mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 13:08 
Cytuj  
Albo hipsterskie cappucino :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 13:27 
Cytuj  
ok ok to było z jednej łyżeczki, tu macie z dwóch kopiatych

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 13:51 
Cytuj  
WARIAT.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 15:06 
Cytuj  
Pamiętam jak mi taką z 2 kopiatych na dworcu w Toruniu podali. Pikawa do Warszawy mi wariowała.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 17:16 
Cytuj  
2 kopiate lychy zalewane wrzatkiem pije od 20 cos + lat i odpukac pikawa nie wariuje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 17:20 
Cytuj  
Sofciarze, kawe robi sie pol na pol. Pol szklanki kawy, pol wody. Wykrzywia ryj przy piciu, ale trzyma caly dzien. Jak pusci to zasypia sie na stojaco;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 18:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
ok ok to było z jednej łyżeczki, tu macie z dwóch kopiatych

Obrazek



aż stół zmienił kolor!! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2014, 18:32 
Cytuj  
zaczął absorbować moc

wracając do tematu, zrobiłem ostatnio kawówke, słoik pełny ziarna zalałem sobieska do pełna plus dwie łyżki cukru, po tygodniu zlałem do butelki i mega smaczek wyszedl


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:04 
Cytuj  
Nie ma co szaleć z kawą tak za bardzo, pamiętajcie że wypłukuje magnez. Jak sobie badania wydolnościowe robiłem, to mi kardiolog powiedział, że kawa jest fajna ale do czasu kiedy niebezpiecznie spadnie nam magnez i potas. Przy uprawianiu sportów, nawet nie jest zbyt zalecana chyba że jemy z głową i ktoś nam dietę szykuje na bazie ryb i innych tego typu makrel :D

Dlatego dobrym sposobem na zatrzymanie magnezu w sobie jest gryzienie czekolady gorzkiej podczas picia, nie mówię że od razu 2kg na jedną filiżankę ale 3-5 kawałeczków na 1 kawę. Dobra gorzka czekolada nie jest droga, a ma ponad 90% kakao które ma od chuja magnezu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:06 
Cytuj  
czasami wystarczy lyknac tabletke bo o magnezie wie kazdy, kto pije duzo kawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:07 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie ma co szaleć z kawą tak za bardzo, pamiętajcie że wypłukuje magnez.

Dlatego dobrym sposobem na zatrzymanie magnezu w sobie jest gryzienie czekolady gorzkiej podczas picia, .


Co za bzdury.

@Mendol Łyknięcie tabletki magnezu to podejrzewam ma efekt zbliżony do placebo, przyswajalność w tej formie jest mała.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 09:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czasami wystarczy lyknac tabletke bo o magnezie wie kazdy, kto pije duzo kawy.


Czytałem gdzieś ostatnio artykuł odnośnie słynnych tabletek magnezu. Dietetyk wypowiadał się, że wypłukanie magnezu z organizmu występuje dopiero po wypiciu hekto (ogromnej ilości) kawy ;) I ogólnie to takie pierdu-pierdu nakręcające sprzedaż tychże preparatów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 10:28 
Cytuj  
No jak ktos nie lyka magzezu w tabletkach to na 100% kiedys umrze.

Rynek supli w Polsce to zyla zlota. Mozna reklamowac, mozna wszedzie sprzedawac, ludzie wszystko lykaja, lekarze jezdza na konferencje sponsorowane przez koncerny i to uwierzytelniaja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 10:32 
Cytuj  
Bo przeciętny polak gówno wie o suplementach.

Whey protein + BCAA + HMB + ACE stack + Dietka > all

Ewentualnie zestaw animal i opaska na zwieracze :F

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 10:37 
Cytuj  
Tylko metka w tabletach i zastrzyki z syntholu. A teraz skończcie oftopować.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 10:42 
Cytuj  
moze i niska, ale zawsze cos.
ja juz kiedys mialem objawy niedoboru magnezu i dlatego sobie lykam suplemencik za 5zl i czuje sie lepiej :)
a kawy pije duzo.

anyway zrobil sie burdel, wiec jakbyscie mogli, tor z embe, podac ponownie nazwy kaw, ktore najbardziej lubicie/gdzie mozna je kupic.
chetnie bym potestowal cos nowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 10:53 
Cytuj  
Ja kupuję głównie tutaj: http://www.sklepkawa.pl/, mam odbiór osobisty bardzo blisko, a ceny są dobre. Co do smaku to każdy ma inny gust. Illy moka to chyba bezpieczny wybór dla każdego. Ale do espresso się średnio nadaje. W świeżo palone zaopatruję się tutaj: http://www.javacoffee.pl/, u nich często oferta się zmienia.

Ja też kawy piję dużo, na szczęście nie "wypłukuje" magnezu, więc się nie suplementuję tabletkami. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 11:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Co za bzdury.


Tak samo jak Twoje dotyczące expressu do kawy za 4k.

Nie napisałem ani jednego wyrazu o tabletkach, to Wy je zaczęliście. Pisałem o kakao i czekoladzie gorzkiej która jest mega zdrowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 11:05 
Cytuj  
Powtarzasz jakieś ludowe bzdury, jak ludzie wierzący, że rutinoscorbin leczy przeziębienie. Nic nie pisałem o ekspresie za 4k, ale jeśli uważasz że nie warto zainwestować 2k (bo tyle kosztował pokazywany przeze mnie ekspres) w prosty, a świetnie wykonany sprzęt jeśli się lubi espresso, to chętnie się dowiem dlaczego.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2014, 11:08 
Cytuj  
Pierdolisz, cała paczka zmiazdzonego rutinoskorbinu wsypana w 50tke spirytusu na cytrynie z miodem i na drugi dzien bylem jak nowy :D

Takie ekspresy tylko do espresso. Jak piszesz jeśli ktoś lubi, jak nie to idiotyzm :)

Cytuj:
Na świecie regularnie kawę piją Chorwaci, Włosi i wiele innych nacji i nikt nie ma objawów niedoboru magnezu. Piją tak od kilkuset lat, nie suplementując przy tym magnezu i jakoś nie rozedrgali się na śmierć. Myślę, że jedna, trzy kawy dziennie w żaden sposób nie wygeneruje hipomagnezemii ani jego ogólnustrojowego niedoboru, oczywiście przy zachowaniu racjonalnej diety oraz przy posiadaniu zdrowego organizmu. Proszę nie rezygnować z picia kawy, bo działa ona zbawiennie na watrobę, jelito grube, hamuje rozwój nowotworów oraz miażdżycy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.