mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 10:57 
Cytuj  
oj często u nas ludzie więcej kasy ładują w autka niż np w mieszkanie, często to też właśnie niby terenówka bo taka jest moda


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 11:05 
Cytuj  
Co wy macie do tych terenówek? Jeździcie maluchami i potem sobie bustujecie jaja widząc taką na parkingu przy biedrze, że jak ktoś ma terenówke to ma małe cohones czy wtf?

W modzie to nadal jest imo bmw i audi i na to nadal tępe dzidy lecą. Jak ktoś chce pussy magnet to bmw za 200k.

Ja wiem, że najlepiej to polonezem jeździć, ale mamy inne gusta.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 11:11 
Cytuj  
ceny na terenówki niedługo spadną mocno.
Kupię tego jaga XF, zajadę do polski, wszyscy zaczną zazdrościć i kupować to samo sprzedając swoje niemodne już terenówki. Radzę się wstrzymać kilka miesięcy coby trend stał się ogólnopolski. :evil:

White Trox - bmw/audi? mniej tego niż terenówek, na które nie ma mody.
Modny to był swego czasu passat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 11:30 
Cytuj  
Te niby terenówki to nie wiem w czym wygodne, w teren nie bardzo bo nie są do tego przystosowane, jako rodzinny samochód przegrywa z vanem, a nawet z mini vanem czy wielkim kombi, samochód na zakupy to też nie jest, on ma jedno jedyne zadanie, ma dobrze wyglądać i wyróżniać się, nie wiem dlaczego usilnie temu zaprzeczacie.

Zaobserwujcie ile faktycznie jest na drogach prawdziwych terenówek i czy czasem prawdziwe terenówki to nie jest drugie auto właśnie do jazdy w teren, a nie zapieprzanie po mieście niby terenówką na wysoki połysk.

Nie moja kasa, nie moje gusta, z tym nie będę się kłócił bo nie o to chodzi.

Wspomniane tu jeansy jako wygodne i popularne nikogo nie dziwiące spodnie ok, jednak jeansowe wycieczki z polski plus brudne buty i tłuste włosy to znak rozpoznawczy, staliśmy się społeczeństwem bez gustu, bez własnego stylu, nie potrafimy się wyróżniać inaczej niż np dużą terenówka na parkingu pod tesco.

Wielu kupuje te niby terenówki wyłącznie z braku gustu podobnie jak mega wypasione insignie, które u nas są ostatnio uważane za super ekskluzywne auto.

Nie bierzcie sobie tego do serca bo was nie znam na tyle by osadzać.

edit: nie ma niby terenówki, nie stać mnie na takie auto


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 1 cze 2014, 11:37 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 11:32 
Cytuj  
To teraz głowni znawcy i spece w temacie powinni sie przyznać, czy kiedykolwiek mieli SUVa/terenówke. Nie czy jezdzili na siedzeniu pasazera w aucie kolegi, ale czy mieli :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 11:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kupię tego jaga XF, zajadę do polski, wszyscy zaczną zazdrościć i kupować to samo sprzedając swoje niemodne już terenówki. Radzę się wstrzymać kilka miesięcy coby trend stał się ogólnopolski. :evil:

Obniżyli zarobki elektrykom w UK, co z Maseratii już paroletni Jag został? Czy będize lift clio?


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 13:16 
Cytuj  
Cytuj:
Cayenne to najdrozszy w utrzymaniu SUV :). Ostatnio, jak gosciowi, który pracuje na tym samym terenie co ja padł, to przez półtora roku nie było widać na parkingu jego porszaka. Pozniej znow zaczal sie pojawiac i zaszlyszalem, ze tyle czasu go nie było, bo jak mu cos jeblo, to naprawa kosztowala 16k.


Widocznie, nie było go stać na porshaka,skoro sie tyle z tym pierdolił.
Co do drogich aut w Polsce, jest to dość smutne.
Na ciuchy żal,na wakacje żal ale fura musi być

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 09:13 
Cytuj  
o wlasnie a ktos cos moze slyszal o nissanie murano? zonka sie napalila na takiego bialego i chyba trza bedzie znowu jej zmienic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 09:24 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Cayenne to najdrozszy w utrzymaniu SUV :). Ostatnio, jak gosciowi, który pracuje na tym samym terenie co ja padł, to przez półtora roku nie było widać na parkingu jego porszaka. Pozniej znow zaczal sie pojawiac i zaszlyszalem, ze tyle czasu go nie było, bo jak mu cos jeblo, to naprawa kosztowala 16k.


Widocznie, nie było go stać na porshaka,skoro sie tyle z tym pierdolił.
Co do drogich aut w Polsce, jest to dość smutne.
Na ciuchy żal,na wakacje żal ale fura musi być


Cayenne na gaz.

Mark nie łyka moich prowokacji. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 09:39 
Cytuj  
co fakt to fakt - Cayenne w serwisie ląduje bardzo często.
Szef jednej z firma, która jest moim klientem ma wersję GT - wygląda cudownie ale jak zobaczyłem f-ry za serwis oraz opowieści co to się z nim nie działo to ahehaehhaeha.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 09:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
o wlasnie a ktos cos moze slyszal o nissanie murano? zonka sie napalila na takiego bialego i chyba trza bedzie znowu jej zmienic.


ojciec ma od blisko 4 lat, co chcesz wiedziec konkretnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 09:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
co fakt to fakt - Cayenne w serwisie ląduje bardzo często.
Szef jednej z firma, która jest moim klientem ma wersję GT - wygląda cudownie ale jak zobaczyłem f-ry za serwis oraz opowieści co to się z nim nie działo to ahehaehhaeha.


Wygląda zajebiście, ale jeżdżenie Porshe jebie wiochą. W tej cenie łyknąłbym RR. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 09:50 
Cytuj  
Jak porshe to tylko klasyk, a nie jakieś terenówki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 10:43 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Piszpan napisał(a):
o wlasnie a ktos cos moze slyszal o nissanie murano? zonka sie napalila na takiego bialego i chyba trza bedzie znowu jej zmienic.


ojciec ma od blisko 4 lat, co chcesz wiedziec konkretnie?


generalnie awaryjnosc i odsprzedaz, zonka pewnie bedzie jedzic 2-3 razy w tyg max po kilkanascie gora 100km. ojciec jezdzi mi sie wydawalo ze to taki kobiecy samochodzik :) bo ladniutki i okraglutki. myslalem moze o benzynie w gazie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 10:57 
Cytuj  
od nowosci nic sie nie zjebalo, aktualnie jest 80 000 km nalatane. 2.5 dCi ze wszystkim co bylo dostepne.

kobiecy samochodzik 5 metrow dlugosci i prawie 2 szerokosci, zobaczymy co powiesz jak stara ci juz obtlucze z kazdej strony.

zeby samochod jakos wygladal koniecznie kolor czarny + koło 21', inaczej kupa, choc i tak prezentuje sie lepiej, niz crv czy x5.

to ktos jeszcze laduje gaz do samochodow z rocznika 2010+? myslalem, ze do starych laczkow tylko, ktorych juz nie szkoda.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:15 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
to ktos jeszcze laduje gaz do samochodow z rocznika 2010+? myslalem, ze do starych laczkow tylko, ktorych juz nie szkoda.



Własnie ładowanie gazu do starych "laczkow" jest bardziej kosztowne, bo silnik ci szybciej padnie, zawory sie wypala itp. Jak władujesz gaz do nowego silnika, ktory go jako tako toleruje, to zdazy ci sie zwrocic 10x zanim sie cos zjebie . Poza tym jak sie robi po 15kkm rocznie, to mozna spokojnie na gazie przejezdzic 10lat od nowosci i nic nie powinno sie dziać, a jak sie robi duzo wiecej, to instalacja sie szybko zwraca i zaczyna na siebie zarabiac. Nawet jak trzeba cos naprawic za tysiaka, to nie ma tragedii bo po miesiacu tysiak w kieszeni za paliwo.

Nie rozumiem takiego myślenia, przeciez gaz to paliwo jak kazde inne i laduje sie je do auta zeby oszczedzic. Niektorzy twierdza, ze jak ktos jezdzi na gaz, to go nie stac na auto.
Poza tym niektorzy producenci fabrycznie laduja gaz do aut za doplata, a chevrolet chyba dawal nawet w zeszlym roku za symboliczna zlotowke zeby przyciagnac klientow.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:44 
Cytuj  
stop de hejt, sam mam lpg w dupowozie. co nie zmienia faktu, ze do nowej fury w zyciu bym nie zalozyl.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:52 
Cytuj  
Gaz to podstawa obecnie, bez przesady. Praktycznie w każdej sytuacji się zwraca.

Przypomniała mi się historia jak mój brat ostatnio ładował gaz do 6.0 w VW Phaeton (ta limuzyna od VW).
Dlaczego? Bo gościu narzekał, że za dużo pali :D

Tak z ciekawości sprawdziłem różnice:
http://www.autocentrum.pl/spalanie/volkswagen/phaeton/
100zł za setke czy 50zł? Wybór nawet w takiej sytuacji jest całkiem oczywisty, mimo że gościu grube tysiące zapłacił za instalacje gazową do tego potwora.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:58 
Cytuj  
ale ja nowej nie chcem to w koncu dla zony :P myslalem bardziej o roczniku cos 2005+ . 80k i nic sie nie zjebalo to nie duzo w sumie. moj mesio ma 200k i nic sie nie zjebalo (odpukac) . i nie ladowalbym gazu tylko juz z gazem kupowal albo wlasnie jakis maly 2,5dci ale pewnie bedzie duzo drozszy. a kolor to bialy albo zloty :D kurde na zdjeciach to auto nie wyglada na jakies super duze. no nic nie pali sie moze jej przejdzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2014, 11:59 
Cytuj  
Nie kupuj ropniaka.
Jak już koniecznie eco to weź coś z gazem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.