mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 17:53 
Cytuj  
Alda: rób obwodowki ale wolnymi ciezarami, nie na maszynach ;]

No tak sie chcialem wtracic, ze wszystko fajnie, ale przede wszystkim trening musi byc imo dopasowany do danego osobnika. I jak mamy tu przypadek Aldy, ktory jest podobny do mojego to jak bedzie walil jakies treningi wszystko w jeden dzien to bedzie/my wygladali jak idioci co zapomnieli o masie ;d co zjem to spalam mmomentalnie, a potrafie wpierdolic calkiem sporo. Nigdy Alda pewnie nie mial problemu z tluszczem, ja tak samo. Miesnie wcale tak latwo nie wchodza.

Szczerze to mnie wkurwialy obwodowki itp. w ogole nie podoba mi sie takie trenowanie. Dzielony trening mi sie podoba, fajne jest uczucie jak sie konkretnie dopierdoli ;d

Osobiscie akurat przysiady ze sztanga, martwe ciagi odpuszczam lub malymi ciezarami, za duzo u mnie przepuklin w rodzinie.

Z tym kfc to raczej zartowalem i chodzilo mi, zeby odstawic...

PS. a to 40 cm w łapie to pewnie za 5 lat hyhy


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:20 
Cytuj  
Alda: co tydzien zdjęcie z gola klata rob.
Potem sie z tego gifa z progressem zrobi ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:27 
Cytuj  
a starsze foty dodatkowo sie zwęża jak cypis ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zwęża


Highlander napisał(a):
cypis


Hłęhłęhłe


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:29 
Cytuj  
zwężanie fot w paincie już się zaczeło ;)

generalnie to dlaczego nie polecacie trenowania na maszynach?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:46 
Cytuj  
bo maszyny są dla kobiet albo pedałów ;d

bo masz dojebac mase/sile. Choc jakies tam 1 cwiczenie i tak pewnie wpleciesz, bo ile mozna ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 21:59 
Cytuj  
maszyny sa ok ale do podtrzymania kondycji ewentualnie zabawy ze znajomymi.
high ma racje.
ale tak jak aldzia napisal - do cwiczen na laweczce ze sztangami musisz miec asyste.
raz sie wybralem bez i niemilo to wspominam ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 22:13 
Cytuj  
ja praktycznie caly czas cwicze bez asekuracji, choc 2 razy wolalem o pomoc heh...
choc z asekuracja mozna wiecej dowalic, a to fajne uczucie. Ale jesli zna sie swoj moment krytyczny to da rade. No i obwody na wolnych ciezarach powinny pomoc sie troche oswoic, bo nie bedzie tam wyciskal ile wlezie.

ewentualnie mozesz cisnąć na maszynie smitha, choc sam nie robie klaty na tym, tylko barki.

btw. znowu najlepiej trening indywidualny.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 22:14 
Cytuj  
Na maszynach trenują konkretne mięśnie, natomiast na wolnych ciężarach mięsień + konkretne mięśnie dookoła i jeszcze trochę. Dochodzi stabilizacja (np. sztangi), przy której też pracują jakieś tam mięśnie, których nie użyłbyś na maszynie. Generalnie lepiej robić wolne ciężary bo po co komu wielkie czworogłowe przy maleńkich dwugłowych, łydkach itp.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 22:15 
Cytuj  
Poki masz efekty i przyjemnosc na maszynach - cwicz na maszynach.
Wolne ciezary sa lepsze, ale nie ma co na sile ich wpychac od razu bez konkretnego powodu. Zwlaszcza, ze nie masz stalej asysty.

High:
Moment krytyczny? Ja nie potrafie u siebie wyczuc. W zaleznosci od tego czy sie wyspie czy nie, czy zjadlem duze sniadanie czy nie, czy byla pelnia ksiezyca czy nie - czasami moge miec znaczace odchyly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 22:47 
Cytuj  
na maszynach cwiczy sie przyjemnie , izolacja miesnia , z gory narzucony tor daje duza gwarancje ze technicznie cwiczenie bedzie wykonane prawidlowo i jesli sie nie da podniesc ciezaru to sie nie da - male pole na "oszustwa" :)

z drugiej strony nie mam milego uczucia zakwasow :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 23:18 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
High:
Moment krytyczny? Ja nie potrafie u siebie wyczuc. W zaleznosci od tego czy sie wyspie czy nie, czy zjadlem duze sniadanie czy nie, czy byla pelnia ksiezyca czy nie - czasami moge miec znaczace odchyly.


No jest ciezko i zazwyczaj robie na to poprawke i w efekcie pewnie robie mniej niz powinienem ;/ ale zakwasy w klacie są zawsze ;p

dla mnie maszyny są jakieś nudne.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 11:14 
Cytuj  
ja jebie nie mowcie komus kto zaczyna trening zeby od razu siadal do sztangi. narobi se mase urazow nawet o tym nie wiedzac ale wieku 40 lat wszystko powylazi (barki, plecy, kolana). Potrenuje na maszynach wyrobi sobie prawidlowe odruchy przerzuci sie na wolne ciezary.

Inna bajka mam zrobiona silownie w domu jakos od wiosny, bylem na niej moze ze 2 razy. Jakis czarodziejski sposob zeby zaczac?:) Lubie cwiczyc za mlodego trenowalem i to duzo ale teraz gorzej z czasem i checiami.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 11:38 
Cytuj  
Porobil 2 tygodnie na maszynach juz i licze, ze sie nie opierdalal. Przybral 3 kg! ;d Teraz mowie by robil wolne ciezary conajmniej 2 tygodnie, obwody i nie maxymalnym obciazeniem, tylko tak by zrobil 12-15 powtorzen na serie, na wytrzymalosc.

Ale zawsze podkreslam, ja sie nie znam. Sam robilem tak z miesiac, bo sie nie czulem na silach na split. Pisze z autopsji i co mi polecal "trener"

Wczesniej cwiczylem 3 miechy jakies z 2 lata wczesniej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 18:34 
Cytuj  
no nie ma opierdalania sie jak powiedzial Robert B. :)

nie wiem czy to wynik cwiczen czy tego ze wiecej jem ale przybralem
dzisiaj zrobilem mix maszyn z wolnymi ciezarami i pomachalem troche hantelkami , do tego narzucilem sobie szybsze tempo i krotsze przerwy miedzy seriami , lapy to myslalem ze mi wybuchna , fajne uczucie :)

jest bol - jest impreza ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 20:48 
Cytuj  
"No pain, no gain"

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 20:52 
Cytuj  
he he, rozwija sie nam forum. A jeszcze do niedawna pencali z kazdego kto mial jaka kolwiek aktywnosc, a z forumowych "koksow" zwlaszcza ;)


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 21:32 
Cytuj  
Piszpan kluczem u mnie bylo to ze cwicze dla siebie po prostu , nie dla kogos , chce lepiej wygladac i wiem ze systematyczna praca , lepszym odzywianiem sie i pilnowaniem wypoczynku osiagne wyniki , choc wiadomo ze to nie bedzie od razu nie wiadomo co .

na poczatku jest wynik bo cialo doznaje szoku na bodziec treningu ale niestety slyszalem ze szybko sie to konczy i organizm sie przyzwyczaja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2011, 21:44 
Cytuj  
Mialem dzis trening indywidualny, klata bic, pokazano mi pelno nowych cwiczen, zajebistych w chuj ale brak wprawy. Ale teraz wiem na tyle, ze bede sobie zamienial troche cwiczenia.

Alda: wez niech Ci pokaze co nieco jakis spoko trener. Ja wchodze na silke na karte multisport, ale za to kupuje czasem treningi indywidualne i jestem zadowolony, konkrety a nie podwórkowe porady.

remplus posen ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 19:39 
Cytuj  
no zamiana cwiczen to podstawa , organizm sie szybko przyzwyczaja niestety , dzis walnalem 2 pelne obiegi ogolnorozwojowki i koncze z treningiem "dla pedalow" ;) , od przyszlego tygodnia split


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.