mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 17:21 
Cytuj  
byl kiedys temat ale stary w ciul.


Pali tu ktos oprocz mnie?

Ja sobie ostatnio sprawilem neboxa i jestem w ciul zadowolony. Chmura piekna, duza i taka gruba wieksza i fajniejsza niz przy normalnej fajce. Do tego kazdy smak czujesz, do tego zalewasz 10ml na raz. fajna sprawa.

Sam jaram juz jakos z 4-5 lat cos z jakas przerwa i podejsciami kilkoma ale od 3 lat nieprzerwanie i sobie chwale. Jakie smaki lubicie ? mi ostatnio podchodzi ladnie arbuz i melon, mentolowych nie trawie tak samo mega slodkich typu pinacolada. do tego tytoniowe najbardziej jakies cuban tobbacco albo inne mocno smierdzace ale pale rzadko bo odstrasza :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 17:28 
Cytuj  
ja mam eleaf istick z aspire nautilus i jest bardzo fajnie.
ale u nas trzeba duzo szukac, zeby znalezc cos fajnego - wiekszosc co proponuja w naszych sklepach to jakies gowna.
smakowe sa ujowe, tylko camel :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 17:51 
Cytuj  
Ja używam ebull pod USB zamiast baterii a do tego sroga końcówka. Pale przy kompie albo notku w kabinie. Działa zajebiście.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 18:18 
Cytuj  
eleafa isticka mialem i bylo spoko wlasnie z niego zmnilem na neboxa, ebulla mialem jakos wczesniej ale dla mnie straszna qpa (nexx). no i jak bedziecie miec okazje przetstujcie neboxa strasznie polecam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 18:31 
Cytuj  
Ja ostatnio używam baterii 4.5mAh od P1, kilka dni trzyma, wygodna sprawa. Liquidy to mentolowe (bo i normalne mentolowe czasem palę) albo jabłko, arbuz. Normalnych nie lubię.

Wczoraj na PR1 była audycja o szkodliwości epalenia link. W sumie to oddychanie w Krakowie jest bardziej szkodliwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 18:39 
Cytuj  
ten nebox chujowo wyglada.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:18 
Cytuj  
zajebiscie mendol. do tego poreczny bardzo tylko na poczatku trzeba sie przyzwyczaic i lape ulozyc ale po tygodniu juz ejst ok.

js do neboxa kupilem jakas 3500 ale dranstwo torche watow zre i srednio kolo 1-2dni trzyma. ale ja tez i sporo jaram te 10ml czasem w dzien na luzie schodzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:22 
Cytuj  
no dla mnie srednio wyglada ;)
jakby byl w drewnie czy cos to jeszcze by uszlo.
daj linka gdzie kupowales.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:23 
Cytuj  
Uważaj bo czytałem że to co się pali elektronicznie jest strasznie rakotworcze.
Po prostu sprawdź to sobie.

Ja paliłem z 10 lat jak lokomotywa a potem zaczęło mi śmierdzieć.

O nic się nie spieram, nie znam się na e papierosach.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:24 
Cytuj  
ale co mam sprawdzic?
sa badania kliniczne i jakis raport?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:25 
Cytuj  
Nie wiem. Może to bzdura, ale czytałem że zdrowiej palić zwykłe.

NVM


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:32 
Cytuj  
no ja czytalem chemika, ze zdrowiej palic efajki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:37 
Cytuj  
Są badania i jedynym kancerogenem w edymie jest formaldehyd w stężeniu 50cio krotnie niższym, niż w normalnych fajkach. Które zawierają ok. 5k substancji szkodliwych.
Nikotyna (składnik edymu) ma niejasne działanie rakotwórcze, na razie udowodniono wpływ na raka dwunastnicy.
Nie ma miarodajnych badań klinicznych o długotrwałym wpływie glikolu na zdrowie (to podstawa liquidu), nie wiadomo też dokładnie o wpływie substancji aromatycznych.
Nie ma wątpliwości że epapierosy szkodzą znacznie mniej niż palenie (i wdychanie dymu) tytoniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:41 
Cytuj  
Dwa lata tym handlowałem i wszelkie przepychanki szkodliwe czy nie szkodliwe to wielka bzdura, zwyczajnie firmy tytoniowe przespały sprawę i dopiero jak wykupili trochę producentów e-peta to nagle znikły sponsorowane badania o szkodliwości.
Badania wyglądały tak że brano z rynku z premedytacją syf, który dziurawe przepisy pozwalały na sprowadzanie i robiono testy spalania w wysokich temperaturach, jak zabrano się za testy na e-petach z markowym płynem to nie było już nic do podważenia.

Jeśli kupisz bańkę 5 litrów u chińczyka to sie nie dziw że zmienisz się w gąbkę wchłaniająca całą tablice mendelejewa, chyba tego nie trzeba tłumaczyć.

Pamiętajcie że płyny do e-peta to produkty spożywcze dopuszczone do obrotu i dostępne w hurtowniach do celów produkcji spożywczej plus nikotyna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:42 
Cytuj  
Spoko pewnie czytałem artykuł sponsorowany przez producenta papierosów.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 19:45 
Cytuj  
Jest też masa materiałów o tym że e-pety sa super i same ahy ohy ale to znowu sieci sprzedaży to sponsorują, więc tak jak napisałem była przepychanka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 21:22 
Cytuj  
Ja palę od ponad dwóch lat tylko elektroniki, konkretnie Volisha 2 więc nic szczególnego, ale jestem mega zadowolony.
Kupiłem z ciekawości, a po prostu przestałem chodzić po fajki do sklepu, bo już tego nie potrzebowałem ;).
Pale tylko owocowe (ta, wiem, pedalskie), tytoniowe smaki mi totalnie nie podchodzą. Z ulubionych to arbuz, wiśnia i ostatnie odkrycie - kaktus. Głównie P1, jest relatywnie tania i dostępna w Żabkach/Freshach (chociaż teraz w UK to już w zasadzie nie jest żaden argument), a zauważyłem, że zmiana marki liquidu wpływa strasznie na grzałkę i pojawianie się syfu w clearomizerze.
Nie wiem jak tu to w UK wygląda, chociaż ceny mają znacznie wyższe. Póki co wziąłem sobie kilka liquidów z PL, więc jeszcze nie kupowałem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 22:14 
Cytuj  
a z pl nie wsylac ci do uk?

mendol ja kupowalem u siebie w sklepie przed swietami jakos bo niechcialo mi sie czekac z przesylka. na alledrogo byly wtedy tansze okolo 100. mnie wynioslo z bateria i zapasowymi grzalkami (po 15 zyla sa poki co nie sprawdzalem bo fabryczna trzyma juz prawie 2 miech) jakies 380 pln a na allegro kolo 300 bylo. wpisz sobie nebox :0


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 23:26 
Cytuj  
Tez jade na eleaf isticku tc, od kilku miesiecy
Ostatnio wymienilem sobie atomizer z nautilusa mini, na lemo 2 i pali sie fantastycznie
Teraz to bardziej sluzy mi jako inhalator a nie papieros ^^
No i fajna sprawa z kreceniem grzalek samemu.
Liquidy tez sam mieszam i poki co jestem bardzo zadowolony

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2016, 09:37 
Cytuj  
Tylko
Obrazek

Aczkolwiek od prawie miesiąca nie jaram w ogóle i mam nadzieje, że nie zacznę znowu :D

Elektroniki mi nigdy nie podeszły:x

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.