mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 14:57 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
omg, mając 35% akcji banku nie można miedz całkowitej kontroli nad Rada nadzorcza i zarządem.


/sigh


A tak ogolnie, jaka walka na prawicy...Karnowscy zaczynaja odlatywac w oparach PISpsurdu
http://wpolityce.pl/polityka/201835-kto ... ski-no-kto
:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 15:50 
Cytuj  
Niebyłoby afery, gdyby Polska grała na mistrzostwach O.o

Rzez, serio o co ci chodzi z tym rynkiem wtórnym i wypompowaniem kasy z np. PKO. Tak się naprawdę nie da i niedałoby.

Nie przesłuchałem wszystkich taśm, interesowały mnie Belkowe itd i nie ma tam nic, co przekraczałoby normalne załatawianie interesów, rozmowy na ogolne tematy i zastanawianie sie, jak pewne rzeczy powinny działać. IMHO dziennikarze z urywków zrobiły sobie pożywkę na miesiąc, zamiast rzeczowo opisać sytuacje i poszukać groźnych dla kraju układów.
Przesadny ból dupy ludzie;/

O innych taśmach się nie wypowiem, nie miałem na nie czasu ani ochoty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 23 cze 2014, 15:52 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 15:52 
Cytuj  
No cóż Tomu, myślę dokładnie tak samo a konsekwencje za to wszystko powinni ponieść wewnątrz partyjnie a nie publicznym linczem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:12 
Cytuj  
Wystarczy przeczytac co rzeznik wstawil strone wczesniej. Jezli to jest nic, to ja juz nie wiem co by tam musialo byc, zeby bylo "cos".


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:17 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Cytuj:
1. Słynny już cytat: "Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje". A co było dalej? Dalej Sienkiewicz mówi: - Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność. Tylko jakoś nikt nie chce korzystać z tej...

No ale co z tego skoro taki Rzeźnik, Mendol, Mrynar i Niah oraz dobre 30-40% społeczeństwa wierzy mediom w ciemno i łyka wszystko na gorąco zanim na chwilę się zastanowić? To jak rzucanie grochem o ścianę. Są jak takie matołki rządni sensacji żeby się trochę podniecić.
Oczywiste jest, że lead oraz cytaty są po to żeby zrobić oglądalność/czytelność bo inaczej artykuły byłby nijakie (pomimo, że zgodne z prawdą) - trust me, moja żona do dziennikarzyna :)
Chyba zacznę stąd wyciągać swoje cytaty wcześniej niż myślałem, jeszcze niech tylko dupną całą tą organizację, która jest za to odpowiedzialna wraz z powiązanymi politykami/biznesmenami.

Państwo ma zdumiewającą skuteczność gdy trzeba wsadzić do więzienia chorego na głowę za kradzież batonika. Natomiast w sprawach poważnych leży i kwiczy. To zasługa całej klasy politycznej. Fakt, że część wypowiedzi jest wyrwana z kontekstu. Niemniej te nagrania bardzo ładnie prezentują społeczeństwo jacy ludzie nim rządzą :). I to jest jednak dużym plusem. Oczywiste jest, że nie zostały ani nagrana ani nie wypłynęły one przypadkowo. Ale co z tego? Nie widzę powodu by na całą "aferę" patrzeć jako na wielkie zagrożenie dla państwa zarządzanego przez partaczy i karierowiczów. Prawdziwym zagrożeniem jest polityka wobec własnych obywateli, która skutkuje np. kilkuset tysięczną emigracją zarobkową. czy kombinacje co zrobić, by do wyborów nie przekroczyć progów zadłużenia. Jeśli ten kraj padnie powiedzmy za 30 czy 50 lat to z pewnością nie z powodu jakichś taśm, obcych wywiadów czy kosmitów. Rozwalą go nasi demokratycznie wybrani politycy :).

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:17 
Cytuj  
Hejka Tomu

Juz pomijajac proby zrozumienia przez montezume jak dziala spolka z pakietem kontrolnym skarbu panstwa, to
chodzi o nowa ustawe, ktora daje NBP mozliwosc skupu obligacji na rynku wtornym. Teoretycznie dzieki niej jest mozliwosc by finansowac dlug panstwa przez NBP poprzez BKG tudziez PKO.
Mowienie, w kontekscie rozmowy ktora odbyl Belka i Sienkiewicz, o tym ze to tylko w przypadku wielkich kryzysow, to rzeklbym eufemistycznie naiwnosc.
I wcale nie przekonuje mnie to, ze przywoluje sie Art.123 traktatu, bo jak go przeczytac, to zadne to zabezpieczenie.

Belka przeciez gadal z Sienkiewiczem o tym, o czym Rostek mowil, ze to " W życiu, bo to nam zdewastuje opinie, bo to jest niewykonalne, bo tego nie wolno robić." bo slusznie bal sie reakcji rynkow.
Dla Belki za to jest to mozliwe do wykonania, tylko trza technicznego miec pod reka i premiera za partnera.

My nie USA, czy Szwajcaria. Ja sie autentycznie boje, co moze zrobic ukladny i jak widac polityczny prezes NBP i rzad w klopotach finansowych...Bez znaczenia, czy ten, czy kazdy nastepny.

A druga sprawa, to co z tym trzepaniem tlustych misiow? To uwazasz, ze jest ok i nic tam zlego nie bylo?

Havok napisał(a):
Prawdziwym zagrożeniem jest polityka wobec własnych obywateli, która skutkuje np. kilkuset tysięczną emigracją zarobkową. czy kombinacje co zrobić, by do wyborów nie przekroczyć progów zadłużenia. Jeśli ten kraj padnie powiedzmy za 30 czy 50 lat to z pewnością nie z powodu jakichś taśm, obcych wywiadów czy kosmitów. Rozwalą go nasi demokratycznie wybrani politycy :).


O to to.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 23 cze 2014, 16:40 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ale co z tego skoro taki Rzeźnik, Mendol, Mrynar i Niah oraz dobre 30-40% społeczeństwa wierzy mediom w ciemno i łyka wszystko na gorąco zanim na chwilę się zastanowić? To jak rzucanie grochem o ścianę. Są jak takie matołki rządni sensacji żeby się trochę podniecić.
Oczywiste jest, że lead oraz cytaty są po to żeby zrobić oglądalność/czytelność bo inaczej artykuły byłby nijakie (pomimo, że zgodne z prawdą) - trust me, moja żona do dziennikarzyna :)
Chyba zacznę stąd wyciągać swoje cytaty wcześniej niż myślałem, jeszcze niech tylko dupną całą tą organizację, która jest za to odpowiedzialna wraz z powiązanymi politykami/biznesmenami.


co ty znowu pierdolisz? nie wiem, kto tutaj wierzy mediom w ciemno. fajnie, ze ty wierzysz we wszystko co pisze montezuma, ktory od zawsze broni po, w kazdym temacie.
rzad i ministrowie to nie jest kurwa prywatna firma, zeby sobie zalatwiac interesy i zastanawiac sie jak pewne rzeczy powinny dzialac.
tusk zamiast wyjasnic wszystko konkretnie na konferencji to pierdoli w kolko to samo, podobnie jak cala reszta z po.
ciebie nagle interesuje kto nagral biednych ministrow. mnie interesuje dlaczego urzad skarbowy niszczy firmy i ludzi i jakos NIKT z tego powodu dymu nie robi.
jaka mamy polityke widzimy od 25 lat. ale w koncu doczekalismy sie dowodow i nie ma co tutaj pierdolic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:41 
Cytuj  
Cytuj:
zad i ministrowie to nie jest kurwa prywatna firma, zeby sobie zalatwiac interesy i zastanawiac sie jak pewne rzeczy powinny dzialac.


No obecnie nie jest bo gdyby było to może w tym Państwie jakoś by się żyło.
Weź się obudź chłopie bo chyba zleciałeś skądś jeśli myślisz, że tylko u nas są takie rozmowy.
To jest normalne w innych krajach, ambasadach a zadaniem mediów jest robienie poczytnej boruty.
Ja nie bronię PO, nie wierzę montezumie co najwyżej zgadzam się wtedy gdy ktoś mnie przekona i myślę/zastanawiam się podobnie.
Wy natomiast sracie pod siebie z wrażenia, że można Państwo teraz rozpierdolić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tylko po co ruskie by mieli się wtracac...

Taki pierwszy z brzegu powód to zdyskredytowanie naszego msz i całego rządu by mieć zasłone dla ich wojny na ukrainie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 16:59 
Cytuj  
Jak dla ciebie odsunac PO od wladzy=rozpierdolic panstwo to gg.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:01 
Cytuj  
ale z czego mam sie znowu budzic? zyje ciut dluzej od ciebie, bralem udzial w kampanii aws, naprawde nie musisz mi tlumaczyc takich rzeczy.
i nikt nie sra, poza toba. zanim sie pojawiles, kazdy rozmawial w miare spokojnie i bez obrazania.
ale ty inaczej nie potrafisz, wiec sie zrobilo cisnieniowo.
ty sie z czyms zgadzasz i ok, my mamy inne zdanie i tez ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:02 
Cytuj  
Wielu uważa że PO to najlepsze co mogło się przytrafić w polskiej polityce i brak donka/bronka oznacza zapaść gospodarczą i finansową państwa, a przecież najwyższe noty od biznes center club miał rząd PiS :roll:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:13 
Cytuj  
Tak sobie wyobraziłem Korwina wicepremierem albo ministrem hehe. No cóż to nie wina PO, ze PiS miało tak zjebane pomysły na rządzenie, że jedyne co PO trzyma przy stołkach to mniejsze zło. Może dla biznesu ich pierdołowate problemy nie były problemem, ale widać dotykały ludzi i łatwo się to eksponowało w mediach. CBA to w zasadzie była partyjna policja, nie mówiąc o tym co ziobro odpierdalał. Chcieli nic nie robić jak PO tylko jeszcze dodali sobie igrzyska, które obróciły się przeciwko im.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:17 
Cytuj  
coś gdzieś zasłyszałeś i powtarzasz, daj jakieś konkrety odnośnie tej policji partyjnej


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:32 
Cytuj  
yy ty trolujesz czy wtf?

Ty rozumiem embe pracowałeś w cba i znasz wszystko od podszewki LOL!. W sumie na tym forum mamy ekspertów z wszystkich dziedzin.


Ostatnio edytowano 23 cze 2014, 17:34 przez White Trox, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:33 
Cytuj  
a ja wlasnie uwazam, ze nagranie Belki jest najgorsze a reszta jest mniej hardcorowa poza uzytym jezykiem ;]

inna sprawa jaki te rozmowy odniosly skutek.

Co do CBA to kazdy syf ktory obecnie wyciągną to jest skuteczni umarzany ;]

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ikonowi ... 50491.html
Ikonowicz zaklada partie, wreszcie bedzie na kogo glosowac.

edit. kuzwa literowki


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 cze 2014, 17:37 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:35 
Cytuj  
Nowak przygarnął parę tysi za wywiad z lisem hehe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:35 
Cytuj  
high, Nie bez przyczyny belka i nowak poszli jako pierwsi


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wielu uważa że PO to najlepsze co mogło się przytrafić w polskiej polityce i brak donka/bronka oznacza zapaść gospodarczą i finansową państwa, a przecież najwyższe noty od biznes center club miał rząd PiS :roll:


Jakoś tak się składa, że PiS rządził przed kryzysem i jak jeszcze mieliśmy pieniądze.
Tylko dlaczego nikt nie kojarzy tych faktów? Dalej liczą ludzie na 2mln mieszkań w aktualnym stanie budżetowym?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 17:39 
Cytuj  
PO wydalo sie troche wiecej, a kryzys sryzys :P

http://mises.pl/blog/2014/06/23/benedyk ... publiczny/
misesy o zmianach w NBP, bdb artykul


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 cze 2014, 17:50 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 624, 625, 626, 627, 628, 629, 630 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.