mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 13:57 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
Nefastus napisał(a):
XSiV napisał(a):


Jezu, przestań być dzieckiem mediów. Jeszcze mi powiesz ze ABW i CBA zainstalowało ci kamery w kwiatkach i żarówkach.


Zaglosuj jeszcze raz na PiS'ie i pogadamy


Nigdy nie glosowałem na PiS, pacanie. Ale uważaj, skarbówka i CBS ogląda tą stronę, lepiej schowaj swoje skręty.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 14:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Wbrew całej pseudo kampanii, nikotyna sama w sobie jest szkodliwa dla zdrowia.

Oczywiście, ze jest. Ale nie truje tak jak pozostała część dymu tytoniowego. I nie jest rakotwórcza.

X.


Prawda, ale jak mówimy o szkodliwości petów, to chyba być realnym i po całości.

(Sam pale)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 14:15 
Cytuj  
Nie, ja piszę o szkodliwości e-papierosów w porównianiu ze zwykłym papierosem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 14:34 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nie, ja piszę o szkodliwości e-papierosów w porównianiu ze zwykłym papierosem.

X.


Ah, to co innego.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niech kazdy robi co chce, byle nie szkodzilo to innym.

Problem w tym ze dym z papierosow szkodzi innym, i moze Ty czy XSiV wychodzicie kulturka na balkonik jak jestescie w domu, a w miejscach publicznych nie palicie, ale cala masa debili ktora potrafi przyjsc na przystanek pelen dzieciakow i pali jednego za drugim.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:43 
Cytuj  
podobnie jak jest masa debili, ktora jezdzi samochodami po pijaku.
albo rzyga najebana w tramwajach.
albo jara gdzie im wygodnie.
albo napierdala innych na stadionach.
sorry ravushimo ale to nie jest problem innych, tylko spoleczenstwa.
bo ja wydaje na swoje uzywki nie robiac innym krzywdy.
ale nie moge odpowiadac za cala reszte.
natomiast wasze podejscie, 'bo ci co pala to sa chujami' tez do mnie nie przemawia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:55 
Cytuj  
Przeciez nie napisalem ze jestes chujem mendol daruj se takie odpowiedzi, ani tego ze alkoholicy sa lepsi itd. jesli o mnie chodzi to wodka i piwo tez moga byc drozsze nawet dziesieciokrotnie, lepiej ci teraz?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja mam efajke i nie jest najgorzej.
z paczki dziennie czerwonych, zszedlem do 3-4 mentolowych cienkich.
weekend bez normalnej fajki tez nie jest problemem.

niahu: ty nie pijesz, nie palisz, nie cpasz - nie wiem wiec co cie tak cieszy.


Same here ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:01 
Cytuj  
ale to nie chodzi o to, zeby MI bylo lepiej. bo mi jest calkiem dobrze :)
chcialbym tylko, zeby obroncy krzyza zrobili cos aby im bylo lepiej, bez wymuszania chorych przepisow/akcyzy/podatkow na innych.
ja rozumiem twoj argument, ze sa debile, ktorzy pala na przystankach. i jesli ci to tak przeszkadza to zrob cos z tym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:04 
Cytuj  
Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:08 
Cytuj  
to czemu nie przyjebiesz? :)
serio te obrazki sa na maxa z dupy xanth.
bo gdyby kazdy z nas zwracal uwage debilom z fajka w zebach to swiat bylby lepszy.
moj sasiad jak wychodze z dzieckiem z domu, to zapierdala z predkoscia swiatla i macha rekami.
ale sam sie ogarnal, nie musialem nawet slowa mowic.
takze wedlug mnie, zamiast chujowych cen i pierdolenia przydalaby sie kampania spoleczna, ktora by zwrocila uwage palacych na srodowisko dookola nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:10 
Cytuj  
Ale palacy zawsze maja latwa wymowke "ty nie rozumiesz, bo nie palisz" ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:12 
Cytuj  
taka wymowke to stosowalem jak mialem 20 lat i wygladalem lepiej niz cypis :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Obrazek

X.



To ty idziesz 1cm za nim, że ten dym do ciebie dociera? :o

2 sprawa nikt nigdy mi nie wmówi, że tak zwane "Secondhand smoke" istnieje to jest kompletna bzdura. Ciekawe co jest bardziej szkodliwe dla ciebie? przechadzka po centrum miasta w godzinach szczytu, czy "Secondhand smoke" ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o ja jebie ragnarok kurwa.
to niech piwo tez kosztuje 15zl za butelke.
niech kazdy robi co chce, byle nie szkodzilo to innym.
a takie pierdolenie to zostaw dla siebie.

atherius: ja naprawde nic nie mam do cnotek niewydymek takich jak ty czy niahu :) ale dajcie sie innym cieszyc zyciem bez czytania takich smutow :)


Ale co ma piernik do wiatraka, ciotko niewydymko ? ;>
Tak niech każdy robi co chce i sobie zdycha na raka krtani w domu i nie smrodzi przy ludziach to ok.
Ale piwo, wódka, fajki itp. to są używki i to uzależniające także to chyba normalne, że ciągle podnoszą ich ceny. Jest to towar, który wchłania się dla przyjemności, nie jest niezbędny do życia to i cena może być dowolnie ustalana, nikt nie powinien mieć o to pretensji.

XSiV napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ojej wódka poszła w górę co robić.. ? ;/
XSiV jaja sobie robisz chyba. ;> Niech drożeją, przynajmniej będzie mniej śmierdzieli na ulicy.


Ty jakis gupi jestes. Wodka dla ludzi - od milionow lat. Piwo- najstraszy znaleziony przepis na "danie" na swiecie. Malo tego - najstarszy przepis na piwo pochozi z polski wyryty na kamieniu.

Papierosy/fajki/trawa - najstarsza uzywka dla ludzi.

Puknij sie!


To są używki, robimy to dla przyjemności a za przyjemność się płaci. Więc jak nie stać cię na fajki to przerzuć się na tańszą rozrywkę, ale nie płacz na forum, że takie coś drożeje, bo to jest dopiero głupie.

---

Mój staruszek pali praktycznie od małego i nie ma takiego betenowego toku myślenia jak niektórzy tutaj. ;>

Mendol napisał(a):
to czemu nie przyjebiesz? :)
serio te obrazki sa na maxa z dupy xanth.
bo gdyby kazdy z nas zwracal uwage debilom z fajka w zebach to swiat bylby lepszy.
moj sasiad jak wychodze z dzieckiem z domu, to zapierdala z predkoscia swiatla i macha rekami.
ale sam sie ogarnal, nie musialem nawet slowa mowic.
takze wedlug mnie, zamiast chujowych cen i pierdolenia przydalaby sie kampania spoleczna, ktora by zwrocila uwage palacych na srodowisko dookola nich.


Sugerujesz, że palacze to takie tępaki, że trzeba dla nich robić kampanię społeczną w celu uświadomienia ich o pewnych rzeczach ? :D


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 12 sty 2013, 16:42 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ale palacy zawsze maja latwa wymowke "ty nie rozumiesz, bo nie palisz" ;)

Palilem 25 lat, wiec doskonale rozumiem. Ale zadnemu niepalacemu nie utrudniałem życia.
Escaflone napisał(a):
To ty idziesz 1cm za nim, że ten dym do ciebie dociera?

Wystarczy, ze ide 2 metry za nim.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:46 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
To ty idziesz 1cm za nim, że ten dym do ciebie dociera? :o


Widzisz ty jesteś zapewne palaczem więc za chuja nie rozumiesz / nie czujesz. Ja idąc nawet 10m za palącym kolesiem dalej bez problemu wyczuwam dym.

Escaflone napisał(a):
2 sprawa nikt nigdy mi nie wmówi, że tak zwane "Secondhand smoke" istnieje to jest kompletna bzdura. Ciekawe co jest bardziej szkodliwe dla ciebie? przechadzka po centrum miasta w godzinach szczytu, czy "Secondhand smoke" ....


Wydaje ci się że te substancje smoliste które wywołują raka magicznie w 100% zostają w twoich płucach i nie ma ich w dymku który z fajki leci i który wydychasz? Nie rozśmieszaj mnie... Nie wiem też co ma zatrucie w miastach do szkodliwości fajek? Jedno i drugie negatywnie wpływa na zdrowie, różnica jest taka że palenie w miejscach publicznych trochę łatwiej wyeliminować niż samochody i przemysł nieprawdaż?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:52 
Cytuj  
ta, tez nie pale a dym wyczuwam z kolometra.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:53 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
2 sprawa nikt nigdy mi nie wmówi, że tak zwane "Secondhand smoke" istnieje to jest kompletna bzdura. Ciekawe co jest bardziej szkodliwe dla ciebie? przechadzka po centrum miasta w godzinach szczytu, czy "Secondhand smoke" ....


Tu nie chodzi o szkodliwosc, co bardziej o dyskomfort. Wiekszosci niepalaczy, ktorych znam(w tym i ja) dym papierosowy kurewsko przeszkadza.
U mnie naprzyklad wyglada to tak, ze jak tylko poczuje odrobine zapachu dymu papierosowego w zamknietym pomieszczeniu to z automatu zatyka mi sie nos i zaczynaja bolec skronie.
Moj stary jest idealnym przykladem - palil xx lat i mial wyjebane na to, ze mnie i matce to przeszkadzalo i czesto w nocy zdarzalo mu sie palic w mieszkaniu, bo wyjsc na balkon sie nie chcialo, czy kopcil w samochodzie tak ze ja nim nie moglem jezdzic. Kilka lat temu rzucil i sam gania wszystkich co pala bo mu smierdzi i nos zapycha - nagle sie zrobil empatyczny lol.


Swoja droga jest to chyba najbardziej retardowaty nalog ever. Nie znam nikogo kto pali bo zaczal sobie palic sam w samotnosci i mu posmakowalo. Kazdy z mojego otoczenia zaczal palic pod presja znajomych/imprez, bo chcial byc fajny(oczywiscie kiedys tego by nie powiedzial, ale teraz po latach juz sie z tym wiekszosc nie ukrywa).
I w sumie tu jest racja - pierwsza fajka to duszenie sie, smrod i niesmak w ryju. Chyba tylko tard moglby kontynuowac ta 'przyjemnosc' dla samego siebie, nie bedac pod rzadna presja.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:57 
Cytuj  
Może nie do końca, są zapewne tytonie, które w jakiś tam sposób mogą smakować itp. nie wnikam, jedni lubią zapach czosnku innym się zbiera na wymioty, nie ma co uogólniać. Ja tam nie potępiam żadnego nałogu, niech każdy robi to co mu się podoba tylko niech nie będzie ta jego przyjemność dotykała innych osób, które sobie tego nie życzą.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.