mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:19 
Cytuj  
Od paru dnie jade na tabexie i powiem wam ze rewelacja z ponad paczki dziennie zjechalem do 4-7. Zobaczymy jak bedzie dalej ale poki jest rewelka. Przy okazji slyszeliscie jeszcze cos ciekawego? Elektorniczny papieros to qpa ale kumpel mi jeszcze mowil o akupunkturze ponoc dziala lepiej niz tabex. probowal ktos? Albo moze jakies inne prochy?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 09:31 
Cytuj  
Nie słyszałem o niczym więcej. Są jeszcze sesje hipnozy jeszcze ,ale ja tam w takie coś nie wierzę - choć jeden znajomy coś tam mówił ,że jego matka chyba po czymś takim rzuciła :/

Ja stosowałem po prostu tabletki do ssania z nikotyną - trochę pomagały chociaż nie zastąpi to fajki wiadomo , niedobre i wysuszają jamę ustną okropnie (działanie nikotyny) , no ale jak bierzesz Tabex , który ma pomagać w uniezależnieniu od niotyny to wszystkie tabletki , gumy czy plastry z nikotyną chyba by się mijały z celem.


Imho trzeba po prostu zęby w ścianę , unikać alko bo się po prostu ciężej powstrzymać od zajarania jak pijesz , zresztą przy Tabex-ie nie powinno się pić. Poza tym rzeczywiście czas pomaga , robi się łatwiej wraz z upływem czasu, nie wiem ile paliłeś , ja 12 lat , teraz już nie palę 2 lata prawie (niestety jak na grubszej imprezie jestem to mi się zdarzy jeszcze czasem :( ,ale na na codzień już zupełnie nic ) - jest ciężko ,ale będzie lepiej zobaczysz jak wytrzymasz.


Edit:

Jeszcze jedno. Ja rzucałem kilka razy, u mnie jak w końcu rzuciłem to było jak szybko zszedłem do 0 fajek dziennie.
Jak starałem się rzucać przez długotrwałe ograniczanie ilości to nie działało , bo zawsze się coś zdarzyło ,że np. mnie wkurwiło i zaczynałem więcej palić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 10:36 
Cytuj  
ja bralem champix i dziala.
z poltorej/paczki dziennie po miesiacu rzucilem palenie.
bez skutkow ubocznych.

ale tabex chyba taniej wychodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 10:52 
Cytuj  
Tzn. że nie przytyłeś ? :]
Znajomi co rzucali to płakali, że +10, +15 im przybywało. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 10:59 
Cytuj  
przytylem (nie tyle ;p) ale i tak wrocilem do palenia po pol roku ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 11:25 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tzn. że nie przytyłeś ? :]
Znajomi co rzucali to płakali, że +10, +15 im przybywało. :]

Nie wszyscy tyją , zależy jaką masz przemianę materii , etc

Tycie dużej części rzucających to po prostu efekt tego ,że zwiększa ci się apetyt na początku + podjadanie co chwilę jak ci się chcę palić. Nie wspominając ,że żarcie lepiej smakuje bo palenie tłumi odczuwanie smaków ,a jak się rzuci to odczuwanie smaków powoli powraca.

Spokojnie można to ograniczyć (tzn. tycie) wystarczy podjadać coś co nie tuczy + ew. trochę poćwiczyć , pobiegać ,etc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 15:44 
Cytuj  
Rzucilem elektronicznym (co dwa tygodnie zmniejszana dawka nikotyny, skonczylem na wkladach zero i ktoregos dnia zapomnialem siegnac po papierosa). Nie przytylem, ponad dwa lata nie pale i wiem, ze palic juz nie bede. Palilem 25 lat ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 16:24 
Cytuj  
mnie to zawsze ciekawiło jak można w ogóle palić,próbowałem kilka razy i albo rura mnie paliła( mega kaszel ) ,popielniczka w ryju no i 0 jakiegoś efektu po tym .

Tak więc WTF ?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 16:49 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
mnie to zawsze ciekawiło jak można w ogóle palić,próbowałem kilka razy i albo rura mnie paliła( mega kaszel ) ,popielniczka w ryju no i 0 jakiegoś efektu po tym .

Tak więc WTF ?


bo zajebiscie jest zapalic w barze do browara, zajebiscie jest zapalic na przystanku czekajac na autobus...mozna dlugo wymieniac.

"pale" od 3 lat, czasami 10 dziennie, w weekendy czasami paczka, czasami 2 tygodnie w ogole nie pale. nie jestem uzaleziony. nie potrzebuje, nie ciagnie mnie.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 16:51 
Cytuj  
i czesto kto nie pali ten nie ma przerwy w pracy :)


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 18:15 
Cytuj  
pale czasami, bo lubie, a nie dlatego, ze musze, jak zacznie byc odwrotnie, to przestane.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 18:30 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
pale czasami, bo lubie, a nie dlatego, ze musze, jak zacznie byc odwrotnie, to przestane.

Też tak mówiłem. Jak zacznie być tak ,że będziesz musiał zapalić to przestać już nie będzie tak łatwo jak ci się wydaje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 18:34 
Cytuj  
Najdurniejszy nalog na swiecie, ktorego nigdy nie pojme :) Smierdzi z geby, rozwalasz zdrowie sobie, bliskim i znajomym, a do tego jeszcze za to wszystko placisz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 18:42 
Cytuj  
Rzucilem kilka lat temu.
Palilem duzo i dlugo. Rzucalem wiele razy.

Rzucilem bez wspomagaczy wiec moge potwierdzic ze mozna nie miec czegos tskiego jak glód nikotynowy po 15 latach palenia.

Postanowilem i sie udalo. Moze sie przepalilem czy cos bo gladko poszlo.


_________________
psn

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 19:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Najdurniejszy nalog na swiecie, ktorego nigdy nie pojme :) Smierdzi z geby, rozwalasz zdrowie sobie, bliskim i znajomym, a do tego jeszcze za to wszystko placisz...


this


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 19:33 
Cytuj  
sula napisał(a):
Daedrael napisał(a):
pale czasami, bo lubie, a nie dlatego, ze musze, jak zacznie byc odwrotnie, to przestane.

Też tak mówiłem. Jak zacznie być tak ,że będziesz musiał zapalić to przestać już nie będzie tak łatwo jak ci się wydaje.


jakby tak mialo byc, to by bylo po 3 latach. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 19:40 
Cytuj  
Ja 3 tygodnie jechalem na jakis gumach z nikotyna. Potem bez wspomagaczy. Nie pale piec lat.

Z drugiej strony uzaleznienie od nikotyny jest zajebiste. Papieros po obiedzie czy do alkoholu to przyjemnosc. Gdyby nie negatywny wplyw na zdrowie to dalej bym palil. Czekam tylko jak biolodzy opracuja wiarygodne testy zapadlnosci na nowtowory od fajek. Jak mi dadza z 90% szans ze nie dostane to zaczynam znow palic. hehe

@Daedrel jak palisz 3 lata to zwyczajnie jestes uzaleniony. Chyba ze to kilka petow w tygodniu. Jak tak potrafisz to zazdroszcze, sam nigdy nie umialem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 19:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Daedrel jak palisz 3 lata to zwyczajnie jestes uzaleniony. Chyba ze to kilka petow w tygodniu. Jak tak potrafisz to zazdroszcze, sam nigdy nie umialem.


pale w pracy z kolegami, jak nie mam roboty + paczka w piatek wieczorem w barze. czasami zdarza sie, ze nie pale 2 tygodnie i wiecej w ogole, ani jednej fajki i mnie nie ciagnie, nie mam potrzeby. jesli to podchodzi pod definicje uzaleznienia, to ok, jestem uzalezniony.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 21:06 
Cytuj  
Tabex na receptę brałeś czy znowu jest bez recepty?
Parę lat temu dzięki tym tabletkom nie paliłem ponad pół roku. Głupio wyszło, ale zacząłem znowu. Chciałem zrobić drugie podejście z tabexem, ale w aptece powiedziano mi, że muszę mieć receptę (ze dwa lata temu afair) więc to olałem.
A jak na przełomie lipca i sierpnia próbowałem rzucić bez wspomagaczy to wytrzymałem raz 7 a raz 9 dni męcząc się niemiłosiernie....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2011, 22:05 
Cytuj  
Sam nie paliłem nigdy ale to chyba normalne ,że skoro wcześniej jarałeś i byłeś uzależniony to teraz cie będzie skręcać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.