mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 638 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2016, 22:26 
Cytuj  
Szczęście jest wtedy jak z dwóch akcji jedną się wykorzystuje i wtedy jak przeciwnik nie wykorzystuje swoich dziesięciu.
Cieszcie się że nie ma jak zawsze czyli "graliśmy dobrze ale mieliśmy pecha" itp.
Mecz był bardzo dobry, dawno nie widziałem takie mądrego grania całej drużyny, wiele drużyn zdobywało złoto remisami lub karnymi nie prezentując wielkiej piłki, oby tak dalej szło.
Niemcy wcale nie są słabą drużyna ani nie mieli słabego dnia, więc tym bardziej cieszcie się.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2016, 23:04 
Cytuj  
KUREWA

Poczatek meczu o kurwa wjedzaja w nas jak motorem w kury ale kurwa o dziwo bramek brak, pozniej kurwa zaczynamy cos robic pozniej kurwa na co ja pacze takie akcje z mistrzami swiata. NO KURWA na co ja pacze jak nasz reprezentacja z mistrzami swiata! Niemcy tak samo nie wykorzystali jak my ale napewno nie grali jak mistrze swiata. Tak czy siak zajebiscie dobry mecz. Mnie tylko chyba milik wkurwil. Ja jebie co za mecz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 02:13 
Cytuj  
można było wyskoczyć z kapci oglądając ten mecz ;)

zwroty akcji i Polska taktyka była świetna dzisiaj, oby jeszcze rozwinęli skrzydła przeciwko Ukrainie, wiele nie wymagam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 07:02 
Cytuj  
Ladny mecz?? Dla mnie beznadziejny, ale Polacy (o dziwo) mieli calkiem skuteczna taktyke, a Niemcy zagrali slabo. Polacy mieli fuksa remisujac z Niemcami przy takiej ilosci niecelnych pilek.

Bardzo dobry mecz Lewandowskiego! Ogolnie remis sprawiedliwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 07:17 
Cytuj  
Ostatnie 15 minut modliłem się żebyśmy nie stracili bramki.
Graliśmy ładnie, ale precyzja grając z takim przeciwnikiem była słaba - nie dziwię się bo to mistrz ale szans wygrać nie mieliśmy.

Polakom gratuluję, bo grali super ale różnicę było widać.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 08:22 
Cytuj  
1. gramy przeciwko mistrzom swiata.
2. Bilans spotkan dla nas wrecz przerazajacy.

a nasza druzyna zagrala jak wrecz rowny z rownym, co chwila jakis strzal na bramke akcja dlugie podania. fabianski co chwile bronil. po pierwszych 15 minutach myslalem ze my nawet nie damy rady pilki wykopac na druga strone tak nas cisneli. piekny mecz. a nasza obrona ja jebie jak nie nasi. lewandowski to miszcz byl i w obronie i akcje rozkrecal i byl w polu karnym. widac ze ciagnal ten mecz. to ze mrynar bramek nie ma nie znaczy wcale ze mecz jest chujowy. jak profeta chyba napisal mna targaly takie emocje takie kurwy lataly ze masakra :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 12:45 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

a nasza druzyna zagrala jak wrecz rowny z rownym, co chwila jakis strzal na bramke


Coś ci się chyba przyśniło.

Nasza obrona była wspaniała, mecz emocjonujący ale atak to totalne nieporozumienie i mieliśmy misiu 0 (słownie: zero) strzałów na bramkę. O czym ty piszesz w ogóle?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 12:59 
Cytuj  
Statystyki wcale nie są jakieś przytłaczające, niemcy więcej bawili się piłką i nic nie wnosili do gry, nasi za to za szybko pozbywali się piłki, strzały na bramki niemcy mieli więcej ale były to w 90% strzały na wiwat.
Pamiętajcie że niemcy wcale nie grali na remis, nasi za to mogli mieć to w głowie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 13:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
Statystyki wcale nie są jakieś przytłaczające, niemcy więcej bawili się piłką i nic nie wnosili do gry, nasi za to za szybko pozbywali się piłki, strzały na bramki niemcy mieli więcej ale były to w 90% strzały na wiwat.
Pamiętajcie że niemcy wcale nie grali na remis, nasi za to mogli mieć to w głowie.



ja miałem wrażenie, że u nas to było chwiejne, początek dominacja Niemców, a potem powolne nabieranie pewności Polaków, aż do punktu, w którym Niemcy trochę się cofnęli i przez jakiś czas dwie drużyny wymieniały ciosy, wiadomo, że Niemcy precyzyjniejsi, to pieprzone maszyny :D ale dużo było właśnie "niemcy więcej bawili się piłką i nic nie wnosili do gry, nasi za to za szybko pozbywali się piłki, strzały na bramki niemcy mieli więcej ale były to w 90% strzały na wiwat"


a nasi wbijali się pod bramkę przeciwnika nie jeden raz, rozbijając ich rytm, część akcji stała na wysokim poziomie, taktyka również

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 13:26 
Cytuj  
Spoko - koguciki teraz się rozluźnią i Polska przepierdoli z Ukrainą koncertowo - tak 3:0. Z grupy nie wyjdziemy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 14:27 
Cytuj  
piszpan napierdolony ogladal, albo juz mu bielmem oczy zachodzą ze starosci. interpunkcji tez by mogl zaczac uzywac, bo kurwa wstyd.

gdybysmy mieli takiego toniego kroosa u siebie (i wyjebali milika), to spokojnie 2-0 dla nas by sie skonczylo.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 14:34 
Cytuj  
Niemcy nas kompletnie zgnietli w środku boiska, mają znacznie lepszą pomoc. Poza tym części Polskiej drużyny brakowało pewności siebie bądź/i umiejętności indywidualnych.

Z drugiej strony to koniec końców mimo przewagi Niemców w posiadaniu piłki, strzałach, itp to my mieliśmy nieco lepsze sytuacje bramkowe.


PS. Lewandowski zapierdalał za trzech. Jak maszyna jebany :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 16:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Statystyki wcale nie są jakieś przytłaczające, niemcy więcej bawili się piłką i nic nie wnosili do gry,


Nie wiem moze jestem jakis dziwny, ale w pilce wlasnie najbardziej lubie celne podania, zabawe "pilka". Polacy glownie wykopywali pilki z wlasnej polowy, w 90% niecelnie... Ladne akcje byly tam gdzie byl Lewandowski.

Niemcy rozbijali sie o skuteczna polska obrone i tylko dlatego nie bylo 4:0.

Zeby nie bylo tez uwazam, ze to byl dobry, skuteczny wystep polskiej reprezentacji, ale ladna pilka to nie byla...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 16:59 
Cytuj  
czasy maradonny czy pele raczej nie wroca bo dzis pilka to zupelne inny poziom. za bardzo taktyczno strategiczna jest. ale wlasnie mecz gdzie sa akcje z kontry dlugie podania i emocja to dla mnie bedzie zawsze ladny mecz. caly pilkarski swiat nas chwali za mecz tylko pare sporotwych tuzow z mmorpg.pl ma inne zdanie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 18:00 
Cytuj  
Problem jest taki z tiki-taka ze to bylo fajne jak Hiszpanie w 2008 wygrala EU i WC. Pozniej to juz zaczelo byc meczace i sie nieprzyjemnie oglada do tego wiele zespolow nauczylo sie grac przeciwko takiej strategii.(Patrz mecz ESP-CZE nudny jak cholera i fartowny gol w koncowce) Wysoki procent posiadania pilki i miriady celnych podan, ale krotkich na malym dystansie nic nie daje oprocz optycznego wrazenia ze ktoras druzyna lepiej gra. Osobiscie bardziej podoba mi se styl gdzie zamiast 5 min kombinacyjnej gry w srodku pola z przesuwaniem sie w pole karne gra sie szybkie prostopadle dalekie podanie na wolne pole, albo np z obiegajacymi bocznymi obroncami i wrzucajacymi w pole karne pilke.
Warto zwrocic uwage ze o ile z irl nasi boczni obroncy czesto podlaczali sie do akcji ofensywnych to w meczu z ger zrobili to doslownie kilka razy i to nie tylko dlatego ze byl to lepszy przeciwnik ktory po prostu na mniej pozwalal. O ile w przypadku jedrzejczyka mozna by myslec ze chlopina jest za slaby to po grze piszczka bylo widac ze caly blok defensywy mial wbite do glowy zeby nie zapedzac sie za bardzo do przodu zreszta to widac tez po tym jak dobrze blaszczykowski uzupelnial sie na prawej stronie w rozbijaniu atakow (dobrze ze niemiaszki tym skrzydlem najwiecej atakowali). Tego co mi zabraklo najbardziej to ze jednak z 3 zawodnikow o ile dobrze wypelnia swoje nominalne zadania to brakuje im technicznych umiejtnosci zeby przytrzymac pilke i bez paniki podac, z drugiej strony boatengowi tez w kosmos zdarzylo sie wybijac na aut przy naszym pressingu ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 18:09 
Cytuj  
Nie ma co narzekać. W końcu Polska mimo, że ma najlepszą drużynę od dawna, to jednak do poziomu czołówki nam jeszcze sporo brakuje, co było widać miejscami po braku umiejętności i/lub panikowaniu. Było nie było, to był remis z mistrzami świata, a wygrana też mogła być, bo niewiele brakowało.

W końcu się skończyło "mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor", a chyba niektórzy tego nie zauważyli.

Teraz tylko trzeba nie dać dupy z Ukrainą :wink:


PS. Dużo się mówi, że druga połowa była lepsza, a mi się najbardziej podobał ok 10 minutowy kawałek pierwszej połowy jakoś między ~18 a 30 minutą, kiedy Polska miała inicjatywę i przyparła Niemców.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 20:16 
Cytuj  
Oby Turcy wygrali z Hiszpanami.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 20:33 
Cytuj  
Ile postawiłeś ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 20:41 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ile postawiłeś ?


Nic. Po prostu Turcja to mój najbardziej ulubiony kraj (z tych istniejących).


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2016, 21:05 
Cytuj  
To nie EUIV lol


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 638 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.