mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2011
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 15:25 
Cytuj  
Obrazek
Chciałbyś rozwijać i szkolić swoje zdolności pod okiem specjalistów z dziedzin programistycznych ?
Jesteś studentem i chciałbyś odbyć staż przyczyniając się do tworzenia serwerów gier w miłej atmosferze ?
A może masz ciekawy pomysł na stworzenie i poprowadzenie serwera jakiejś gry, lecz nie posiadasz środków na spełnienie swoich ambicji ?
My to wszystko możemy wam zaoferować, lecz musicie spełniać oczywiście parę warunków.

Poszukujemy osób ze znajomością języków HTML, PHP, Ajax, C++, MySQL oraz grafików, osób do testowania serwerów z późniejszą możliwością objęcia stanowiska na jednym z serwerów.
Jak wspomniano wyżej, jeśli ktoś zgłosi się z pomysłem stworzenia serwera do gry, rozpatrzymy taki wniosek dokładnie biorąc pod uwagę przede wszystkim znajomość tematu przez osobę zgłaszającą ten pomysł, bo to ona w późniejszym czasie będzie zarządzać tym serwerem.

Jeśli posiadasz minimum 18 lat i zdolności programistyczne, bądź graficzne na pewno dobrze trafiłeś.

Swoje zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail [email protected]
W zgłoszeniach proszę napisać w czym jesteś dobry i starać się jak najbardziej zareklamować, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
Proszę o podanie adresu zwrotnego najlepiej Gmail oraz namiary na Gadu Gadu, Jabber, bądź Skype do wyboru.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na nasze forum na którym na czas rekrutacji stworzymy specjalny dział REKRUTACJA, gdzie będzie można zadawać naszej ekipie pytania, postaramy się udzielić na wszystkie odpowiedzi.

Adres Forum: Freedom Players
Adres E-Mail: [email protected]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 15:37 
Cytuj  
bendziecie mniec serwera diabloIII?!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 16:07 
Cytuj  
Z cennikiem się zapoznał hum hum ?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 16:52 
Cytuj  
Daj numer gg.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:04 
Cytuj  
studentem? staż w firmie zajmującej się nielegalną działalnością? :o
I w CV sobie ktoś wklepie że prowadził piracki serwer wowa na stażu?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:16 
Cytuj  
"Nielegalna dzialalnosc"? LOL.

Hosting serwera WoW nie jest nielegalna dzialalnoscia wg prawa polskiego a EULA gry nigdy nie jest nadrzedna wobec prawa danego kraju.
Zreszta nikt w ogloszeniu nie pisal o WoW. Jest w pizdzec gier do ktorych mozna stawiac serwery nie lamiac nawet EULI.

Nielagalna dzialalnoscia to jest przemyt kokainy z Kolumbii a nie hosting serwerow gier video.


"I w CV sobie ktoś wklepie że prowadził piracki serwer wowa na stażu?"

Lepiej sobie wklepac w CV adminowanie np. 2000 ludzi online niz ze napisalem na forum "daj GG".

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:25 
Cytuj  
W sumie sie nie dziwie, ze Kabarcwelix sie oburzyl.
Wszyscy przeciez wiemy, ze to taki gosc ktory zabiera bogatym i daje biednym. Internetowy Robin Hood XXI wieku.

Prawdziwy freedom player. Za rozrywke nie placi.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:35 
Cytuj  
I co? Boli cie to Sramaxiu?
To daj GG jak chcesz o tym i innych trapiacych cie problemach porozmawiac.

W sumei sie nie dzxiwie ze musiales tu jebnac kolejnego juz w swoim zyciu gownianego posta w dodatku nijak sie majacego ani do tematu ani do tego co napisalem. Za to napewno podbudowujacego twoja zniszczona przez koksowanie samoocene. Keep it that way m8. Lubie sie posmiac.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:39 
Cytuj  
Nie dosc, ze gracz wolnosci, robin hood to jeszcze psycholog na miare Doktorka Phila

Obrazek

MASZ MNIE TYGRYSIE, dokladnie mnie rozgryzles:<. Niech to dunder świśnie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 10 sie 2011, 17:40 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:39 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Prawdziwy freedom player. Za rozrywke nie placi.


a ty placisz by sie pobawic ? :)


_________________



*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 17:41 
Cytuj  
Czemu mialbym nie placic za alkohol, gre, narkotyki czy zrobienie loda?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 19:17 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Nielegalna dzialalnosc"? LOL.

Hosting serwera WoW nie jest nielegalna dzialalnoscia wg prawa polskiego a EULA gry nigdy nie jest nadrzedna wobec prawa danego kraju.
Zreszta nikt w ogloszeniu nie pisal o WoW. Jest w pizdzec gier do ktorych mozna stawiac serwery nie lamiac nawet EULI.

Aha, czyli wykupili u Blizza licencję na prowadzenie własnego serwera WoW? WOW, gratuluję umiejętności negocjacyjnych.

W każdym innym przypadku to naruszenie prawa autorskiego które w Polsce od dłuższego czasu obowiązuje. W praktyce założę się że używane oprogramowanie serwera bazuje na kodzie wykradzionym z Blizza, z odpowiednimi modyfikacjami. Bawienie się klientem żeby podłączyć się do innego serwera od oficjalnego to też naruszenie praw autorskich (to akurat można zwalić na userów, ale administracja musiała to testować więc też to robiła). Konsekwentnie, korzystanie z contentu gry nie odprowadzając opłat (jak stanowi licencja) to również naruszenie prawa autorskiego.
Łamanie euli to inna bajka, ale nawet nie muszę się na nią jak widać powoływać.
A na stronie reklamują serwer piracki wowa, stąd nawiązanie.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 19:24 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Czemu mialbym nie placic za alkohol, gre, narkotyki czy zrobienie loda?

Sluszne podejscie. Nawet laska w ostatecznym rozrachunku nie jest za darmo.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 20:59 
Cytuj  
Alez nic nie musze manipulowac, pomijajc fakt ze tego nie robie tylko ty zwyczajnie jestes za glupi aby odpisac sensownie w dyskusji z argumentami.

W zadnym z wymienionych przypadkow nie zachodzi lamanie praw autorskich a jedynie lamanie EULI i TOS gry, ktore mozna sobie lamac do woli bo sa wymyslem Blizzarda i kazdy ma na to wyjebane na czele z sadem i organami scigania. Tyle w kwestii "nielegalnosci". Za lamanie EULI i TOS sa ofc przewidziane kary - mozesz dostac bana. :)
End Of Thread. Polecam doszkolic sie z podstawowych pojec prawnych a zaczas od tego czym sa prawa autorskie, reverse engineering i inne pokrewne i potrzebne do takiej rozmowy pojecia.

A to to juz jest brillant po prostu:
"Bawienie się klientem żeby podłączyć się do innego serwera od oficjalnego to też naruszenie praw autorskich"
haha zmiena paru znakow w pliku tekstowym gry jest nielegalna? Scigana przez prawo? LOL Kurwa dzis sobie grzebalem w pliku "ini" i "cfg" jakiejs gry - mam oczekiwac policji?


Ostatnio edytowano 10 sie 2011, 21:06 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 21:01 
Cytuj  
ile placisz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 21:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mowilem. Poza tym tobie nie bede odpisywal 'sensownie w dyskusji z argumentami', nie bede sie z gownem bil.


Srsly moze nazwanie kogos gownem poprawia twoja internetowa samoocene tak jak asmaxiowi ale na mnie to nie dziala robaczku. I tak jestes glupiutkim misiem, ktory cos tam proboje wtracic jak inni rozmawiaja ale nie zabardzo wie jak i po co bo jest tylko glupiutkim misiem wiec nazwie kogos gownem.

Coz.... probuj dalej ale moze idz sobie do tematu HoN'a zgrywac sie na proplayera i nie wpierdalaj juz sie tutaj jak dorosli rozmawiaja plx.
Nawet nei msylalem ze odpiszesz cokolwiek innego poza inwektywami, nick i reputacja idioty zobowiazuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 21:20 
Cytuj  
No i po chuj psujesz temat w ktorym mogla sie rozwinac ciekawa rozmowa tylko po to zeby mi to powiedziec? Wyjebane mam na to co myslisz o mnie. Wyjebane mam na to co mysli o mnie kazdy na tym forum. Pisalem o tym zreszta wielokrotnie. Ale ty i tobie podobni cool ziomkowie jak np. asmax nie moga sie powstrzymac aby wrzucac swoje gowniane posty i psuc tematy jeden za drugim. Ogarnij sie kurwa. To nei jest ani fajne ani smieszne ani nawet wkurwiajace - jest za to jedynie zalosne.

Pff.... o ilez lepsze i ciekawsze by bylo to forum i ilez fajnych tematow nie poszlo by sie jebac gdyby w koncu takie szambo jak ty czy asmax poszlo sobie stad wpizdu, psuc inne forum. Sugeruje 4chan - poziom tam jest tak zajebisty ze nic juz zespuc sie nie da.

EOT z mojej strony bo az zal patrzec jak nastepny temat idzie w piach tylko dlatego ze paru panow ma problemy ze soba i musza raz dziennie minimum sprobowac kogos nieudolnie pojechac. Polecam wyyjsc z domu i kogos pojechac werbalnie - napewno bedzie ciekawiej niz dalsze produkowanie srania geba na forum.

"ale ja ludzi, ktorych uwazam za glupszych od siebie nie traktuje jako partnerow do powaznej dyskusji "

hahah robaczek i dyskusja. Chyba ze swoim starym w wannie dyskutujesz lol. Pozatym pozazdroscic skromnosci i zajebistosci. LOL LOL LOL Nawet flame posta napisac nie potrafisz dobrego bo od 3 piszesz to samo.
No co za debil kurwa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 21:25 
Cytuj  
taaa.. nasptepny jak Sobtainer co oczywiscie nie czyta ale mimo tego potrafi poswiecic swoj jakze cenny czas, ktory moglby przeciez poswiecic na wynajdowanie lekarstwa na raka (bo taki jest madry i zajebisty) na odpowiedz i nawet na upload obrazeczka.

Pathetic.

"Nie czytam twoich postow !!!1111OneOneONE11!!!"

Ale mimo to z pasja maniaka odpisuje. Kontynuuj PLX. Jak wielokrotnie pisalem - lubie sie posmiac a to forum daje mi wiele powodow do smiechu.


Ostatnio edytowano 10 sie 2011, 21:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 21:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No i po chuj psujesz temat w ktorym mogla sie rozwinac ciekawa rozmowa tylko po to zeby mi to powiedziec?


Rzeczywiscie mogla bardzo ciekawa rozmowa sie rozwinac.

Jaki ty glupi jestes to szkoda gadac. Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to ze ty wcale nie trolujesz, tylko jestes po prostu przyjebany.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2011, 21:33 
Cytuj  
Ofc ze mogla. Niestety jestes zbyt ograniczony zeby to zrozumiec a na tym forum tekst "daj GG" jest uznawany za kwientesencje dobrego zartu.

I jak juz mowilem - wyjebane mam na to co o mnie ty czy ktokowliek myslisz. Nie szukam tu e-przyjaciol. Gratulacje - nastepny ktory znalazl czas zeby mi odpisac w przerwach pomiedzy wynajdywaniem lekarstwa na raka. GZ.
Choc w sumie tym razem mi sie wydfaje ze to poprostu robaczek zawolal pieska a piesek zwawo przybiegl dolozyc sie do sterty gowna swojego pana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.