mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 20:47 
Cytuj  
Cytuj:
Zauważyłem, że przy maratonach deadline'ów muszę wypić po 3-4 red bulle dziennie, bo inaczej zasypiam.
Detoks zwykle trwa u mnie ponad 3 miesiące by wrócić do normalnego funkcjonowania bez energetyków.

Cytuj:
burn [...] Zgaga gwarantowana.

Ty naprawdę jakiś dziwny organizm masz.

Cytuj:
Poza tym "uzależnia" trochę jak kawa. Spora część ludzi jak pije regularnie kawę, to potem w wieskzości dni nie umie wejść na wysokie obroty bez poranka z kawą. Organizm się przyzwyczaja do dawki kofeiny po prostu.

This + jak kupuję np. cztery puszki do nauki do egzaminu i spokojnie mi jedna wystarczy na dany moment to i tak czuję nieodpartą potrzebę wypicia tego wszystkiego na raz. Psychika.

Cytuj:
ja tam nie widze zbytniej roznicy poza smakiem w energetykach ;p


ja zawsze biore najtansze jesli juz.

Różnica jest, po tigerze o tej 3-4 często czuje się najwyżej pobudzony, ale umysł leży i kwiczy. Za to po burnie moge napierdalać. Oczywiście najpewniej różnica leży przede wszystkim w psychice.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 21:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
sula napisał(a):
Psychologicznie część chyba uzależniają. Nie raz widziałęm np. łepków nawet po 10-12 lat kupujacych w markecie po kilka puszek jakiegos taniego energezytera na raz.


No jak juz to kupowac po 70 groszy a nie 5 zlotych. Sklad ten sam.

Chodziło mi o młodziaków z podstawówki czy gimnazjum pijących i kupujących tego na tony. Zresztą podobnie wśród dorosłych, szczególnie w niektórych zawodach (np. przedstawiciele żyjący w samochodzie). Na podobnej zasadzie jak niektórzy piją po 5+ kaw dziennie, tylko, że energy drink jest "mocniejszy" niż przeciętna filiżanka kawy.]

W różnice nie wnikam, rzeczywiście w działaniu specjalnie różnicy nie zauważyłem miedzy półkami cenowymi. Niewielkie różnice smakowe i ew. "waleniu" po żółądku mogą występować, ale to bardziej między konkretnymi Energy Drinkami - niekoniecznie droższy musi być w tych kwestiach lepszy. Smak jest bardzo podobny a poza tym relatywny, a ewentualne sensacje żółądkowe mogą zależeć bardziej o konkretnych konserwantów czy barwników. Kofeina i kilka innych ododziałuje też na śluzówkę i mięśnie żołądka, ale to jest wspólne dla wszystkich ED.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 21:31 
Cytuj  
Ja tak sobie myślę, że ten cały wątek jest dla fundamentalnego pytania - co takiego robi tczewiak, że mu się od marychy we łbie miesza. Stawiam na wystrój wnętrz, bo do CADa to trzeba świeżej głowy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 22:21 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ja tak sobie myślę, że ten cały wątek jest dla fundamentalnego pytania - co takiego robi tczewiak, że mu się od marychy we łbie miesza. Stawiam na wystrój wnętrz, bo do CADa to trzeba świeżej głowy.

Wykładam kafelki w kiblu i dlatego marychy sobie już w żyłę nie wstrzykuję.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 22:52 
Cytuj  
sula napisał(a):
tomugeen napisał(a):
sula napisał(a):
Psychologicznie część chyba uzależniają. Nie raz widziałęm np. łepków nawet po 10-12 lat kupujacych w markecie po kilka puszek jakiegos taniego energezytera na raz.


No jak juz to kupowac po 70 groszy a nie 5 zlotych. Sklad ten sam.

Chodziło mi o młodziaków z podstawówki czy gimnazjum pijących i kupujących tego na tony. Zresztą podobnie wśród dorosłych, szczególnie w niektórych zawodach (np. przedstawiciele żyjący w samochodzie). Na podobnej zasadzie jak niektórzy piją po 5+ kaw dziennie, tylko, że energy drink jest "mocniejszy" niż przeciętna filiżanka kawy.]


dokładnie odwrotnie. Energy drink zawiera ok 30-40 mg/100ml kofeiny, filiżanka kawy zawiera ok 150 mg, pojedyncze expresso ma 60mg. Rożnica jest w szybkości przyswajania, napoje energetyczne wypija się w 5s, wiec masz szybki kop. Natomiast kawe pijesz wolniej wiec ilość kofeiny jest niższa we krwi ale za to działa przez dłużysz okres.


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 22:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Ja tak sobie myślę, że ten cały wątek jest dla fundamentalnego pytania - co takiego robi tczewiak, że mu się od marychy we łbie miesza. Stawiam na wystrój wnętrz, bo do CADa to trzeba świeżej głowy.

Wykładam kafelki w kiblu i dlatego marychy sobie już w żyłę nie wstrzykuję.

Widzisz, do wyłożenia kafelków w kiblu w domach które olewają euklidesową geometrię trzeba mieć coś między uszami.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 23:06 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
dokładnie odwrotnie. Energy drink zawiera ok 30-40 mg/100ml kofeiny, filiżanka kawy zawiera ok 150 mg, pojedyncze expresso ma 60mg. Rożnica jest w szybkości przyswajania, napoje energetyczne wypija się w 5s, wiec masz szybki kop. Natomiast kawe pijesz wolniej wiec ilość kofeiny jest niższa we krwi ale za to działa przez dłużysz okres.

LOL.
Zgodnie z Twoją teorią jak jebnę pół litra wódki duszkiem to szybciej wytrzeźwieję i będę mógł prowadzić samochód :D
Jak wciągasz amfę (zajmuje to mniej niż 5s) to też czujesz od razu kopa energetycznego? :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 01:15 
Cytuj  
montezuma napisał(a):

dokładnie odwrotnie. Energy drink zawiera ok 30-40 mg/100ml kofeiny, filiżanka kawy zawiera ok 150 mg, pojedyncze expresso ma 60mg. Rożnica jest w szybkości przyswajania, napoje energetyczne wypija się w 5s, wiec masz szybki kop. Natomiast kawe pijesz wolniej wiec ilość kofeiny jest niższa we krwi ale za to działa przez dłużysz okres.

Masz rację z ilością, musiałem coś źle kiedyś przeczytać albo zapamiętać, jakieś 10 lat temu to sprawdzałem ;p Choć po prawdzie 150 mg / filiżanka to po szybkim googl-u raczej wartość jedna z wyższych.

Co do przyswajania. Szybki kop to raczej cukier, którego jest w enegry drinku dużo, potem wbija kofeina. Co do długości działania to nie zauważyłem żeby ED krócej działał choć w sumie ED rzadko piję, także pewny nie jestem.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 15:18 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jak wciągasz amfę (zajmuje to mniej niż 5s) to też czujesz od razu kopa energetycznego? :lol:


tak, amfetamina podana sniffem dziala natychmiast, rotfl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 21:10 
Cytuj  
same narkomany na forum!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2012, 22:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
same narkomany na forum!


Tussipecty kończą się w aptekach na samą myśl o userach naszego forum.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 05:30 
Cytuj  
lol, u mnie jeszcze w liceum ludzie jezdzacy na "dyskoteki" zaopatrzali sie wlasnie w tussipect i brali 10 szt na imprezie albo probowali sie na tym uczyc, heh.


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 paź 2012, 14:01 
Cytuj  
znam takich co brali 20 i popijali tanim winem ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2012, 17:44 
Cytuj  
Kurwa, ten temat jest na pełnym kocie! Tczewiak zamyka zegary

Marihuanen co robi tygodniowy kocopoł na bani, a jak strzeli dwudniowy ciąg z 6 redbulli to pare dni dochodzi do siebie.

KURWA. Nie wiore.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 17:15 
Cytuj  
cz3 asmax


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 20:29 
Cytuj  
wg. znajomego farmaceuty jeśli ktoś regularnie pali (1 na tydzień) to powinien brać lecytynę codziennie, a po okazyjnym paleniu, przez następne dwa tygodnie.
Przyspiesza metabolizm specyfiku w organizmie.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 23:24 
Cytuj  
Regularne palenie = bongo na sniadanie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2012, 00:25 
Cytuj  
Narkotyki to smierc!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.