mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 09:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

no nie do konca, bo ja swojemy przelozonemu powtarzam od lat, ze powinien isc na szkolenie z asertywnosci i umiejetnosci zarzadzania zespolem ;)
ma niestety za miekkie serce, aby byc dyrektorem :)


"people dont change", nie kazdy sie nadaje charaktelogicznie do kazdej roboty. Szkolenia niczego tu nie dadza, mozna jedynie sobie uswiadomoic pewne sprawy, ale potem czuc sie jeszcze bardzo chujowo. Nie bez przyczyny ludzie z orange skacza z okien. :)

http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/niepok ... 18540.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 09:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
No to trzeba Panu zrobic szkolenie z systemu, to mam sens. Jakies konkrety, a nie zarzadzanie emocjami, ja pierdole.


Nie masz pojęcia o czym mówisz nawet mrynar. Szkolenie z systemu to najmniejszy problem zazwyczaj.

Orange przechodzi zmiany wewnętrznie, zwolnienia, normalne że paru słabszych psychicznie wyeliminowało się samemu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 09:23 
Cytuj  
no ja to mowie jako zart, w zyciu bym nie zmienil przelozonego.
zreszta mialem okazje, jakis czas temu, za duza wieksza kase, ale jednak wybralem spokoj duszy i zajebiscie komfortowe warunki pracy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 09:31 
Cytuj  
Fajny artykuł, może się komuś przyda: http://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-oszczedzac-na-samozatrudnieniu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 11:10 
Cytuj  
thx, poczytam.

Najlepiej płatne zawody w Polsce - bogactwo lol
http://kariera.pracuj.pl/zarobki-i-praw ... -w-polsce/
Drodzy ludzie w IT, pamiętajcie! Lepiej być senior developerem niż starszym programista!

trener biznesu hehe


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 11:16 
Cytuj  
http://about.aeriagames.com/de/jobs

macie tu na forum kolegę co tam pracuje wiec jak ktoś chce do berlina to jest okazja.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 12:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
thx, poczytam.

Najlepiej płatne zawody w Polsce - bogactwo lol
http://kariera.pracuj.pl/zarobki-i-praw ... -w-polsce/
Drodzy ludzie w IT, pamiętajcie! Lepiej być senior developerem niż starszym programista!

trener biznesu hehe


To jest kurwa przerażające.
Dajmy na to senior developer zarabia jakieś 1300 funtów :O
(ja wiem, że nie dokońca takie przełożenie, ale mimo wszystko...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 13:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
http://about.aeriagames.com/de/jobs

macie tu na forum kolegę co tam pracuje wiec jak ktoś chce do berlina to jest okazja.


Ja mam blisko, ale w game company to takiego jak ja to by tylko na BOK wzięli. Ehhh fajnie by było robić przy grach komputerowych ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 20:04 
Cytuj  
Venan napisał(a):


przeczytalem. ja nigdy nie mialem wlasnej dzialalnosci a moja praca na etacie jest dosc krotka...

laicko wydaje mnie sie to 'zbyt piekne', imo cos takiego jak biurokratyczna machina, ktora bardzo chetnie przypierdoli sie do byle czego by tylko dowalic kare, przepisow jest tyle, ze chyba na kazdego si ecos znajdzie by mu zabrac pieniadze. Aparat panstwowy wydaje mnie sie niedoceniony. W sumie to jaka jest gwarancja, ze pracodawca mi zaplaci taka fakture? jakas jest?

Moj ojciec w sumi ma podobnie, ma autoryzowany punkt jednej telefonii i jakby swiadczy dla niej uslugi, po przeczytaniu tego artykulu stwierdzil, ze artykul jest mocno optymistyczny. ;)
Ogolnie z samej rodziny moga mi przedstawic mnostwo sytuacji, gdzie dochodziło po prostu do: "płać pan"


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 20:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W sumie to jaka jest gwarancja, ze pracodawca mi zaplaci taka fakture? jakas jest?

Dobrze sformułowana umowa cywilno-prawna.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 20:54 
Cytuj  
Nie ma żadnej.
Umowe sobie możesz w dupe wsadzić, jak nie ma kasy to Ci nie zapłaci.
Jak mu się nie chce również Ci nie zapłaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 20:57 
Cytuj  
To tak samo jak na etacie, w ostateczności i tak idziesz do sądu ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 21:09 
Cytuj  
Na etacie inaczej. Do takiego pracodawcy mogą szybko wpaść kontrole.
Jeśli chodzi o dochodzenie kasy na podstawie umowy/faktury to całkiem inna bajka.
Pomijam fakt, że to może Ciebie zniszczyć finansowo zanim sprawa w sądzie w ogóle się odbędzie (podatki i chory kraj, gdzie obowiązek powstaje na podstawie papierka a nie realnej kasy na koncie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 21:11 
Cytuj  
no jak radzio pisze, na etacie, jak pracodawca nie zaplaci, to pracownik nie jest obciazany zus'em, vatem.
a jak wystawiasz fakture to zeby skaly sraly, zaplacic musisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 21:27 
Cytuj  
No i imo pracownik/etat mimo wszystko jest bardziej uprzywilejowany ewentualnie traktowany jako poszkodowany.

np. wuj mial 2 pracownice ktore kradly. Zwolnil je. Ale sprawa tak sie potoczyla, ze musial placic odszkodowania, ze je zwolnil...
sąd 1 i 2 instancji to samo... nie znam sprawy dokladnie, moze popelnil jakies bledy przy 'postępowaniu' no ale na zdrowy rozsądek to sie nie miesci w glowie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2014, 09:00 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mendol napisał(a):

no nie do konca, bo ja swojemy przelozonemu powtarzam od lat, ze powinien isc na szkolenie z asertywnosci i umiejetnosci zarzadzania zespolem ;)
ma niestety za miekkie serce, aby byc dyrektorem :)


"people dont change", nie kazdy sie nadaje charaktelogicznie do kazdej roboty. Szkolenia niczego tu nie dadza, mozna jedynie sobie uswiadomoic pewne sprawy, ale potem czuc sie jeszcze bardzo chujowo. Nie bez przyczyny ludzie z orange skacza z okien. :)

http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/niepok ... 18540.html


chujowe te oferty operatorow wszystkich , chcialem cos z normalnym netem do komorki ale jak mi mowili co maja do zaproponowania to sie usmiechnalem i wyszedlem

oferta z ps4 na 4 lata za 99 zl

kurwa zart, mam nadzieje ze zdechna i pojawi sie swierza krew ktora da normalna usluge


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2014, 09:42 
Cytuj  
Jak wybierasz jakieś dziwne oferty z PS4 to może chujowe. Bez telefonu za raptem 50PLN masz już bez limitów plus net w komórce.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2014, 09:45 
Cytuj  
ja place 25 zl i mi starcza ;d
+ sluzbowy


_________________
.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2014, 10:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie ma żadnej.
Umowe sobie możesz w dupe wsadzić, jak nie ma kasy to Ci nie zapłaci.
Jak mu się nie chce również Ci nie zapłaci.

Oj tak. :) U mnie w firmie większość osób na działalności nawet nie ma żadnej umowy podpisanej, bo to i tak jest gówno wartę. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2014, 11:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak wybierasz jakieś dziwne oferty z PS4 to może chujowe. Bez telefonu za raptem 50PLN masz już bez limitów plus net w komórce.


zdefinionuj "bez limitow" wg operatora sieci komorkowej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.