mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 22:13 
Cytuj  
Dzisiaj Adam Małysz wygrał 6 konkurs :grin:
Jest pierwszym skoczkiem w historii, który wygrał 6 eventów przed turniejem 4 skoczni!


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 01:38 
Cytuj  
Na poczatek proponuje zrob sobie tatuaz na posladku z Malyszem :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 03:00 
Cytuj  
Tatuował się nie będę. Ale przyznaj, że w tej naszej chujowej, szarej rzeczywistości taki akcent bardzo się przydaje :grin:
W każdym razie mnie to pomaga.


_________________
Vhailor

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 03:57 
Cytuj  
Przydaje sie jak cholera. W tym naszym zadupiastym kraju chociaz jest jeden Malysz co rowno w dupe jedzie wszystkich i moga mu ... skoczyc! :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 05:09 
Cytuj  
Ale on kurde nudny jest... nic tylko w kolko wygrywa i za co? Za latanie...

A dzis w ramach zakupow widzialem ksiazke:
A. Malysz "Bogu dziekuje..."

No i widzicie.. to nie on skacze tylko to tak jak z kulami... zolnierze strzelaja Pan Bog kule nosi, wniosek... medale dla Pana Boga... a malysz... niech sie rozplaszczy o ziemie.

Co do szarej reczywistosci... to na malyszu sie media koncentruja bo jest jeden, ale obejrzyjcie wy i inne sportowe wiadomosci, na reszcie frontow tez nam niezle idzie... szkoda tylko ze ludziom dano igrzyska a zabrano chleb - na wino (tanie jagodowe marki Kubus Puchatek) zawsze starczyc musi :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 08:39 
Cytuj  
Szerszen, nie bardzo łapię, do czego zmierzasz? Mnie tam nudno nie jest. Ja wręcz ubóstwiam jego skoki. I nie to, że on tylko wygrywa, co mnie osobiście bardziej cieszy niż przeszkadza, ale sposób i styl...
Ale Ty - jak typowy Polak - zawsze będziesz szukał dziury w całym.
Chyba jesteś jeszcze bardzo młody :sad:. Kiedyś zaczniesz życie na serio i wtedy docenisz takie akcenty. Że istnieje nie tylko ZUS, Urząd Skarbowy, Lepper i Afganistan ale i goście tacy jak Adam Małysz.


_________________
Vhailor

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 17:39 
Cytuj  
Mnie śmieszy co innego.. Nie, wcale nie to, że Małysz ma tylu fanów (bo to normalne). Śmieszą mnie ludzie którzy ostentacyjnie negują Adama jako rewelacyjnego sportowca, wydaje im się że są oryginalni że na przykład nie oglądają skoków tak jak "większość" ludzi.
Zastanawia mnie tylko, czemu czasami pragnienie bycia oryginalnym zasłania po prostu zdroworozsądkowe myślenie.

Podam przykład...
U mnie w rodzinie jakoś tak się zdarzyło że oglądanie skoków to praktycznie tradycja. Ja co prawda zawsze się najmniej w to wkręcałem (zwłaszcza jak Polacy nie startowali, albo jeden, który nawet nie mogł kwalifikacji przejść - a były takie czasy), ale powiedzmy że nie przypominam sobie żebym kiedyś opuścił TCS lub MŚ. PŚ oglądałem różnie, ale zawsze byłem na bieżąco. Pamiętam jak skakały takie legendy już teraz, jak Nykanen czy Weissflog (no ten ostatni to w sumie niedawno dopiero skończył karierę). Pamiętam te wielkie gwiazdy które szybko kończyły swoją karerę w kieliszku:( jak Nieminen, czy Goldberger. Albo Nikkolę (chyba, nie pamiętam dokładnie) który miał kiedyś przewagę w PŚ praktycznie jak Małysz, był liderem praktycznie niekwestionowanym, i w połowie sezonu (jakoś ze 2 tygodnie po TCS) rozchorował się na jakąś straszną chorobę... Przestał skakać, ale prawie do końca sezonu był liderem-widmem... (nie wiem czy wtedy nie wygrał w sumie).
Ale nie o tym chciałem. To były czasy kiedy kibiców skoków w PL nie było wielu. Wtedy jak mówiłem komuś: "lubie oglądać skoki", ludzie mówili: aha, fajnie, i już.
Teraz kiedy przyszedł czas że mogę nareszcie usiąść i z wielką przyjmnością obejrzeć skoki bo kształtuje nam się gwiazda (nie chcę zapeszyć) na miarę Nykanena. Teraz nie mówię w RL że oglądam ten sport. A dlaczego?
Bo nie lubię się kłócić z oszołomami, ludźmi zawiniętymi intelektualnie, nie potrafiącymi dostrzec sukcesów Adama, i nie potrafiącymi dostrzec piękna tego sportu. Stawiającymi skoki na równi z Big Brotherem czy Disco-Polo.
Nie pytam się dlaczego tak jest, bo zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Ludzie nie lubią masowości, i nie dlatego że ona jest zła, ale dlatego że im się wydaję że kiedy są inni to są lepsi. Szkoda tylko że tacy ludzie właśnie są aż nudnie zwyczajni, a prawdziwą indywidualnością jest choćby wspomniany Małysz. I to tyle z mojej strony... Teraz możecie flameować :wink:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 17:49 
Cytuj  
Dodam tylko że jak dla mnie zdecydowanie więcej jest plusów całej sytuacji. Serce rośnie jak się widzi polskich kibiców na jakiś zadupiastych skoczniach gdzieś we Włoszech (tak jak wczoraj).
Podoba mi się, że Małysz sprawił, że skoki z praktycznie nieznanego sportu stały się dyscypliną u nas niemalże narodową :smile:
Nie wiem czy wiecie, ale standardowo na konkursach PŚ jest około 1k-2k ludzi. Tam gdzie skoki są b. popularne (Niemcy, Finlandia) może być nawet 5k ludzi.
W zeszłym roku na finale TCS był rekord - 20k ludzi.
Wiecie ile jest biletów do Zakopanego na PŚ w tym roku (a idą jak świerze bułeczki z tego co wiem)? 80 tysięcy biletów...
A nie będę mówił ile było 2 lata temu, kiedy de facto już Małysz był popularny.
Także jak dla mnie ten człowiek zrobił mnóstwo, i to nie tylko dla skoków ale w ogóle dla sportów zimowych w Polsce. Prawdziwe efekty będziemy widzieć za kilka lat kiedy dzieci które teraz walą do szkółek narciarskich drzwiami i oknami zaczną osiągać sukcesy.
Także nie pierdolić mi tutaj że Małysz jest be, bo dużo zrobił dla promocji Polski w Świecie, i temu się zaprzeczyć nie da. Kropka.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-12-23 18:15 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 01:07 
Cytuj  
Ale ja nie mowie ze nie ogladam i ze zle, tylko ze... zacytuje spikera:
"Mowienie ze Malysz wygral stalo sie juz tradycja, zatem czas na suche liczby"

Super. Ok, niech wygrywa... tylko sami mowicie... skoki staly sie znana dyscyplina sportowa.
A wiecie co je zrobilo? - Jedynie powtarzalnosc i "masowosc" wygranych Malysza. Bo sila rzeczy:
1. skokow jest duzo
2. jak wygral jeden to go pokazali, jak wygral drugi to go pokazali...

A szkoda ze nie pokazuja np. naszych partii brydzowych - w brydzu tez jestesmy niezli.

Tylko czy wtedy zdobyloby to taka popularnosc? - mysle ze nie - bo jest mniej widowiskowe.

Sam lubie sobie Adasia obejrzec, ale nie widze powodu aby sie nim specjalnie zachwycac - robi dobrze swoja robote. Koniec.
- za to mu placa zeby skakal daleko. Koniec.
A IMHO to mogliby jeszcze zaplacic komus kto by popracowal nad jego jezykiem - "fanowie" - wiem wiem, jest super ale jak nas reprezentuje i robi sie z nim wywiady, to moglby jednak poprawna polszczyzne troche podszkolic mu ktos.

Ot co.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2001, 03:15 
Cytuj  
Szerszen - to nie tak.... Małysz jest dekarzem i nie wymagaj od niego, by gadał jak Szekspir. I tak już jest o niebo lepszy!
Chodzi o to, że poki co, w sportach zimowych jest jedyny! Tez sie ciesze, jak wygrywa Korzeń swoje 50 km, ale jego starty są ze względu na dyscyplinę - nieco za rzadkie, by krzepić.
Brydż - cóż, sam mam spore sukcesy na tym polu (nawet akdemickie mistrzostwo Polski par (turniejowe)) ale zapewniam - 3/4 ludzi usnęłaby przed TV.
Dlatego nie bądź malkontentem, oglądaj jak frunie i ciesz się, że jest Polakiem.


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 11:05 
Cytuj  
Dzisiaj Turniej Czterech Skoczni:
Moje typy (na dzisiaj):
1. Małysz
2. Hannawald
3. Ammann
I na cały turniej:
1. Małysz
2. Widhoeltz
3. Ammann
Schmitt poza 1 piątką.


_________________
Vhailor

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 17:02 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba jesteś jeszcze bardzo młody :(. Kiedyś zaczniesz życie na serio i wtedy docenisz takie akcenty. Że istnieje nie tylko ZUS, Urząd Skarbowy, Lepper i Afganistan ale i goście tacy jak Adam Małysz.


No jassne to pewnie jak bedzie na przyzwoitej emeryturce za siakies 6 kawalkow, tryskal zdrowiem i wygladal na 20 lat mniej niz ma.
Mnie interesuja bardziej przyziemne sprawy jak Zus, Urzad Skarbowy czy okolice Afganistanu od podniebnych lotow Malysza.

Pozdrawiam


_________________
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 18:09 
Cytuj  
Kiedyś się od tego porzygasz :sad:


_________________
Vhailor

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 18:36 
Cytuj  
Nie. Predzej wyjade gdzies, gdzie niema Malysza i ZUS'u :)


_________________
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 23:29 
Cytuj  
Zabierz mnie ze soba... i jeszcze tam gdzie nie trzeba placic podatkow... i w takie miejsce gdzie klienci placa w terminie... (Mamusiuuuu to raj!!!!)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 00:17 
Cytuj  
Cytuj:
Chyba jesteś jeszcze bardzo młody . Kiedyś zaczniesz życie na serio i wtedy docenisz takie akcenty. Że istnieje nie tylko ZUS, Urząd Skarbowy, Lepper i Afganistan ale i goście tacy jak Adam Małysz.


LOLOLOLOLO ROOOOOOTFL. Szerszen stary pryku :grin: :grin: :grin: Ale ci powiedzial :grin: Hahhaahhaha. Tak to jest jak sie ludzie nie znaja :grin:


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 01:34 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-31 00:17, Oyci3C napisał:

LOLOLOLOLO ROOOOOOTFL. Szerszen stary pryku ...


Hmmmmm....
Jak dla mnie to Szerszen jest w kwiecie wieku :grin:
A przeciez kobiety znaja sie na tym najlepiej :smile: :smile: :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 03:11 
Cytuj  
No ok :> Ja tam sie nie znam, moge ci powiedziec kiedy kobiety sa :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 18:47 
Cytuj  
Hiehiehie... czego to ja sie dowiaduje... stary pryk w kwiecie wieku... chyba przez to wszystko polubie Adasia ;-P,
Chociaz... zeby nie bylo... i tak bede duzo bardziej lubil Miriel :wink:

Teraz dojdzie pewnie jescze ze jestem bi... a jako ze owad to jeszcze zoo... ide sie upic, w koncu dzis sylwester :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 20:23 
Cytuj  
moze zalozymy dzial "stare pryki"
i tam bedziemy sobie opowiadac, jak nam gazy odchodza :smile:

najstarszy gracz, ktorego znam ma chyba 52 lata.
a slyszalem o jakies babci z USA (jest polka)
ale niestety nie mialem okazji poznac :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toll dnia 2001-12-31 20:27 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.