mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2015, 22:37 
Cytuj  
cz3

Gra tu ktos w normalnego WH40k? Wyszedl nowy codex Khorne Deamonkin i chcialbym go przetestowac zanim zaczne kupowac nowe figurki. Osobiscie maluje, ale w moich rewirach malo kto gra, wiec glownie maluje...
Jest fajny i w pelni dzialajacy projekt WH40k do Vassala. Ktos chetny popykac? Army List robi sie w programie Battlescribe, codexy i rulebook w reke albo w pdfa i prawie jak na prawde;)

http://www.bolterandchainsword.com/topi ... 40k/page-6


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2015, 23:04 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=tOXqFypF5Yo

Howto


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2015, 08:15 
Cytuj  
wydaje mi się, że dużo więcej ludzi gra online używając universal battle jednak (http://www.universalbattle.com/)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2015, 21:28 
Cytuj  
Srednio ten Universal Battle.

W Vassalu masz zaimplementowane po sciagnieciu odpowiedniego packa pelna 7th edycje WH40k. Army list mozesz robic normalnie jak do zwyklych gier w Battlescribe i je exportowac. 99% zgodnosci z tabletop.

W tym Universal Battle widze tylko cos ala WHFB, nie gram w Fantasy wiec nie wypowiadam sie na temat jak sie UB ma do zasad...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2015, 08:22 
Cytuj  
Tam właśnie jak nazwa wskazuje można grać praktycznie we wszystko, nie ma nic robionego specjalnie pod dany system. Masz po prostu modele, miarki i symulator kostek. Właśnie na przykładzie środowiska batlowego wiem, że większość tam gra. Z ciekawości obadam sobie to co podesłałeś. A wiadomość o kodeksie Khorne'a to chyba najlepszy news tego roku i co najlepsze jest grywalny! już odkurzyłem moje laleczki :D

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2015, 09:36 
Cytuj  
Tak jak Asmax mówi, wszystko zależy czy ktoś zrobił moduł. Vassal jest uniwersalnym tabletopowym narzędziem. Używam Vassala do dziesiątek gier planszowych i to czy w coś się da grać czy nie zależy tylko i wyłącznie od tego czy istnieje do tego moduł. W przypadku WH40k moduły nie są na oficjalnej stronie projektu, bo nie są legalne, ale to nie znaczy, że nie można sobie zrobić takiego samemu, co naprawdę nie jest trudne. Ja sobie np. zrobiłem na własny użytek moduł do Eclipse z wszystkimi dodatkami + mini dodatkami, na co oczywiście nie mam zgody wydawcy czy autora.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.