mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 18:00 
Cytuj  
@embe
studenciaka :lol: jestem pewien, że pierwszy lepszy studenciak lepiej by to zrobił


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 19:10 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak to jest jak się studenciaka bierze do takiej roboty ;)


Strona jest beznadziejna, zgadza sie. Responsywnosc zerowa, ale to nie studenciaki :) to jedna z wiekszych firm w branzy handlu sprzetem. System jest stary, autorski i tak naprawde powinien byc napisany na nowo, ale to nie takie proste.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 19:12 
Cytuj  
Ty żartujesz?
Dajesz kilka k i masz sklep stworzony 'od nowa' pod siebie albo instalujesz prestashop i za kilkaset złotych masz jako tako zrobiony sklep który będzie wyglądał znacznie lepiej niż ten twój obecnie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 19:15 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ty żartujesz?
Dajesz kilka k i masz sklep stworzony 'od nowa' pod siebie albo instalujesz prestashop i za kilkaset złotych masz jako tako zrobiony sklep który będzie wyglądał znacznie lepiej niż ten twój obecnie.


Presta tego nie pociagnie. Kilkadziesiat tysiecy produktow w bazie + gleboka integracja z duzym centrum dystrybucyjnym.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 19:25 
Cytuj  
Limit dobrego działania presty to tysiąc wariantów? kilka tysięcy?
Przy tylu produktach to rzeczywiście trzeba magento z dobrym serwerem. Autorskie sklepy zaczynają się chyba od 4+k co niekoniecznie jest tak dużo, jak się spojrzy na ceny modów do magenty.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 19:26 
Cytuj  
Ale takie podejście to słyszałem już setki razy, sklep jest brzydki to trzeba od zera, a tu wystarczy popracować nad grafiką w całości czyli potrzeba ogarniającej to osoby, popracować na układem i rozmieszczeniem całości, do tego robota dla murzyna czyli opisy konkretne towarów, na koniec konkretnej jakości zdjęcia produktów bo to dla wielu mało istotne, a to najefektywniejszy/najtańszy sposób na zdobycie klienta, koniec.

O stworzeniu marki i wypromowaniu nie wspominam, niech będzie domsary bo może głupi ale oryginalny, jednak marketingu tam zero, ulotki i gazetki tradycyjne, plan promocji i ofert, to są koszty ale nie wielkie, a przynoszą jakieś procentowe wzrosty obrotów.
Walka z komputronikami, ole ole, xkom itp jest na straconej pozycji ale można urwać kawałeczek tortu zwłaszcza jeśli się ma dostęp do dobrych cen dystrybucyjnych.

Wiem co pisze bo w tym robie... częściowo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 19:41 
Cytuj  
+1 embe.
Tak w ogóle skąd pomysł na taką nazwę domeny? Rozumiem, że miało być zupełnie coś innego?

Zróbcie też stronę mobile - wyszukiwarki ją wtedy odpowiednio wyżej indeksują jeżeli ktoś korzysta z telefonu. Tylko dajcie button "powrót do pełnej wersji" bo strony mobile większości serwisów jedynie mnie wk.. irytują.

Zatrudnijcie Niah-a! Niech zapłaci jakiś podatek to się od niego odczepią!~

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 20:13 
Cytuj  
aha i zapomniałem, google obecnie już ustawia wyszukiwarki pod mobilne wersje, więc trzeba o tym myśleć nawet przez stworzenie bieda appki do swojego sklepu, która będzie np dawała jakieś promo po otworzeniu i tyle, nie trzeba nic więcej byle się wcisnąć w mobilny biznes google.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 20:14 
Cytuj  
Dla naszych klientow licza sie ceny + szybkosc realizacji zamowien. Nie mowie, ze cala reszta nie jest wazna, ale wyglad sklepu ma naprawde znaczenie trzeciorzedne.

Wiem ja to wyglada w innych, sredniej wielkosci sklepach. Brak towaru na stanie (choc na stronie jest podane ze jest), czekanie tydzien na realizacje zamowienia to standard.

Firmy ktore np biora od nas tonery wiedza za jak im sie o 16.00 zacznie konczyc to nastepnego dnia do poludnia kurier przywiezie nowy.

Mamy tez w dobrych cenach sprzet sieciowy, serwery. Wiekszosc odbiorcow nawet nie wchodzi na strone, tylko przysyla zamowienia albo zapytania o cene.

Glowny bol imo to brak responsywnosci, na komorce nawet sprawdzanie ceny to meczarnia :), ale tego sie nie zmieni kosmetycznymi zmianami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 20:27 
Cytuj  
Embe jak powinien wygladac i funkcjonowac wspolczesny sklep nie musisz mi mowic. Sam pare sklepow robilem od zera i nad paroma pracowalem. Znam dosc dobrze magento i bardzo dobrze presta.

Przyklad sklepu na presta nad ktorym pracowalem:

http://tila.pl/

i na magento:

http://www.bebeautyempire.co.uk/

na marketingu tez sie znam.

Jednak domsary.pl to zupelnie inna specyfika. Poza tym mam tam scisle okreslona role i na wiele rzeczy nie mam wplywu i nie chce miec wplywu :) Mam i tak od chuja roboty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 20:28 
Cytuj  
to jakie prezenty dajesz mrynar?
mam 2 chlopakow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2016, 20:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to jakie prezenty dajesz mrynar?
mam 2 chlopakow.


Nie znam sie na zabawkach :), moj syn studiuje.

Phantoma 3 im kup.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 16:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. jak juz jestesmy przy temacie prezentow - swieta za pasem - powoli robie jakies zakupy.
3-letni syn to mniejszy problem - etap paw patrol i wszelkich samochodow
6-letnia corka - tu kompletnie brak mi pomyslu - ten dlugopis 3d to moze byc niezly - ona uwielbia cos tworzyc. Sa moze jakies fajne planszowki dla dzieci w tym wieku?

Za moich czasow to sie wrzucalo 5 mandarynek, czekolade, czasami trafil sie nawet banan - dziecko byl happy jak cholera ;)


Dla sześciolatki z planszówek już się nada powoli Looney Quest(Szalona Misja). Ja właśnie niedawno swojej sprawiłem i zacnie się gra, aczkolwiek przy 7 latach będzie działało lepiej.
Ja ze swoją jeszcze gram w Camel Up i jest idealne dla tego wieku już (mamy za sobą już ponad 40 gier przez ostatnie 3 miesiące). Już zaczyna kombinować powoli, co się bardziej opłaca, czy rzucić kostką, czy obstawić zwycięzce rundy, no i przy podliczaniu pkt, co rundę ćwiczymy dodawanie i odejmowanie w zakresie do 20 ;)
No i nieśmiertelne pędzące żółwie też są ok, ale Camel Up dużo bardziej moją 6-latkę angażuje.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 28 lis 2016, 16:17 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 16:17 
Cytuj  
u nas byli sobie podróżnicy dają rade z planszowek

na gwiazdkę
syn strój Messi, getry i buty oraz nowe rękawice bramkarza

córka Cobi Tuluś - interaktywny pies.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 16:27 
Cytuj  
Po Furby'm omijam z daleka wszelkie interaktywne pluszaki. To jest bardziej upierdliwe niz posty Niah-a :/

Chyba kupie ten dlugopis 3d. Tylko musze poczytac i wstrzelic sie z firma. Zawodnosc tej chinszczyzny dosyc wysoka.

Rzeznik - wielkie dzieki. Jeszcze czas promocji to dzisiaj zerkne na amazon :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 16:29 
Cytuj  
no kurwa ja też omijam po Furby ale to ona pisze do Mikołaja, a Mikołaj zniesie wszystko.

Dwa lata minęły od Furby.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 09:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mendol napisał(a):
to jakie prezenty dajesz mrynar?
mam 2 chlopakow.


Nie znam sie na zabawkach :), moj syn studiuje.

Phantoma 3 im kup.


marketing ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 09:43 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
marketing ? :)

nie marketing, a upierdliwy spam


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 09:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mrynar napisał(a):
Mendol napisał(a):
to jakie prezenty dajesz mrynar?
mam 2 chlopakow.


Nie znam sie na zabawkach :), moj syn studiuje.

Phantoma 3 im kup.


marketing ? :)


Jaki marketing? Sam bym sobie kupil pod choinke do podgladania sasiadek, ale za drogi dla mnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2016, 10:08 
Cytuj  
pytalem co twoj syn studiuje mistrzu :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.