasował.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 20:09 
Cytuj  
Kilka razy smakowałem jakiś droższych win wytrawnych ,kończyło to się zazwyczaj na 1 łyku.
Nie moge tego przełknąć :/
A na słodkie wino to też tak z dupy w sumie,okazje trzeba miec do takich rzeczy myśle.

A co do cen to faktycznie łycha droga u nas jakoś wypada,ale w sumie już tą 100 na miesiac czy tam dwa można wyhaczyć ze studenckiej kieszeni.

Nie wspomne jak poszedłem do lepszego "pubu " a właściwie DOBREGO jazz klubu w mieście i za 40 ml black label zawołali 20 zł <facepalm>

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 20:47 
Cytuj  
btw. co do win właśnie - idę na wesele, na którym państwo młodzi zażyczyli sobie zamiast kwiatów właśnie jakieś wino. Może ktoś polecić coś dobrego w rozsądnej cenie (na dobrą sprawę co kupię to i tak wypiję, bo jestem przyjacielem młodej pary)....

A i polecam wódkę wyborową - gruszkową. Pyszna i od razu inaczej myślisz o "waleniu gruchy" :P


Ostatnio edytowano 25 cze 2011, 20:48 przez Cardano, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 20:48 
Cytuj  
o dzieki yabaddi. Ja z win to oprocz porto nic nie trawie w zasadzie. Zwykle wlasnie Sandymana.

Trza bedzie sprobowac tego Kagora. Do dostania bez problemu w PL?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 20:51 
Cytuj  
Co do gruszkowej wódy to piłem kiedyś absoluta gruszkowego oj zacny matkojebca z niego był ! polecam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 21:03 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Były już piwa, były whiskacze - pora na wina: polecam mołdawskiego Kagora, zwłaszcza Monastyr. Jak ktoś lubi wina słodkie, cięższe to będzie super.


^this

Kagor jest niezły. Nie przepadam za słodkimi, ale akurat ten mi podchodzi. Piwo w zasadzie wyłącznie Švyturys Baltas White ewentualnie Okocim Pszeniczne, ale to już niższa półka. A whiskey Jack Daniels i Jeam Beam, szkockich whisky raczej nie znam, poza Red Label. Z wódek Finlandia czysta lub żurawina, Absolut Kurant ze spritem.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 21:06 
Cytuj  
Obrazek

Przy kieliszku zawsze najlepiej Brytola zmusić do wymówienia tego :D


Ostatnio edytowano 25 cze 2011, 21:11 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 21:10 
Cytuj  
fap fap fap

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 21:11 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Trza bedzie sprobowac tego Kagora. Do dostania bez problemu w PL?


Ponawiam pytanie Rzeźnika w takim razie. Nada się jako weselny prezent?

A Finlandia jak by nie była wchodzi mi jak złoto :). Nie przypominam sobie żadnych potężnych kaców po niej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:39 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Obrazek

Przy kieliszku zawsze najlepiej Brytola zmusić do wymówienia tego :D


+ zagryzane pomarancza, om nom nom.

Finlandia zurawinowa si jak najbardziej. Finlandia ogolnie wlasnie jakos tak najlepiej wchodzaca czysta przez dlugi czas. A ostatnio Zubrowka biala tez bardzo fajna sie okazala.

A od jakiegos czasu ulubiony "tani drink" na posiadowy to wodka + energy drink + cytryna :] W kufel wodki (nie wiem ile, zawsze na oko, pewnie kolo 100tki), reszte dolac energy, wrzucic cytryne i nie idzie pasc ;) (chociaz czesc znajomych twierdzi, ze zle dziala na pamiec u nich hehe).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:43 
Cytuj  
z wodek to ostatnio znajomy mi mowil, ze "ruski/rosyjski standard" pisane cyrylica, jest super.
http://www.winowino.com/produkt,786,RUS ... a37bd955f5
watpie, ze to jest to bo cena za wysoka.

ale ogolnie to ostatnio jakos wiele wodki nie spozywalem, pan tadeusz co mialem wrazenie, ze go rozcienczyli z wodą ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:47 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
z wodek to ostatnio znajomy mi mowil, ze "ruski/rosyjski standard" pisane cyrylica, jest super.
http://www.winowino.com/produkt,786,RUS ... a37bd955f5
watpie, ze to jest to bo cena za wysoka.



Tak to jest ta wodka, calkiem niezla.
Czemu cena za wysoka? Sa ruskie wodki w cenach miedzy 100 a 200zl.

Z polskich Z. Kozuba i Synowie jest dobra, nastukalem sie tym na sylwestra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:51 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Highlander napisał(a):
Zaraz ktos wejdzie i powie, ze whisky mieszane jest po chuju i tylko single malt ;> ktos cos poleci, co nie kosztuje fortune?

tomuggen-> to juz chyba taczaka jest, choc nigdy tam nie wchodzilem. A ktoras z tych ulic na W obczaje.


Jak wolisz amerykańskie Whiskey (/burbon'y) od szkockiej Whisky i smakował Ci Jack Danniels to polecam z tej samej firmy Gentleman Jack


Uwielbiam Jacka Danielsa, ale ten Gentelmen mi nie wchodzi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2011, 22:55 
Cytuj  
bo mi ktos wspominal w cenie 35 zl, chyba, ze za 0,5 albo cos.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.