mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 12:59 
Cytuj  
Ciekawe kiedy sie wreszcie media poza prawica zajma na powaznie tym, ze Sienkiewicz z Belka ubijali polityczny deal, zeby omijajac konstytucje, sfinansowac deficyt budzetowy na kilka-kilkanascie miesiecy przed wyborami, tak zeby partia opozycyjna nie doszla do wladzy.

Kuzwa, przeciez to dzialanie wbrew jakimkolwiek standardom demokratycznego kraju...
Czekam na wniosek o Trybunal Stanu, ale opozycja cos sie nie kwapi.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 13:40 
Cytuj  
http://tvn24bis.pl/informacje,187/bloom ... 41841.html
ja bym tam do tego blomberga wysłał ABW, a co !! nie można tak atakować zatroskanych o polske


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 14:19 
Cytuj  
montezuma napisał(a):


montezuma, nikt nie neguje faktu, ze zmiany w nbp byly/sa potrzebne (czy dobre jest wprowadzanie podobnych zmian, jak na calym swiecie, to nie jestem do konca przekonany).
ale powinno byc to zalatwiane w pelni legalnie i oficjalnie, a nie przy wodce i koniaku w knajpie.
wez sie obudz kurwa czy cos bo troche za bardzo cie ponosi z ta dziwna obrona.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 14:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Gorb, sukcesem Polski w 2008-2009 był fakt że nie przeszkadzano zwyczajnemu przedsiębiorczemu polakowi robić interesy, czym bardziej rząd PO zaczyna dbac o nas tym bardziej popadamy w rozwarstwienie społeczne, nadal słuchamy bajki o tym jak to korporacje tworzą nowe miejsca pracy, a udupiamy tych malutkich, dla rządu PO dojnymi krowami jest zaradny polak, a ich wizytówka jakieś korpo otwierające montownie.



"dbać" bo wiadomo o jakie dbanie chodzi. Inwestorzy zagraniczni nie są głupi - na razie 2007 (rządy PiS jest rekordowym rokiem pod względem inwestycji zagranicznych. Ciekawe dlaczego w kuluarach PO się mówi, że jak PiS dojdzie do władzy to inwestorzy zaczną uciekać? Przecież to totalna bzdura - ale nawet totalna bzdura powtórzona kilkadziesiąt razy stanie się prawdą - co nie Montezuma?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
montezuma napisał(a):


montezuma, nikt nie neguje faktu, ze zmiany w nbp byly/sa potrzebne (czy dobre jest wprowadzanie podobnych zmian, jak na calym swiecie, to nie jestem do konca przekonany).
ale powinno byc to zalatwiane w pelni legalnie i oficjalnie, a nie przy wodce i koniaku w knajpie.
wez sie obudz kurwa czy cos bo troche za bardzo cie ponosi z ta dziwna obrona.


ja pier****, mam wrażenie ze tych taśm nikt nie słuchał. Każda zmian prawa zaczyna się od nieoficjalnych rozmów z ludźmi którzy maja jakiś wpływ. Dopiero później włączaj się do tego prawnicy i jest pisana ustawa. Popatrz na przedział czasu od rozmowy do dymisji ministra, to nie nastąpiło z dnia na dzień, a właściwie to gdzie mieli się spotkać żeby było to oficjalne? W stołówce ministerstwa? W firmie gdzie pracuje tak jest zawsze z ważnym klientem. Zanim cokolwiek jest podpisane, wpierw szef spotyka się na obiedzie/kolacji gdzie są omawiane wstępne warunki współpracy i to nie raz ale parokrotnie. Później pracownicy ustalają szczegóły co trwa nawet parę miesięcy i dopiero na końcu jest podpisywana umowa.
Tak samo załatwia się wszystko w innych demokracjach, większość jest ustalana na nieoficjalnych spotkaniach, obywatel widzi rezultat w postaci konferencji.

Mark24 napisał(a):
"dbać" bo wiadomo o jakie dbanie chodzi. Inwestorzy zagraniczni nie są głupi - na razie 2007 (rządy PiS jest rekordowym rokiem pod względem inwestycji zagranicznych. Ciekawe dlaczego w kuluarach PO się mówi, że jak PiS dojdzie do władzy to inwestorzy zaczną uciekać? Przecież to totalna bzdura - ale nawet totalna bzdura powtórzona kilkadziesiąt razy stanie się prawdą - co nie Montezuma?


Rekordowy to był rok 2010 z prawie 125 mld zł, rok 2007 to było ok 105 mld zł

http://wykresygieldowe.bblog.pl/wpis,in ... 08269.html


_________________
Bishop - Teon


Ostatnio edytowano 21 cze 2014, 15:11 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:10 
Cytuj  
no jesli wedlug ciebie prawidlowe jest zalatwianie takich zmian, na nieoficjalnej rozmowie, gdzie sa stawiane okreslone warunki (musi byc to i to, trzeba wyjebac tego i tego) i do tego w knajpie, to nie mam wiecej pytan do ciebie.
mogli sie spotkac w ministerstwie, w siedzibie nbp.
i nie porownuj firmy do pracy ludzi, wybranych przez spoleczenstwo. jest mala kurwa roznica.
demokracja jak chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:12 
Cytuj  
a co z apolitycznoscia pewnych osob?

http://forsal.pl/artykuly/805073,afera- ... ropie.html
'Bloomberg o Marku Belce: najgorszy szef banku centralnego w Europie '- a tym co do tego?

Mendol, a moze nie mogli? ksiegi wizyt albo cos?


_________________
.


Ostatnio edytowano 21 cze 2014, 15:15 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:15 
Cytuj  
dla mnie nie rozni sie to niczym od dania zwyklej lapowki w kopercie.
dlaczego nie mogli, skoro tak sie zalatwia te sprawy? i wszystko to nagrane pierdoly o tym, ze belka ma fajna sekretarke i by ja przelecial na biurku.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i nie porownuj firmy do pracy ludzi, wybranych przez spoleczenstwo. jest mala kurwa roznica.
demokracja jak chuj.


jak to? w knajpie to na pewno robili jakiś przekręt. W siedzibie firmy to co innego, tam jest ziemia poświęcona.

Mendol napisał(a):
dla mnie nie rozni sie to niczym od dania zwyklej lapowki w kopercie.
dlaczego nie mogli, skoro tak sie zalatwia te sprawy? i wszystko to nagrane pierdoly o tym, ze belka ma fajna sekretarke i by ja przelecial na biurku.


wtf łapówka w kopercie, co oni zyskali na tym prywatnie???. Przepraszam, zapominałem ze bank centralny to prywatny bank belki i jak skończy sie jego kadencja to wszystkie milardy zgromadzone w skarbcu prześle na swoje prywatne konto na Kalmanach.


_________________
Bishop - Teon


Ostatnio edytowano 21 cze 2014, 15:18 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:16 
Cytuj  
Oczywiscie, np. mozna klientowi wręczyc iphona czy cokolwiek ;)
ale prywatna firma wydaje swoje pieniadze na łapowy przynajmniej. hehe


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:18 
Cytuj  
co mnie interesuje, co robi jakas firma? tym bardziej, ze jesli w gre wchodza lapowki, to wpada cba i zamyka za przekrety dosc skutecznie.
tutaj dali sie nagrac, wiecej dowodow nie potrzeba. nie wiem czego tutaj nie rozumiesz.
spokaliby sie w bezpiecznym ministerstwie, wydali oswiadczenie na konferecji i byloby pewnie zero problemow, bo nikt by na to nie zwrocil uwagi.

prywatnie? prywatnie to belka moze nie lubic rostowskiego i mial radoche w chuj jak go wyjebali.
jak mu sie znudzi prezesowanie nbp to pojdzie do tuska i powie, ze chcialby prowadzic jakas spolke skarbu panstwa.
ty naprawde jestes taki tepy i zapatrzony w po, czy specjalnie prowokujesz takie dyskusje z dupy?


Ostatnio edytowano 21 cze 2014, 15:20 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Oczywiscie, np. mozna klientowi wręczyc iphona czy cokolwiek ;)
ale prywatna firma wydaje swoje pieniadze na łapowy przynajmniej. hehe


rotfl. szef by mi się uśmiał


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:21 
Cytuj  
no tusk pewnie tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:49 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
rotfl. szef by mi się uśmiał

No w koncu masz tate Tuska ;)

ze niby co? bo moze firmy nie daja lapowek jak telefon czy wycieczka czy jakas faktura z dupy?


_________________
.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
montezuma napisał(a):
rotfl. szef by mi się uśmiał

No w koncu masz tate Tuska ;)

ze niby co? bo moze firmy nie daja lapowek jak telefon czy wycieczka czy jakas faktura z dupy?


a po po co mi wycieczka czy telefon, jeśli ja mogę wygrać tańszą firmę w więcej mi kasy zostanie w kieszeni?


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 15:56 
Cytuj  
wat? nie rozumiem co napisales.

a czym jest ajfon czy wycieczka dla jednego goscia, jesli wplynie to na dalsze i ciągle zamowienia za gruby hajs?
A czesto ci 'zamawiajacy' maja w dupie tansza firme, bo od niej nic nie dostana wiecej?

zreszta niektora 'goscinnosc' stala sie tak na porzadku dziennym, ze nikt juz tego nie traktuje jako łapówe, w pewnych branzach, tylko za norme.


_________________
.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 16:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wat? nie rozumiem co napisales.

a czym jest ajfon czy wycieczka dla jednego goscia, jesli wplynie to na dalsze i ciągle zamowienia za gruby hajs?

zreszta niektora 'goscinnosc' stala sie tak na porzadku dziennym, ze nikt juz tego nie traktuje jako łapówe, w pewnych branzach, tylko za norme.


rly? ma firmę i kontrahent mi wciska wycieczkę żebym tylko zamówił u niego, mimo ze konkurencja ma taniej ponieważ do ceny nie dolicza "darmowej" wycieczki.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 16:06 
Cytuj  
Bloomberg pojechał, ciekawe jak rynki zareagują.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 16:06 
Cytuj  
kto ma firme?...

A pomyslales, ze dana firma dogaduje sie z handlowcami z drugiej firmy, ktorzy czesto maja w dupie interes swojej firmy? Tylko i wylacznie wlasny. (bo nie utozszamiaja sie z firma). Albo inaczej np. umowy trojstronne, jacys projektanci, ktorzy maja wplyw na dobór do dealu innych firm? Inwestor placi, to tez maja w dupie.

Przy bardzo duzych dealach są mega przekręty, a Ty mi bedziesz mowil, ze tego nie ma czy co?

a swoja droga 'kryterium ceny' w Polsce jest z lekka pojebany w postrzeganiu.


_________________
.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2014, 16:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

Przy bardzo duzych dealach są mega przekręty, a Ty mi bedziesz mowil, ze tego nie ma czy co?


A ty mi będziesz mówił ze wszyscy oszukują tak? To Sienkiewicz dostałl iphone czy wycieczkę od Beli za ten 'deal"?


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.