mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 13:47 
Cytuj  
http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/ca ... id=130001G

Blizzard Entertainment is seeking an enthusiastic, organized, and highly motivated person to help coordinate and review our games, assets, and documents in Polish. The ideal candidate for this position is an experienced individual with professional translation and game localization background, or a higher education in language-related disciplines. Excellent language skills in Polish and English are required for the position.

Może kogoś tu zainteresuje i napisze CV ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 13:57 
Cytuj  
Nie ma czasu na prace, trzeba expic.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 21:27 
Cytuj  
Nestor jak bedzie mial chwile to moze skrobnie cos o pracy w Blizzardzie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2013, 22:04 
Cytuj  
Bili go bagietkami gdy sie pomylil.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 12:36 
Cytuj  
Pffff za drobne chcesz pracować?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 14:20 
Cytuj  
WoWa na polski bedom tłumaczyć, +1mln subs!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 22:35 
Cytuj  
Ciekawe kto na forum spełnia wymagania podane w tym ogłoszeniu.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2013, 23:10 
Cytuj  
Cytuj:
Excellent teamwork skills

Taa...wszyscy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 09:01 
Cytuj  
Oprócz języka i wykształcenia reszta jest słabo mierzalna. A znając Polaków poszło z milion CV z myślą, że może się uda (co drugi kłamie w CV).

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 09:55 
Cytuj  
Doświadczenie dość dobrze mierzalne jest. TBH według tego ogłoszenia najbardziej by pasował ktoś kto pracując u jednego z polskich dystrybutorów gier zajmował się / nadzorował lokalizację i jej QA, a po godzinach nolifował w wowie...
Raczej niewielu takich, ale ogłoszenia w wielu przypadkach są już same w sobie przesadzone.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 12:22 
Cytuj  
Kazdy z glowa na karku z polskiego gamedevu ma niezla szanse na ta posade. Szczerze mowiac, to nie sa w ogole 'zadne' wymagania.

W 2006 jako GM mozna bylo zgarnac 1500-1900€ na reke. Plus roczny bonus, plus profit sharing (cos w rodzaju 13tki tyle ze z oprocentowaniem).
Teraz biuro blizza jest w wersalu zamiast w velizy, wiec mozna do roboty dojechac w 15 minut, zamiast 40 ;-)

Jak ktos jest relatywnie mlody, nie boi sie wyzwan i chce zobaczyc troche inny swiat to polecam. Mieszkanie w wersalu mozna wynajac miedzy 400-800€ miesiecznie, zaleznie od wielkosci i standardu, polozenia. Koszty zycia 200-400. w zaleznosci od tego jak bardzo sie po knajpach chodzi. Ja wrocilem do polszy z calkiem sensownymi oszczednosciami, wiec sie da.

Okolica fajna, komunikacja z paryzem tez bardzo dobra, ludzie w robocie zazwyczaj bardzo ok. Francuskiego trzeba sie poduczyc zeby tam dobrze przezyc, ale ja dalem rade bez tego :P Jak ktos ma czas, sily i odwage to polecam :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 14:34 
Cytuj  
Ciekawe ile można wyciągnąć za Senior System Administrator ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 16:52 
Cytuj  
Nie mam papiera ze znajomości angielskiego, nie mam doświaczenia w branży growej ani tłumaczeniowej.
Nie przyjęli mnie:(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2013, 19:02 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Nie mam papiera ze znajomości angielskiego, nie mam doświaczenia w branży growej ani tłumaczeniowej.
Nie przyjęli mnie:(


Na zaden jezyk nie trzeba miec papiera. Wystarczy umiec. Nikt nie patrzy na zaden kembridż czy inny szit. Piszesz CV (nie ma idiotycznych bledow), odzywasz sie na interview i nie brzmisz jak ruski najemnik, nie ma problemu ;-)

Ja nigdy nie mialem zadnego papieru, 95% swojej obecnej pracy wykonuje po angielsku.

@Cloud: Napewno wiecej niz zwykly GM prosto z ulicy. Zobacz sobie na glassdoor czy czyms podobnym. Na oko, moze kolo 2500 na reke?


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 19:39 
Cytuj  
Płacą 1900 E na rękę w polska i jeszcze nikogo nie znaleźli? Dziwne

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 19:50 
Cytuj  
@Nestor

Z ciekawosci - jakie byly wymogi przy aplikowaniu na GMa w tamtych czasach?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2013, 22:07 
Cytuj  
@Havok

To, że nikogo nie znaleźli jeszcze nie oznacza, że nikt się nie zgłasza i nie przechodzą etapów rekrutacji. Rekrutacja na to stanowisko składa się z kilku etapów i każdy swoje czasu trwa. Krzysztof (Polak w blizzie - i to on chyba organizuje rekrutację, chociaż najpierw i tak rozmowy z firmą zewnętrzną) z tego co wiem wspominał o sporym odzewie i to zarówno wymiataczy, jak i totalnych laików...

Druga sprawa to fakt, że zewnętrzny nabór - pomimo ogłoszenia, które pojawiło się wcześniej - chyba się jeszcze nie zaczął i nie wiadomo czy w ogóle się zacznie, gdyż najpierw jest nabór wewnętrzny, do którego można się dostać tylko poprzez polecenie przez osobę pracującą w blizzie - także jak widać, nie tak łatwo się dostać do zamieci:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 14:36 
Cytuj  
Te wymagania to nic

zobaczcie wymagania na Priesta irl ;)

http://www.diecezja.pl/archidiecezja/ak ... arium.html


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2013, 14:41 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
@Nestor

Z ciekawosci - jakie byly wymogi przy aplikowaniu na GMa w tamtych czasach?


Bardzo dobra znajomosc angielskiego w mowie i pismie, fascynacja grami, znajomosc wowa jako takiego, chociaz jak aplikowalem to po premierze mialem dopiero kolo ~45LV, a menagerowie, ktorzy mnie przesluchiwali podchodzili pod 30 ;-)
Ja bylem swiezo po politechnice i pytali mnie czy czasem nie jestem overqualified na to stanowisko. Wtedy nie bylo tez chyba az takiej konkurencji jak jest teraz.
Nie mowie juz o tym, ze pomiedzy decyzja o przyjeciu mnie do pracy a rozpoczeciem pracy minal blisko rok. Wtedy dalej byly przejsciowe przepisy dotyczace pracy polakow we francji, i blizz musial sie ostro nasrac zeby mnie tam sciagnac. Teraz juz nie powinno byc problemow imigracyjnych.

Mysle ze bylo by fair powiedziec czemu tam nie pracuje - po roku zauwazylem ze nie ma specjalnych mozliwosci rozwoju. Czesc z ludzi, z ktorymi pracowalem, zostala tam i pracuja do tej pory. Czesc z nich awansowala na senior GM, ci, ktorzy juz byli jako senior GM zostali na tym samym stanowisku. Nieliczni dostali przydzial w irvine jako jakis QA czy cos, ale to naprawde promile populacji, ktora tam byla. Kilku przeszlo do web team.

Jak ktos mysli ze pojdzie na GM'a, i stamtad przeskoczy na programiste czy cos w tym rodzaju.. to nie popelniajcie mojego bledu :D Rownie dobrze mozna aplikowac zewnetrznie. Tyle, ze teraz kazdy chce tam pracowac, wiec moga czekac na 'kandydata idealnego'.
Jak chcecie popracowac sobie za granica we w miare ciekawej pracy za 'ok' pensje to czemu nie. Jest ok, kokosow nie bedzie.


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2013, 01:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Te wymagania to nic

zobaczcie wymagania na Priesta irl ;)

http://www.diecezja.pl/archidiecezja/ak ... arium.html

:D
Dyskryminują niepełnosprawnych :o
Cytuj:
Powinien on odznaczać się między innymi takimi przymiotami:
...
zdrowiem fizycznym i psychicznym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.