mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2004, 16:58 
Cytuj  
Dobra jak w temacie, przyznac sie kto jest z Londynu bo jakos niedlugo mam zamiar sie tam wybrac na gdzies tak rok i szukam informacji jak jest NAPRAWDE z praca.


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 10:56 
Cytuj  
nie ma


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 12:14 
Cytuj  
Pracy czy osob? :wink:

Swoja droga spodziewalem sie, ze kilka osob jest :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 13:15 
Cytuj  
pracy


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 14:40 
Cytuj  
Tzn praca jest o ile masz skonczone wyzsze studia, kursy, mba, kilka jezykow etc i jestes specjalista w jakiejs dziedzinie :smile:

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 15:05 
Cytuj  
Hehe nie no lapie sie :wink:

A tak serio to chyba zaryzykoje.

Ogolnie, do pazdziernika musze jakos przezyc a pozniej juz powinno byc luzniej. Siakis barman czy cos mi w zupelnosci styknie :]

Btw, widzialem ogloszenie "Widnow cleaner 600 funtow p/w z mozliwoscia 700 p/w"

Tylko jak sobie pomysle, ze mam czyscic okno na 40 pietrze na Canary Wharf to zdeczka mi sie nie odechciewa :]


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 15:05 
Cytuj  
Hmm, nie wiedziałem, że mieszkasz w Londynie, Calis. :wink:

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 15:13 
Cytuj  
Obecnie w Londynie jest bida z praca ... oferta 600 funciakow na tydzien to wielkie marzenie dla wiekszosci osob szukajacych tutaj pracy.
Jak ktos dostaje jakakolwiek prace to juz sie cieszy (za 300 funtow juz ma wielki usmiech na twarzy).
Ludzi szukajacych pracy jest taki natlok, ze po prostu szkoda mowic. Szczegolnie, ze najechali sie nie tylko z PL, ale takze z innych panstw (studenci w przerwie wakacyjnej).

Jesli chodzi o Twojego kelnera to srednia placa (ale powinienes miec doswiadczenie, nawet jesli nie pisza tego w ogloszeniu) to 5funtow za godzine.

Pamietaj, ze mieszkanie to wydatek srednio 50 funtow tygodniowo, a pracy mozesz szukac nawet przez poltorej miesiaca. No chyba, ze masz szczescie :smile:
Dodatkowo dodatkowo do wydatkow dolicz travelpassy + koszty zycia.

No i jesli chodzi o lepsza prace to jest tak jak napisal Calis.

Good Luck !:D

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 16:38 
Cytuj  
:smile:

Mieszkanie przez najblizsze dwa miesiace mam free wiec to mam z glowy :]

Ogolnie ja w Londynie juz bylem tyle ze na krotsze okresy czasu.

Hehe 600 futnow z moim angielskim i wyksztalceniem to ja moge naprawde tylko marzyc. Na poczatek(tak do pazdziernika, jak powracaja do domow ci wszyscy studenci) bede calkiem, calkiem szczesliwy za 150 pracujac, zawazywszy ze za mieszkanie placil przez ten okres nie bede. Pozniej poszukam czegos lepszego.

Ogolnie to ja chce sobie zrobic taka jak by to powiedziec mala przygode w zyciu :wink:

Pojechac na rok do innego kraju, "zaprzyjaznic" i przedewszyskim oswoic sie w mowie z angielskim, poznac nowych ludzi....

Nooo, nie ukrywam, ze mam za cel odlozyc sobie okolo 2500 funtow(min. :razz:) w rok bo chcialbym zarobic w ten jeden rok na cale 3 lata studiow w Polsce(logistyka) a pozniej myslec moze o zrobieniu magisterki w Londynie.

Coz, zobaczymy jak bedzie, mam nadzieje, ze jakos mi sie uda. Napoczatku moze byc nawet "washes dishes" :wink: Zreszta juz sie tam pracowalo jako cleaner w hotelu :]


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 17:21 
Cytuj  
Kumpel pojechal na poczatku lipca i zdaje mi czeste relacje, wiec mam wiadomosci z pierwszej reki :wink:.

Co prawda nie mieszka w Londynie tylko jakies 30km od niego (jakas prowincja), ale nie zaluje, bo robota jest bez wiekszych problemow. Po przyjezdzie poszedl do jakiejs tam agencji i mial robote za 3 dni - jezdzil wozkiem elektrycznym w jakims magazynie i robil zaladunek/rozladunek towarow. Po 2 tyg. go zwolnili (nie bylo roboty), za 2 dni mial juz nastepna - tez jakas fizyczna of coz. Z tego co mi mowil dostaje na reke 5.5Ł/h (zarabia z 10Ł/h, ale polowe bierze agencja za zalatwienie roboty, zalatwienie spraw podatkowych, no i do siebie). On ma ten plus, ze za mieszkanie nie placi, bo ma tam jakas ciotke czy cos, tylko za jedzenie. Generalnie znajac srednio jezyk mozna sobie dac spokojnie rade, wszyscy oszukani Polacy wracajacy po tygodniu-dwoch do kraju bez grosza przy duszy to albo tacy, ktorzy znaja po ang. 10 slow na krzyz, albo strasznie naiwni ludzie, ktorzy obcej osobie daja 300Ł, bo ma im zalatwic robote (oczywiscie to jest ostatnie widzenie z ta osoba).

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 17:34 
Cytuj  
Moglbys poprosic goscia o adres www/stacjonarny/telefon do tej agencji?

Slyszalem o siakims Job center, ale nie wiem czy to to :]

Taa, mam nadzieje, ze nie bedzie ze mna tak zle i ze uda mi sie zrealizowac to co zamierzam :]

Jedynym debilizmem do ktorego musze sie przyznac i ktory jest moja wina to to ze w wieku 20 lat nie mam jeszcze prawka i ze nie chcialo mi sie go skonczyc, a byloby z pewnoscia pomocne :|


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 17:50 
Cytuj  
odpowiem Ci tak jak moj kumpel ktory przepedzil w Anglii 9 lat przeszlo , ma tam sporo rodziny i zna Londyn prawie jak wlasna kieszen..

bez studiow Angielskich zapomnij o jakiejkolwiek lepszej robocie niz taka (ktora dostanie Polak bo nie chcial jej Anglik) ,
albo studiach rownowaznych , mniej wiecej Uniwersytet Sydnej albo Perth (Australia ma jeden z najwyzszych standardow uczelni i jest o wiele tansza ) , co z tego ze zarabiasz w funtach skoro Londyn to obecnie jedno z najdrozszych miast na swiecie , na jedzenie minimum 250 funtow leci , panie ..daj pan spokoj :smile: , korzystaj chlopie zes w UE i idz na dobra uczelnie Angielska

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 18:15 
Cytuj  
Taaa, cena powiedzmy Oxfordu 1200 Ł :| Wole sobie w roczek odlozyc na studia logistyczne w polsce, dostac dwa dyplomy(Francuski i Polski), a magisterke tylko skonczyc powiedzmy na Oxfordzie czy Cambridge :/

"Nic za darmo, za darmo umarlo" :wink:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 19:01 
Cytuj  
jesli myslisz o londynie zeby tam pomieszkac rok to troche lat musisz miec...

czemu zes sie opierdalal i angielskiego nie uczyl : /?


_________________
Obrazek
http://www.pajacyk.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 19:38 
Cytuj  
przed UE studenci placili siedmikrotnie wiecej , natomiast teraz placisz za studia w Anglii tyle co rodowici mieszkancy :smile: , tanio nie jest ale odbierzesz solidne wykrztalcenie natomiast w Polsce moze i jest poziom duzy (czytaj:klada do lba co sie da i czasem totalnie z innej dziedziny ) , ale system edukacyjny jest przestarzaly i niedofinansowany ,i z roku na rok coraz mniej pieniedzy idzie na szkolnictwo . W Anglii masz komisje co sprawdza w najdrobniejszych szczegolach wszystko poczawszy od ile kasy tam leci po systemy stypendialne i procz tego masz rankingi uczelni i biura karier co pomagaja w szukaniu pracy ( nie we wszystkich :smile: ) , jak masz glowe na karku to zalatwisz sobie robote na uczelni , jest tam co robic:)

ale to moj punkt widzenia oczywiscie , powodzenia

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 19:50 
Cytuj  
Smolik - w sierpniu koncze 20.
Wiesz, opierdalalem czy nie jako tako znam, tragedii ze mna nie ma :wink: Dwa lata temu sie dogadywalem to mysle, ze tym razem tez :wink:

Aldatha - i tak nie dam rady teraz. Zeby przystapic na studia w anglii trzeba miec angielski przynajmniej na poziome edvance, a ja mysle, ze oscyluje wokolo FC :/

Zreszta to co mowisz to jest troszke wyidealizowana teoria.


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 19:58 
Cytuj  
Jak, kurwa twarz, chcesz w Londynie zafunkcjonować z angielskim, skoro nawet po polsku nie potrafisz poprawnie się wypowiedzieć?

Może tak przestaniecie kompromitować nasz kraj, ćwierćmózgowcy, wyjeżdżając za szmalem... Byle zarobić... Choćby szambo czyszcząc.. Byle za funty...

Niech jakiś admin przeniesie ten post na flames....
Musiałem komuś nabluzgać, i wreszcie chujka znalazłem...

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 20:27 
Cytuj  
Holger postaram ci sie to wyjasnic tak zebys zrozumial - S P I E R D A L A J!

Nie, bawia mnie twoje glupie komentarze.

Idz do kibla, zwal konia i wroc jak ochloniesz....

Nie masz nic konktretnego do powiedzenia to idz juz spac, bo juz dawno po bajce ;/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 20:40 
Cytuj  
Heh, jednak masz jakieś zaczątki jaj... Szczególnie wziąłem sobie do serca to:

Idz do kibla, zwal konia i wroc jak ochloniesz....

Ditto...

A jak już będzesz w Londynie, to polecam Hugh Street, tuż obok Victoria Station... Ja tam trafisz, to będziesz wiedział dlaczego...

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2004, 21:10 
Cytuj  
Co?? Przetrzepali ci tam dupsko i teraz polecasz?

Nie, dzieki :wink:


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.