mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 13:11 
Cytuj  
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) - na to sie załapała już ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 19:14 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Jego corka ma 22 lata, a nie 42;)


zdjecie corki czy cos?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 20:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wystarczy wyobraźnia. Cóż zobaczymy za kilka lat, na razie to mentalność studenciaka. Przykład człowieka który nigdy w życiu nie musiał się troszczyć o nic więcej niż o własną dupę.

Racja. Większość ludzi którzy się śmieją że wszystkich nie miała na klacie kogoś z rodziny w potrzebie czy poważnej chorobie. Ja po nie całym roku raka mojej matki zupełnie inaczej patrzę na życie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 21:52 
Cytuj  
Jednych tragedie zmiękczają a innych utwardzają. Też kiedyś byłem taką miękka pipką jak wy, ale mi przeszło. Od Tczewiaka wara!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2016, 22:34 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Jednych tragedie zmiękczają a innych utwardzają. Też kiedyś byłem taką miękka pipką jak wy, ale mi przeszło. Od Tczewiaka wara!


to twoj boyfriend?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 08:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Jednych tragedie zmiękczają a innych utwardzają. Też kiedyś byłem taką miękka pipką jak wy, ale mi przeszło. Od Tczewiaka wara!


to twoj boyfriend?

Nie.

Już. :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 10:31 
Cytuj  
Wypelnilem ankiete zgodnie z prosba, zycze powodzenia jej tworczyni w dalszej edukacji.
Nie mieszkam w ojczyznie dosyc dlugo, nie mam polskiej tv, nie ogladam polskich filmow, w zasadzie nawet polskich serwisow internetowych nie przegladam, nie mam facebook, itp...
Pamietam z dziecinstwa w sumie, ze dziwnie byly filmy video tlumaczone i glupio wygladaly niektore tlumaczenia na plakatach kinowych. Na poczatku ankiety bylem zszokowany i kazde kolejne pytanie/przyklad tlumaczenia wywolywaly u mnie zdziwienie. Od mniej wiecej pytania 40 po prostu wybuchalem smiechem widzac kolejne "tlumaczenie". Serio, czy ktos naprawde z premedytacja poddaje polskie spoleczenstwo takim glupotom ? Tak wiem ze to peanuts, wierzcholek gory lodowej, polityka, ZUSy, religia, codziennosc to powazniejsze problemy. Ale pamietacie (moze) jak sie kiedys tlumaczylo teksty piosenek z wkladek w oryginalnych kasetach przy pomocy slownika ? Kurwa good luck mlodziezy ktora uczac sie (podejrzewam ze wlasciwego) angielskiego w szkolach, uzywa nowo pozyskanej wiedzy do tlumaczenia tytulow filmowych i probuje rozkminic o co chodzi.
Moj punkt widzenia na cala akcje jest taki (zabrzmialo Maxem ? ;) ) : JAPIERDOLE...
A i tak w ogole rozumiem ze byc moze jest to standardowe/przymusowe pytanie w takich ankietach, ale co ma wspolnego miejsce zamieszkania Miasto/Wies z rozumieniem tytulow filmow ?
Dzieki za ta ochotnicza ankiete, teraz na ochotnika sie sam zbulwersowalem na conajmniej polowe dnia. Ide po czopek...


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 11:56 
Cytuj  
zpieklarodem napisał(a):
Wypelnilem ankiete zgodnie z prosba, zycze powodzenia jej tworczyni w dalszej edukacji.
Nie mieszkam w ojczyznie dosyc dlugo, nie mam polskiej tv, nie ogladam polskich filmow, w zasadzie nawet polskich serwisow internetowych nie przegladam, nie mam facebook, itp...
Pamietam z dziecinstwa w sumie, ze dziwnie byly filmy video tlumaczone i glupio wygladaly niektore tlumaczenia na plakatach kinowych. Na poczatku ankiety bylem zszokowany i kazde kolejne pytanie/przyklad tlumaczenia wywolywaly u mnie zdziwienie. Od mniej wiecej pytania 40 po prostu wybuchalem smiechem widzac kolejne "tlumaczenie". Serio, czy ktos naprawde z premedytacja poddaje polskie spoleczenstwo takim glupotom ? Tak wiem ze to peanuts, wierzcholek gory lodowej, polityka, ZUSy, religia, codziennosc to powazniejsze problemy. Ale pamietacie (moze) jak sie kiedys tlumaczylo teksty piosenek z wkladek w oryginalnych kasetach przy pomocy slownika ? Kurwa good luck mlodziezy ktora uczac sie (podejrzewam ze wlasciwego) angielskiego w szkolach, uzywa nowo pozyskanej wiedzy do tlumaczenia tytulow filmowych i probuje rozkminic o co chodzi.
Moj punkt widzenia na cala akcje jest taki (zabrzmialo Maxem ? ;) ) : JAPIERDOLE...
A i tak w ogole rozumiem ze byc moze jest to standardowe/przymusowe pytanie w takich ankietach, ale co ma wspolnego miejsce zamieszkania Miasto/Wies z rozumieniem tytulow filmow ?
Dzieki za ta ochotnicza ankiete, teraz na ochotnika sie sam zbulwersowalem na conajmniej polowe dnia. Ide po czopek...


Jaki narod takie tlumaczenia tytulow, w tytule musi byc wiadomo o czym jest film, bo inaczej polak moze czuc sie zagubiony.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 13:15 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/link/3114247/ama-tl ... telewizji/

Jeśli chodzi ci natomiast o tłumaczenia tytułów, które z reguły są idiotyczne - wytyczne dystrybutora/producenta/pani Krysi z sekretariatu wydawcy. Sam wielokrotnie proponowałem nieco lepsze przekłady tytułów, ale niestety, mus to mus, pracodawca ustala takie rzeczy w 90% przypadków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 20:09 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Jednych tragedie zmiękczają a innych utwardzają. Też kiedyś byłem taką miękka pipką jak wy, ale mi przeszło. Od Tczewiaka wara!

niech zgadne, dziewcze dało ci kosza i stałeś się taki twardy? ojej.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 20:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
niech zgadne, dziewcze dało ci kosza i stałeś się taki twardy? ojej.

To akurat żadna tragedia, tylko okazja - ale każdy mierzy swoją miarką, więc ci wybaczam. :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 20:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Jednych tragedie zmiękczają a innych utwardzają. Też kiedyś byłem taką miękka pipką jak wy, ale mi przeszło. Od Tczewiaka wara!

niech zgadne, dziewcze dało ci kosza i stałeś się taki twardy? ojej.


Czekałeś tydzień żeby mu pocisnąć :)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2016, 22:01 
Cytuj  
raczej nei zagladalem tu tydzien.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.