mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 13:38 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
a i podobno Necromancer z pierwszej części to tak naprawdę Sauron!!!!!11

NO WAI?!?

Ciekawi mnie jak Jackson polaczy Hobbita z LotRem na koniec skoro juz teraz Gandalf wie co nadchodzi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 13:59 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
To jego problem w takim wypadku. Miał na to całe swoje życie. Zwłaszcza, że pozycja jest na prawdę łatwa i przyjemna do szybkiego przeczytania.

Nie jest łatwa jak ktoś nie lubi wierszyków i pioseneczek. Ja chyba hobbita nigdy do końca nie zdzierżyłem, a takiego silmariliona przeczytałem kilka razy. Zaczynałem od LOTR w przekładzie łubniewskiego (włość hehe).
Spoilerowanie jest po prostu chujowe - szczególnie, że jest spoiler tag.
Nie kumam dlaczego za to nie sypią się jakieś banzory...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 15:37 
Cytuj  
Podziwiam z Silmarilionem. Dałem radę może 1/3 i moim zdaniem tą książkę można porównać do książki telefonicznej: "tylu bohaterów ale fabuła smętna".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 16:01 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Junkier napisał(a):
a i podobno Necromancer z pierwszej części to tak naprawdę Sauron!!!!!11

NO WAI?!?

Ciekawi mnie jak Jackson polaczy Hobbita z LotRem na koniec skoro juz teraz Gandalf wie co nadchodzi.

W ksiazkach Gandalf wiedzial ze Sauron ukrywa sie w dol guldur na jakies 100 lat przed poczatkiem hobbita ;) medrcy nic nie robili bo byli trollowani przez Sarumana.
Natomiast wyprawa krasnoludow w zamysle Gandalfa od poczatku miala na celu wyeliminowanie smauga z szykowanej juz wtedy wojmy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:31 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mendol napisał(a):
nie kazdy ksiazke czytal razoth.


To jego problem w takim wypadku. Miał na to całe swoje życie. Zwłaszcza, że pozycja jest na prawdę łatwa i przyjemna do szybkiego przeczytania.


Razorek, książkę czytałem kilka razy i było to w czasach, kiedy Ty podcierając się rozmazywałeś gówno od dupska po kołnierzyk, tak więc wiesz. Pisząc o spojlerach miałem raczej na myśli osoby, które właśnie może nie czytały i zamierzają wybrać się do kina.
Ogólnie spojlerowanie jakiekolwiek by nie było jest słabe, a Ty znów udowodniłeś, że jesteś zwykłą parówką i ignorantem.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:38 
Cytuj  
Słabo ci wychodzi udawanie Mendola, więc oszczędź sobie kompromitacji i miałkich wycieczek osobistych na poziomie cepa spod bloku.

A zdanie na temat spoilerów z filmu bazującego na podstawie 76 letniej książki dalej podtrzymuję.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:39 
Cytuj  
Smałg umrze!111


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:40 
Cytuj  
No i gitara.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 20:47 
Cytuj  
Tak naprawde nie ginie - zartowalem. Bilbo sprzeda krasnoludow za worek zlota i mozliwosc powrotu do domu oraz zatrzymania pierscienia (bo smałg ofc pierscien czuje).

BTW moze mi ktos napisac w spoilerze w ktorym momencie sie konczy film? Bo z trailera wynika ze na 3cia czesc to wiele nie zostalo. :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 21:11 
Cytuj  
konczy sie sekundy przed rozjebaniem miasta przez smauga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2013, 10:07 
Cytuj  
Juz lotr byl mialki w 2 i 3 czesci , za to 1 czesc byla swietna , bzdury Dzeksona (regiment elfow przyslany z pomoca i inne)

Hobbit jest dla dzieciakow na Swieta a nie dla starych ramoli , jak ktos chcial lotr 2 to ma brain damage


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2013, 11:06 
Cytuj  
mnie sie akurat lotr 1 najmniej podobal, bo sama ksiazka najmniej mnie sie podobala. Szli i szli i k urwa szli ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 gru 2013, 11:22 
Cytuj  
przez cala ksiazke/film szli, dobrze to w Clerks podsumowali.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 00:46 
Cytuj  
Kabra kurwa, większego debila od ciebie nie widziałem, powaga. I szczerze współczuję ci tego, jaki ty musisz być w życiu samotny, bo nie dość, że nie masz w co grać (po co kurwa w ogóle zajmujesz się graniem), bo nic ci nie odpowiada, to ze swoim zachowaniem zapewne masz zajebiście "dużo" znajomych. W jednym wątku kurwa traktujesz mnie jak "kompana" (PoE) a w innym wjeżdżasz na mnie jak jakiś schizofrenik. Zastanów się chłopie nad swoim postępowaniem, powaga. Naprawdę jest mi ciebie bardzo żal.

A co do Wildstar to mnie rozwaliłeś, bo zagrałeś w jeden streestest i już uważasz się za alfe i omegę. A ja gram codziennie. I podniecasz się 20 i 40 osobowymi rajdami. Kurwa, napisz mądralo (no bo przecież pozjadałeś wszystkie rozumy) dlaczego w innych grach się z tego rezygnuje? Bo po pół roku od premiery gry okazuje się, że nie ma skąd złożyć party 20 ludzi do grania (o 40 już nie wspomnę). No bo przecież nie pójdziesz z randomami na taki rajd (chociaż z twoim zachowaniem i osamotnieniem, to kto wie...). A właśnie - z takich zachowaniem to cię wyjebią na samym początku rajdu zarówno z TS jak i samego rajdu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 12 lut 2014, 00:52 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 01:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
kolosalny bol dupy


muehehehehe...

Ciesz sie ze dostales choc taki komentarz. Dodam tez ze moglbys wypierdalac na gol'a za mareczkiem podniecac sie kolejnym crapem (to nie ty jarales sie jak pojeb neverwinterem? gratuluje gustu lol) ale juz tam jestes wiec sad panda.


@Ultr4 -> good old times... :) Niestety.. gimby pokroju tobialexa 'nie rozumiejo' i znowu musze czytac jakie to takie raidy byly chujowe choc wtedy koles pewnie gral w jakas tibie czy innego metina z kolegami z klasy.

Napisze tak - w dobie szrotow takich jak SWTOR, GW2 czy ESO (jeden poziom imho) dobrze ze choc jedna gra probuje naprawde powrocic do tego co byla zajebiste w themeparkach czyli WoW Vanilla. Tyle. (no - RIFT jest jeszcze spoko ale z innych powodow, LOTRO tez bylo ale sie niestety skonczylo po Morii tak jak WoW sie skonczyl po TBC. :))


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lut 2014, 01:17 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 01:13 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A co do Wildstar to mnie rozwaliłeś, bo zagrałeś w jeden streestest i już uważasz się za alfe i omegę.

Chwali "Wildstara" by dopiec ludziom jarającym się "ESOtaniciem". Proste i logiczne. Przecież nawet nie kupi tej gry.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 01:16 
Cytuj  
Kabra chciałbym cię kiedyś spotka w realu, powaga... I napisałem ci już, ze swoim zachowaniem nie masz co liczyć na 20 ludzi w party. No chyba że 20 ludzi twojego pokroju, ale to jest nierealne.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 01:22 
Cytuj  
Ale ty jestes glupi ja pierdole.... wodny to twoj kumpel, rowniesnik? Podobny poziom i mentalnosc nastolatka.

http://www.gry-online.pl/ ---> Gp away. Tam z radoscia poczytaja jaki neverwinter jest zajebisty a raidy chujowe i trudne. Pewnie tez pogadasz sobie na temat jak to ciezko ogarnac wiecej niz 10 skilli na pasku (tak wiem ze w ws jest 8 - to akurat jest weak al4e w porownaniu z ESO to i tak tutaj jest rocket science).

A teraz mi jebnij wiecej internetowej psychoanalizy PLZ bo jeszcze tego nie przerabialem nigdy rofl.

hue hue napisz prawde ze rysowana gierka nieznanego developera zapowiada sie 50 razy lepiej niz mesjasz pivipi ESO i patrz na bol dupy gimbazy bo im Skajrim Onlajn obrazaja.

Moar tobi, moar.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lut 2014, 01:25 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 01:23 
Cytuj  
Ciekawe ile ty masz lat, mądralo.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2014, 01:26 
Cytuj  
Dwanascie. Tacy spece od psychologii powinni to wiedziec.

BTW. A propos psychologii - Freud by skakal z radosci jakby mogl przeczytac post z bolem dupy pana tobiego... pomysl nad tym chlopcze jak juz przeczytasz na wikipediii kim byl pan Freud. Serio pisze teraz. hehe


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lut 2014, 01:32 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.