mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 09:15 
Cytuj  
Co sie stanie z naszym, gleboko wierzacym krajem ?

http://www.ananova.com/news/story/sm_957945.html

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2004, 14:18 
Cytuj  
:rotfl: dobre :wink:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2004, 10:28 
Cytuj  
chujowe

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2004, 16:17 
Cytuj  
Cos ty sie tak uwziol na religie?
Ksiadz ci ukradl pieniadze na sniadanie czy cos ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2004, 16:38 
Cytuj  
Mysle, ze gorzej :{ Tak duzo mowi sie o molestowaniu dzieci przez ksiezy, a ty nie skojarzyles faktow.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2004, 20:18 
Cytuj  
ashton chcial powiedziec ze teraz to na 100% jest adoptowany

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 06:36 
Cytuj  
...
Tak tak, ja tylko pokazuje prawde co robi z ludzi chrzescijanstwo. Glupota, wyzysk przemoc.. maltretowanie dzieci i rodziny

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 09:11 
Cytuj  
W chrzescianstwie najgorsi sa dewoci czyli ludzie ogarnieci fanatyzmem religijnym... ciebie ogarnal fanatyzm anty-religijny.. ta sama sila tylko zwrot przeciwny :wink:

...Chill...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 09:15 
Cytuj  
Jesli ktos nie jest debilem to musi wyznawac jakas religie albo "naukowy ateizm".
A ten ostatni tez jest religia - zaczyna sie od slow "In The Beginning there was nothing, which exploded." :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 11:02 
Cytuj  
Ano ;p A fanatykiem nie jestem, nei lubie kosciola i lubie sie posmiac z tego co robi z ludzi. Przykro mi tux ze twoj poziom intelektu nie pozwolil ci sie domyslec, ze wiekszosc z moich zdan to zart.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 11:10 
Cytuj  
to masz :smile:

Obrazek


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 12:38 
Cytuj  
Hehe, fajny komiks :smile:
Ash, ja fanatykiem religii nie jestem. Poprostu praktykuje moja wiara. To ze znalazko sie kilka "Zgnilych jablek" w mojej wierze [aka. Zarzuty molestowania chopcow przez kaplanow] nie znaczy wcale dla mnie ze moja religia teraz jest czyms za co mam sie wstydzic.

Jak jestesmy na tropie religii :smile:
Uwarzasz ze religia chrzescijanska jest taka wymuszajaca i niedobra? Zobacz sobie w takim razie na muzulmanizm. Fanatycy tejze religii nie krzycza w metrach by sie nawracac. Oni biora za karabin i bombe i ida zabijac WSZYSTKICH ktorzy nie wierza w Ich religie :smile:

W kazdymbac razie nie mam nic przeciwko twoim posta na temat religii. Mnie i tak to nie rusza a czasami nawet rozsmieje jak jakis fajny tekst przeczytam/zobacze komiks :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 12:57 
Cytuj  
A ja nie mam zamairu nikogo urazic. A nie przepadam za kosciolem bo nie lubie jak jakas organizacja wtraca sie do mojego zycia robi nakazy i jeszcze chce za to pieniadze

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 13:29 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-21 13:38, Luki napisał:

Jak jestesmy na tropie religii :smile:
Uwarzasz ze religia chrzescijanska jest taka wymuszajaca i niedobra? Zobacz sobie w takim razie na muzulmanizm. Fanatycy tejze religii nie krzycza w metrach by sie nawracac. Oni biora za karabin i bombe i ida zabijac WSZYSTKICH ktorzy nie wierza w Ich religie :smile:

bo Chrzescijanie to Carebears a oni to evil pk :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 13:35 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-21 13:57, Ashton napisał:
A ja nie mam zamairu nikogo urazic. A nie przepadam za kosciolem bo nie lubie jak jakas organizacja wtraca sie do mojego zycia robi nakazy i jeszcze chce za to pieniadze


Ja rozumiem ze wtracanie sie kosciola w Twoje zycie jest realizowane w ten sposob ze mamusia Cie zmusza do chodzenia na lekcje religii? :smile:

Jak ja lubie takie pieprzenie - wtraca sie, robi nakazy, wyciaga pieniadze....
Chodze do kosciola tylko przy okazji slubow i pogrzebow i jakos sobie nie przypominam zeby ktokolwiek z tego powodu wywieral na mnie jakakolwiek presje (poza zona ktora jest praktykujaca i JEJ przeszkadza ze "synowi daje przyklad" etc).
Nie przypominam sobie tez zeby kiedykolwiek na ulicy zaczepil mnie jakis ksiadz i zazadal datku.

Nie chcesz chodzic do kosciola - nie chodzisz.
Nie chcesz dawac na tace - nie dajesz.
Nie chcesz slubu koscielnego - bierzesz cywilny.

w czym masz problem?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 13:51 
Cytuj  
eee... ja nie mam problemu

KOMIKS JEST ZAJE...FAJNY :wink:

:lol:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 15:24 
Cytuj  
W straszeniu dzieci od malego na religii ? Praniu mozgow "wiernych" wpieprzaniu sie do domu ? Pouczaniu co trzeba co nie ? A co do kasy.. coz Radio Maryja. Chcesz wiecej ? u nas ksiadz ma chyba najwieksza chate w miescie i co roku jezdzi innym wozem.

P.S. Nie, nikt mnie nie zmuszal do chodzenia na religie, chodzilem z wlasnej woli. Jak przestalem nikt z rodzicow nic nie mowil. Co mi pozostalo ? A no z rok minal zanim pozbylem sie wszelkich lekow i zachamowan wbijanych mi od 6 latka.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 15:42 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-21 16:24, Ashton napisał:
W straszeniu dzieci od malego na religii ? Praniu mozgow "wiernych" wpieprzaniu sie do domu ? Pouczaniu co trzeba co nie ? A co do kasy.. coz Radio Maryja. Chcesz wiecej ? u nas ksiadz ma chyba najwieksza chate w miescie i co roku jezdzi innym wozem.

P.S. Nie, nikt mnie nie zmuszal do chodzenia na religie, chodzilem z wlasnej woli. Jak przestalem nikt z rodzicow nic nie mowil. Co mi pozostalo ? A no z rok minal zanim pozbylem sie wszelkich lekow i zachamowan wbijanych mi od 6 latka.


To RODZICE decyduja czy i czego ma sie uczyc jego dziecko.
I nie mozna miec o to pretensji do ksiedza, ratownika na basenie czy nauczycielki gry na pianinie.

Ty nie rozumiesz podstawowej sprawy - kazdy kosciol to swoista wspolnota - nalezysz do niej = przestrzegasz jej praw, zwyczajow etc.

Ja tez chodzilem na lekcje religii (przynajmniej w podstawowce - bo w LO juz samemu sie decydowalo na co chce sie chodzic) i jakos sobie nie przypominam zeby zrobily na mnie zle wrazenia.
Musisz miec niesamowicie slaba psychike, wspolczuje :wink:
Ale jeszcze raz - to nie ksiadz tylko Twoi starzy zafundowali Ci traumatyczne przezycia i do nich mozna miec pretensje.

A co do kasy to nie rozumiem - jestes sponsorem RM?
Ja kurwa grosza na to nie dalem ale tez nic mi do tego ze kto inny daje - jego sprawa.
Poki co RM nie sponsoruje organizacji terrorystycznych i nie jest jedyna nadawana stacja radiowa - masz wybor.
Jesli natomiast odmawiasz mozliwosci tego wyboru innym to robisz z siebie fanatyka.
Niedouczone fanatyka zreszta - bo katolicyzm nie jest ani najwieksza, ani najbardziej "dziwna" religia jaka funkcjonuje na swiecie. Dla mnie o niebo dziwniejsze sa sekty jakich w naszym pieknym kraju sa setki (jak chocby swiadkowie Jehowy).

Sorka ale antyklerykalizm nie jest juz taki cool - spozniles sie z nim pare lat :smile:
LPR kona, a koscielni twardoglowi nie maja zadnego wplywu na polityke od czasow ZHN.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 15:53 
Cytuj  
Ja nikomu nie zabraniam wyznawac, ale nie cierpie tego co z ludzmi robi kosciol. Chcesz kolejny przyklad ? Mam kolezanke w us, zgadnij o czym dostaje 70% maili od znajomych ? O chrystusie zbawicielu :smile: Bo otwarcie przyznaje sie ze jest poganka. Kiedy czekala na autobus jakas fanatyczka zobaczyla ze nosi pentagram i zaczela ja dreczyc o nawrocenie.
Nie mowie ze muzulmanizm jest zly, nie mowie ze jechowi sa lepsi, ale o nich wiekszosc kraju ma podobne zdanie. A ze drzni mnie kosciol to akurat moja sprawa. Moze ty robiles to dla mody, zeby sie popsiac, twoja sprawa, ale ja mam swoje zdanie o tym i bede go bronil.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2004, 16:12 
Cytuj  
Cytuj:
Dla mnie o niebo dziwniejsze sa sekty jakich w naszym pieknym kraju sa setki (jak chocby swiadkowie Jehowy).


Chcialbym zeby nasze spoleczenstwo bylo tak uczciwie i zachowywalo sie tak jak SJ.

Nazywanie tego sekta jest kolejna pomylka.
Sprawdz sobie definicje sekty i porownaj np. SJ i katolicyzm...

Nie wiesz to sie nie wypowiadaj :/

p.s.
Nie nie jestem SJ

p.s.2
Edit dodalem p.s. 1 :wink:


_________________
"Jestem dla was celem doskonalym..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: revange dnia 2004-05-21 17:13 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: revange dnia 2004-05-21 17:14 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.