mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 11:40 
Cytuj  
Mod edit: wydzielone z tematu o filmach.
-----


Wałesa - Człowiek z nadziei.

Piękny film, okazujący walke Lecha Wałęsy z komunistami. Naprawdę jestem pod wrażeniem jakości filmu oraz Bohaterskiej postawy Wałęsy.

Dla każdego Polaka Must see!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 11:46 
Cytuj  
to obejrzyj jeszcze nocną zmianę...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 11:47 
Cytuj  
oj tam, gruba kreska, nie jątrz


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to obejrzyj jeszcze nocną zmianę...


I pewnie jeszcze głosujesz na Korwina? Stary, wyrasta się z tego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:32 
Cytuj  
Nie, nie glosuje na Korwina. Ale z pięknym Wałęsą bym nie przesadzał.


_________________
.


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie, nie glosuje na Korwina. Ale z pięknym Wałęsą bym nie przesadzał.


Filmy typu ''Nocna zmiana'' wyjątkowo stronniczy materiał, który chcę się promować przez kontrowersje.
Jest bardzo dużo tego typu materiałów, np. że WTC sami Amerykanie zburzyli, że Bin-Laden nie istniał i inne bajki.

Bardzo fajnym przykładem jest p. Stanisław Michalkiewicz - wymyślił sobie kilka historyjek, jeździ po PL i interes się kręci.

Michalkiewicz.pl - Takimi datkami bym sam nie pogardził :)

Smieszą mnie też ludzie, którzy mówią ze TVN i inne stacje kłamią.. osoby te tak mówią, bo dowiedziały się tego z internetu. Wynika z tego ze również zostali zmanipulowani, tylko przez inny rodzaj mediów :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:54 
Cytuj  
Bo może film o Wałęsie na pewno nie jest stronniczy.
Każdy material jest stronniczy. Ja wole zazwyczaj znac kilka zrodel.
Ja tu nie mowie, ze Wałęsa był agentem, ale też taki cudowny bojownik z komunistami to to nie jest. To co ostatnio wygaduje to w ogole pierdoly. No i za mądry to to on nie był. Film tez jest taki, ze on sam nas uwolnil od komunizmu?

Zreszta lesiu sam kiedyś stwierdził chyba, ze "kiedyś costam podpisal", na pewno nie ma jasnej przeszlosci.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, 12:57 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 12:55 
Cytuj  
lesiu polśkę zbaf
lol


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Bo może film o Wałęsie na pewno nie jest stronniczy.
Każdy material jest stronniczy. Ja wole zazwyczaj znac kilka zrodel.
Ja tu nie mowie, ze Wałęsa był agentem, ale też taki cudowny bojownik z komunistami to to nie jest. To co ostatnio wygaduje to w ogole pierdoly. No i za mądry to to on nie był. Film tez jest taki, ze on sam nas uwolnil od komunizmu?

Zreszta lesiu sam kiedyś stwierdził chyba, ze "kiedyś costam podpisal", na pewno nie ma jasnej przeszlosci.


Skąd on miał być mądry, skoro to był zwykły robotnik?
Sam przyznał że w życiu nawet książki nie przeczytał.

A co do podpisu to chyba normalne, że to zrobił. W końcu musiał to zrobić, aby nie wzbudzać podejrzeń bezpieki. Był to swego rodzaju kamuflaż.

To piękna historia o człowieku - Od Zera do Bohatera :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:02 
Cytuj  
od zera do marionetki raczej
zdrajcą bym go nie nazwał - zbyt głupi


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:07 
Cytuj  
brucehoffman napisał(a):
Highlander napisał(a):
Nie, nie glosuje na Korwina. Ale z pięknym Wałęsą bym nie przesadzał.


Filmy typu ''Nocna zmiana'' wyjątkowo stronniczy materiał, który chcę się promować przez kontrowersje.


Co ty pierdolisz?? To jest prawie czysty material ukazujacy jak wygladala wtedy polityka.

Walesa jest cenny jako symbol. To co odpierdalal w polityce to czysty dramat. Dla mnie albo byl agentem, albo total idiota otoczonym przez idiotow. Obie wersje sa rownie prawdopodobne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:34 
Cytuj  
brucehoffman napisał(a):
Highlander napisał(a):
Nie, nie glosuje na Korwina. Ale z pięknym Wałęsą bym nie przesadzał.


Filmy typu ''Nocna zmiana'' wyjątkowo stronniczy materiał, który chcę się promować przez kontrowersje.
Jest bardzo dużo tego typu materiałów, np. że WTC sami Amerykanie zburzyli, że Bin-Laden nie istniał i inne bajki.

Bardzo fajnym przykładem jest p. Stanisław Michalkiewicz - wymyślił sobie kilka historyjek, jeździ po PL i interes się kręci.

Michalkiewicz.pl - Takimi datkami bym sam nie pogardził :)

Smieszą mnie też ludzie, którzy mówią ze TVN i inne stacje kłamią.. osoby te tak mówią, bo dowiedziały się tego z internetu. Wynika z tego ze również zostali zmanipulowani, tylko przez inny rodzaj mediów :)


ja pier... WTC i z tym związane teorie spiskowe to sobie można porównać do katastrofy pod smoleńskiem, nocna zmiana to przecież dokument o faktach, nikt tam nic nie koloryzuje i nie stara się naciągać, taka była rzeczywistość w Polsce gdzie komuniści zmieniali się w biznesmenów i szanowanych polityków.
TVN i inne stacje nie kłamią :) , jesli tak twierdzisz to jesteś idiotą zwyczajnie, te media przedstawiają odpowiednio fakty, kreują opinie publiczną, są najbardziej opiniotwórcze, wypełniają interes danej grupy ludzi i realizuja to co muszą, nic tu z kłamstwem bym nie mieszał.
W naszym kraju jest za dużo idiotów czego przykładem jesteś ty, nie mam w zwyczaju obrażać jakiś anonimowych nicków na forum ale sam się o to prosiłeś, a jeśli trolujesz to 1:0 dla ciebie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:41 
Cytuj  
To jest czyjś alt. Patrz na liczbę postów i same posty ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 13:53 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To jest czyjś alt. Patrz na liczbę postów i same posty ;)


kampania wyborcza jakas se zaczela? w sumie Sarga byl wiec chyba tak

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 15:51 
Cytuj  
Wałęsa "obalił" komunę która wróciła pod postacią rządów SLD , którą sami polacy wybrali , no ale obalił komunę

prawda jest taka że komuna by sama padła do 1990 , najwyżej do czasu aż nie padła u mateczki rasijii


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 16:30 
Cytuj  
Dyskusyjne jest właśnie to "upadanie" komuny, zależy co przez to rozumiemy, jeśli demokracje i ogólnie pojęta wolność to tak, jednak komuna zanim upadła wiele lat mocno pracowała nad tym jak się przystosować do nowych realiów, udało sie im bardzo dobrze.
Wystarczyło ponad 20 lat i świętujemy urodziny generała, nikt nikogo za nic nie rozliczył, była ubecja jest nadal doceniana wysokimi emeryturami, ewentualnie pełnią ważne stanowiska, jakie kolwiek dotkniecie tematu rozkradzenia majątku kończy się linczem medialnym, które łyka większość w naszym kraju, ludzie maja krótką pamięć i to bardzo.
Jednak z jednego się ciesze, że te skurwysyny i tak kiedyś skończą w piachu.

Ocenianie Wałęsy jest nie na miejscu, z jednej strony dobrze wiemy że był manipulowany przez komunistów jak i nawet ludzi obecnie przy władzy, jednak walczono o miliardy które miały trafić do przyszłych prywatnych firm, biznesmenów, każdy wyciągał rękę po kawałek darmowego tortu, on na tym tle wypada i tak całkiem ok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 17:03 
Cytuj  
embe napisał(a):

Ocenianie Wałęsy jest nie na miejscu, z jednej strony dobrze wiemy że był manipulowany przez komunistów jak i nawet ludzi obecnie przy władzy, jednak walczono o miliardy które miały trafić do przyszłych prywatnych firm, biznesmenów, każdy wyciągał rękę po kawałek darmowego tortu, on na tym tle wypada i tak całkiem ok.


Walesa i jego znajomi tez sie swietnie ustawili.

Podziemie po stanie wojennym zostalo kompletnie rozbite. Zostali nieudacznicy i agenci. Przed 1990 komuna poluzowala, zeby miec z kim tworzyc fikcyjna demokracje. To sie dzialo przy akceptacji ZSRR.
Tak naprawde system powinien zostac obalony krwawo, a komunisci powinni gnic w wiezieniach za kolaboracje z Ruskami. Zamiast tego zalozyli sobie partie i pozakladali sobie biznesy na bazie panstwowych przedsiebiorstw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 17:21 
Cytuj  
polski kandydat do oscara. wygrana murowana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2013, 18:04 
Cytuj  
No przeciez Generał byl zajebisty bo przeciez istnialo realne zagrozenie ze strony ruskich lulz :roll: Koniecznie trzeba zrobic o tym piekny film.

Zawsze podobal mi sie tekst "juz nas nie pilnuja to robimy skok na kase"

A mlodym ludziom wydaje sie, ze nie trzeba patrzec w ogole wstecz. Ja moge sie odciac gruba kreska ale na zasadzie, ze wszyscy najpierw maja zniknac.


_________________
.


Posty: 39
Dołączył(a): 27.04.2011
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 09:38 
Cytuj  
Tutaj kolejny, śmieszny cytat waszego Monarchisty - Idola.

''Ludzie: przestańcie Go atakować. To prostaczek-cwaniaczek spod Lipna. Taki Nikodem Dyzma. Bredzi – bo, niestety, nauczono Go czytać i pisać. Wielki błąd, nawiasem pisząc.
W dodatku odkąd dostał Nobla uczęszcza na różne zebrania i zapamiętuje usłyszane frazy. Potem powtarza fragmenty. Nie rozumiejąc ich zupełnie, oczywiście.
Jutro powie, że trzeba uczynić jedno państwo z Polski, Ukrainy i Białorusi. Albo z Polski i Egiptu. I On będzie ZA – a nawet PRZECIW.''

Kto w ogóle dopuszcza takie oszczerstwa do przestrzeni publicznej..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.