mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 17:01 
Cytuj  
Czy liquidy są w rożnym stężeniu nikotyny dostępne?

Jak Ci podpasuje smak, to możesz sobie kupić taki smak właśnie w różnych stężeniach i schodzić powoli coraz niżej żeby na końcu popalać już sobie 0 nikotyny?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 17:17 
Cytuj  
Nie znam nikogo co paląc e-peta pozbył się nałogu, raczej sugerując się tym że zdrowsze przesadza z stężeniem nikotyny i ilością wypalania, nałóg nikotynowy i przyzwyczajenie do samego palenia pozostaje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 17:20 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Czy liquidy są w rożnym stężeniu nikotyny dostępne?

Jak Ci podpasuje smak, to możesz sobie kupić taki smak właśnie w różnych stężeniach i schodzić powoli coraz niżej żeby na końcu popalać już sobie 0 nikotyny?


Oczywiście.
ja zaczynałem od liquidow 18mg/ml, a teraz (po 1,5 roku) pale 6mg/ml

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 22:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie znam nikogo co paląc e-peta pozbył się nałogu, raczej sugerując się tym że zdrowsze przesadza z stężeniem nikotyny i ilością wypalania, nałóg nikotynowy i przyzwyczajenie do samego palenia pozostaje.

W końcu się mogę z tym starym prykiem zgodzić.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 23:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie znam nikogo co paląc e-peta pozbył się nałogu, raczej sugerując się tym że zdrowsze przesadza z stężeniem nikotyny i ilością wypalania, nałóg nikotynowy i przyzwyczajenie do samego palenia pozostaje.


Pytanie czy chcieli.

Ja w zasadzie nie znam nikogo kto pali epapierosy, dlatego się zapytałem jak wygląda sprawa tych liquidów.
Ale jeżeli rzeczywiście można schodzić w dół, to chyba łatwiej rzucić niż zwykłe fajki, bo nie ma syndromu nagłego odstawienia no i na końcu wciąż możesz palić sobie e-papierosa ino bez nikotyny, czy nie?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 23:48 
Cytuj  
Nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 06:45 
Cytuj  
Tak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 07:26 
Cytuj  
Być może.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 08:32 
Cytuj  
Zapewne


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 10:29 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
embe napisał(a):
Nie znam nikogo co paląc e-peta pozbył się nałogu, raczej sugerując się tym że zdrowsze przesadza z stężeniem nikotyny i ilością wypalania, nałóg nikotynowy i przyzwyczajenie do samego palenia pozostaje.


Pytanie czy chcieli.

Ja w zasadzie nie znam nikogo kto pali epapierosy, dlatego się zapytałem jak wygląda sprawa tych liquidów.
Ale jeżeli rzeczywiście można schodzić w dół, to chyba łatwiej rzucić niż zwykłe fajki, bo nie ma syndromu nagłego odstawienia no i na końcu wciąż możesz palić sobie e-papierosa ino bez nikotyny, czy nie?


mozna. sprobujcie sobie popalic 0 mg. ja w sumie wiekszej roznicy nie odczuwalem. na codzien pale 6mg. kiedys kupowalem liquidy i wyslali mi zamiast 6mg wlasnie 0 przez pomylke nie chcialo mi sie pierdolic z odsylaniem to troche spalilem.

ale to nie o to chodzi. tylko:

1. jesli chcesz rzucic palenie to musisz przede wszystkim chciec. i tu efajka ci pomoze. moja kumpela tak rzucila a jarala jak smok. najpierw 20 pozniej coraz nizej pozniej chyba z pol roku palila zerowki a pozniej sie jej cos zjebalo i nawet nie odczula :)

2. jesli lubisz palic to efajka tez jest super bo zdrowsza.


tez tak macie ze jak ktos pali obok to jak czujecie to sie jednak chce :) probowalem kilka razy zapalic ale to juz nie to. dym jak ktos pali fajny ale jak sam zapalisz to kurwa jakbys zul cement. takze ja juz nie wroce do normalnej fajki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 12:10 
Cytuj  
Każda ale to każda osoba która rzuciła fajki po efajce ale potem chciała wrócić to jest 100x łatwiej a pali się 2x więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 12:16 
Cytuj  
Jeśli ktoś traktuje e-fajke jak sposób na rzucenie nałogu to tak samo sobie poradzi plastrami, gumami itp, rzucanie palenia to nie tylko nikotyna, to sama czynność, coś z rękoma trzeba zrobić, gesty i zachowanie, to jest często trudniejsze, dlatego lepsze są ale zdecydowanie droższe e-fajki jednorazowe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 13:29 
Cytuj  
Jak mowa o rzuceniu to ja rzuciłem wpierdalajac nicorette przez 4 dni. Ale! Były bezsmakowe zupełnie, gorzkie i język miałem żółty. Bardzo mała i ssana była pod językiem z bardzo długim czasem rozpuszczania nawet do godziny. Nie ma już ich chyba, wszystko jest smakowe teraz.

Mi to pomogło. Miałem wrażenie po niej że zjaralem na 5 minutówce w szkole 3 fajki. Aż się we łbie kręciło. No a później wsiadlem na rower i plulem przez 2 tygodnie brązową śliną :) po 10 latach tylko i paczce dziennie mniej więcej. Były momenty słabości ale po miesiącu już uciekły bo szkoda by było marnowania tego miesiąca. Silna wola bardzo dużo tutaj miała do powiedzenia. Nie pale 5 lat we wrześniu 2015 minęło.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 16:22 
Cytuj  
No ja aktualnie jestem na etapie rzucania wpierdalajac Tabex. Polecam generalnie, kiedyś rzuciłem z jego pomocą (na etapie jarania prawie dwóch paczek dziennie), ale po pół roku jak idiota zacząłem znowu i paliłem przez kolejne kilka lat, ale tym razem mniej i głównie skręcane. Obecnie już ze 3 tygodnie nie jaram i jakoś żyje. Ale co to za życie :{

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 17:08 
Cytuj  
ja kiedys probowalem tabex ale chodzilem na takiej wkurwie po tym ze masakra. skonczylo sie na wizycie na pogotowiu bo myslaem ze mam zawal :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 17:26 
Cytuj  
Ja mam mdłości po tabex:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 18:06 
Cytuj  
Słaba psychika to i palenia się nie rzuci.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 18:11 
Cytuj  
OMG Tor, ty palisz?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 18:13 
Cytuj  
Pff, rzucuiłem 12 lat temu. Gdybym palił to tylko normalne, a nie jakieś gender e-papierosy!


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2016, 18:21 
Cytuj  
no ta, tor zjechal do wawy to i fajki musial rzucic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.