mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 12:40 
Cytuj  
Pomyślałem, że brakuje takiego tematu. Bardzo ogólnego, a może też po prostu, a nóż ktoś będzie chciał się dogadać, w sensie jakiegoś zlecenia. itp. Czy np. jakieś opinie o firmach. Np. codziennie widze jak Amazon blisko Poznania się rozbudowuje, chyba też startują nowe oferty pracy, w sumie zastanawiam się czy warto sie tam pchać. A we Wrzesni ma stanąć nowy Volkswagen, bylo trza sie niemieckiego uczyc ;p . No i czasem przewijaja sie jakies byznesowe pomysły. Temat specjalnie nie znajduje sie we flames. ;p

***
Swoją drogą, znajoma ma u siebie w firmie program 'poleć znajomego do roboty', jak kogos przyjma to dostanie jakis bonus kasowy. Nie wiem czy firma taka super, ale to chyba każdy może sam ocenić na późniejszym etapie.

Poznań/okolice:
- Programista (m.in. C#, .NET, bazy danych)
- Młodszy programista (j.w)
- Programista SharePoint
- Administrator Baz Danych (m. in. MS SQL, ORACLE)
- Administrator Systemów Contact Center
- Konsultant SAP Business Intelligence / Koordynator Zespołu
(moge przeslac wiecej info na PM)

****
Poza tym, zawsze wciskano mi do łba, że w CV mam się mieścić na 1 stronie. Sęk w tym, że obecnie już ciężko mi to upchnąć. Więc, jak to jest?


_________________
.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 12:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Poza tym, zawsze wciskano mi do łba, że w CV mam się mieścić na 1 stronie. Sęk w tym, że obecnie już ciężko mi to upchnąć.


az tyle zajmuje opis twoich debilnych postow na forum? bo chyba nie powiesz, ze miedzy nimi znajdujesz jeszcze czas na prace?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 12:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
****
Poza tym, zawsze wciskano mi do łba, że w CV mam się mieścić na 1 stronie. Sęk w tym, że obecnie już ciężko mi to upchnąć. Więc, jak to jest?

W CV nie musisz mieć wpisane absolutnie wszystkiego. Po prostu wyeliminuj najmniej istotne rzeczy. Zresztą to zależy na jakie stanowisko i gdzie. Jak wiesz, że kandydatów nie będzie dużo to może być dłuższe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 12:51 
Cytuj  
Zawsze tak robię. Po prostu pytanie brzmi, czy to rzeczywiście takie straszne mieć CV na dwie strony. Bo akurat jak przyjmowali u nas kogos do pracy to CV na jedna strone to byla raczej nawet mniejszosc. Byloby mi juz po prostu wygodniej ;) W sumie fakt, ze zawsze mozna modyfikowac CV, w zaleznosci od stanowiska wywalac niepotrzebne rzeczy, a nawet powinno sie tak robic.


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 13:37 
Cytuj  
Nie to nie takie straszne, upychanie CV na jedną stronę jest bez sensu.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:25 
Cytuj  
Imo jedna strona jest dobra - naprawde nie zal wam tyl ludzi w HR-ach jak czytaja takie pierdoly jacy to wszyscy sa genialni (wprowadzam faktury do systemu i czasem je kasuje - jestem adminstratorem erp...). Z CV i tak malo sie bierze poza czasem pracy, certyfikatami i ogolnie umiejetnosciami/znanymi technologiami - reszta to dobre wrazenie na rozmowie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:43 
Cytuj  
Są badania na necie przeprowadzone na hrowcach, statystycznie 50% odrzuca cv z automatu jeżeli jest dłuższe niż na jedną stronę, mniej więcej tyle samo leci jeśli jest zrobionych w tym szablonie od unii europejskiej, może w Polsce są jakieś inne zwyczaje, ale przecież wszyscy uczą się na książkach amerykańskich? To powinny się im wyrabiać podobne nawyki. To badanie, które czytałem to chyba dotyczyło stanowiska executive managera i dali hrowca z różnych firm cvki ludzi, którzy skończyli tą samą uczelnie, mieli podobne doświadczenie zawodowe- wszystkie były prawdziwe, aby sprawdzić na ile format cvki wpływa na decyzje hrowca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 15:56 
Cytuj  
CV nikt nie czyta. Patrzy sie tylko na fotkę i jak fajna laska to sie zaprasza na rozmowe ;)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 17:08 
Cytuj  
Nie mówimy o pracy na rurze w gothclubie Huri ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 19:34 
Cytuj  
Jak dziewczyna fajna to i tak sie nauczy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 19:52 
Cytuj  
Tak podepne sie pod temat.

Szukam kogos zeby mi zrobil szablon do aukcji na ebayu. Od roku uzywam mojego prostego szablonu ale ma zbyt wiele wad zeby z niego korzystac :(

Anyway jak ktos umie robic proste html + cos z grafika to prosilbym sie odezwac. Dla szybkiego goscia pewnie max godzina roboty do ceny sie dogadamy.

PM Me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 21:32 
Cytuj  
to ja też się podepnę:
myślę nad aplikacją która w momencie pojawienia się nowej aukcji na kokos.pl wysyłałaby na mój numer komórki kilka danych: nick, ilość gwiazdek, kwota, procent, etc.
bardzo skomplikowane? ile?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2014, 21:46 
Cytuj  
Huragan ma duże doświadczenie w zatrudnianiu camgirls, więc wcale się nie dziwię ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 01:49 
Cytuj  
odnosnie amazona to znalazlem jakiegos linkzora z zarobkami:
http://www.careerbliss.com/amazon-com/salaries/all/


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 07:26 
Cytuj  
no ale to sie ma nijak do polski,bo w koncu przenosza sie do nas tylko dlatego,ze polacy taniej zapierdalaja niz niemcy.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 07:52 
Cytuj  
I mniej pyskują. Niemieccy pracownicy protestowali przeciwko temu co się w ichnim Amazonie działo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 09:28 
Cytuj  
ta, ale jakas tam 'proporcje' mozna sobie wymyslic.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 09:33 
Cytuj  
Software Test Engineer
111k :O

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 10:35 
Cytuj  
Tczewiak w Polsce więcej wyciąga. :evil:

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2014, 12:28 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
naprawde nie zal wam tyl ludzi w HR-ach jak czytaja takie pierdoly jacy to wszyscy sa genialni

Większość osób pracujących w HR to totalni debile także nie wiem jak komukolwiek może być żal tej bandy niedouczonych patałachów, którzy nie umieją porządnie przeprowadzić rozmowy rekrutacyjnej. Jak chodziłem na rozmowy i jakaś cizia młodsza ode mnie robiła z siebie nie wiadomo kogo, to masakra. Nic dziwnego, że na rynku pracy jest chujowa sytuacja jak już przy procesie rekrutacji występuje tyle błędów.

Huragan dobrze gada z tą fotką.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.