mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 20:12 
Cytuj  
kolejna porażka tym razem z danią 1:5
czy Janas jest idiotą?
czy wskoczymy z 27 na 100 miejsce w FIFA ?
czemu Engel niewróci ?




Czy ktoś potrafi na ten pytania odpowiedzieć? :] :evil:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 20:40 
Cytuj  
http://www.forum.o2.pl/forum.php?id_f=84
Zapraszam.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 20:42 
Cytuj  
Polscy sportowcy generalnie sa do dupy...

Patrz siatkarze (wygrali z Serbia przegrali idotycznie z Grecja)
Patrz Gruchala, prowadzila i przegrala...
Patrz tenis stolowy Krzeszewski i "Lucek" w deblu dali dupy a i w singly zle poszlo...
Judo tez...
Konie...

Jedynie ta Jedrzejczak jakos sobie dala rade.

A mnie szlag trafia jak ogladam te transmisje.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 20:44 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
(..) A mnie szlag trafia jak ogladam te transmisje.


Dlatego ja już od dawna nie oglądam.
Szkoda nerwów.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 21:38 
Cytuj  
Ja uwazam, ze nasza reprezentacja w p.n. dostaje przez Janasa - k****a, jakby Engela nie wyrzucili tybyśmy jescze wygraywali a tak no comment. Taki np. Sven Goran Errikson... Anglia dostała na ME04 a selekcjonera maja dalej bo wiedza, ze jest dobry i jeszcze ich z tego dolka wyciagnie.... niestety nasz PZPN nie wyciaga wnioskow dlatego byl Boniek (co zrezygnowal po 10 spotkaniach :har: ), a teraz jest pan Janas co nie potrafi nawet porzadnego skladu zebrac i zrobic z nich kadry narodowej podobnej do tej ktora zrobil Engel :/ (cholera ostatnio zauwazylem ze te moje posty sa cosik przy dlugie.... :D ).

ENGEL WROC!!! :(


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 22:20 
Cytuj  
Dhoro jestem podobnego zdania:) to że ENGELOWI się niepowiodło na MŚ02 to nieoznacza że jest słaby , dla mnie ENGEL było o niebo lepszy od janasa czy bońka :lol:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 17:17 
Cytuj  
Polska - Grecja, Polska - Francja (siatkowka) - no comment...
Robert Krawczyk (judo) - no comment...
Mateusz Kusznierewicz (zeglarstwo klasa Fin - spadek z miejsca 1 na 3) - no comment...
Sylwia Gruchała (szermierka - floret) - ta chociaz wygrala ten brazowy medal...chociaz miala szanse na zloto
Otylia Jędrzejczak - tu chyba nie trzeba nic mowic :D -oby tak dalej - tylko ty Otylio dbasz o honor Polski!

Jak ogladam jakas transmisje w olimpiady i bierze w nich udzial Polak to wszyscy komantatorzy wychwalaja jego poprzednie starty mowia ile to trenowal itd. i za ma szanse na zloty medal - a jak przychodzi co do czego to... Polak/Polka spiepszy wszystko... i po co my na tej olimpiadzie?
Jedyne chyba co nam zostalo to Agata Wróbel (podnoszenia ciezarow), Robert Korzeniowski (chod) i Marek Mikulski (zapasy - koles z mojego miasta :D ). Czyli teraz Polacy ani w pilke nozna ani w siatkowke (a odnosilismy takie sukcesy) jush chyba nigdy potega nie beda... na inne dyscypliny to chyba tez nia ma co liczyc... - poza paroma ww. wyjatkami.
A co do Mikulskiego to jest fajna historia z nim zwiazana:
marek ma dziewczyne o podobnych do niego rozmiarach i uroczej xywie..."Chruma" :D, i ta Chruma ma zespol metalowo-rockowy i kiedy w naszym Domu Koltury byl maly koncert i ona tez tam grala, oczywiste jest ze Marek tez tam byl - ale do rzeczy - stoje sobie trzepie cherami, pogo na maxa i wpewnej chwili z calej sily (przypadkiem!) walnolem jakiegos kolesia, odwracam sie w jego strone patrze w gore a tam ... Mikulski trzymajacy sie za ...nos(!) :o ... mysle sobie o k***** jush po mnie! A on usmiechnol sie, poklepal mnie po ramieniu i powiedzial ze spoko, bo wie ze to przypadkiem.
Wiecie co ja wtedy poczulem....? :roll:


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 16:59 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
jakby Engela nie wyrzucili tybyśmy jescze wygraywali

Czy przypadkiem Engel nie odszedl? Moj ty guru pilki noznej.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 17:34 
Cytuj  
a mi sie wydawało ze go wyrzucili..... :har:


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 11:48 
Cytuj  
Wyrzucili czy nie wyrzucili to sprawa drugorzędna. Ważne jest to, że od czasu jego odejścia nasza reprezentacja, gra jak zbieranina niby gwiazd,które myśla tylko o forsie a nie o jak najlepszej grze dla swojego kraju.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 15:58 
Cytuj  
Dla milosnikow Engela polecam:

http://www.kabaretotto.pl/MP3/engel.mp3

Muminus

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 17:14 
Cytuj  
:o
nasi siatkarze wyszli z grupy.......
jak myslicie jak daleko teraz zajda...? bo ja mysle ze na tym zakonczymy nasze sukcesy... :-?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 18:52 
Cytuj  
Nie mamy zlej druzyny siatkarskiej, tylko druzyna ma chujowe podejscie do sprawy... Ale coz, oni to potrafia zrobic to dobitnie, nie raz to sie potwierdza, ze dla nich jest wazniejsze to co NA glowie (nowe fryzurki, kolory wlosow) niz to co w glowie.

Przyklad - kiedy graja np. w lidze mistrzow mecz dzien po dniu, to po pierwszym swietnym meczu ida na impreze sie zalac w trzy dupy, a wiadomo jak na kacu sie 'sportuje' :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.