mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 04:52 
Cytuj  
Hmm tak usiadlem do forum przeczytalem jeszcze raz posty i mam taka prosbe do konradora i ekipy z cl.

Panowie ta droga to flamy sie nie skoncza..
Prawda jest taka,ze jezeli ktos gral na OSI i nie rpgowal tam to zawsze bedzie mial jakies waty do CL i od tego sie zacznie. Jak jeszcze trafi na konradora ( :smile: ) to sie zacznie flame w tym momencie na niego . A jak widac w takich zagrywkach konrador dobrze sobie radzi i mozecie sobie poprodukowac nastepne posty na forum .

Uwazam , ze EOT na flamy. Niech CL bedzie mialo choc jeden czysty topic bez OT ehhe.
A do panow z CL nie podsycajcie, chyba ze was to bawi..
Proponuje jezeli chcecie nas graczy z OSI przekonac do serva to zalozcie nam konta, pokazcie server albo cos. Chetnie bysmy pewnie zrobili to samo z OSI ale 10$ jest skuteczna zapora.
Jezeli jednak ktos ma jakis darmowy miech niech messnie kogos z OSI chetnie pokazemy co i jak.

I EOT bo sie zaczynaja robic nudne wasze flamy, krecicie sie w kolko ehhe :smile:

UO jest fajne .. juz.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 08:15 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-22 04:52, Kiyote napisał:
Panowie ta droga to flamy sie nie skoncza..

a muszą? :smile:
Cytuj:
konrador dobrze sobie radzi i mozecie sobie poprodukowac nastepne posty na forum .

Buuuuhahahaha! :lol: biedny konrador... a ja mysle ze jest raczej cienki... mamy duzo lepszych flooderow/spamerow na # :/
Zreszta z czasem ktorys pewnie zajrzy na wasze sterylnie czyste forum dla OSI... a swoja droga maly ruch tam macie :razz: - czyzby tylko was kilku gralo na OSI?
Cytuj:
A do panow z CL nie podsycajcie, chyba ze was to bawi..

pewnie, to prZeciez tylko forum - pogadac mozna, poflamesowac tez :smile: byle nie off topic :smile:
Cytuj:
I EOT bo sie zaczynaja robic nudne wasze flamy, krecicie sie w kolko ehhe :smile:

wasze a zwlaszcza konradorka byly nudne juz od samego poczatku... :/
Cytuj:
UO jest fajne .. juz.

racja! :smile:


[/quote]

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 08:22 
Cytuj  
Tak czy siek Kiyote ma racje. Njlepiej EOT z flamami :wink:


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 08:34 
Cytuj  
Daemo i widzisz ja grzecznie spokojnie a ty?
Nie da sie zrobic jakiegos tam sojuszu(?) jednostronnego hehe

_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kiyote dnia 2001-11-22 08:35 ]</font>

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 09:57 
Cytuj  
Kiyote, jesli laska, przyjrzyj sie na moj ostatni post w tamtym topicu. Ja zakonczylem dyskusje, oczekujac jednej konkretnej odpowiedzi - takiej nie uzyskalem.
Nie bede kontynuowal rozmowy z tym "panem", bo to sie mija z celem. Skoro ja popycham pierdoly, to co, w takim razie, robi Konrador. Nie widze "jego" maili na clse_bugs, nie widze sugesti nt zmian,w topicu do tego przeznaczonym" (tylko poczatki czepiania sie) - na "slowa wyssane z palca nie bede odpowiadal" (za takie uznaje mowienie, o przepraszam gdybanie, o obecnym cl nt tego co bylo piec miesiecy temu, bez zapoznania sie z "tematem").

Cytuj:
konrador napisal:
krzyk to nastepna proba znalezienia bugow tak? gdy juz dowiesz sie jak wiele rzeczy nie dziala na serwerze i czego ludzie od was oczekuja mowisz - 'jak wam sie nie podoba to idzcie grac na osi shardach?'
pytam z ciekawosci bo dokladnie takie bylo podejscie adminow ktorych mialem nieprzyjemnosc poznac
imho jesli cos robisz - rob to porzadnie i nie rob nikomu l/aski
taki maly hint...


Mowi o cl'ce, z czasow, ktore pamietaja tylko "nieliczni" (gora 30 osob - wiecej wtedy nie gralo). "Tutaj", ze "swoim darmowym shardem", "wdepnelismy" niedawno.

Jesli krzyku zaklada topic "teraz", to raczej oczekuje odpowiedzi nt tego co "teraz" sie dzieje, a nie tego co "bylo" mam rzucac przedzialem dat ?).

Nikt z nas "zwady" nie szukal, gdyby ktos mial taki zamiar, zajrzalby do "waszego dzialu" i tam "posmecil" i "pogdybal". (Niezaleznie od tego czy gral na osi ostatnio lub trzy lata temu / piec minut lub pol roku).

Pozdrawiam.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: dzi4du dnia 2001-11-22 09:59 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 10:19 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-22 08:34, Kiyote napisał:
Daemo i widzisz ja grzecznie spokojnie a ty?
Nie da sie zrobic jakiegos tam sojuszu(?) jednostronnego hehe

Kiyote - można :smile: Ale po co? Skoro Konrador lubi flames to i tak bedzie je prowokował co szczerze powiem mnie już nie przeszkadza :smile:

pozdrawiam :smile:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 10:34 
Cytuj  
Łotrze! :lol:


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 10:44 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-22 10:34, Crategus napisał:
Łotrze! :lol:

hehehe UOtrze! :wink: :lol:

swoja droga pamietacie chyba wystepy konrador&Co na pierwszym forum (provector, CL na sphere jeszcze) - bylo to samo... poprostu z czasem samo zgasnie :smile:

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 15:21 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-22 10:19, Daemo napisał:

Kiyote - można :smile: Ale po co? Skoro Konrador lubi flames to i tak bedzie je prowokował co szczerze powiem mnie już nie przeszkadza :smile:


Ale innym ludziom (np. mi) przeszkadza. Sorka, ale jesli widze kogos z CLki, ktory zachowuje sie tak, jak Ty teraz, to zaczynam nabierac podejrzen, ze niektorzy ludzie z CLki sa tacy, jakich ich opisuje konrador. Wiec prosze Cie, skoncz.

Pozdrawiam


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 17:29 
Cytuj  
Wiesz Torpeda w gruncie rzeczy to cie chyba lubie hehe :smile:

I popieram akurat w tej kwestii ..

UO jest fajne.. juz.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 20:20 
Cytuj  
Po prostu nie toleruje chamstwa... z niczyjej strony ^_^

Pozdro


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 20:59 
Cytuj  
swoja droga pamietacie chyba wystepy konrador&Co na pierwszym forum (provector, CL na sphere jeszcze) - bylo to samo... poprostu z czasem samo zgasnie :)

tak daemo przeszedles przeobrazenie po tym jak dowiedziales sie ze najbardziej ciesza mnie gdy sie wkurzysz i za duzo powiesz no i teraz nagle juz ci moje posty nie przeszkadzaja
ok. co do moich tzw wystepow na pierwszym forum to zakonczyly sie one wraz z zamknieciem forum - widac moderatorzy nie mogli sobie poradzic.. martwilo ich to ze mialem racje :(

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2001, 14:14 
Cytuj  
wtrace sie a propos darmowych miechow na osi.
swojego czasu mialem dwa takie.
oddalem (za drobna oplata) swoim znajomym, ktorzy grali na CL. teraz graja na OSI
ich gre na osi zobaczyl nastepny kumpel... po dwoch dniach sprzedalem mu UO3d... on rowniez uciekl z CL.
znam jeszcze kilka osob, ktore przeniosly sie z CL na OSI.
ale pomysl z zalozeniem nam kont na CL nie jest taki glupi. Moze docenilibysmy go tak, jak to zrobil Vasques.
ja co prawda gralem przez chwile na CL (juz za panowania Krzyka) ale wymieklem po kilku godzinach z kilku powodow, ale to nie jest wazne. podobno teraz jest inaczej.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 21:21 
Cytuj  
Dla mnie CLSE jest Bomba:D na Osi gralem tylko troche niecaly miesiac i nie zbyt mi sie podobalo :sad:

***

Posty: 852
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 21:38 
Cytuj  
Wszystko zalezy od twoich upodobań i od tego jak zaczniesz, ja na szczęscie zaczołem od CL, przyzwyczaiłem się do panujących tutaj zasad, stały się one dla mnie codziennością, ostatnio z braku CL zaczołem pogrywac na Zulu Hotel (takie modyfikowanye OSI z oczojebnymi kolorkami) i chwilami nie moge się odnaleźć w tamtym świecie, a niektóre zasady odbieraja mi przyjemność z grania, potwory cie nie lootoją, inni gracze tez raczej tego nie czynią (możesz więc spokojnie ginąć bez obaw), statystyki wzrastają szybciej niż podatki (pierwszego dnia grania zanotowałem łączny wzrost statystyk o 75 punktów, po 2 dniach ćwiczenia anatomii inteligencja wzrosła mi o 30, a mam tylko journeymana), wszędzie chodza jakies potwory, i zanim dojdziesz do jaskini lizardów miajasz gargiyle, gazery i zywioła wody, wszędzie stoją jakies domy, żadko się widuje jakieś zwierzęta, mi to przeszkadza, ale jakbym zaczoł od tego shardu moją przygodę z UO, to większość rzeczy na CL by mi pewnie przeszkadzało, a tak wolno rosnące statystyki i brak możliwości rozmów o RL i smielyów pewnie odebrałyby mi chęc do dalszej gry. Wielu co zaczynało na SC na CL nie może patrzec, ci co na CL, na SC nogi nie chcą postawić.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: 9in dnia 2002-01-08 21:40 ]</font>

***

Posty: 852
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 21:48 
Cytuj  
Co do CL, ostatnio "zwiedziłem" parę shardów i musze przyznać, że mamy jeden z najładniejszych (jeśli nie najładniejszy) shard na świecie (naprawdę), wszystjko tu żyje, wszędzie biegają zwierzątka, stoją ławki i latarnie, nie ma martwych miast złozonych z samych domków i latarni, jest duża różnorodnośc, GM naprawdę bardzo się napracowali, no i jeszcze ta karczma po schodkach koło baku w Minoc jest tylko na naszym shardzie.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 22:25 
Cytuj  
O to chodzi, każdy ma inne preferencje i wybiera to, co mu się podoba. Mi odpowiada świat jaki oferuje nam CL, kogoś bardziej przyciągneła SC, ktoś lubi grać na DZ a jeszcze ktoś polubił klimat OSI. Dyskusje na ten temat zawsze będą prowadziły do "wybuchów", bo ostro ścierają się tutaj opinie i gusta... Więc może nie powinno być rozmów na ten temat? :razz:
Tucio

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 22:31 
Cytuj  
Kiyote na poczatku nawoływał do zaprzestania flame'ów i offtopicow. I oczywiście tych dwóch rzeczy jest w tym wątku najwięcej. Cóz, widać tak musi być.
Dyskusje o wyzszosci shardów prponuje prowadzić w innym wątku, a flamować na flamboardzie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.