mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:29 
Cytuj  
Cytuj:
dirty turbans wysadzają się w autobusach


Nie, my jebiemy heady na rampie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:30 
Cytuj  
z auto kampy na rampie się nie liczy


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:34 
Cytuj  
twierdzenie, ze polacy nie sa rasistami mocno na wyrost. Fakt, ze my nienawidzimy i wstydzimy sie TEZ swoich wcale nie umniejsza temu, ze zydzi, czarni, turbany mieliby w naszym kraju conajmniej mocno pod gorke.. ;)

mrynar - bo to bylo dawno i nieprawda. Tygrys Europy - kwicze..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli jednak za Węgry odpowiada PO, tak czułem. Trochę nie o to mi chodziło. Fajny ten twój ranking. Okazało się, że w Polsce jest mniej bezpiecznie niż w Izraelu, który jest w stanie wojny, a dirty turbans wysadzają się w autobusach. Ciekawie dobrane wskaźniki.


a mi tez o co innego chodzilo. Wiadomo, ze to tylko rankingi, ale dziwne ze nasz rozwoj i mocna pozycja w Europie to sa tylko w slowach Tuska i nie maja zadnego potwierdzenia w rzeczywistosci (nawet w takich glupich rankingach, ludzie z PO powinni chyba swoj ulozyc), nawet jego ministrowie w prywatnych rozmowach potwierdzaja ze panstwo jest w rozsypce.


Wiadomo o co ci chodziło. W otaczającej rzeczywistości szukasz potwierdzenia dla swoich poglądów, odrzucając te które do twojej wizji świata nie pasują. Psycholog i pokochasz Donalda. W odróżnieniu od Marka, który po prostu nic nie rozumie z otaczającego go świata.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
nawet jego ministrowie w prywatnych rozmowach potwierdzaja ze panstwo jest w rozsypce.


Cytuj:
1. Słynny już cytat: "Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje". A co było dalej? Dalej Sienkiewicz mówi: - Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność. Tylko jakoś nikt nie chce korzystać z tej...

- Nie ma kultury współpracy instytucji - wtrąca Belka.

Sienkiewicz: - Dokładnie. Jak się ją wymusza różnymi gestami, takimi, śmakimi, to się okazuje, że można dostać jakieś przyzwoite narzędzia.

Belka: - Masz w nas absolutnego sojusznika. To jest rzecz, która nas, można powiedzieć, prześladuje wręcz. Brak współpracy instytucji państwowych. (1 h 10 min 28 s)


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:42 
Cytuj  
Znowu walczycie z betonem :)
Macierewicz do MSW i będzie wtedy git majonez!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:51 
Cytuj  
oni tez twierdza, że walczą z betonem.


marek - jestem rasistą i jestem z tego dumny. Tolerancji dla nietolerancyjnych!


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 11:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Oh noes! A tu inny index i przed Włochami, Węgrami...
http://www.numbeo.com/quality-of-life/r ... ountry.jsp


fajna miejscowka - pomiedzy chorwacja a urugwajem.

torbus - bo pewnie jest. Pewnie ryzyko bomby jest nieporownywalnie w Polsce mniejsze, ale ryzyko wyrwania w zeby od pijaka nieporywnywalnie mniejsze w Izraelu. Statystycznie ten sam poziom.

Go go Tygrysie Europy!


Pojawiam się magicznie jeżeli ktoś tylko wypowie słowo "statystyka", albo "statystycznie" :)

http://www.nationmaster.com/country-inf ... ime-levels
http://www.nationmaster.com/country-inf ... sault-rate
http://www.nationmaster.com/country-inf ... escription

Skoro u nas jest tak niebezpiecznie to jak ty żyjesz w tym barbarzyńskim UK? ;p Polska to akurat jeden z bezpieczniejszych państw świata. Z jednej strony bezpieczniejsza od większości państw Afryki, Azji itp z drugiej także od Europy Zachodniej i USA(bo nie ma imigrantów, którzy ostro nadrabiają w tych statystykach). W Polsce może i jest chujowo pod względem zarobków, służby zdrowia i prawie wszystkiego innego ale jest bezpiecznie. Osobiste wrażenia mają małą wartość ale sam np. latałem po nocach z drogim aparatem przez Szczecin i odpukać nic mi się nie stało. W Londynie bym tego nie próbował ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:03 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Znowu walczycie z betonem :)


Wiem niestety. Gdyby na tasmach bylo, ze chca zajebac 100 tys. ludzi to beton by tylko przeprosil za brzydkie slowo "zajebac" no bo przeciez wiadomo, ze w prywatnych rozmowach to sie rozne rzeczy mowi.

Montezuma - no a kto odpowiada za brak wspolpracy instytucji w panstwie? Kaczynski zza grobu?
Ja rozumiem o co chodzilo Sienkiewiczowi, ktorego uwazam za jednego z madrzejszych ludzi w polskiej polityce. Polska to kraj w ktorym kazda instytucja kreci swoje lody i zupelnie brak jakiejs wizji dzialania jako calosci, a co bardziej rozgarniety polityk PO morzy o tym zeby stad jak najszybciej wypierdolic na jakas ciepla posadke w strukturach europejskich.

KNP chce polaczenia wielu ministerstw i likwidacji wielu panstwowych instytucji, ktore tylko przezeraja publiczne pieniadze, a potrzeba ich tworzenia wynikla z tego ze prawo jest popierdolone i panstwo reguluje sprawy ktore wogole nie musza byc regulowane.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:17 
Cytuj  
mnie ciekaei jedna rzecz - dlaczego ludzie jak np. oyciec ktorzy w tym kraju prowadza wlasna dzialalnosc w dalszym ciagu popieraja PO, ktore przez caly okres rzadow tylko ich doilo. Nawet jak wyszly nagrania, gdzie politycy PO wyraznie mowia, ze maja bat i mozliwosci by kazdego przedsiebiorce doprowadzic do ruiny jak tylko zechca w dalszym ciagu nie widza w tym nic zlego.
Jak sie okazalo, ze przez okres rzadow PO wcinali parujaca kupe z napisem "czoklit" to ci ich dalej bronia. Nie wiem. Glupota? Wstyd przed samym soba, ze dawali sie tak robic? Czy po prostu gowno posmakowalo i chca dokladke?

Albo ten narod po prostu jest tak tepy, ze nie widzi zadnej alternatywy oprocz mafijnych zlodziejskich rzadow zgranej kliki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
oni tez twierdza, że walczą z betonem.


marek - jestem rasistą i jestem z tego dumny. Tolerancji dla nietolerancyjnych!


Tolerancja jest dla słabych!


Wanda Nowicka: Wulgaryzmy i kawały są powszechne, ale przy kobietach politycy się hamują. To ich dwulicowość

hehe jakie te kobiety w polityce są zjebane równają w dół
brak własnego zdania oraz zero ambicji zapewnia miejsce

godson okazał się chujkiem który deal wyciera sobie Jezuskiem, a ma się za wierzącego i co to nie on. Podwójne polityczne kurewstwo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mnie ciekaei jedna rzecz - dlaczego ludzie jak np. oyciec ktorzy w tym kraju prowadza wlasna dzialalnosc w dalszym ciagu popieraja PO, ktore przez caly okres rzadow tylko ich doilo. Nawet jak wyszly nagrania, gdzie politycy PO wyraznie mowia, ze maja bat i mozliwosci by kazdego przedsiebiorce doprowadzic do ruiny jak tylko zechca w dalszym ciagu nie widza w tym nic zlego.
Jak sie okazalo, ze przez okres rzadow PO wcinali parujaca kupe z napisem "czoklit" to ci ich dalej bronia. Nie wiem. Glupota? Wstyd przed samym soba, ze dawali sie tak robic? Czy po prostu gowno posmakowalo i chca dokladke?

Albo ten narod po prostu jest tak tepy, ze nie widzi zadnej alternatywy oprocz mafijnych zlodziejskich rzadow zgranej kliki.


Ojciec to PO beton, kazda partia ma taki. Beton jak to beton jest irracjonalny i bedzie bornil swojej partii do konca. W bylym ZSRR ciagle sa ludzie ktorzy wierza ze Jozef Stalin to byl najwspanialszy czlowiek na ziemi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:28 
Cytuj  
Oyciec cos marudzil, ze wazniejsze jest odkrycie kto nam kraj destabilizuje, niz usuwanie donaldinio i jego (nie)rzadu. Usunac mozna pozniej. Ale jak sie afera wyjasnila, to jakos zamilkl. Mimo, ze jak twierdzi, PO zrobilo mu krzywde.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:30 
Cytuj  
a wyjasnila się?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:31 
Cytuj  
Strasznie mnie bawi ta tendencja u niektórych do szufladkowania ludzi jako wyborców PO tylko dlatego, ze ci nie zgadzaja sie z kazdym radosnym kretynizmem ktory tamci wymysla. Podejrzewam, ze dzialaja tutaj te same mechanizmy, ktore kazaly nazistom dehumanizowac Zydow, Freud bylby zachwycony.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:33 
Cytuj  
ZAMLICZ LEMINGOWATY PLATFUSIE

onet/wp style

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:42 
Cytuj  
co ty tam Junkier pisales o naditerpretacji?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:43 
Cytuj  
SZADAP PIKSELS, Liw fader aloln!

Ojciec pewnie siedzi na jakims rzadowym kontrakcie, to nie chce zeby mu wladze wymienili w spolce, bo go zaraz odetna od koryta i dadza swoim :D :wink:

no prosze, ciekawostka
http://biznes.onet.pl/wlasciciel-biedro ... news-detal
NIc tylko uproscic nasze prawo podatkowe i sciagac takie "tluste misie" po nasza panstwowa "pale" :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:51 
Cytuj  
Endru Smirnow nie był na glosowaniu i PO chce go za to wyjebac. ;d
ein volk, ein reich, ein fuhrer


http://biznes.pl/wiadomosci/kraj/sejm-u ... detal.html
Przedsiębiorcy łatwiej i szybciej będą mogli zakładać firmy - już w dniu wpisu do KRS dostaną NIP oraz Regon i będą mogli faktycznie rozpocząć działalność - taki ma być skutek nowelizacji ustawy o tzw. jednym okienku, uchwalonej w czwartek przez Sejm.


_________________
.


Ostatnio edytowano 26 cze 2014, 12:55 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 12:54 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
co ty tam Junkier pisales o naditerpretacji?


Obawiam się, że nawet po dodatkowych wyjaśnieniach byś nie załapał.

Obrazek

Czekam, aż będę mógł kupić iphone z twarzą Donalda. W końcu za jego kadencji mamy Sturbucksa i Iphony.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.