mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 17:08 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=ilPj1ladWOI fokus o paktofonice ;d przynajmniej pieknie ma wyjeban ena pudelki.pl itp.

---
mod edit: wydzielone z filmów, proszę bez flamowania, bo...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 23:36 
Cytuj  
@High, a kim jest fokus.

Gunt ze jakaś natalia lesz sie wypowiedziała:

Cytuj:
Zawsze miałam słabość do zagubionych chłopców. Do niepokornych osobowości. Może dlatego, zanim nawet obejrzałam film “Jesteś Bogiem”, wciąż miałam idealistyczną wizję, że gdybym mocno przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki, niczym Liber i Grzeszczak


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 00:05 
Cytuj  
ten z paktofoniki, ale ten co nie skoczyl. ;d

a natalia lesz to kto?


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 00:17 
Cytuj  
Jako osoba, ktora w srodowisku rapowym siedzi od b. dawna i zna całą polską scenę od podszewki, mogę się wypowiedzieć, że normalny, rozgarnięty polski słuchacz hip-hopu (oksymoron) ma wyjebane serdecznie na ten film, jak i na paktofonikę.

Tego się słuchało 10 lat temu i nie ma najmniejszego powodu, żeby słuchać tego teraz, bo średnio co drugi miesiąc wychodzą lepsze rzeczy. Kult wokół tego zespołu powstał wyłącznie dzięki temu, że magik wypierdolił z okna (zostawiając żonę i córkę, brawo), a przeciętnymi fanami pfk są tępe małoletnie dziewczynki, które tak bardzo porusza ta smutna historia i w ogóle MaGiK krÓl pOlSkiEgo hh <3.

Film dołożył tylko cegiełkę do tego, powstanie kolejna generacja fanów-idiotów, którzy zaczną słuchać tych popłuczyn, bo kurwa obejrzeli film, który zresztą jest nieprawdziwy i kompletnie olewa sprawę, że magik od jakichś ośmiu lat nagrywał z kalibrem i już trochę sosu zdążył przytulić. Jakieś z dupy opcje typu wygrzebywanie drobniaków, żeby móc jeszcze korzystać ze studia przez kilka minut lub brak 3 dych na prezent dla dziecka, to zwykłe kłamstwo i dziwie się, ze fokus z rahimem na to pozwolili.

Chociaz z drugiej strony fokus od zawsze w srodowisku byl uwazany za buraka i zwykłego wiesniaka, do tego jeszcze kuriozalne zapatrzenie w środowisko polskiej lewicy, uwielbienie dla aborcji i tego całego bydła z krytyki politycznej, teraz jeszcze nagrywanie z dodą, żeby przytulic więcej hajsu. Rahim zawsze był nikim, zerowe umiejetnosci w kwestii rapu, wybił się na plecach kolegów i teraz pewnie też słucha się tego co mu Wojtek Alszer (nomen omen polski Żyd ;)) rozkazuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 00:28 
Cytuj  
winters nie pierdol, bo do pfk to malo kto do teraz moze dorownac.
A skuchajac jakis wwo, czy innego shitu co teraz sie pojawia to ubolewam ze nikt juz nie nagrywa takich plyt.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 01:02 
Cytuj  
no niestety, ale ty pierdolisz, bo wypowiadasz sie na poziomie ludzi z onetu, ktorzy sieja farmazony ze kaliber i pfk to najlepszy rap ever (btw. wwo od kilku lat nie istnieje, widac ze nie siedzisz w tym)

jest mnostwo lepszych rzeczy od nich i nie, nie mowie tu o tede, pezecie, ostrym, eldo, peji, guralu czy innych smieciach, od jakichs siedmiu lat polski rap przejęło podziemie i dobrego rapu nie uswiadczysz w mediach (jak w ogole zreszta żadnego rodzaju muzyki), a co gorsza, nie uświadczysz go też w sklepie na półce (choć powoli się to zmienia). po prostu jak ktos sie nie interesuje rapem, i opiera swoje opinie o nim na podstawie tego co widzi w telewizji, radiu, czy chuj wie gdzie, to nie dziwie sie, ze jest ona negatywna

jako, ze jestesmy na forum dla nerdow i maniakow gier, to proszę, może przekonam tym o to przykładem:
http://www.youtube.com/watch?v=8g9ATYZ7t34

(sorry ogolnie za offtopic, ale walczę w słusznej idei :wink: i jestem w sumie strasznie ciekawy co powiedzą osoby poza srodowiskiem o tym tracku co wkleiłem )

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 01:46 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
(...)
(sorry ogolnie za offtopic, ale walczę w słusznej idei :wink: i jestem w sumie strasznie ciekawy co powiedzą osoby poza srodowiskiem o tym tracku co wkleiłem )

Widzę, że prawdziwy rapowy/hiphopowy (wybacz ale nie rozróżniam gatunków) kawałek musi obowiązkowo zawierać tekst o robotniczym pochodzeniu i blokowisku :lol:.
Trudno ocenić bo gatunek do mnie nie przemawia, muzyki w nim nie ma lub prawie nie ma (zazwyczaj rytmiczne umc umc ale to trochę za mało) a same deklamacje nudzą. Tu przynajmniej jest jakiś pomysł na tekst piosenki, który chociaż trochę wyróżnia się z tłumu tekstów o tym jak to trudno na dzielni, albo że są jakieś ziomy itp itd.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 07:07 
Cytuj  
Z ostatnich lat Łona robi ciekawy (i smieszny :) rap
http://www.youtube.com/watch?v=f-yIrkFkTaA

To co robi Hans z 52debiec tez mi osobiscie podchodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=SOypVl7o ... ure=relmfu

Z okolorapowych produkcji: Pablopavo z Vavamuffin
http://www.youtube.com/watch?v=fdmLEfT1eQw

Abradab ciagle produkuje zajefajne kawalki
http://www.youtube.com/watch?v=H2IYvugv_tI

Fisz i Emade zajeli sie chyba ostatnio rockiem i odstawili hh, ale ich ostatnia hh plyta wymiata:
http://www.youtube.com/watch?v=hhovakgK ... re=related


Na koniec wg mnie najciekawszy polski okaz z szeroko pojetego poletka hh: L.U.C. W zasadzie kazdy jego projekt to majstersztyk.
http://www.youtube.com/watch?v=f3POeMZahj4
http://www.youtube.com/watch?v=4VYepG8YFXo
http://www.youtube.com/watch?v=uam_RcA19s4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 07:58 
Cytuj  
wypraszam sobie, ze mam byc zalozycielem tego tematu...

co do tematu. mi odpowiadal magik w stylu + i -, psychodela. Cos jak styl 3xklan.

teraz to kojarzy mi sie polski rap z dresami, jp na 100%, firma i te niektore malpy z poznania, co rapuja braga ;P są ok, ale mnie sie przejadlo. Choc juz wole to niz, ze ciezko jest siedziec na lawce pod blokiem.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 08:06 
Cytuj  
to jest temat o dobrych filmach, a nie o słabym rapie/hh

z hiphopem jest jak lewicą, z tego się wyrasta


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 08:06 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
winters nie pierdol, bo do pfk to malo kto do teraz moze dorownac.
A skuchajac jakis wwo, czy innego shitu co teraz sie pojawia to ubolewam ze nikt juz nie nagrywa takich plyt.


wwo jest (bylo?) akurat bardzo ok, a Sokol jest potomkiem Wyspianskiego i pisze fajne teksty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 09:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wypraszam sobie, ze mam byc zalozycielem tego tematu...


nie dosc ze koksiarz, to hip-hopowiec... pewnie jeszcze szuwax do CS-a wciaga;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 09:46 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
no niestety, ale ty pierdolisz, bo wypowiadasz sie na poziomie ludzi z onetu, ktorzy sieja farmazony ze kaliber i pfk to najlepszy rap ever (btw. wwo od kilku lat nie istnieje, widac ze nie siedzisz w tym)


Moj drogi onet nie odwiedzam od x lat, hiphopu przestałem prawie w ogole sluchac jakis czas temu, jedynie co na mp3 to kilka kawalkow K44, OSTR, Łona, Fisz, ew. grubson,

WinterS napisał(a):
jest mnostwo lepszych rzeczy od nich i nie, nie mowie tu o tede, pezecie, ostrym, eldo, peji, guralu czy innych smieciach, od jakichs siedmiu lat polski rap przejęło podziemie i dobrego rapu nie uswiadczysz w mediach (jak w ogole zreszta żadnego rodzaju muzyki), a co gorsza, nie uświadczysz go też w sklepie na półce (choć powoli się to zmienia). po prostu jak ktos sie nie interesuje rapem, i opiera swoje opinie o nim na podstawie tego co widzi w telewizji, radiu, czy chuj wie gdzie, to nie dziwie sie, ze jest ona negatywna



Nie slucham radia, prawie nie ogladam tv, mam alergie na tvn i inne shit, a jak widze te zespoly ktory wymnienil High, jakies firmy WIlKI i inne HWDP I JP sklady to mi sie czka.


WinterS napisał(a):
jako, ze jestesmy na forum dla nerdow i maniakow gier, to proszę, może przekonam tym o to przykładem:
http://www.youtube.com/watch?v=8g9ATYZ7t34


Nie najgorsze, ale jakos mnie nie porywa,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 10:32 
Cytuj  
Popieram w 100% to co napisał winters !!

Sam nie słucham rap od kilku miesięcy i jestem coraz bardziej w tyle z nowościami ,ale pierwsza płyte kompaktową ,która kupilem była własnie kinematografia (2001 rok) i nasłuchałem się jej w chuj.

Moja opinia jest taka ,że jak na tamte czasy to był rozpierdol magik i fokus naprawde w kwestii flow byli dobrze i jak winters napisal wczesniej rahim na dobitke.Po kilku latach doszedłem do wniosku ,że magik mogłby być polskim tupackiem bo z mainstreamował polski hip hop ,zaczeli go szłuchać w dobrych domach ,przez grzeczne dziewczynki i pokazywac jeszcze wiecej w mediach ,co defacto jest kurwa załosne bo pamietam jaka wtedy była nagona ,że wulgaryzmy ,ze muzyka rynsztokowa .A teraz? Kurwa wielcy zbawcy młodego pokolenia i gimbaza to łyknie.

Film mam zamiar obejrzeć ,ale do kina na to nie pójdę ,dlatego nie bede wartości filmu ujmował .Chociaż sądząc po reżyserze sali samobójców ( emo-gimbo gniot) STWIERDZAM ,że na takim samym koniku jedzie "Jestę jahwe" ,co widać po komentarzach gimnazjalistów.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 11:09 
Cytuj  
Ja tam nigdy nie odczuwałem fenomenu magika, nie przepadałem za jego głosem, flo i ogólnie za nim. Dla mnie n1 był i jest alszer, koniec.
Sam nie słucham już nowości, bo w obecnej formie do mnie nie trafia, wolę wałkować stare kawałki do oporu.

Na forum wszyscy słuchają hh, jeżdżą na motorach, chodzą na siłkę itp. Perfekcyjni panowie domu. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 11:14 
Cytuj  
Spyke: Nie myl reżysera ze scenarzystą. Jestem bogiem nie jest aż tak chujowy jak sala samobójców.
Nawet jak na polskie realia da się od biedy obejrzeć.

Nie słucham hh - hh jest dla patologii :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 11:26 
Cytuj  
Cytuj:
Nie slucham radia, prawie nie ogladam tv, mam alergie na tvn i inne shit, a jak widze te zespoly ktory wymnienil High, jakies firmy WIlKI i inne HWDP I JP sklady to mi sie czka.

Mam podobne odczucia, musze sprostowac, bo niejednoznacznie napisalem w pospiechu. Chodzilo mi, ze malpy z Pń moga sobie byc ok. Ale przejadlo mi sie. Jedynie koleś "słoń", bo po prostu zaczal tobic cos innego niz reszta. Ale tez zawialo nuda.

ogolnie nie slucham rapu praktycznie wcale.

rap mi sie kojarzy teraz tak http://www.youtube.com/watch?v=PM3HKp6L ... re=related


_________________
.


Ostatnio edytowano 5 paź 2012, 11:35 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 11:29 
Cytuj  
WinterS napisał(a):


dokladnie, jeden z bardzo nielicznych kawalkow, ktorych mozna posluchac atm. Jakies 1,5 roku temu caly folder z rapem wyladowal w koszu, 170 gb muzy, dobrze, ze nie kupowalem plyt, bo byloby mi wstyd. hg, wwo, pezet, gural, peja...szkoda gadac.

z komercyjnego rapu w tym momencie mozna odpalic jeden na 10 kawalkow palucha, to wszystko.

http://www.youtube.com/watch?v=FVGbYEjn ... plpp_video

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 11:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

co do tematu. mi odpowiadal magik w stylu + i -, psychodela. Cos jak styl 3xklan.

Aye 3xklan był spoko, szkoda, że tylko jedną płytę spłodzili.

Co do rapu / hh, nigdy jakoś mocno w tym nie siedziałem, a od ~10 lat praktycznie prawie w ogóle nie słucham.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2012, 12:31 
Cytuj  
Na dzień dzisiejszy potwierdzam ,słoń (z shelka wsrh) ,paluch ,kubiszew i DDK RPK (gangster z podwórka ale ma skillsy) a reszta jest wtórna jak chuj .Btw wczoraj wyszedł nowy album palucha.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.