mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Prawo jazdy (kat. B) zdalem za:
1. 1 razem 41%  41%  [ 44 ]
2. 2 razem 13%  13%  [ 14 ]
3. 3 razem 11%  11%  [ 12 ]
4. 4 razem 5%  5%  [ 5 ]
5. 5 razem 3%  3%  [ 3 ]
6. Wstyd mowic, ale w koncu zdalem! 8%  8%  [ 9 ]
7. Prawo jazdy to glupota, jezdze rowerem! 19%  19%  [ 20 ]
Liczba głosów : 107
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 12:25 
Cytuj  
No wlasnie - jak to u was wyglada? Ja wlasnie wrocilem z oblanego praktycznego egz. (2 podejscie) powodujac wymuszenie przy zjezdzie z tymczasowego pasa *sigh* Za tydzien trzecie podejscie, na szczescie teorie zaliczylem w grudniu, bo teraz kosza na niej niemilosiernie, hehe. Kurwa zachcialo mi sie na stare lata prawa jazdy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 12:31 
Cytuj  
Trafilem 2 razy z rzedu na tego samego pojeba i zdalem za 3 razem na luzie. Ale to bylo... 9 lat temu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 12:34 
Cytuj  
Eh, ja w chuj zaluje, ze tyle z tym prawkiem czekalem, ale nigdy mi nie bylo potrzebne, a teraz mi sie zachcialo robic :P

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 12:36 
Cytuj  
Za 1, egzaminowal mnie podobno najwiekszy kosiarz w osrodku. Co dowodzi tego, ze pierdolenie "uwzial sie na mnie", to tylko debilna wymowka pizdeczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 12:42 
Cytuj  
Za trzecim i to po znajomosci. Mialem 16 lat i kompletnie nie umialem jezdzic. Nauczylem sie pare lat potem jak mialem pierwszy wlasny samochod.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 12:56 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Za 1, egzaminowal mnie podobno najwiekszy kosiarz w osrodku. Co dowodzi tego, ze pierdolenie "uwzial sie na mnie", to tylko debilna wymowka pizdeczek.

Najlepiej uogolniac, czesc to pierdolenie a czesc nie. Ja mialem tego samego goscia 2 razy z rzedu, walacy teksty wytracajace z rownowagi, trzaskanie drzwiami itp. Sry, ale to nie bylo normalne. A z innym gosciem jak po maśle. Wszyscy to tylko ludzie, zarowno zdajacy jak i egzaminujacy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:08 
Cytuj  
Zdanie prawka w polskim systemie niewiele oddaje rzeczywiste umiejętności z uwagi na durny ezamin. Do tego zdawanie w małych miasteczkach nijak się ma do egzaminów w dużych miastach, choćby z uwagi na skomplikowanie ruchu, natężenie etc. Jak High napisał, zależy też na kogo trafisz, możesz mieć farta albo pecha. Pierdolenie idiotów jak Daedrel jest nad wyraz zabawne.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:18 
Cytuj  
W malych miasteczkach sie nie zdaje (nie wiem, moze kiedys sie zdawalo), bo WORDY to sa wojewodzkie osrodki takze egzamin zdaje sie teraz duzym miescie. Ja akurat mialem dzis spoko egzaminatora, ale sam dalem dupy :( I na dodatek chujki podniesli od stycznia cene za egzamin...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:20 
Cytuj  
Za 1. Kiedyś to faktycznie było kombinowanie i łapówkarstwo egzaminatorów bo nie było kamer, które wszystko rejestrowały i mogli udupic za byle co kiedy tylko chcieli. Było słowo egzaminowanego przeciwko słowu egzaminatora. Sytuacje, gdzie egzaminator wymachuje zdjęciem przed nosem egzaminowanego i pyta czy poznaje kto to jest podczas jazdy po mieście a potem udupia "co ty, siebie nie poznajesz?" jak się nie odrywało w stresie oczu od drogi były legendą w Katowicach :D
No i nieśmiertelny tekst "dzieńdoberek kto przyszedł zdać a kto przyszedł zdawać?" Teraz jeżeli się zna przepisy to ciężko nie zdać, chyba że ma się drewnianą nogę i trafi na wyjątkowo czułe sprzęgło ;)
Tip dla zdających: zapytać przed wyjazdem na miasto czy można będzie skorzystać z uprzejmości innego kierowcy kiedy chcą nas puścić, pytanie podczas egzaminu zajmuje czas, wtedy uprzejmy kierowca może się rozmyślić a my oblejemy za wymuszenie.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:23 
Cytuj  
@ragna Jeszcze parę lat wstecz ludzie z Wawy do Siedlec czy innych małych miejscowości na egzamin jeździli bo łatwiej. To, że coś się nazywa wojewódzki nie znaczy, ze jest tylko w mieście wojewódzkim.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:32 
Cytuj  
hehe high to może trafiliśmy na tego samego pojeba (a może oni tak mają na szkoleniach-udawajcie teściową?), ale ja u niego zdałem za pierwszym razem. Z tym zdawaniem w małych miastach to fakt, ale i tam trzeba by jakieś lekcje wykupić na mieście, żeby obczaić "znane miejscówki", ale dwie osoby, które były ze mną na kursie w Poznaniu, zdawały "u siebie", bo ponoć łatwiej. Jakby nie patrzeć to ronda wypadają, duży ruch, tramwaje, może mniej jest rowerzystów? :lol: itd.

W sumie nie wiem, są nagrania z dźwiękiem, więc jak ktoś uważa, że został ulany, bo takie było widzimisię to można się chyba odwołać. Jedno co jest zjebane na tym zdawaniu praktycznym to, że trzymają ludzi w jakiejś poczekalni (przynajmniej parę lat temu tak było) i potem taki koleś co 10 osób przeczekał wypalając 3 paczki fajek może rzeczywiście nie być w stanie zrobić cokolwiek nie mówiąc o kierowaniu pojazdem, mnie wzięli z marszu na plac po teoretycznym więc nie bardzo miałem czas na "rozkminki".


Ostatnio edytowano 31 sty 2013, 13:36 przez White Trox, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:32 
Cytuj  
Ah, spoko, Tor :) Ja gdybym byl madry to bym zdal se luzem 10 lat temu w swojej 25 tysiecznej pipidowie zamiast pierdolic sie teraz w 5x wiekszej Zielonej Gorze. No ale czlowiek byl mlody i glupi, to na starosc trza placic :)

Co do czekania to u mnie sie czeka srednio 1.5-2h na egzamin w stosunku do ustalonej godziny :(

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:48 
Cytuj  
Zrobiłem 3 kategorie, każda za pierwszym (ofc nie obyło się bez błędów). I imo częściej to ludzie odpierdalaja numery a potem opowiadaja jak to się egzaminator uwział(Osobiście wydziałem jak laska spadła wjezdzajac na wzniesienie). Jasne, zdarza się jakiś chujek który podnosi cisnienie ale bez przesady.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 sty 2013, 13:52 przez svr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:51 
Cytuj  
No ale nie porownujcie tez sytuacji teraz z tą np. 10 lat temu, bo wtedy to np. z daniem w łąpe problemu nie bylo, czy np. trudniej bylo udowodnic, ze egzaminatorem byl jakis kretyn. Teraz to chyba maja juz video i nagrania itp. ;]

Zgadzam sie, ze wiecej odpierdalaja ludzie, ktorzy podchodza do egzaminu, bo po prostu wiekszosc nie umie jezdzic tak naprawde.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:57 
Cytuj  
Cytuj:
Jasne, zdarza się jakiś chujek który podnosi cisnienie ale bez przesady.
Nie no wiadomo, że to raczej nie jest reguła, bo to wszystko zależy od człowieka, mi się trafił zwyczajny cham i tyle. Miałem w dupie co gada, robiłem swoje i zdałem, ale takiej blondi to może wejść na psyche. 8) Wtedy chyba dźwięku nie nagrywali, ale w sumie nie bardzo widzę podstawę, żeby się wykłócać, że nie zdało się przez presje wywieraną przez egzaminatora? wtf hehe.

W sumie praca też specyficzna i stresująca, równie dobrze mógł osobę przede mną być blisko przejścia na drugi świat.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 14:15 
Cytuj  
Sam zdawałem 7 lat temu i poszło za 3 razem, ale porażki faktycznie wynikały z moich błędów.

Ale ostatnio miałem okazję oglądać jak dziewczyna w końcu zdecydowała się robić prawko.
Najlepsza akcja: jechała przepisowo i nagle zza rogu wybiera jaki pseudo skejt w spodniach do pasa, wbiega na jezdnie i pokazuje środkowy palec, po czym biegnie dalej.

Ona dała po hamulcach, zatrzymała się itd. Nie zdała. Powód? "Brak kultury jazdy".

Ale na szczęście to już za nią i doczekałem się szofera na imprezy. ;)


_________________
Altaya | BF4

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 15:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pierdolenie idiotów jak Daedrel jest nad wyraz zabawne.


Ptysiu, gdybys umial prowadzic, nie popelnil bledu, to do czego mialby sie dojebac? Dlaczego mialby cie oblac? Nawet jak sie trafi na takiego, ktory pierdoli cala droge o dupie maryski (mojemu sie geba nie zamykala) i rozprasza, to trudno, w codziennym zyciu tez mozesz miec takiego pasazera.

Oblales? Pogodz sie z tym, ze cos zjebales.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 15:23 
Cytuj  
Za pierwszym, w lipcu zeszłego roku.
Ale miałem szczęście, bo egzaminowała mnie spoko babka. Za to co odwaliłem mogła mnie spokojnie ulać po pięciu minutach, ale że nie wymusiłem pierwszeństwa a potem było ok to opierdoliła tylko na parkingu, żebym następnym razem chociaż zerknął w prawo jak skręcam w lewo z podporządkowanej i puściła do domu ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 15:42 
Cytuj  
Zdałem za pierwszym razem. Łatwe miasto.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 19:40 
Cytuj  
za 1 razem A B T razem, przy T sie czepil tylko ze za wolno cofam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.