mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:00 
Cytuj  
Zestaw Gwiazda śmierci (Lego) >Sheldon 2 lata budował :D

Jeśli to dziewczynka 8 lat to teraz chyba są w modzie takie kolorowanki ToP mOdel czy cuś + wycinanki(ubieranie sylwet itp). Jakieś do tego fikuśne mazaki(brokatowe) itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:02 
Cytuj  
Taaa technicsy rox.

A poza tym mowilem, ze jenge.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:04 
Cytuj  
O apropos logicznych rzeczy, może klocki magnetyczne? Jak się nagrałem w pontifexa sam miałem ochotę to kupić xD
Ciekaw jestem tylko jak z tymi tańszymi - nie markowymi, czy magnesy trzymają itp, warto sprawdzić nim kupisz ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:04 
Cytuj  
Oyci3c... Chyba aż przywiozę pudło klocków ze strychu od rodziców. Miałem kilka technicsów, ale nigdy takiego wyjebanego jak Ty... Ale też jakieś dwa zestawy z zasilaczami były i jakimś prostszym kontrolerem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:08 
Cytuj  
Do dzis pamietam takiego wyjebanego technicsa z dziecinstwa, jakas ciezarowka, z wieloma programami albo mozliwoscia programowania w ograniczony sposob, mozliwe, ze w robota sie zmieniala, niestety nigdy jej nie mialem ;<


btw. jest taka hmm "zabawka" czesto mozna zobaczyc w sklepach typy chyba toys4boys albo przy e-papierosach, przynajmniej ja tak kojarze... taki szescian z srebrnych kulek, co go można dowolnie formowac. Ktos moze wie jak to sie nazywa?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
teraz żeby zebrać klocków na jakiś domek czy wieżę (coś na spontana, twórczego) coś co nie jest na obrazku to trzeba wydać 500zł na 10 zestawów. dopiero przy takiej ilości można budować ściany itp
poważnie, fajne są te zestawy i mamy ich sporo ale mało w takich zestawach jest zwykłych klocków, cegiełek, uniwersalnych elementów. w tych pudełkach małych i dużych klocki zajmują 1/3 wnętrza.
mi się ten helikopter też podoba :D

dla 8 latki kupiłbym grę planszową jakiś monopol czy coś

Pisałem, coś z ceramiką!

A co do lego, to są do kupienia kubły/pudełka z klockami, kiedyś nazywało się to lego basic, teraz to nie wiem, bo sklep firmowy mam blisko i na nazwy to nie zwracam uwagi. Są zestawy okien, dachówek, scian - wszystko jest.
Natomiast LEGO zaczęło produkować też zwykłe plastykowe figurki/dioramy. Takie laleczki w stylu lego.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
btw. jest taka hmm "zabawka" czesto mozna zobaczyc w sklepach typy chyba toys4boys albo przy e-papierosach, przynajmniej ja tak kojarze... taki szescian z srebrnych kulek, co go można dowolnie formowac. Ktos moze wie jak to sie nazywa?


Mam. Neocube. http://www.youtube.com/watch?v=Zcx86w0GDkc&feature=fvst

btw. ceramika dla dziecka? To chyba od razu zostanie zniszczone?
obczaj http://www.toys4boys.pl/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2012, 23:52 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Oyci3c... Chyba aż przywiozę pudło klocków ze strychu od rodziców. Miałem kilka technicsów, ale nigdy takiego wyjebanego jak Ty... Ale też jakieś dwa zestawy z zasilaczami były i jakimś prostszym kontrolerem.


To był jeden z zestawów, innych nie mogę namierzyć - miałem chyba z 10 ^^ Robiłem niezłe elo konstrukcje hehe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 00:03 
Cytuj  
To może kup kręcenie ceramicznych dzbanów w appstore... xD

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 00:06 
Cytuj  
50 zł? Glina?

Kup torbę haszu. :lol:

Nie lepiej przeznaczyć te 50zł na jakieś lekcje tańca nawet przez miesiąc? Zdecydowanie wolałbym dziecku podarować jakiś ,,ruch" niż zjebane klocki, które będą pogryzione za pół roku przez psa.

Pozdrawiam.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 00:14 
Cytuj  
jakaś książka o pua też byłaby niezła, niech się dzieciak uczy budować silą ramę, yo

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 00:30 
Cytuj  
Jak czytam o waszych pomysłach, to staję się zwolennikiem aborcji. Późnej aborcji.
No i nowe technicsy są lepsze, bo mają mini system programowania, silniki i sam bym se kupił, ale trochę nie wypada. Pamiętam że zestaw silnik+remote control lego to byl lepszy niż święty graal i superman razem.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 00:50 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
jakaś książka o pua też byłaby niezła, niech się dzieciak uczy budować silą ramę, yo


Ooo, Junkier też się w to bawisz ;)?

@Isengrim - Zdalnie sterowany pojazd też jest fajnym pomysłem - sam jeździ, nie ma małych części, zawsze to jakiś bajer. Fantastyczny pomysł.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 02:28 
Cytuj  
Ja miałem takie

Obrazek

Super się tym bazgroliło :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 02:43 
Cytuj  
Również :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 10:09 
Cytuj  
jak dla mnie to duplo/lego sa jednymi z najlepszych 'zabawek' jakie mozna kupic dziecku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 10:22 
Cytuj  
Dla mnie te klocki to pure win http://allegro.pl/klocki-magnetyczne-25 ... 64672.html
Ciekawe tylko czy te tańsze alternatywy mają równie dobrze magnesy co GEOmag który jest drogi ;/


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 10:32 
Cytuj  
pure win z chin :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 11:27 
Cytuj  
ostatnio z synem bawilem sie zestawem maly odkrywca elektroniki cos takiego, sklada sie jak klocki a mozna zrobic np. radio, melodie ze star warsa uruchamiana ruchem dloni albo klasnieciem, rozne swiatelka, smiegielka i mase innych naprawde wciagajacy fun. male zestawy chodza po okolo 50 dych wlasnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 12:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Dobra, chodzi mi o prezent który trzeba kupić przy zaproszeniu latorośli na imprezę urodzinową/imieninową do koleżanki/kolegi. Sporo userów ma dzieci, więc wie jakim problemem jest kupienie prezentu dla czyjegoś dzieciaka kierując się wskazówkami własnego dziecka...i nie wyjść na kompletnego frajera.
Ja konkretnie szukam prezentu z tagami: ceramika, 8 lat, 50pln. Kilo gliny jakoś nie pasuje.


Ze 2 lata temu starsza cora dostala od dziadkow pod choinke taki fajny zestaw foremek i kolorowych glinek do wypalania w niskich temp (wystarcza piekarnik - oczywiscie nadzor doroslych konieczny). Szlo z tego robic zwierzaki, muszelki, jakies broszki itd. Calkiem fajny pomysl i na dodatek z gatunku tych mniej brudzacych (wazne!). Nie znam co prawda ceny ale bylo to sprzedawane w wiekszych Empikach (u nas np. w Galerii Baltyckiej).


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.