mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Chcesz automatycznego dodawania avatarow?
Tak, chce (100x100 px) 29%  29%  [ 19 ]
Tak, chce (100x100 px) 29%  29%  [ 19 ]
Tak, chce (80x80 px) 12%  12%  [ 8 ]
Tak, chce (80x80 px) 12%  12%  [ 8 ]
Nawet nie chce o tym slyszec! 9%  9%  [ 6 ]
Nawet nie chce o tym slyszec! 9%  9%  [ 6 ]
Liczba głosów : 66
Autor Wiadomość
**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 22:20 
Cytuj  
Wiem, ze temat byl juz poruszany, ale co zostalo zakopane niech sobie lezy w piachu. Zastanawia mnie dlaczego admini mmorpg.pl nie dadza opcji dodawania avatarow z wlasnych adresow (phpBB obsluguje taka opcje, jesli mnie pamiec nie myli), wtedy obrazki nie sa przetrzymywane na serwerze, gdzie znajduje sie samo forum i co za tym idzie nie obciazaja go ani nie zapychaja dysku. Limit wielkosci moze wynosic 80x80 pikseli, chociaz osobiscie jestem za opcja 100x100 px.
Prawde mowiac pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim jak reczne dodawanie avatarow.

Sprawdzmy czego chce lud :)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 22:26 
Cytuj  
Ja chce bnardzo mocno opcje pierwsza bod ami to nowe mozliwosci


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 22:50 
Cytuj  
ahhh, ograniczenia tylko ograniczaja! zdjemijmy okowy, uwolnijmy sie z kajdanow!

vote for 10000x10000 mpix!


... ;/


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 22:55 
Cytuj  
Ta i ludzie zaczna sobie kosmiczne avatary dodawac, a nawet czasem pewnie doszloby do pr0n albo pr0n "humor" :
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2004, 23:00 
Cytuj  
jest dobrze po ch zmieniac......


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 01:53 
Cytuj  
Aenima - jest dobrze? Chyba chciales powiedziec: "jest dobrze bo mam avatara, wiec po co zawracac sobie tym glowe".

Pieszczoch - kurde, przeciez na wiekszosci for mozna dodawac avatary i jakos nikt nie zaklada z gory, ze beda to gole dupy czy cus. Paranoja. Szansa, ze ktos sobie da fiuta na avatara jest taka sama jak na posta z samymi wyzwiskami pod twoim adresem. Od tego sa moderatorzy.

Crategus - 100x100 robi sie powoli standardem, a 80x80 powoli konczy sie nim byc. Avatary powyzej 100x100 pikseli nie wchodza w gre, wiec nie dramatyzuj. Masz avatara i sie ciesz. Poza tym, wcale sie nie upieram na 100x100, moze byc nawet 60x60, phi.

OK, nie chce sie klocic. Chce tylko zobaczyc jakie beda wyniki ankiety.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 10:56 
Cytuj  
akurat Aenima i Pieszczoch mają rację, do tej pory nikt nie narzekał i było dobrze, wiec po co to zmieniać.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 12:07 
Cytuj  
Dodawania avantarow nie jest takie skompilkowane:

Cytuj:
aby umieścić własny avatar i tytuł należy prześłać obrazek w formacie gif, jpg lub png, o wymiarach 80x80 pixeli, proponowany tytuł (max 25 znaków) i nazwę użytkownika na adres [email protected]. Bez podania tytułu i nazwy użytkownika umieszczenie avatara nie będzie możliwe! Animowane gif'y nie będą zamieszczane. Jeżeli avatar i tytuł nie zostanie umieszczony w ciagu 72h od wysłania emaila, prosimy o ponowne przesłanie


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 12:15 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Crategus - 100x100 robi sie powoli standardem,


Chyba bardzo powoli.... niektorzy lacza sie przez modem i musza czekac/placic az im sie zaladuje twoj wiekszy avatar.... :evil:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 12:26 
Cytuj  
Calis niektórzy ? Na TYM forum ? Szczerze wątpię że uda ci się znaleźć tu choć jednego modemowca :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 12:34 
Cytuj  
Hm, a czemu nie... czasem ktos moze byc z dala od domu albo poprostu nie miec jeszcze stalego lacza, a jest zainteresowany mmorpgami, co bardzo mobilizuje do szybkiej instalacji :)

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 14:52 
Cytuj  
Calis napisał(a):
truetly napisał(a):
Crategus - 100x100 robi sie powoli standardem,

Chyba bardzo powoli.... niektorzy lacza sie przez modem i musza czekac/placic az im sie zaladuje twoj wiekszy avatar.... :evil:

Jak widzisz twoj argument z modemowcami nie wypalil. Jesli tak troszczysz sie o nich to moze gan tych, ktorzy wklejaja w swoich postach screeny czy inne obrazki, hm?
Wiekszy wymiarowo avatar nie oznacza wiekszy objetosciowo. To oczywiste, ze daje sie limit objetosci 50-80 kB na obojetnie jaka opcje. Nie mowiac juz o tym, ze nie kazdy musi sobie dac avatar na 100x100 pikseli - to jest tylko gorna granica.

Wracajac do ankiety. Jak na razie 50% chce 100x100, 22% 80x80 i 27% w ogole nie chce avatarow. Chyba nie musze tego komentowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 15:30 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Jak na razie 50% chce 100x100, 22% 80x80 i 27% w ogole nie chce avatarow. Chyba nie musze tego komentowac.

Na ilu uzytkownikow forum? 24? Rotfl.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 16:43 
Cytuj  
Nie, 25. Ech... Chyba jasno widac duzo mowiace slowa: "jak na razie".

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 17:32 
Cytuj  
Na roznych forach widuje avatary po 200-300kb. Dobrze, ze przynajmniej tutaj takiego animowanego burdelu nie ma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 19:03 
Cytuj  
Uważam, zę Avatary powinny być przyznawane automatycznie , dużo forów widywałem i jakoś NIGDY nie spotka \łem się z jakimś zboczonym/chorym avatarem. A naprzykłąd ten system co działą teraz aż tak elegancko dział, że jeszcze nei mam Avatara....

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 21:04 
Cytuj  
a ja sadzilem ze forum jest do dyskucji a nie szpanowania avatarami :(
ale jak widac sa rozne podejscia.

a co do ankiety to ludzie jezeli admini stwierdzili ze nie bedzie uploadu czy to ze wzgledu na miejsce na serverze czy na bezpieczenstwo i obojetnie jak to jest gdzie indziej to uszanujcie ta decyzje.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 00:49 
Cytuj  
Jak widzisz dyskusje na rozne tematy pieknie sie tocza. Narzekac moglbys, gdyby forum swiecilo pustkami. Jesli nie jestes za avatarami to moze z laski swojej usun ten ktory stoi przy twojej ksywie, hm? Pytanie jest retoryczne, wiec nie odpowiadaj.
Nastepnym krokiem ku lepszemu jest wlaczenie avatarow, ktore sa - jakby to powiedziec - nieodlacznym elementem forum, podobnie jak emotikony.

Ale ja sie tylko spokojnie pytam: jakie niebezpieczenstwo? Golego cycka? Ohoho... Terroryzm to przy tym pestka.

Dobra, to jest moj ostatni post pod tym tematem, daje sobie spokoj. Nie mam ochoty odpowiadac na idiotyczne argumenty. Popatrze sobie jak sie ukladaja glosy w ankiecie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 02:00 
Cytuj  
truetly napisał(a):
Jak widzisz dyskusje na rozne tematy pieknie sie tocza. Narzekac moglbys, gdyby forum swiecilo pustkami. Jesli nie jestes za avatarami to moze z laski swojej usun ten ktory stoi przy twojej ksywie, hm? Pytanie jest retoryczne, wiec nie odpowiadaj.
Nastepnym krokiem ku lepszemu jest wlaczenie avatarow, ktore sa - jakby to powiedziec - nieodlacznym elementem forum, podobnie jak emotikony.

Ale ja sie tylko spokojnie pytam: jakie niebezpieczenstwo? Golego cycka? Ohoho... Terroryzm to przy tym pestka.

Dobra, to jest moj ostatni post pod tym tematem, daje sobie spokoj. Nie mam ochoty odpowiadac na idiotyczne argumenty. Popatrze sobie jak sie ukladaja glosy w ankiecie.


Widzisz truetly wiekszosc z nas pisze na tym forum juz dobre pare lat i lubimy je takie jakie jest. Wiekoszosc innych for wyglada jak kupa wlasnie przesz avantary i jakies popierdolne sygnaturki w stylu "
ALE JEZDEM FAJOSKIWiec nie probuj zmieniac tego forum na sile jak nikomu to do szczescia nie jest potrzebne.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 13:30 
Cytuj  
Narzekac moglbys, gdyby forum swiecilo pustkami.

Oj, zapedziles sie troche w wypisywaniu bzdur. Przeczytaj topic od poczatku, wysil sie z calych sil i zastanow kto tu narzeka ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.