mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 10:07 
Cytuj  
Przyszlo emaila - jako ze sporo mamy adminow na forum postuje w celach edukacyjnych :D

OPOWIESCI INFORMATYKOW

1) Kiedys pracowalem z babeczka, ktorej podmienilem wygaszacz na
czarny ekran. Nie bylo widac nic - po prostu czarny monitor. Ona
oczywiscie nie wiedziala, ze to wygaszacz i przyszla kiedys do mnie z prosba ,zebym sprawdzil jej komputer. Podszedlem do sprawy fachowo. Zamyslilem sie, chrzaknalem, znowu zamyslilem, a potem poinformowalem ja, ze jeden z kabli w komputerze jest luzny i trzeba mocno huknac dlonia w biurko, zeby zaczastykac.
I dla przykladu uderzylem mocno w biurko, co okazalo sid nad wyraz skuteczne (oczywiscie chodzilo o to, zeby poruszyc myszka i wylczyc wygaszacz. Tak mi sie ta zabawa spodobala, ze bylem ciekaw kiedy kobitka sie zorientuje... Po dwoch miesiacach, zobaczylem jak szkoli nowa osobe, i uczy ja umiejetnie uderzac w biurko "...bo kabelek jest luzny" :D


2) Kiedys stworzylem efekt graficzny, ktory wyglada jak przesuwajace sie swiatlo w kserokopiarce. Oczywiscie nie moglem sie oprzec i wbudowalem go w program w biurze. Pracownikom zapowiedzialem, ze mamy teraz zawansowany program i oprocz logowania musza jeszcze przykladac reke do ekranu - wtedy ekran skanuje ich odciski palcow. Przez prawie miesiac mialem ubaw, patrzac jak pircioro glabow przed kazdym zalogowaniem przyklada reke do ekranu i czeka az ekran zeskanuje ich odciski. Oczywiscie bawilbym sie dluzej, gdyby nie szef, ktory wszedl do biura z rozdziawiona szczeka, wzial mnie na bok i kazal mi to natychmiast odinstalowac...


3) Siedze sobie w kanciapie z kumplem i nagle wpada zaaferowana kobieta. Z dyskietka w reku klnie i mowi, ze stacja jej padla. Pouczylem ja, ze trzeba bylo zadzwonic (akurat bym sie ruszyl), ale w koncu mnie namowila i razem z kumplem poszlismy obadac sprawe. Dochodzimy do jej biurka, ja patrze, a ona wklada dyskietke do gory nogami i krzyczy, ze "Stacja nie dziala, a ona MUSI zgrac co trzeba!". Patrze na kumpla, on na mnie, widze ze kumpel juz ma powiedziec Pani w czym rzecz, wiec gestem reki go uciszam i mowie:
- Bo widzi Pani. Ktos sfuszerowal sprawe! Ma Pani komputer postawiony do gory nogami...
Po czym przekrecilem jednostke i wyszedlem z pokoju z kumplem, zeby sie wysmiac.

4) Zadzwonila do nas kobitka i stwierdzila, ze jakis idiota odlaczyl jej LAN.
W zyciu babki nie widzialem, ani jej komputera, ale ide do niej.
Akurat nie bylo jej w boksie, ale juz widze, co jest grane.
Panienka przesunela sobie komputer z prawej strony boksu na lewe a ze kabel z sieci byl za krotki, to go odlaczyla.
Przesunalem komputer z powrotem na prawa strone, wpialem dyndajaca wtyczke i napisalem kartke: "DZIALA TYLKO PO TEJ STRONIE BOKSU!"


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2004, 14:08 
Cytuj  
lol niezle niezle :) jak bedziesz mial tego wiecej to chetnie przejme od ciebie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 20:41 
Cytuj  
O kurcze pieczone..zajebiste zajebiste naprawę.
szkoda, ze niemiałbym sumienia takich rzeczy robić (szczególnie ze skanerem dłoni wmonitorze..).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.